Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Razer Mantis Speed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 30.11.2005 20:34:31 Razer Mantis Speed vasta tsitaadiga

Razer Mantis Speed hiirematt. 444 x 355 x 4,3 mm Fibertek(TM) pealispinnaga, hiljuti välja tulnud tegija.



Plaanisin endale juba kaua korraliku hiirematti osta. Kuid Exactmat jäi natuke hinnast ringist välja. Avastasin siis huvitava toote ja ostetud saigi siis Razer Mantis Speed Photopoindist 390.- krooniga.
Kätte sain siis mati imelikus "Torus". Oli kohe hirm, et kas see seal sirgeks ikka jääb kuid jäi. Torust tuli välja suhteliselt elastne matt korraliku suurusega. Välja tuli piisavalt lihtsalt ja mattil mingeid väliseid kahjustusi ei olnud.
Panin siis mati laua peale, proovides hiirt liigutada oli tulemus ideaalne. Hiir ei vajunud ega matt ei liikunud. Põhja materjal piisavalt hea, et kindlalt paigal seista.
Mati disaini kohta siis veel nii palju, et pilt pealpinnal on täiesti talutav ja mati paksus on suht normaalne.
Miinuseks on see, et matt suht julmalt haiseb icon_rolleyes.gif Mitte tapvalt ( aga mul on nina kinni kah) Järgmisel päeval koju tulles oli korralikult tunda.
Ise soovitaks seda hiirematti, sest positiivset punktid hiire kohta kaaluvad tugevalt üle miinused. Razer Exactmatiga võrreldes on selle plussid hind, Suurus ja kindlasti ka materjal.Üldiselt võttes:
+ -
Suurus Hais
Hind
Materjal
Pakend
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donut
HV vaatleja
Donut

liitunud: 21.01.2005




sõnum 30.11.2005 23:41:53 vasta tsitaadiga

Päris soodne hind sellise suure hiitemati kohta, ma sain oma highsense Qpadi(285x195mm) omal ajal sama hinnaga ,aga mis sinna "haisu" puutub siis see peaks olema naturaalse kummi hais - harjub ära. Ei tea kas seda ka Tallinna Photopointis müüakse?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 30.11.2005 23:44:19 vasta tsitaadiga

Donut kirjutas:
Päris soodne hind sellise suure hiitemati kohta, ma sain oma highsense Qpadi(285x195mm) omal ajal sama hinnaga ,aga mis sinna "haisu" puutub siis see peaks olema naturaalse kummi hais - harjub ära. Ei tea kas seda ka Tallinna Photopointis müüakse?


Suht arvan, et igas photopoindis on neid icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2005 23:47:23 vasta tsitaadiga

välimus jah päris normaalne sellel
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 01.12.2005 00:39:51 vasta tsitaadiga

Uue asja hais peaks paari päevaga tunduvalt vähenema, kui mitte kaduma.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.12.2005 01:02:44 vasta tsitaadiga

Donut kirjutas:
Päris soodne hind sellise suure hiitemati kohta, ma sain oma highsense Qpadi(285x195mm) omal ajal sama hinnaga ,aga mis sinna "haisu" puutub siis see peaks olema naturaalse kummi hais - harjub ära. Ei tea kas seda ka Tallinna Photopointis müüakse?


Ülemistel oli neid vitriinis mingi 6-7 tükki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart006
HV kasutaja
mart006

liitunud: 21.08.2004




sõnum 01.12.2005 16:53:11 vasta tsitaadiga

mul on siin laual Qpad Gamer XXXL.

huvitav kas see on libedam matt?

Ps minu qpad haises ka mõni aeg, siis kadus lehk ära.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005




sõnum 01.12.2005 18:48:54 vasta tsitaadiga

raiksman kirjutas:
Ega hiirematt pole ka asi millest ülevaadet on mõtet teha icon_rolleyes.gif


teine maksis 390.- selle eest! minujaoks see summa päris peenraha ei ole ja kui plaanis selline asi osta siis tahaksin ikka teada kas see asi ka hinda väärt on - kuda review'l siis mõtet ei ole

keegi eespool väitis et sile laud hiirematist parem. milleks siis hiirematt üldse on? silmailuks? (antud toote puhul muidugi seda kah) Tartu Ülikoolis testi hiiri ja kasutati ka erinevaid pindasi testimisel - Razeri hiirematt oli testimise tulemustest vaadates parim pind!

aga see review on jah vähe kesine - "pilt talutav ja paksus suht normaalne", minu jaoks väheke ebamäärane -> rohkem andmeid ja põhjuseid ja seletusi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
upper
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001




sõnum 01.12.2005 19:19:23 vasta tsitaadiga

minu arust on jut asjalik ülevaade,ma ütleks inimlik.ei ole mõttetuid numbreid,ega muud tühja targutamist.ostma igal juhul asi kutsub ja silmailu on kõvasti.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2005 19:50:02 vasta tsitaadiga

