Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Philips SBC HC8540 Wireless märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 01.08.2005 02:28:12 Ülevaade: Philips SBC HC8540 Wireless vasta tsitaadiga



Veel pilte

Soetasin omale just sellised kõrvaklapid (hõbedased), vanad klapid olid suht läbi ning tekkis vajadus "raisata". Mõned päevad olen seda testinud ning nautinud isegi.

Natuke klappide määratlustest :

Saatja-

Süsteem : RF (raadio sagedus)
Kandesageduskanaleid : 3
Kandesagedus : kanal1- 863.5 MHz; 2- 864 MHz; 3- 864.5 MHz
Efektiivne ülekandeulatus : 100 m
Toide : 12 v \200mA DC


Kõrvaklapid-


Vastuvõtusagedus : 863 MHz - 865 MHz
S/N suhe : ~ 70 dB
Moonutus : <_ 2%THD

Kanalivahe : >_ 30dB
Helisagedus : 20-22 kHz
Toide : 2x R03\AAA NiMh laetavad patareid (tööiga ~15 h)

Karbist:


Karpi lahti võttes on sealt võimalik leida saatja, kõrvaklapid, AC\DC adapter, 3.5 -6.3 üleminek saatjale, kaabel saatja ühendamiseks televiisori või muu audio seadmega ning 2 AAA NiMh akut.
Kui kõik on ühendatud ja puha, siis kahjuks või õnneks ei saa neid kohe kasutada. See aeg, kui klapid saatja peal istuvad ja laevad tekib moment seadme manuali silmitsemiseks ning erinevaid spesifikatsioone ning võimalusi HiFi(loomutruu - originaalile lähedane) stereoklappide kohta uurida.

Mis sealt manuaalist siis veel võimalik lugeda on? Ega suurt raamatut polegi, õpetatakse lihtsalt ühendama ning käsitsema produkti ning paar näpunäidet ja kõik. Karbi pealt lugedes saab isegi suurema ülevaate klappidest (mida on küll raske uskuda) ning Philipsi ametlikult veebilehelt.

Selline lisa teave on karbil ja netis veel nagu 40 mm speaker driver( läbimõõt magneti otsast kuni membraani lõpuni), Energizing Docking Station ( kuulad ja kui enam ei kuula, siis asetad klapid saatja peale, kus neid ka laetakse pidevalt), Auto tuning (otsib pärast nupuvajutust automaatselt õige sageduse üles, millelt hääl kostub), Double PLL ( on nagu koos Super Silence kirjaga, et nagu super vaikne v? icon_smile.gif Ei, mitte päris! Philips kirjeldab Double PLL 'i kui vidinat, mis võimaldab kõige stabiilsemat ning müravabamat edastust), ergonoomiline disain ning pehmendatud ülemine klapi kaar [koht mis puutub vastu pealage icon_smile.gif] ja muidugi ka tõeliselt mugavad kõrva juurde toetuvad padjad. Arvatavasti jätsin midagi veel kahe silma vahele, kuna "lisainf" on kõik karpi mööda laiali icon_biggrin.gif .

Kasutamise juurde nüüd!

Esimest korda Seda saatja pealt eemaldades ja tema massi tundes jäi mul kahtlane mulje, et võibolla on liiga rasked peas, kuid see hetk jäi ainult sekunditeks. Mõnus lai kaar, mis pead puutub ning klappide padjad kõrval on õige mugavad, nagu paneks enne kelgutama minekut mütsi üle kõrvade. Selline mõnus soe ja mugav tunne oli kohe sees. Mina asetasin saatja arvuti taha ning esimesena kuulasin ka winampist MP3 'esi. Jah , esimesena läksid mul silmad suureks, kuna kõrvad nagu ei reageeri vaimustusele. Tõesti, raha ei läinud ilma asjata selle võrratu ning närverahustava heli peale. Isegi kesise kvaliteediga palad kõlavad tõeliselt normaalsena, ei kostu igast erinevad kriiksud ja bassi võbelemised üle pea, kui mu vanade klappide või keskmiste arvuti kõlaritega.

