Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Grado SR60 kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JopaKolla
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2004




sõnum 30.03.2006 14:42:07 Ülevaade: Grado SR60 kõrvaklapid vasta tsitaadiga

link :: Gradolabs kodulehekülg


Nii, kuna meeldib hea kvaliteediga muusikat kuulata, tekkis môte osta omale parajad kôrvaklapid, mis ei oleks liiga kallid, ega liiga kehvad ning millega saaks vajadusel pleierit kuulata. Peale TM testi lugemist (mainitud ka Koss PortaPro ülevaates), kus testivôitjaks tulid Grado SR60 kôrvaklapid (mis on lahtised), tekkis nende vastu ka suurem huvi. TM testis sai ta kiidusônu, välismaistes (interneti)lehtedes ka, hindeks ülisuured kiidusônad alati.
Eestis pole neid saada, küll aga nt Soomes, hind peaks olema 100 EURi kanti.

Välimuselt on sellised (nôukaaja)retrod, mulle tegelt meeldivad, kôrvad toetuvad porolon-padjakestele, suht pehmed, suht mgavad peas. Pilte saate näha google'st, kuna mul pole kahjuks vôimalik neist pilte teha praegu ja netti panna. Väike asi, mis häirib on see, et kuna need kuularid saavad vabalt pöörelda oma varre (ehk siis sanga) otsas, siis teinekord keerab kaablile vindi sisse, mind sellised asjad häirivad, kui juhtmed ripuvad risti ja on keerdus. Kaabel on ka suht jäik ja suure läbimôôduga vôrreldes teiste klappidega. Ahjaa, tootjamaa on meie kôigi armastatud USA.

Üldiselt pean alustama sellest, et lugesin neid teste, ja seal ikka kirjutati, et on väga head kôrvaklapid, mônele arvustajale meeldisid isegi rohkem kui mitu korda enam maksvad Sennheiserid. Pidevalt anti eufooriliselt fantast-hinnanguid, et küll on hea nendega küll jazzi, küll klassikat, küll rocki jne kuulata. Sestap ka minu elevil huvi nende klappide vastu. Gradosid ostes ütles müüa, et pärast 100 töötundi peksid nad natuke parema kvaliteediga tööle hakkama. Koju jôudes ja neid kohe suure ôhinaga kuulama hakates sain väikese pettumuse osaliseks. Kuna mulle meeldib klassikaline muusika, siis kuulasin muidugi seda esimesena (Bruckneri 4. sümf, berlin philharmonics, CD). Njah, nende fantastiliste ülevaadete tôttu ootasiin siiski midagi enamat. Kuigi kôlaliselt oli sound päris ehe (mul on selle kohapealt, mis puudutab sümfooniaorkestrit, oma vb perversne maitse), jäi siiski tunne, et môningad kohad, kus kogu orkester vôimsalt mängis, oli see nende kôrvaklappide jaoks liiga suur suutäis. Ka jäi mulle mulje, et vahetevahel polnud üksikute instrumentide kôlapilt selge, mis mind häiris (eriti ei taha uskuda, et see CD süü oli). Eelnev oli kuulatud Philipsi väikse keskuse junniga, ma kahjuks ei tea, palju see muusika kvaliteedi osas rolli mängis. Tekkis ka tunne, et vb kui ekvalaiserit kasutada, äkki annaks parema saundi paika timmida. Ei tea.
Ja siis ma kuulasin veel Gunnar Grapsi bluesi ja funki CDlt, selle osas etteheiteid ei olnud üldse, nägu venis naerule.
Ja siis ma kuulasin paar kuud hiljem ühe teise, natuke isasema muusikakeskusega Mussorgski 'Night on the Bare Mountain', vat see viis mu näo veel rohkem naerule. Madalad instrumendid (minu jaoks meeldivaimad) omasid seal väga mahlast soundi ka kôvema voluumi juures, kôrgemad sagedused ei olnud ka enne probleemiks.
Vôrreldes nüüd esimest kogemust nendega ja seda viimati kirjutatud, siis ma ei oskagi midagi öelda, ma kaldun siiski arvama, et oleneb päris palju, mis muusikamängijaa sa asju kuulad.
Kuulasin nendega ka jazzi sony mp3 mängija pealt, ei olnud samuti midagi ette heita, tegu oli nu jazziga( Koop), ja George Benson Slver Collection, bänd on sümfooniaorkestriga vôrreldes väiksema kôlapildiga, sestap oli kôik selge ja soe. Jazzi fanatt ma otseselt pole, meeldib lihtsalt kuulata, seetôttu ei oska öelda kas môni suurem spets oskaks nende kohta kriitilisemat sôa öelda.