Asjalik oleks siis kui nüüd peale mati ostmist saaks ka ülevaate kuimitu kohta nüüd kuskil CS või muus online FPS tabelis kohe sujuvalt tõusti.Vastasel juhul on tegu kõigest kireva tiluliluga mida ullikestele pähe määritakse mingi ülistava möla saatel.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 02.12.2005 01:38:59 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Asjalik oleks siis kui nüüd peale mati ostmist saaks ka ülevaate kuimitu kohta nüüd kuskil CS või muus online FPS tabelis kohe sujuvalt tõusti.Vastasel juhul on tegu kõigest kireva tiluliluga mida ullikestele pähe määritakse mingi ülistava möla saatel.
Well, need ullikesed nüüd nii lollid ka pole 8) .. Matt on küll kallis (Qpad normi suurusega matt umb. 500.-), aga see matt nüüd ülemõistuse kallis ka pole, ja kui oled gamer(nagu mina icon_redface.gif icon_smile.gif ) siis ei saa lihtsalt ilma.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2005 10:54:59 vasta tsitaadiga

link :: Hiiretest

digerati kirjutas:
Tartu Ülikoolis testi hiiri ja kasutati ka erinevaid pindasi testimisel - Razeri hiirematt oli testimise tulemustest vaadates parim pind!

TTÜ-s, mitte TÜ-s.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005




sõnum 02.12.2005 14:17:44 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
TTÜ-s, mitte TÜ-s.


minu paha icon_redface.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 02.12.2005 14:49:29 vasta tsitaadiga

digerati kirjutas:
Tartu Ülikoolis testi hiiri ja kasutati ka erinevaid pindasi testimisel - Razeri hiirematt oli testimise tulemustest vaadates parim pind!


ok selline asi et loe palun täpsemalt seda ülevaadet (hiirte testi siis )
seal ei kasutatud Razer mantis hiirepatja , kuna razer mantis ilmus poodidesse alates novembr iõpust , kuid see test tehti August, 2005

testis kasutati Razer exact matti !!!1

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005




sõnum 02.12.2005 15:27:09 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
digerati kirjutas:
Tartu Ülikoolis testi hiiri ja kasutati ka erinevaid pindasi testimisel - Razeri hiirematt oli testimise tulemustest vaadates parim pind!


ok selline asi et loe palun täpsemalt seda ülevaadet (hiirte testi siis )
seal ei kasutatud Razer mantis hiirepatja , kuna razer mantis ilmus poodidesse alates novembr iõpust , kuid see test tehti August, 2005

testis kasutati Razer exact matti !!!1


lol kas ma olen vastupidist väitnud! mul oli kiire ja ei old aega täpselt testist lugeda mis matti kasutati ja seetõttu kirjutasin et RAZER, mitte Razer MANTIS, sest tegu oli ikkagi RAZERI tootega(antud juhul exact matiga). kuna aga antud teemas oli põhisisuks MANTIS, siis vabandan oma eksitava(kuid mitte sisuliselt vale) sõnastuse pärast
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart006
HV kasutaja
mart006

liitunud: 21.08.2004




sõnum 02.12.2005 16:57:53 vasta tsitaadiga

jaa...see mantis on mu qpadist suurem.
qpad ise hakkab ka minema sucu heledamaks kuid hea libisemisega on siiani
neetud qpadi teflonjalad hiirele ei taha kuidagi kinni püsida--puhastan küll piiritusega aga ikka tulevad mõne aja pärast sucu lahti. hiir on mx510.
panin ühele jalale isegi superliimi - nüüd on kinni küll icon_biggrin.gif
saaks keegi selle hiirematitesti lingi visata oleks tänulik.
ja kas kellelgi on mingeid jamasid nende hiirejalgadega või lähiajal plaanis tellida kuskilt mingeid hiirejalgu? tuleks ka kampa, sest k-saluunis on need otsa saand ja juurde oleks igaljuhul vaja.

exactmat on mul ka olemas. hea matt kui sul on neidsamu teflonkleepse jalga segada sest tavalised hiiresussid sööb see metallmatt küll megakiirelt ära..
minule meeldib qpad exactmatist rohkem..suurem ja pehmem.
exactmati pindadest ja sellisel juhul ka mantise pindadest(kuigi pole mantist ise proovind) meelib mulle ''speed'' rohkem. ta on siledam.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2005 19:02:47 vasta tsitaadiga

Hiire ja matitest ei näitaks niikuinii üheltmaalt midagi muud kui ainult numbreid mis reaalselt mingit tähtsust ei oma.Testis on hiir mingi robotkäe vahel, reaalses elus on inimesed erinevad, käed erinevad, hiirele langev raskus ja koos sellega ka hiire kasutamine erinev.Jällegi point sealmaal kus mingi uippunäitajatega tillipikendudtest pole kasu kui inimene ise nende omadustele ei vasta.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2005 13:31:10 vasta tsitaadiga

qpad lowsense ei maksa 500 krooni!!

