Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Kas viga lite-on'is või neros? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
judas
HV kasutaja


liitunud: 03.12.2002




sõnum 03.12.2002 01:26:43 Kas viga lite-on'is või neros? vasta tsitaadiga

ostsin veidi aega tagasi liteoni ltr48125s-i ja sain sellega bundled softina kaasa nero 5.5-e... alguses nagu polnudki probleemi aga nüüd kordub juba mitmenda plaadiga sama jama, nimelt on kirjutaja max kiirus 48x, aga kui mina hakkan neroga plaati kopeerima, siis ta äkitselt arvab, et on 24x ja sätibki 24x max kiiruseks... ja seda 24 ei saa kohe miskit moodi 48, või siis kasvõi 40ks ümber muuta...

mis valesti on?

jud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 03.12.2002 01:48:43 vasta tsitaadiga

Kas plaat toetab üldse sellist kiirust? Nero peaks ära tundma pladi max kiiruse ja siis selle järgi paika panema. SMART-Burn tehnoloogia vist tegeleb plaadilt info võtmise ja ka puhvri seadistamise jms-ga

Kui aga plaat on ok, siis proovi nerole uuendus tirida. Bundled versioonile saab uue lihtsalt peale installida.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
judas
HV kasutaja


liitunud: 03.12.2002




sõnum 03.12.2002 09:17:37 vasta tsitaadiga

see on tegelikult isegi veel imelikum...
ta määrab selle 24x kiireuseks siis, kui ma panen kirjutajasse plaadi, millelt ma tahan kopeerida, mitte millele....
ehk siis oletame, et tahan mingit muusikat ümber kirjutada ja panen arvutisse originaalplaadi ja peale selle sisestamist äkki nero näitab max kiiruseks 24x ...


jud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.12.2002 09:33:31 vasta tsitaadiga

judas kirjutas:
see on tegelikult isegi veel imelikum...
ta määrab selle 24x kiireuseks siis, kui ma panen kirjutajasse plaadi, millelt ma tahan kopeerida, mitte millele....
ehk siis oletame, et tahan mingit muusikat ümber kirjutada ja panen arvutisse originaalplaadi ja peale selle sisestamist äkki nero näitab max kiiruseks 24x ...
jud
Huvitav, huvitav ... kas sinu meelest on originaalmeedia siis alati ja ilmtingimata ka näiteks (kui mõni seade võimaldaks) ka 100 või koguni 1000 kordse kiirusega töötav icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
judas
HV kasutaja


liitunud: 03.12.2002




sõnum 03.12.2002 15:24:55 valesti aru saadud vasta tsitaadiga

mitte seda ma ei mõelnud,

aga kirjutamis kiirus ei sõltu ju sellest plaadist millelt ma kirjutan, vaid toorikust millele ma kirjutan.

segane asi...

Jud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 03.12.2002 19:02:48 vasta tsitaadiga

Kopeerimiseks kasuta parem CloneCD'd icon_smile.gif , parem. Muide audioplaate loeb mul ka piiratud kiirusega, osa 16x, osa kiiremini.
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 03.12.2002 19:34:22 Re: valesti aru saadud vasta tsitaadiga

judas kirjutas:
mitte seda ma ei mõelnud,

aga kirjutamis kiirus ei sõltu ju sellest plaadist millelt ma kirjutan, vaid toorikust millele ma kirjutan.

segane asi...

Jud


Nagu ma saan sinu jutust aru, et soovid teha plaadist koopia. Ja selleks on kaks võimalust kas teed otse lennulv või nero kopeerib algul vindile. Sinu jutu põhjal kaldun arvama et sa paned lennult tegema siis loeb väga kohe sinu tava cd-romi kiirus. Sest ta peab samasl ajal lugema ja kirjutama. Ta ei saa kirjutada kiiremini, kui teine maha suudab lugeda.
Seega küsimus, et kui kiire on sinul teine cd- rom ja, kui kiirelt on ta maha nokkima pandud?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
judas
HV kasutaja


liitunud: 03.12.2002




sõnum 03.12.2002 20:13:03 oh mind küll vasta tsitaadiga

tundub, et ma olen ikka vääga niru seletaja...
aga vastuseks eelmisele: ei pane lennult...

näiteks:
käivitan nero, ja menüüribal on üks selline nupp ("choose a recorder"), mille alt avanevad reader'id ja writer'id ja nende kiirused ja muud omadused, ja kui sealt vaadata siis ta näitab, et minu lite-on'il on kirjutamiskiiruseks max 48x.
(seejärel sulgen selle akna)
aga siis kui ma sisestan suvalise muusikaplaadi kirjutajasse, et sellest ennem koopia teha (kasutades cd-copy funktsiooni ja ainult lite-on'i), siis uuesti seda sama info-akent ("choose a recorder") avades on äkitselt max kiirus 24x-ks muutunud ja seda pole enam võimalik muuta...

