Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  S.M.A.R.T. ja smartdrv.exe märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sassy2k
HV kasutaja


liitunud: 07.10.2002




sõnum 01.12.2002 17:13:32 S.M.A.R.T. ja smartdrv.exe vasta tsitaadiga

Siuke küsimus,et tegin oma 40Gb Seagate Barracuda 7200 ühe partitsiooni 5Gb ja FAT32 pealt NTFS-le,sinna viskasin kõik vajalikumad asjad ning seejärel tegin format C: peamisele partitsioonile 35GB hakkasin Win XP uuesti peale panema gag dos'i osa võttis jõle kaua aega aga keegi siin foorumis juba mainis,et enne Win XP installimist pealwe formatit tuleb enne seda dos'i osa smartdrv.exe käivitada ja see pidavat 3-4 korda asja kiiremini tegema,aga kust ma selle smartdrv.exe saada võin ja kuidas ning millal see täpselt käivitada tuleb?Kas keegi oskab öelda, kas minu HDD toetad seda S.M.A.R.T.,sest muidu on bioses pandud 'S.M.A.R.T. capability'-disabled,kas tasub panna enabled?Ning kas S.M.A.R.T. ja smartdrv.exe vahel on mingi seos?Muideks Win XP installimisel panin prmary partition kah NTFS-ks ja nüüd on mõlemad nii 35GB kui see 5Gb partitsioon NTFS süsteemid.Tahaks nagu selle 35Gb väiksemaks muuta ja 5Gb just suuremaks aga kui ma näiteks tahan Partition Magic 8 käivitada,siis ütleb,et peab olema vähemalt üks FAT32 partitsioon....aidake palun!!!(kes viitsib muidugi) icon_cry.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 01.12.2002 18:12:26 vasta tsitaadiga

S.M.A.R.T. ja smartdrv.exe ei oma mingit seost. Esimene aimab ära, millal vindil tööleping läheb ning annab sellest eelnevalt teada ja teine on programm, mis optimeerib kõvaketta(le) kirjutamist/lugemist.
Jah, sinu vint on piisavalt uus, et toetab S.M.A.R.T.-i - seega mõistlik oleks 'S.M.A.R.T. capability' sisse lülitada.
Smartdrv.exe leiad win98 cd-lt või win98 masinast c:\windows\command kataloogist. Edasi kopeerid selle win98 boot floppy-le.


viimati muutis Karzum 01.12.2002 18:20:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mark0n
HV vaatleja
mark0n

liitunud: 02.06.2002




sõnum 01.12.2002 18:13:46 vasta tsitaadiga

mees chill down.
Mul sama ketas ( vist ) ja võid rahus S.M.A.R.T`i peale panna ehk siis ketta testimise programmi.Siis ei ole nii et yhel päeval tuleb laks ning info läinud.SMART hoiatab ette.
Parte tee parem Seagate`i disk tools progega.Palju lihtsam ja nobedam ning saad ka olemasolevaid parte sättida ( suurendada,vähendada )
Aga see smartdrv.exe on mulle midagi tundmatut

_________________
http://www.metalstorm.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sassy2k
HV kasutaja


liitunud: 07.10.2002




sõnum 01.12.2002 18:59:06 vasta tsitaadiga

tänan abi eest,õnneks sain korda ja vahetasin FAT32 NTFS-le,minuarust on see XP-ga ikka parem....aga selle seagate toolsi ma küll partition magic'ust paremaks ei pea,pm-ga saab teha kõik samad asjad ja veel rohkemgi ja samuti väga kerge ja kasutajasõbralik..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  S.M.A.R.T. ja smartdrv.exe
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.