Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Anteci P180 Advanced Super Mid Tower korpus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.02.2006 18:08:35 Anteci P180 Advanced Super Mid Tower korpus vasta tsitaadiga


Kuna vana Codegeni pappkestake hakkas lõplikult pinda käima, otsustasin uue korpuse hankida. Et välimus oleks väärt sisu, panin hinnalati kohe üsna kõrgele, ehk siis plaan oli kulutada hästi palju raha. Noorena olid silma jäänud Thermaltake'i tilulilu korpused, mida isegi osta tahtsin, kuna aga vanust on natuke juures ja muud huvid natuke tähtsamad, siis bling-bling korpust ei ostnud. Selle asemel, võtsin hoopis Anteci P180 Advanced Super Mid Tower korpuse

Maksma läks see lõbu Surfdata taskusse kukuvad 2500.- krooni. Mõni võib öelda, et palju, mõnele on see
vähe, eks ilu ole ikka vaataja silmades ja rahakotis. Esimene asi, karp on hiiglaslik ja raske, väidetavalt kogu kupatus siis 16, midagi kilo- millest korpus ise moodustab 14,3kg (tänud Surfi Alole, kes kasti koju tõi, trollis oleksin sellega ei tea mida pidanud tegema icon_smile.gif . Mis siis ikka, vanast korpusest kraam välja ja uude lammutama! Karbis on korpus ise, igasugu kruvisid ja juhtmeid ja vidinaid, millest enamik üle jääb, täiendades taaskord mu tagavarakraami varu (asja nii edasi minnes võin varsti arvutipoe avada). Kaal on asjal tõsiselt majesteetlik, kahe käega peab liigutama sest muidu pillaks selle lihtsalt maha. Kaaned on kinni 2 thumbscrewga ja libisevad kergelt maha ning kaasi näppides ootaski esimene üllatus: need on mitmekihilisest plastist ja kraamist, ei plärise ja kolise vaid omavad ainult väga madalat hääletooni, kui nendega midagi teha. Sees avanes siis selline vaade:





Korpus on jagatud 2 ossa, ülemine ehk emaplaadi osa ja alumine ehk toite osa. Ideaaljuhul nende 2.
sektiooni vahel õhku ei liigu, praktikas neid hermeetiliseks muidugi muuta ei saa. Kokkupanek oli tõsine
mõnu ja mugavus (kõik on käsitsi kokku keeratav ja tehtav, ei mingit hullu rabelemist), kettad püsivad
kummijullade peal ja on töötades hääletud, ainuke mure on IDE kablade paigutusega, pilti vaadates saate
ehk ise aru, sest pildil on paigutus suhtkoht ideaalne, mina sellist paigutust harrastada ei saanud.





Jahutuseks on korpuse ees kaane all 2 filtritega ava, alumine sektsioon omab massiivset 3cm läbimõõduga
120mm ventilaatorit, ülemine sektsioon aga 2 tavalist 120mm oma, kõik 3 omavad kiiruseregulatsiooni nagu
Antecil kombeks: aeglane, keskmine ja kiire. Ise hoian alumist keskmise peal ja ülemisi aeglasel kiirusel.
2 IDE ketast paigutasin alla tunnelisse ning teise koos dvdrw'ga ülemisse, installatsiooni raskeim osa
oli minu jaoks toiteploki paigutus, mis nõudis korpuse sees oleva resti väljakruvimist, toite sinna
sisse asetamist, juhtmete paika sättimist ning siis kogu kupatuse uuesti korpusesse asendamist- kokku
oma 20 minutit tegutsemist. Raske oli just seda kõike koos teha, kuna juhtmed peab läbi lükkama 30x40
august, mis pole just eriti lihtne, kui toitel on 8 otsa.