Muidugi korraliku kvaliteediga lugusi on hoopis teine tase kuulata. Näiteks mõnd filmimuusikat. Kohati jäi mulje nagu oleks juba surround klapid, sest bass kostub nii sügavalt ja kuidagi tagant, vahel pidin filmimuusika ajal õue vaatama, et mis auto see nii madalate müra toonidega käib.

Hääl kõrgsageduslikud helid ja bass on kõik täiesti eraldi eristatavad ning heli on väga puhas. Muidugi alguses oli harjumata kõik see juhtmevaba süsteem, siiani kui toolil end ringi keeran, vaatan et kas mõni juhe jalgu ei jää icon_smile.gif (vanast harjumusest). Kui ma mõnd toimetust pean tegema maja lähedal siis on ikka väga PRO - kõnnin arvuti tagant eemale ning õues veel kuulan, kas Americas Army "round" on läbi või siis õunapuu otsast, kas uus filmi treiler on tõmmatud. Esimesel päeval testisin ka selle raadiust ning julgelt võib väita, et 50 meetrit kannab ilusti üle, kindlasti rohkemgi, kui saatja asuks kõrgemal ning vastuvõtja ning edastaja vahe oleks vaba st. silmaga näeks saatjat. Minul vedas ta välja kuskil 90 m, saatja asus vanas paksude (tõesti jämedate
seintega majas, kus on osad seinad plekikihti täis ja kohati lausa 60 + cm icon_eek.gif ), veel jäi minu ning saatja vahele palju tube ja üks plekist garaaž. Muidugi 90m pealt hakkas juba heli sahisema, tekkisid katkestused. Rohkem edasi kõndides hakkas hääl tihti katkendlikuks muutuma ja tekkisid pikemad pausid helisse.

Bass on klappidel mõnus, mitte midagi meeletut, kuid filme arvutis vaadates tekib kohati tunne, nagu oleks kinos (muidugi ülepingutusega öeldud). Kõik ei ole ka täiuslik ning nii ka see seade.

Küll on ta kaheksanda seeria toodang esineb siiski vahel mõningat ebakõla. Kõik juhtmeta ühendusest tingitud pisisahinad ei häiri muidugi, kui ma näiteks teise tuppa kõnnin, siis jääb ka suur vasest kamin ning plekikihiga kaetud sein ette. Muidugi lained ei jõua kõikjale ühte moodi stabiilselt. Veel on selline lugu, et kui vahel filmi vaadata ja mingi vaikse hetke juures tuleb järsku kõva plahvatus ning kui klappide heli põhja on keeratud ja arvutis kõik audio controlsid maksimumini veetud, siis korraks tuleb sekundiline paus sisse. Lugu nimelt selline, et süsteem normaliseerib heli, et kui näiteks helitugevuse korraks põhja keerad arvutis või keskuses ja klappide oma ei puutu, siis korraks on heli tugev, tugevam normaalist, kuid vaikselt ja sujuvalt keerab selle klappidele mõeldud normini tagasi, mis ei ole vaikne, kuid ei ole ka väga tugev.

Bass teeb oma töö ning heli puhtus - kõik põhjas siis ei ole ikka ümbritsevat kuulda, oma häält ka mitte. Samas ma kuulan alati valjult muusikat ning ma ei pruugi olla õige isik nende klappide helitugevuse analüüsimisel.

Mis veel ei meeldi on klappide välimus, põhimõtteliselt kaks taldrikut kõrva ümber, linnas ei julgeks eriti kõndida sellistega icon_biggrin.gif, kuid arvuti taga ning aias lehte lugeda on äge.

Väike kokkuvõte minu aru järgi:

HEAD

+ hea heli (Bass, heli puhtus, isegi väga väikesel helitugevusel on bass tõetruult kuulda) NB - Oleneb välisallika seadistusest!