Kokkuvôtvalt olen ostuga päris rahul. Ma arvan, et väga head kôrvaklapid, eriti kui kuulad popi, rocki, jazzi. Ka klassika jaoks on päris head, aga mul on oma kiiks, mis nôuaks selle kohapealt rohkemat. Mitmes testis on ka mainitud, et selle kvaliteedi juures liiga odavad, aga mina nii ei ütleks. Muidugi mul pole paljude kôrvaklappidega kogemusi, vôibolla tehakse tôesti väga palju kallist s*tta.

Plussid:
- päris hea helkvaliteet nii kôrgete kui madalate sageduste man
- peas mugavad, ei ole ka liiga suured, päris kosmonaut nendega välja ei näe
- disain (minujaoks), paljudele vôib see miinuseks olla

Hind oleks siin, plusside ja miinuste vahel icon_smile.gif

Miinused:
- kuna on tegu lahtiste kôrvaklappidega, siis päris palju kostab muusikat välja. Ma kujutan ette, et kuskil ühistranspordis norm valjudusega kuulata, vôib see ümberolijaid häirida.
- need k*radi faking keerduminevad kaablid mind häirivad
- minu arvates pole NII head klapid, kui testide pôhjal arvata vôiks

Veelkord kokkuvôtvalt vôiks neid klappe soovitada küll (mitte aga erilistele melomaanidele).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 30.03.2006 19:19:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tekkis ka tunne, et vb kui ekvalaiserit kasutada, äkki annaks parema saundi paika timmida.

klapid peavad töötama hästi ilma ekvalaiserite..Ekvalaiserid rikuvad minu arust üldse helipildi ära..

Proovi kuulata kusagil läbi mingi parema helikaardi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moij
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 30.03.2006 21:32:23 vasta tsitaadiga

No kes siis TM testi põhjal endale klappe valib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.03.2006 22:15:41 vasta tsitaadiga

moij kirjutas:
No kes siis TM testi põhjal endale klappe valib?

Kas peaks siis arvutikasutaja või digi teste rohkem usaldama?

Kui ma õieti mäletan, on tegemist eesti ajakirjanduses ilmunud kõrvaklapitestidest kõige profesionaalsema üritusega. Lisaks kuulamistestidele viidi läbi mõõtmised võimalikult reaalsetes oludes. Kuna inimese kõrva on mõõteseadmeid natuke keeruline paigaldada, kasutati selleks otstarbeks spetsiaalset pea imitatsiooni. Subjektiivset arvamust küsiti väga laialt inimesteringilt, kus kuulamisest võtsid osa nii paadunud audiofiilid kui ka autoraadio inimesed.
Ma muidugi loodan, et valest testist ei räägi
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.Brown
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2004




sõnum 30.03.2006 23:07:05 vasta tsitaadiga

Mul on endal Grado SR80'ned. Välimus peaks täpselt sama olema. Jube head klapid on. Jah, natuke häirib see keerduminev paks kaabel, aga see oleks minu poolt ka vist ainuke miinus. Linna vahele ma sellistega nagunii ei lähe, sest linnas eelistan rohkem selliseid, mis välishelisi isoleerivad ja kõrva sisse käivad. Aga kodutingimustes on tegu lihtsalt super asjadega. Ka mina esialgu ei olnud eriti üllatunud nende helist, aga tõepoolest, kui juba mõnda aega olin kasutanud ja sisse mänginud, siis helikvaliteet tõusis päris märgatavalt. Isegi iPod'i taga annavad hea tulemuse, aga loomulikult läbi kvaliteetsema võimendi on tegu hoopis teisest klassist asjadega. Ma vaikselt kaalun juba kõrvaklapivõimendi ostu tänu neile. Peale nende omamist olen avastanud paljudest lugudest selliseid käike, mida varem ei kuulnduki. Mina olen tähele pannud, et just madalamad ja keskmised helid on eriti head (olen lugenud, et osad kiruvad natuke bassi vähesust, aga mind see üldse ei häiri). Kõrged on samuti head, aga siin saaks natuke veel paremini. Need klapid on jah rohkem rock'i ja jazz-muusikale suunatud.

Kuna mulle sellised retroasjad meeldivad, siis nende välimusest olen loomulikult sillas, aga veel kallimad Grado'd on muidugi veel stiilsemad. Heli lasevad jah päris palju välja, mistõttu väikses ruumis kellegi kõrval kõvemini kuulamine võib teist inimest häirida.
Muuseas need klapid võitsid jah TM testi, aga peale seda on nad juba ammu ilma teinud näiteks What Hi-Fi, Audiophile'i ja mitmetes teistes audiotehnikaajakirjades ja on oma vanusele vaatamata siiani "must buy" nimekirjas ja kõrgelt hinnatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
moij
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 30.03.2006 23:16:08 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
moij kirjutas:
No kes siis TM testi põhjal endale klappe valib?