Videokaardi kohale käivat õhutunnelit ei hakanud ehitama, kuna see nõuaks ristpeakruvikeerjat, mis on
väiksem kui mutrid mis kruvitakse 80mm ventilaatorite avadasse (kruvi tuleb keerata läbi ventilaatori
teisele poole alusesse sisse), minul sellist polnud ja seega jäi külge panemata, siiamaani pole nagu
sellest probleemi tekkinud, vaevalt et ka tekib.

Hääletu pole P180 kohe mitte, 5 ventilaatorit (korpuse 3 + prose ja video, millel on mõlemal Zalman) on
siiski päris palju ja hääl on tuntav. Samas pole see üleüldine vingumine, vaid väga madalatooniline
taustaheli, mis on piiga sõnul isegi täiesti hea uinuti (nii et noormehed, kui soovite oma magamistoas
ka natuke äktsionit, ärge seda sinna pange icon_razz.gif) Natuke mööda on pandud restidega korpuse esiotas, mis
funktsioneerivad ainult siis, kui kaas on avatud, ülejäänud aja saab alumine osa õhku külgedel
olevatest avadest, mis saavad üllatavalt hästi jahutamisega hakkama, see pool on Antecil tõsiselt hästi
läbi mõeldud ja ellu viidud, temperatuur on madal ja masin üle ei kuumene ka väga ränkas kasutuses-
prose on enamasti 40-50, video ei lähe üle 55 kraadi. Kokku läks mul asja installatsiooniga aega 3 tundi, mis on seletatav õlle ja rahuliku tööga, sellise korpusega pole sul kiiret kuhugi 8)


Kokkuvõte:

+

Töö kvaliteet: kraam on oma hinda väärt
Kasutus: ainult kiidusõnad
Väljanägemine: väga korralik ja kindel, tõsine kuninglik raud

-

Hääle tugevus: mulle on masina tekitet häält täitsa vastuvõetav, kõigile ilmselt pole
Hind: 2500.- on suur raha


1 pilt on pärit sellest revüüst


viimati muutis Scart 16.02.2006 18:22:16, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omnibook
HV kasutaja
omnibook

liitunud: 17.07.2005




sõnum 16.02.2006 18:11:41 vasta tsitaadiga

korpus on ilus küll aga 2,5k icon_eek.gif

hea ülevaade thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2006 19:17:47 vasta tsitaadiga

Sellise välimuse (ja eeldatavasti ka kvaliteedi) eest pole 2,5k midagi.
Kena korpus.thumbs_up.gif
Korralik review.thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2006 19:57:24 vasta tsitaadiga

muidu tundub kena kast, aga mis nägu siis on, kui vaja cd/dvd seadmetele ligi pääseda?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2006 20:02:56 vasta tsitaadiga

siis tehakse uks lahti, täpselt nagu iga teisegi uksega korpuse puhul.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2006 20:10:32 vasta tsitaadiga

mati_p kirjutas:
siis tehakse uks lahti, täpselt nagu iga teisegi uksega korpuse puhul.

jõle hea seletus, lausa hämmastav! ma absoluutselt ei kujutanud ette, et siis asi nii välja näeb!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 16.02.2006 20:20:08 vasta tsitaadiga

soovitan sul selle kolmanda pildi eemaldada, kuna laeb õudselt kaua icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2006 20:22:22 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jõle hea seletus, lausa hämmastav! ma absoluutselt ei kujutanud ette, et siis asi nii välja näeb!
nagu küsimus, nii ka vastus. "õpime targalt küsima, peatükk 1" vms.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.02.2006 21:34:43 vasta tsitaadiga

oman isegi anteci korpust, kuigi odavama otsa oma (miski 1000.- maksis)
kuid olen väga rahul: kvaliteetne 350W PSU, vaikne, kvaliteetne, kaasas oli 120mm vent, küljel + ees vendiavad jms.
antec beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2006 21:36:50 vasta tsitaadiga