+ mugav (kandmisel, nagu ei olekski peas teisi, kui ka vabaduse suhtes -jaluta umbes 50 m raadiuses vabalt, kuni 80m häiretega saatjast)

+ automaatne sageduse valija, kõnnid ringi, siis timmib leviala

+ Philips icon_smile.gif


VEAD

- suht kohutav näeb välja nendega, just nagu Hiina kultuuris, kus ümmargused kaunistused pea ümber või soengutes (jällegi minu arvamus ainult).

- väga suurtel heli kõikumistel, näiteks filmi vaadates (kui välisallika helitugevus maksimumi seatud) tekivad hetkelised pausid, kus heli viiakse normi piiresse (et vähem energiat tarbiks?!).

- minu poolest võiks hääletugevus valjem olla, kuid kindlasti ei vastaks ta enam standarditele sel
juhul.



EDIT (9 veebruar 2009):


## Saateks.

Nõndaks. Kirjutasin aasta 2005 august konkreetse ülevaate. Sellest on möödunud varsti 4 aastat ning lisan omalt poolt mõned täiendused. NB! Eelpool olevasse teksti lisasin samuti üksikud täiendused, parandused sujuvamaks lugemiseks.


## Lisa.

Nõnda kaua kõnealuseid stereo kõrvaklappe tihti ja korduvalt kasutanud leian, et see raha läks asja ette.

Akud peavad endiselt kaua, mis on üllatama panev, kuna ma pea iga päev olen seda Philipsi üllitist kasutanud ning mitte vähe. Peale erinevaid kokkupõrkeid põranda, seinaga püsib tehnika töökorras.

Tundub, et pikk akude kestus saavutatakse osalt ka saatja aparaadi aeglase laadimisomaduste tõttu, kuna kui kord tühjaks saavad akud, siis peab täieliku laetuse saavutamiseks neid oma kümme tundi järjest laadima. Kui just iga päev seda aega järjest ära ei kasuta, siis pole probleemi, kui ollakse laadimisalusele kõrvaklappe harjutud asetama.

Plussid:

- endiselt selge kõla ning puhtad meloodiad, kus heli kvaliteet ei ole aastatega muutunud

- akude vastupidavus ei olegi surnud. Endise 15h asemel peavad nüüd vastu 8h kindlasti thumbs_up.gif

- korduvatel põrutustel, väänamisel on endiselt ühes tükis

- alates keskmisest helivaljusest, ei kuule välismaailma helisid - võimalus sulguda oma audiomaailma, ümbritsevaks vaid helisev fantaasia icon_smile.gif

- endise ~1300 EEK asemel, mis ta aasta 2005 august maksis, müüakse analoogset mudelit nüüd oluliselt odavama hinna eest

Miinused:

- vähestel juhtudel on võimalik leviauku sattuda (isegi saatjast meetri kaugusel olles), kus peab väheke pead liigutama, et sahin järele jääks

- endiselt, kui välisallikast pole helitugevus 25 % peale keeratud, nagu manual ette näeb, tekivad pausid valju kõla korral, et klappide väljundit normaliseerida

- ööseks ei saa klappe pähe jätta, kui külili keeramise soov on icon_smile.gif


viimati muutis Vananematu 09.02.2009 13:59:41, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2005 02:37:47 vasta tsitaadiga

Hää ülevaade ja laiskusest küsiks ka selle "aparaadi" hinda?! icon_razz.gif
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 01.08.2005 03:10:29 vasta tsitaadiga

Suurest kaupade sisseostu kohast sain kõige kallima hinnaga 1199 nii et arvata on, et võimalik ka mingi tonniga või midagi sinna kanti saada see asi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2005 19:59:06 vasta tsitaadiga

kui natukenegi mängimist on tuleks vast ikka 5.1 klappide poole vaadata?? Aga siis vist peab helikaart ka asja toetama ja mäng..eks?!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004




sõnum 02.08.2005 02:39:09 vasta tsitaadiga

Kui ei ole saladus, siis kust kohast selliseid endale soetada võib?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 02.08.2005 15:13:45 vasta tsitaadiga

