Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Videokaardi vendi kiirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002




sõnum 28.11.2002 22:52:00 Videokaardi vendi kiirus? vasta tsitaadiga

Kas on mingit progret läbi mille näeb videkaardi vendi kiirust?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JL
Kreisi kasutaja
JL

liitunud: 15.02.2002




sõnum 28.11.2002 22:57:12 vasta tsitaadiga

See oleneb videokaardist.

Mina oma radeoni vendi kiirust näen ja saan ka muuta - soft oli kaardiga kaasas.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002




sõnum 28.11.2002 23:11:59 vasta tsitaadiga

Mul on Geforce 4 ti seeria isend!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2002 23:47:20 vasta tsitaadiga

tavaliselt ainult deluxe või special versioonid kaartidest toetavad seda feature't. mis firma kaarti mis mudelit kasutad ? kui kaarti vaatad mitu juhet ventilaatorisse jookseb ? kui kaks juhet, siis ei anna neid pöördeid kindlasti kuskilt lugeda.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002




sõnum 28.11.2002 23:50:47 vasta tsitaadiga

paistab ka, et kaks juhet, nii, et siin ei ole vist midagi teha icon_cry.gif ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2002 01:25:07 vasta tsitaadiga

jah, juhtmete järgi saadki seda kõige paremini vaadata. kax juhet on tõesti aint + ja -, niiet pöörete näitu pole. kuid ausalt öeldes on see variant, et juba näeb pöördeid üsna haruldane(ega seda pole ka vaja IMO), pöörete muutmise võimalusest rääkimata. ise pole sellise kaardiga kordagi kokku puutund, millel neid muuta saaks, ei usu, et selliseid enam üldse tehaxe, kui neid üldse kunagi on tehtud icon_eek.gif sellex peaks juba parasjagu lisatehnikat olema kaardil ja ma kahtlen, et tootjad sellist asja eriti olulisex peavad.
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JL
Kreisi kasutaja
JL

liitunud: 15.02.2002




sõnum 29.11.2002 10:11:08 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
näeb pöördeid üsna haruldane(ega seda pole ka vaja IMO), pöörete muutmise võimalusest rääkimata. ise pole sellise kaardiga kordagi kokku puutund, millel neid muuta saaks, ei usu, et selliseid enam üldse tehaxe, kui neid üldse kunagi on tehtud icon_eek.gif sellex peaks juba parasjagu lisatehnikat olema kaardil ja ma kahtlen, et tootjad sellist asja eriti olulisex peavad.


Kui tahad siis tule ja vaata. Ei maksa maailma oma väikse künka otsast vaadata icon_wink.gif

Selline kaart on olemas. GigaByte Radeon 8500LE. GigaByte enda softiga saab selle kaardi igasuguseid imesid teha. Vendi kiirust reguleerida (näiteks kui kontoritööd teen, võtan kiiruse maha ja ka vaikus on majas), pingeid muuta ja loomulikult mälude ja core kiirust muuta. See soft peak kõikide GB Maya seeria kaartidega töötama.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2002 15:11:27 vasta tsitaadiga

ei öelnudki 100% kindlusega, et pole olemas, kuid palju neid just ei ole, kardan, et selles pead minuga ikkagi nõustuma. Minu küngas võib väike olla, aga gfx kaarte olen ka oma väixest künkast kaugemal uurimas käinud, ja päris palju;)
See sellex, üks asi millest ma aru ei saa mitte, mille pagana pärast on vaja neid graafikavendi pöördeid maha keerata? need ei teegi põmst mingit lärmi, heal juhul kuuled(kui üldse kuuled) seda sis kui sul polegi prose venti näiteks või kui see on ikka mingi eriti special vaikne variant. ja ei maksa segamini ajada vanadusest pinisema hakanud gfx vendiga, seda saab ju ka hooldada kui vaja, räägime ikkagi uuest asjast. vaatasin ka neid giga kaarte, ja ei ütlex, et seal mingid oluliselt suuremad tiivikud peal oleks võrreldes teiste kaartidega. mina igatahes väidan, et see lärm, mida teeb video vent, ei ole isegi lärmi nime väärt. vb sul on ülitundlikud kõrvad, aga teised vendid peaksid sis vabsee tapvad olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JL
Kreisi kasutaja
JL

liitunud: 15.02.2002




sõnum 29.11.2002 15:47:44 vasta tsitaadiga

Peale seda kui emaplaadi ventilaatori ära likvideerisin, tegi kõige suuremat müra just see videokaardi vent - kuigi peab mainima, et see vent on isegi vaiksem kui Creative TI300 ja Leadteki TI4400 vendid. Seetõttu pöörete piiramine 6500->4500-5000 annab kõrvadele küllalt puhkust.

Ära seda künka juttu tõsiselt võta, see oli ju icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2002 16:29:01 vasta tsitaadiga

mis sul seda proset jahutab??? icon_eek.gif tavaliselt teeb ikka just see kõige rohkem lärmi, mul omal näiteks suht rahulik(2800) 8cm vent prosel praegu, aga ikka lärmab see kõige rohkem, mitte, et ta eriti palju lärmax veel.
iseenesest muidugi lahe funktsioon või võimalus, et saab neid pöördeid värke mõõta, muuta sel kaardil.

kyngas juba unustatud icon_lol.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JL
Kreisi kasutaja
JL

liitunud: 15.02.2002




sõnum 29.11.2002 16:37:26 vasta tsitaadiga

Radikas on Volcano 7 ja vendiks on 80x80 Sunon, mis teeb u 2000 pööret ja hoiab 1,2@1,4TB u 43/49 kraadi peal. Toiteka vent teeb 1000-1500 pööret.

Prose vendile tuleb veel lüliti ka vahele, et 7v peale saada. Siis peaks vaikus majas olema.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Videokaardi vendi kiirus?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.