kas on võimalik, et ta võtab selle max kiiruse plaadilt, mida tahan kopida???
kui, siis miks?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s.p.o.c.k
HV kasutaja
s.p.o.c.k

liitunud: 29.11.2002




sõnum 04.12.2002 11:23:44 vasta tsitaadiga

Kui asi on muusikaplaadi kopeerimises, siis ära vaeva enam pead sellega, kas süüdi on Nero vms. Muuda lihtsalt protseduuri. Nero ei ole plaadi sisse tõmbamiseks üldse sobilik riist, muusikaplaate tõmmatakse siiski sisse Exact Audio Copyga (www.exactaudiocopy.de). Kui tirid vindile terve plaadi image'i, siis kirjutatakse lisaks sellele suurele .wav failile sulle ka plaadi layout ehk siis cue-sheet. Vaat see .cue fail tulebki nüüd kirjutajale ette anda. Probleem on selles, et Nero ei oska sellega mitte midagi teha, sul tuleb pruukida hoopis Feurio! nimelist kirjutamisprogrammi.

Ühesõnaga, kui asi on muusikas, siis soovitan soojalt kasutusharjumusi muuta. Võid netist lugeda, miks Exact Audio Copy hea on. Kasuta Nerot pigem muudel eesmärkidel, teisteks funktsioonideks on ta hea küll.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 04.12.2002 11:39:52 Re: Kas viga lite-on'is või neros? vasta tsitaadiga

judas kirjutas:
ostsin veidi aega tagasi liteoni ltr48125s-i ja sain sellega bundled softina kaasa nero 5.5-e... alguses nagu polnudki probleemi aga nüüd kordub juba mitmenda plaadiga sama jama, nimelt on kirjutaja max kiirus 48x, aga kui mina hakkan neroga plaati kopeerima, siis ta äkitselt arvab, et on 24x ja sätibki 24x max kiiruseks... ja seda 24 ei saa kohe miskit moodi 48, või siis kasvõi 40ks ümber muuta...

mis valesti on?

jud


Võta linnuke ära kastist: Determinate maximum speed Siis peaks laskma kirjutada normilt
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002




sõnum 06.12.2002 22:46:11 vasta tsitaadiga

btw, mul oli nero'ga sama värk....et alguses mitu kuud kirjutas maximuiga, kuid hiljuti kirjutab aint 24x .... (teiste programmidega kirjutab maximumi peal)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ergomeeter
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2002




sõnum 08.12.2002 02:24:53 vasta tsitaadiga

Kuskil veebis oli sellest juttu, et liteoni 40 kornde kõrvetaja kirjutab audiot kuni 24 kordselt. Ilmselt siis ka järgmistel mudelitel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.12.2002 03:11:05 vasta tsitaadiga

ergomeeter kirjutas:
Kuskil veebis oli sellest juttu, et liteoni 40 kornde kõrvetaja kirjutab audiot kuni 24 kordselt. Ilmselt siis ka järgmistel mudelitel.
ja sa muidugi usud k6ike icon_rolleyes.gif
sel juhul syydista ennast, kui ma ytlen, et sa oled naiivitar
/me kirjutab endal alati audioplaadid 40x'selt , kui kiire on icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
judas
HV kasutaja


liitunud: 03.12.2002




sõnum 08.12.2002 09:17:10 probleem lahendatud... vasta tsitaadiga

see sama nero vidin nimega smart-burn ongi asja võti, nimelt kui see maha võtta saab kirjutada misiganes kiirusega, kuigi üllatav on kuidas see siiski nii puudulik ja loll on, et oma maksimum kiiruse mitte tooriku vaid originaali järgi määrab... iseenesest on mõte hea, aga kehtib ainult on-the-fly kupimise puhul...

jud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 08.12.2002 12:40:07 Re: probleem lahendatud... vasta tsitaadiga

judas kirjutas:
see sama nero vidin nimega smart-burn ongi asja võti, nimelt kui see maha võtta saab kirjutada misiganes kiirusega, kuigi üllatav on kuidas see siiski nii puudulik ja loll on, et oma maksimum kiiruse mitte tooriku vaid originaali järgi määrab... iseenesest on mõte hea, aga kehtib ainult on-the-fly kupimise puhul...

jud


tahaks ka teada saada kuda seda smart- burni maha saada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002




sõnum 08.12.2002 23:59:46 vasta tsitaadiga

menüüst recorder-> choose recorder ->options-> SMART-BURN enabled
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Kas viga lite-on'is või neros?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.