NT:
http://www.euronics.ee/ee/audio-video/korvaklapid-mikrofonid?vaata=SBCHC8540/00
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 02.08.2005 17:28:09 vasta tsitaadiga

Naljakas, et Tartu Kaubamajas oli sama hind.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 02.08.2005 18:07:31 vasta tsitaadiga

Imelik on vaadata et heli ülekande riba on 20Hz - 22 kHz ja samas on ka kirjas et piloot toon on 19 kHz
minu loogika järgi üle 16-17kHz nendest klappidest küll kuulda ei tohiks olla icon_wink.gif
tagasi üles
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 02.08.2005 21:32:03 vasta tsitaadiga

Anonymous kirjutas:
Imelik on vaadata et heli ülekande riba on 20Hz - 22 kHz ja samas on ka kirjas et piloot toon on 19 kHz
minu loogika järgi üle 16-17kHz nendest klappidest küll kuulda ei tohiks olla icon_wink.gif


Mis loogika sul siis on ?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 03.08.2005 18:07:21 vasta tsitaadiga

head lugemist
http://www.st-andrews.ac.uk/~www_pa/Scots_Guide/RadCom/part21/page1.html
tagasi üles
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 04.08.2005 15:56:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Isegi kesise kvaliteediga palad kõlavad tõeliselt normaalsena, ei kostu igast erinevad kriiksud...


Ma lugesin selle lauseni järeldamaks, et autor ei tee heal soundil ja koerte juuksuril ka vahet icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2005 11:07:49 vasta tsitaadiga

Hmm 2 imepisikest patakat ka klappides ja tööiga 15h?Damn muidu isegi vast ostaks, et saaks mängida samal ajal kui naine telekat vahib aga 15h ikka way liiga vähe.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2005 16:08:50 vasta tsitaadiga

kui sa tähelepanelikult loeks, siis sa näeks, et sinna käivad akud, mida alusel seistes laetakse.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2005 14:59:33 vasta tsitaadiga

Mina lugesin,et klappides on laetavad patareid aga seda küll tähele ei pand, et neid klappides patakaid ise aluse peal laeks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004




sõnum 06.08.2005 16:14:47 vasta tsitaadiga

Auron,
tsitaat:
See aeg, kui klapid saatja peal istuvad ja laevad...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 06.08.2005 16:40:07 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Mina lugesin,et klappides on laetavad patareid aga seda küll tähele ei pand, et neid klappides patakaid ise aluse peal laeks icon_rolleyes.gif


selleks tõin ma ka Philipsi ametliku lehekulje valja, kus on rohkem infi klappidest
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rla
külaline






sõnum 06.08.2005 20:11:30 hmm, imelik et mõni nii sillas on wirelessidega vasta tsitaadiga