K-salongis on juba mitu kuud hinnaga 390.-

kaasa saab ka uisud (5 tükki, teflonist)

matt haises vahetult pärast lauale panekut aga päeva lõpuks pold mingit haisu (kui just nina vastu matti ei hoia)

Ilma uiskudeta liikus mu mx310 päris halvasti matil, aga uiskudega libises laual lausa ise.

edit: mainin veel seda et uisud on tähtis ost, kuna nad esiteks parandavad hiire liikuvust matil ja hoiavad hiire jalgu ja matti kauem ilusa.

Eraldi ostes on 85. eek pakk, kus on 2 x10cm riba. Qpadi matil uisud ei praktiliselt kulu, niiet suht eluaegne investeering.
qpadi uiske hinnatakse parimaks, kuigi kasutatakse teisi matte, on uisud ikka omal kohal. nt ic-Gopher ütles et head ja püsinud samasuguses korras augusti algusest oktoobri lõpuni (st nagu pakist välja võtnud ja ausgusti algusesse jäi teatavasti Quakecon icon_wink.gif )
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deadmeat
HV kasutaja
deadmeat

liitunud: 05.12.2002




sõnum 04.12.2005 11:31:59 vasta tsitaadiga

jep ja ega need qpad'i glidzi'd yle 3kuu naljalt vastu ei pea kaa suurema mängimise juures, vähemalt esimesed 2tk minu mx300'l. Ma põhimõtteliselt mängin need glidzid niikaua kui nad ribadeks kuluvad alt ära :d
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 04.12.2005 18:29:39 vasta tsitaadiga

auron sul on õigus, kuigi on ikka vahe see mille peal ja millega mängid. ei saa päris nii öelda et reaalses elus vahet pole. qpadi glidzid kuluvad qpadil ja suht 3 kuuga ää, olenevalt kui tihti ja vihaselt pelad. samas on mu eelmise aasta jõuludeaeg ostetud qpad ka hakanud ilmutama kulumise märke kuna kangas hakkab keskelt vaikselt imepisikesi niidikesi välja ajama..
tagasi üles
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2005 18:38:15 vasta tsitaadiga

3 kuud qpad glitsid old qpadil ja näevad välja nagu uued :/, mängin igapäev..
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 05.12.2005 02:56:44 vasta tsitaadiga

deadmeat kirjutas:
jep ja ega need qpad'i glidzi'd yle 3kuu naljalt vastu ei pea kaa suurema mängimise juures, vähemalt esimesed 2tk minu mx300'l. Ma põhimõtteliselt mängin need glidzid niikaua kui nad ribadeks kuluvad alt ära :d


minu mx518 ja everglide extreme gameing matil ei pea üle kuu aja, kuigi on nagu riidest matt ... väga kahtlane

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mart006
HV kasutaja
mart006

liitunud: 21.08.2004




sõnum 05.12.2005 12:19:46 vasta tsitaadiga

a need qpad glidzid ei taha hiireall kinni püsida. küürin küll piiritusega puhtaks aga ei jää kinni korralikult... ühele panin superliimi nüüd on kinni küll :d
aga see ka sutsu loll lahendus. kuidas teie kleebite?

_________________
Süle- ja lauaarvutite ning nende detailide ost-müük-vahetus-hooldus-remont.
Audio-videotehnika müük ja paigaldus.
Vesijahutussüsteemide ehitus.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 05.12.2005 12:51:17 Re: Razer Mantis Speed vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Razer Mantis Speed hiirematt. 444 x 355 x 4,3 mm Fibertek(TM) pealispinnaga

4,3 mm on ikka hiirematti kohta liialt paks, olen ikka selliseid hiirematte siiani eelistanud mille paksus jääb 1-2 mm piiridesse. Mõõtsin lauda ja kujutlesin kuidas ma ta lauale asetaksin, pikku pidi vast veel kuidagi, laiu pidi roniks klaviatuur vägisi sellele Razer Mantis Speed hiirematile.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 05.12.2005 15:41:10 Re: Razer Mantis Speed vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Unholy kirjutas:
Razer Mantis Speed hiirematt. 444 x 355 x 4,3 mm Fibertek(TM) pealispinnaga

4,3 mm on ikka hiirematti kohta liialt paks, olen ikka selliseid hiirematte siiani eelistanud mille paksus jääb 1-2 mm piiridesse. Mõõtsin lauda ja kujutlesin kuidas ma ta lauale asetaksin, pikku pidi vast veel kuidagi, laiu pidi roniks klaviatuur vägisi sellele Razer Mantis Speed hiirematile.


Klaviatuurile on laua all eraldi nn "sahtel". Paks ta pole, sest ranne ja kõik siiski hiirematil.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Razer Mantis Speed mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.