Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Kodulehele lisada php'd märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2002 23:22:04 Kodulehele lisada php'd vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin et asjade hindadele oleks parem ülevaade kui php koostaks skaala... selle teeks nimodi et iga päev salvestab hinna.. seda süstemi ma ise täpselt ei hakka seletama, aga kui sellest kulda võetakse ja nõustutakse siis võin ma selle kasvõi ise valmis ehitada...

Teiseks ma mõtlesin et katekoorias ''Firmad'' on ainult firmad ja nende aadressid. Parem oleks näha kuidas teised inimesed suhtuvad sellese firmasse kui panna sellele 10 punkti skaalaga hääletus.. et kui näiteks 100 inimest oleks k-saluuni poolt hääletanud, siis tulemus on näiteks 4.2

Kui täpsemat infi vaja siis palun. küsige

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 29.12.2002 23:53:39 Re: Kodulehele lisada php'd vasta tsitaadiga

vanarebane kirjutas:
Ma mõtlesin et asjade hindadele oleks parem ülevaade kui php koostaks skaala... selle teeks nimodi et iga päev salvestab hinna.. seda süstemi ma ise täpselt ei hakka seletama, aga kui sellest kulda võetakse ja nõustutakse siis võin ma selle kasvõi ise valmis ehitada...

Teiseks ma mõtlesin et katekoorias ''Firmad'' on ainult firmad ja nende aadressid. Parem oleks näha kuidas teised inimesed suhtuvad sellese firmasse kui panna sellele 10 punkti skaalaga hääletus.. et kui näiteks 100 inimest oleks k-saluuni poolt hääletanud, siis tulemus on näiteks 4.2

Kui täpsemat infi vaja siis palun. küsige


see firmade hindamine läheb rohkem fleimiks .. hindel ilma kommentaarita ei ole kaalu .. kes läheb ja ostab ja saab korraliku asja ei pruugi sinna üldse hindama minna .. vastupidi aga need kes (kasvõi üks 500-st) on pettunud lähevad ja fleimivad, nii tekib nagunii pilt kus kõik eesti arvutifirmada on "pahad"

aga sellest skaala asjast ei saa pihta kuigi tundub huvitav icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Kodulehele lisada php'd
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.