mina soetasin omale pool aastat tagasi +- elektroonikast wireless philipsid ja tahtsin samal õhtul tagasi viia. Esiteks kui vaadata hinda, siis need wirelessid olid ca poolteist tuhat ja tegid häält nagu 400 kroonised Thomsonid. Tõeline naljanumber! Helitugevus oli nii lahja, et karju appi. Lisaks need mürad kõik mis sisse löövad kui pead keerad.... no igal juhul muusikanautimiseks olematud klapid. Kui siis skypes vanaemaga suhelda. Kui kuulata maksimum volüümiga, siis viskas lünki sisse kõvasti - eks sellepärast, et ei akutoide on loodud kestvuse peale ja ei jõua elemente ära toita...
Vedelesid need klapid mul mingi aeg toas kasutuna ja siis mingiaeg läksin poodi tagasi ja ütlesin, et need klapid on täielik jama. Siis selgitati et ju ma siis olen pretensioonika kõrvaga ja wireless ei saavuta eal juhtmega heli kvaliteeti. Ise sai need omale soetatud 3D mängimiseks aga olid igas mõttes alla ootuste.
Miks ma nad üldse ostsin? Sellepärast, et peale 400-800 krooniste juhtmega klappide kuulamist nägin riiulil wirelesse. Sai müüjalt küsitud, millised wirelessid vastavad umbes nendele 700 kroonistele Thomsonitele (näitasin mingisuguseid Thomsoneid, mille heli oli tol momendil talutav). Müüja näitas näpuga üles riiulile ja ütles, et need kallid on kindlasti vähemalt sama head. Siis kujutasin ette end mööda tuba ringi liikumas ja muusikat kuulamas ilma et see teisi kohalviibijaid segas ja minus tärkas huvi. Proovima neid ei hakanud, sest 1500 krooni tundus selline hind, et mis siin ikka proovida - selle raha eest peavad klapid häält tegema! Aga kui koju viisin, tuli välja, et ei teinud hääld. Kribisesid krabisesid ja piiksusid. Piiksusid sellepärast, et olin harjund keskpärase elutoa tehnikaga (~alla 10 tuh krooni) normaalse heliga. Nendel klappidel pold bassi ollagi!

No ja kui tagasi viisin, siis nad raha tagasi ei andnud loomulikult ja lubasid juhtmega klapid samas vääringus valida. Jube kopp oli ees, küsisin, andke mulle kõige paremad klapid, mis teil on ja sain 1999 kroonised philipsi juhtmega klapid. Maksin vahe kinni ja läksin koju, jäin fifty-fifty rahule.

Tõepoolest - väljas õunapuu otsas ma downloadi lõppemise signaali ei kuule, aga nüüd mul on klappides heli, mitte "vanaema vana raadio".
Aga kui keegi tuhande kroonistega jube rahul on, siis ütleb ju vanasõnagi, et ilu on vaataja silmades.

Klappide mudelit ärge küsige, ma ei mäleta. Olen suhteliselt diletant sellel alal, aga tean, et mõlemad olid philipsid.
tagasi üles
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 06.08.2005 22:17:40 vasta tsitaadiga

Ei vedanud siis sul thumbs_down.gif . Said mingi sita kaela, kui sa mudelit ei maleta, siis on veel jamam, kuna mõttetu on siia priisata mingit teise mudeli kogemusi. Antud mudeli kohta võin öelda, et pea keeramisel ja toas ringi liikumisel ei ole probleeme ning 15 tundi on tagatud, peale selle, ega sa jarjest koguaeg 15 tundi kuula, vahel tahad linna peale ka minna, siis ongi hea klapid aluse peale laadima panna. Ning antud mudeli bass on üle igast kuradi kõrvaklappide helist, mis ma siiani kuulnud olen, ka mingid keskmised ( 7 seeria keskused ) ei tee bassi poolest ära. Samas alati on võimalus mingi praak saada, võibolla sa just selle saidki. Mõttetu on kogemusi jagada mingitest x- kurat teab mis klappidest, kui pole kindlaid tõendeid ning ei maleta isegi konkreetset mudelit.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rla
külaline






sõnum 06.08.2005 23:16:26 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
Mõttetu on kogemusi jagada mingitest x- kurat teab mis klappidest, kui pole kindlaid tõendeid ning ei maleta isegi konkreetset mudelit.