Kas peaks siis arvutikasutaja või digi teste rohkem usaldama?

Huvitav et keegi endale autoajakirja järgi arvutijuppe ei vali icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 31.03.2006 07:48:00 vasta tsitaadiga

Egas Tehnikamaailm pole puhtalt autoajakiri - kirjutatakse kõigest, mis tehnikaga seostub, tulemasinatest hävituslennukiteni. Pealegi on tegu ainsa eestikeelse ajakirjaga kus mingilgi määral hi-fi tehnikast kirjutatakse.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2006 09:52:22 Re: Ülevaade: Grado SR60 kõrvaklapid vasta tsitaadiga

JopaKolla kirjutas:


Gradosid ostes ütles müüa, et pärast 100 töötundi peksid nad natuke parema kvaliteediga tööle hakkama.


Järsku selgitad lähemalt? Kuidas töötunnid kvaliteedile mõjuvad?

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2006 10:35:46 vasta tsitaadiga

Enamus korralikumaid kõlareid ja klappe tahavad enne oma õige tonaalsuse saavutamist sissetöötamist saada.

Aga korralike klappidega on see jama jah, et tahavad ka korralikku toidet saada. Õigemini sama kehtib kõigile klappidele, aga korralikega saab sellest vahest rohkem aru. Odavamate seadmete kõrvaklapiväljudist tulev signaal on tihtipeale üsna masendava kvaliteediga. Soome HIFI ajakiri mõõdab viimasel ajal testitavate seadmete kõrvaklapiväljundi sageduskarakteristika ka üle ja vahest näeb seal ikka üsna masendavat pilti, kus madalad ja kõrged sagedused on selgelt sumbunud. Halvemal juhul hakkab sageduskara juba 100Hz ülevalpool kukkuma ja alla 50Hz sagedusel on sumbumine juba üle 10db võrreldes keskmise nivooga...
Enda Sennidele on ka tulnud mõte eraldi klapivõim juurde osta, kahjuks aga on nende pakkumine Eestis nullilähedane. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2006 11:07:50 vasta tsitaadiga

... jah, hiljuti sai mingi väljamaa raadiojaama vanakraami tühjendusmüügilt Technicsi räkitav stuudiovõim ostetud ja ma poleks elu sees arvanud, et minu juustud stereoklapid AKG K55 on üldse sellist häält võimelised tegema, mida ma nüüd kuulda sain. Istusin oma 4 tundi jutti kui nirvaanas ja lihtsalt kuulasin oma vanu lemmikuid, nagu oleks tegemist täiesti uute lugudega ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JopaKolla
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2004




sõnum 31.03.2006 17:09:20 vasta tsitaadiga

jah, mis puudutab seda TM testi, siis esiteks ei olnud see ainuke pôhjus, miks ma just need klapid omale ostsin, see, oli lihtsalt minu esmatutvumine nende klappidega. pealegi oli see test suht korralik ja kui ma ei eksi, siis oli see vist isegi soomes tehtud. üks testidest, mida ma selle kohta enne ostmist lugesin, oligi Audiphile'i oma. ei tasu mingit suva möla ajama hakata, vôiks toodet ennast kommenteerida vôi küsimusi esitada. klapid on, nagu ma ennist ka kirjutasin, siiski suht head.

mis puudutab töötundide ja kvaliteedi suhet, siis ma ei oska isiklikele kogemustele tuginedes midagi kommenteerida, sest ma arvan, et mul on alles ca kolmandik sellest sajast töötunnist seljataga, aga eks ta tôsi ole, et vajavad sissetöötamist.

see, et nad paremat toidet vajavad, on hea uudis (ma seda ka kahtlustasin). Ma peaks proovima kuskil hea vôimendusega kuulata, siis oskan vb midagi rohkemat öelda.
üks asi, mis meelde tuli, et kui ma arvutist mp3 kuulasin, siis paari looga, millel salvestusel vôi ei tea kus olid bassid natuke rohkem peal, siis oli valju kuulamise korral kuulda krôbinat, kui basskidra mängis kôrgelt, sama kogemus oli klaverit kuulates cd pealt. omast arust liiga valju ei olnud (kurt ma ka pole), aga mône kohapeal, kus kôla oli 'liiga särav' ja clear, hakkas krôbisema. eitea, kas peaks garatiisse pöörduma?

need AKG k55 kogemus on mul ka olemas, Gradod on ilma spets vôimenduseta paremad. aga jah eks ma neid pean veel kuulama, et veel suuremat sotti saada.