Heh endal sama kast aint, et kõvasti kõvasti acousti helisummutusmattidega kleebitud.Eriti vingeks saab grafa kaardi jne. jahutuse siis kui see ülemine eesmine 120mm vent sealt resti tagant ära võtta ja panna hoopis selle ülemise HDD sahtli ette. (eeldusel, et HDD on alumises sahtlis)Sahtlil see alumine väike auk kinni teipida siis tõmbab läbi selle tunnelöi õhku samamoodi nagu see toiteka peale puhuv vent all ainult, et tugevus millega õhk komponentidele läheb on hoopis teine icon_smile.gif Väljapuhumiseks kasutan ise ainult ühte ventikat ehk siis seda mis korpusepeal.Sinna panin acousti vendi mis käib väga väga madalatel pööretel ja täiesti hääletult, sest kuna soe õhk niikuinii ülesse tõuseb siis mingit vaakumit pole vaja imeda icon_biggrin.gif Natuke IMHO mõttetu asi oli see tagant kõrgendus mille saab kasti peale panna, nu ei ole vaja seda.Parem oleks võind mingi kinnine luuk olla mida siis kas kasti peale või taha (olenevalt kummat väljapuhumiskohta ei kasuta) saaks ette panna.Oot natuke whainin veel icon_razz1.gif Nimelt alumise PCI pesa ja selle sõitva plastiku vahel läbi mille toite ja muud juhtmed tulevad vahe oleks võinud suurem olla, sest praegu kui mingi kaart kõige alumises PCI pesas siis tuleb ATX juhet ja teisi kahh suht väänata, et kaardile otsa ei pressiks.Las ma mõtlen veel mis mulle ie meeldind icon_lol.gif .Ahjaa eest uks oleks võind ikka siuke tummisem ja korralikuma kinnitusega olla, praegu siuke nats logu ja kipub lahti vajuma icon_razz1.gif icon_biggrin.gif Hmm ja need küljepaneelide noksud võiks kahh olla metallist ja tugevad, nende plastikust noksudega tuleb ettevaatlik olla, et ära ei murdu icon_exclaim.gif Muidu sigakõva kast ja ise ullult rahul.Nö.Rev 2.0 võisks ellest tulle väikeste uuendustega.Endal tempid siis järgmised (keissvendid kõige aeglasema peal):

Prose idle:36C (CnQ OFF)
Prose load:44-45C (5xCPU burn)
Chipset idle:33C
Chipset load:36C

Kast ka muidu vägahea aga kui viitsida nats modida siis super thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2006 21:37:53 vasta tsitaadiga

2500.- pole sellise kasti eest palju imho, kuna selline korpus on juba pikema-ajaline investeering, sisu võid sa mitu korda vahepeal ju ümber lapata icon_smile.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2006 21:38:01 vasta tsitaadiga

mati_p kirjutas:
arm2004 kirjutas:
jõle hea seletus, lausa hämmastav! ma absoluutselt ei kujutanud ette, et siis asi nii välja näeb!
nagu küsimus, nii ka vastus. "õpime targalt küsima, peatükk 1" vms.

tekib küsimus, et millest siis aru ei saanud minu küsimuses? või ei tahtnud aru saada?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deepest
HV vaatleja
Deepest

liitunud: 13.01.2003




sõnum 16.02.2006 23:04:45 vasta tsitaadiga

mati_p kirjutas:
arm2004 kirjutas:
jõle hea seletus, lausa hämmastav! ma absoluutselt ei kujutanud ette, et siis asi nii välja näeb!
nagu küsimus, nii ka vastus. "õpime targalt küsima, peatükk 1" vms.