Terv!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wheels
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 31.03.2006 20:25:11 vasta tsitaadiga

Needsamased Grado'd on 32-oomise nominaaltakistusega, nii et peaksid ka ilma võimendita korralikult kõlama. Kui heliallikas vähegi tasemel on.

Sissemängimisest niipalju, et põhiliselt toimub see kuulaja peas icon_smile.gif Psühhoakustika, ehk inimese aju kohaneb heli eripäradega. Kõlarite ja kõrvaklappide karakteristikud muutuvad nende kasutusea jooksul mingil määral küll, sest membraanide liimühendused muutuvad elastsemaks ja membraanid (hüpoteetiliselt) ise kah pehmemaks. Samas on see vähegi korralike materjalide ja tootjate puhul ülimalt minimaalne. Noh, kui aastaid järjest kuulata, siis ehk...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 31.03.2006 23:13:53 vasta tsitaadiga

wheels kirjutas:
Noh, kui aastaid järjest kuulata, siis ehk...
...siis ehk läheb hea odavam heli ka heaks ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JopaKolla
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2004




sõnum 01.04.2006 19:05:55 vasta tsitaadiga

wheels kirjutas:
Sissemängimisest niipalju, et põhiliselt toimub see kuulaja peas icon_smile.gif Psühhoakustika, ehk inimese aju kohaneb heli eripäradega.


seetôttu oligi mul pidevalt mingi kahtlusejama. kord kuulad, on väga head, täitsa rahul olin, siis kord jälle oli mingi kamm, ja täielik pettumus. nii nädalast nädalasse
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2006 20:36:38 vasta tsitaadiga

wheels kirjutas:
Needsamased Grado'd on 32-oomise nominaaltakistusega, nii et peaksid ka ilma võimendita korralikult kõlama. Kui heliallikas vähegi tasemel on.

Sissemängimisest niipalju, et põhiliselt toimub see kuulaja peas icon_smile.gif Psühhoakustika, ehk inimese aju kohaneb heli eripäradega. Kõlarite ja kõrvaklappide karakteristikud muutuvad nende kasutusea jooksul mingil määral küll, sest membraanide liimühendused muutuvad elastsemaks ja membraanid (hüpoteetiliselt) ise kah pehmemaks. Samas on see vähegi korralike materjalide ja tootjate puhul ülimalt minimaalne. Noh, kui aastaid järjest kuulata, siis ehk...

... palju sa ise üldse klappe kuulanud oled, et selliseid järeldusi teed ?

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wheels
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 01.04.2006 22:19:55 vasta tsitaadiga

Kümmekond aastat. Hinnaga paarisajast kuni viietuhandeni, erinevaid mudeleid tuleb paarikümne kanti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 02.04.2006 18:52:23 vasta tsitaadiga

JopaKolla kirjutas:
üks asi, mis meelde tuli, et kui ma arvutist mp3 kuulasin, siis paari looga, millel salvestusel vôi ei tea kus olid bassid natuke rohkem peal, siis oli valju kuulamise korral kuulda krôbinat, kui basskidra mängis kôrgelt, sama kogemus oli klaverit kuulates cd pealt. omast arust liiga valju ei olnud (kurt ma ka pole), aga mône kohapeal, kus kôla oli 'liiga särav' ja clear, hakkas krôbisema. eitea, kas peaks garatiisse pöörduma?


Garantiisse pole vaja pöörduda. Viga MP3, või siis koguni algmaterjali kvaliteedis. Digitaalse helisalvestuse suurim erinevus analoogsalvestusest on see, et analoogsalvestuses signaal võib minna pisut üle 0-taseme, ilma, et kohe moonutama hakkaks, digitaalsalvestuses mitte, seetõttu tuleb digitaalsalvestuses signaali taset hoida madalal, nii, et piigid üle nulli ei läheks. Paraku, tänapäeva kommertsmuusikat üritatakse salvestada nullile võimalikult lähedal, et ikka võimalikult valjusti kisaks, piike silutakse küll kompressoritega, aga alati see ei aita. Kehvas seadmes, nagu kõik-ühes kombainid ja kaasaskantavad pleierid, pole digitaalmoonutustest aru saada, väheke parema tehnikaga aga küll.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 10.04.2006 06:47:15 vasta tsitaadiga

Nende heli oli imo päris hea, samas need jämedad jäigad juhtmed ja see retro kuju olid suureks miinuseks mu jaoks ja müüsin ära, helikvaliteet niipalju parem polnud mu arust praegustest Kossidest
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ralliäss14
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.04.2006 12:24:13 vasta tsitaadiga

Gradod on väga "elava" soundiga. Väga täpsed kõrged, mis mõnele võib mitte meeldida. Gradod ja Sennheiserid on põhimõtteliselt erinevad klapid - Sennheiserid "tumedama", "pehme" soundiga, hiiglama suur helipilt. Klassika jaoks paremad, kuigi tegelikult ütleks et AKG K501 keskriba pole minu jaoks miski suutnud seni ületada. Gradodel enam-vähem vastupidi - "ereda" soundiga, soundstage e. helipilt üsnagi kehvake. Rocki jaoks parimad. Ja kohe kindlasti on selliste klappide puhul kohustuslik korralik klapivõim ja cd-mängija.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmsme
HV vaatleja
mmsme

liitunud: 17.10.2006




sõnum 17.10.2006 13:16:51 vasta tsitaadiga

Mr.Brown kirjutas:
Need klapid on jah rohkem rock'i ja jazz-muusikale suunatud.


Mõtlesin ka just SR60'd tellida, kuid ise huvitun rohkem progressiivsest tantsumuusikast (d'n'b'st peamiselt). Kas need Gradod võiksid ka sellist stiili hästi viljeleda?

Ühtlasi, kui palju teil õnnelikel Grado-omanikel see tellimis-kättesaamisüritus maksma läks? Enda eelarvest olen arvestanud umbes 1500.- väljaminekuga. Kas see on ok, või leidub ka odavamaid variante?

tänud
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tola555
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 29.10.2006 01:43:46 vasta tsitaadiga

wheels kirjutas:
Needsamased Grado'd on 32-oomise nominaaltakistusega, nii et peaksid ka ilma võimendita korralikult kõlama.


Takistus pole veel mingi näitaja. Gradod on tuntud voolunäljaste klappidena - voolu imevad ikka hästi. Tuletame meelde, et üks asi on volt ja teine asi amper ja kolmas asi võimsus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2007 16:46:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõtlesin ka just SR60'd tellida, kuid ise huvitun rohkem progressiivsest tantsumuusikast (d'n'b'st peamiselt). Kas need Gradod võiksid ka sellist stiili hästi viljeleda?


Kuulan ise ka peamiselt jungle/trummi ja bassi ning mulle Grado heli meeldib väga. Bass küll ei ole nii vägev kui kinnistel klappidel, kuid kvaliteet on hea. Paljud helid tulevad nende klappidega välja mis varem 'peidus' on olnud. Vanemad Technics'i (RP-F800, 700-800 krooniga sai kunagi soetadud) klapid leidsin koha lauasahtlis - Grado'le (SR 80) need vastu ei saa.

Klapid ise sai ostetud Tallinna Kaubamajast 1699 krooniga, SR 60 olid nina eest ära ostetud 1399 krooniga (kui ma ei eksi)

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GOD
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2002




sõnum 29.07.2007 22:23:38 vasta tsitaadiga

on neid eestist saada üldse, teab keegi ?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2007 01:46:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Klapid ise sai ostetud Tallinna Kaubamajast..
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 03.08.2007 20:33:02 vasta tsitaadiga

mmsme kirjutas:
Mr.Brown kirjutas:
Need klapid on jah rohkem rock'i ja jazz-muusikale suunatud.


Mõtlesin ka just SR60'd tellida, kuid ise huvitun rohkem progressiivsest tantsumuusikast (d'n'b'st peamiselt). Kas need Gradod võiksid ka sellist stiili hästi viljeleda?

Ühtlasi, kui palju teil õnnelikel Grado-omanikel see tellimis-kättesaamisüritus maksma läks? Enda eelarvest olen arvestanud umbes 1500.- väljaminekuga. Kas see on ok, või leidub ka odavamaid variante?

tänud


Pmst SR60 annab väga mõnusalt kõike kuulata, ka DNB'd kuid oleneb mida sa otsid - kas puhtust, ruumilisust ja täpsust või bassi ja jõudu.
Muidu soovitan iGrado'sid kui oled liikuja tüüp ning kasutad iPöd'i või muud kvaliteetsemat mp3ekat
Kaubsist saab need 699.-ga. Arvuti taga on ka väga head, mängisin Doom3'e (lasin läbi M-Audio välise USB helikaardi) ja võttis seest jahedaks ikka päris korralikult icon_razz.gif Selles suhtes ükskõik mis gradod sa ei ostaks, selle summa eest mida sa maksad saad sa väga head klapid...

_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Grado SR60 kõrvaklapid mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.