Lugemisprobleem vist on, küsiti mis NÄGU on....... icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 17.02.2006 01:10:53 vasta tsitaadiga

ilus korpus tõesti thumbs_up.gif aga Antec ei ole kunagi vaikusele rõhku pannud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2006 01:55:13 vasta tsitaadiga

korralik review ja ilus korpus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2006 10:04:16 vasta tsitaadiga

Kena korpus. Meenutab natukene ühe Compucase esindajat 6A34.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2006 10:37:32 vasta tsitaadiga

kast stiilne tõesti...omal oli Antec super lanboy mida sai ka vaid kiita.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutter
HV vaatleja
Mutter

liitunud: 24.08.2004




sõnum 17.02.2006 17:29:01 vasta tsitaadiga

tõeliselt kena "clean look" kast thumbs_up.gif 8)
_________________
O: Norma trakse ja autovõimendi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2006 17:30:56 vasta tsitaadiga

nagu näha on õhutus süsteemi peale palju mõeldud aga vaikus 2 silma või 2 kõrva vahele jäänud nagu teema alustaja mainis icon_rolleyes.gif

kui kast oleks vaikne siis oleks asi 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 17.02.2006 18:24:59 vasta tsitaadiga

Ise alati Anteci fänn olnud ja seda just kvaliteedi pärast! Kõige vaiksemad nad ei ole jah aga seda annab ju ise parandada.
Igatahes väga thumbs_up.gif ost.
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2006 17:50:28 vasta tsitaadiga

võtsin ka sellise kasti, tänu sellele alumisele sektsioonile on suht ideaalilähedane vesijahutuskast.
niipalju küll, et too alumine võiks 2x kõrgem olla..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hinkus
HV vaatleja
Hinkus

liitunud: 12.12.2004




sõnum 19.02.2006 17:42:03 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas ma olen rumal aga sama raha eest oleks mina küll võtnud Thermaltake tilulilukasti millel ei ole mingeid probleeme toiteplokki paigaldusega ja juhtmete vedamisega. Millel on seitse venti mida saab sujuvalt reguleerida mitte ainult kolme asendisse keerata. Õhuvõtuavad ei asetse külje peal vastu maad ja ei hakka tolmu korjama. Eest uks ei ole siuke nats logu mis kipub lahti vajuma. Millel ei ole plastikust noksusid millega tuleb ettevaatlik olla, et ära ei murdu. Ja millel ei ole vaikus 2 silma või 2 kõrva vahele jäänud. Muideks, tilulilud saab pistikust lahti ühendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2006 18:04:57 vasta tsitaadiga

Hinkus kirjutas:
Ma ei tea kas ma olen rumal aga sama raha eest oleks mina küll võtnud Thermaltake tilulilukasti

sa pole rumal kui sa otsustad oma, mitte kellegi teise maitse järgi icon_smile.gif
ostsin ise selle anteki välimuse, kuid eeskätt sisemuse pärast.
ja kuigi vente siin sees on, siis ei kavatse ma neid korraga tööle panna, missest, et nad olemas on icon_wink.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rike
HV vaatleja
rike

liitunud: 15.02.2005




sõnum 21.02.2006 18:33:43 vasta tsitaadiga

ei oska nimes oleva kasti kohta midagi lisada... idee jubinate paigutuse järgi tundub igati loogiline (näiteks toide kõige all, prose kõige üleval... kuumemad sektsioonid ikka kõrgemale, külmemad madalamale). vaheseinad ja ergonoomika võiks minu tagasihoidliku hinnangu "raames" (MTHR icon_razz1.gif ) siiski vähem kandiline olla. muidu on ikka nii et üks draakon (prose) puhub rikoššetist teisele draakonile (graf) tuld kõri peale ja noh... icon_rolleyes.gif ei saa nõiaringist välja... kilod ainult kasvavad. eukleidiline superdisain on klassikaliselt kena, aga jõudlusele silmi ette ei tee icon_exclaim.gif - arvan, et õhk peaks ikka ringi liikuma, mitte nurkadesse tolmu sopistama!

ca 2500.- eest ostan endale superkerged ja valutud kõrvatropid PC-sageduste vastu! ja oma kallimale ka... icon_lol.gif

tõesti, ülevaade on hea thumbs_up.gif

_________________
kannatad intensiivset stressi, tunned protsessori elu...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 01.03.2006 19:52:47 vasta tsitaadiga

Ei tea kuna see korpus odavamaks läheb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Anteci P180 Advanced Super Mid Tower korpus mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.