Nii, need mis praegu ääri veeri õigustavad ja vist 1999.- maksid, on SBC HP1000 ja need ebaõnnestunud wirelessid olid 3 korda lahjemad igal juhul kui seda kuidagi kordades iseloomustada püüda. Võibolla leian wirelesside mudeli ka kusagilt. Aga praaki need küll ei läinud, müüjad-eksperdid proovisid ja nentisid,et wireless klapid ei saagi paremad olla ja need tõsteti müüki tagasi.
tagasi üles
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 07.08.2005 12:49:31 vasta tsitaadiga

Seda Erksxx´i helikvaliteedi juttu ma kuidagi ei usu sest ta ei suuda tõesti heal ja halval helil vahet teha nagu review näitas. See, et krõbinad-kriginad algsest laulust kadunud ja, et MP3 kõlab "paremana" on ikka totaalne jama. See ei näita klapi headust vaid vastupidi, kui kõiki sagedusei kuulda ei ole. MIda parem klapp seda rohkem hakad hindama helikvaliteeti. MP3 tundub kohe üsna nigel asi hea klapiga.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rla
külaline






sõnum 07.08.2005 16:13:23 Ei leia nende saastade wirelesside mudelit, aga leidsin pildi vasta tsitaadiga

Ei olnud mudelit isegi plussmiinuse tseki peal. Seal oli kirjas lihtsalt juhtmeta Philips Kõrvaklapid vms...
Aga leidsin pildi: http://www.comparestoreprices.co.uk/images/ph/philips-wireless-fm-headphones.jpg
Neid võiks osta, kui maksaks 500 krooni, mitte 1500. Ostke omale parem noname 500 kroonised juhtmega klapid kui need Philipsid.
tagasi üles
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 07.08.2005 16:42:20 vasta tsitaadiga

kk kirjutas:
Seda Erksxx´i helikvaliteedi juttu ma kuidagi ei usu sest ta ei suuda tõesti heal ja halval helil vahet teha nagu review näitas. See, et krõbinad-kriginad algsest laulust kadunud ja, et MP3 kõlab "paremana" on ikka totaalne jama. See ei näita klapi headust vaid vastupidi, kui kõiki sagedusei kuulda ei ole. MIda parem klapp seda rohkem hakad hindama helikvaliteeti. MP3 tundub kohe üsna nigel asi hea klapiga.



Eh ? Kuna see on mu esimene ülevaade, siis ma tõesti ei oska eriti asjakohaseid sõnu valida, kuid selle kriginate ja nende kadumisel ma tooksin võrdluseks seda, et kuulake mingit laulu kuradi ELTA sitase maki peal ja siis pange sama lugu korralikku keskusesse, kus on tugev ja võimas bass, sel juhul on kohe vahe sees ning kõrv puhkab, ei ole seda kriiskamist nii palju, kui bass on tugev ja kõik helid kostuvad eraldi välja. Ei kaota ta muidugi mingeid helisi ära, see oli lihtsalt jällegi üks oskamatu viis lauset kokku vorpida.


p2rla kirjutas:
Ostke omale parem noname 500 kroonised juhtmega klapid kui need Philipsid.


Kuulge, mul on tõesti sügavalt suva, mis klapid te omale ostate või ei osta, see jutt pole mingiks reklaamiks ning ma ei ole mingi kuradi palga peal Philipsi reklaami agent... No tõesti, kirjutasin seda, mida kuulsin ning vsjo. Kui ei meeldi siis ärgu ostku, kuid mingit lolli iba ajada, kui pole konkreetset mudelit proovinud, ei ole ka mõtet siin esitada. Kui on halb kogemus mingi sitase esimese seeria mudeliga, siis 8nda seeria oma on juba 7 klassi eespool icon_rolleyes.gif , kas keegi pole teile tehnika klassidest rääkinud? Esimene number näitab toote klassi, alates 7ndast võib öelda, et toode läheb väga heade valda.

A, ning see nali veel, et pea keeramisel heli kaob, või sahinat tuleb, siis ma ütleks, et kuidas kurat peaks selline süsteem siis 100 M välja vedama, kui juba pea keeramisel heli jamama hakkab, keegi kes sellest rääkis - tal pidid küll mingid 10, 25m raadiusega klapid olema sel juhul.

Asi läheb kuradi vaidluseks ära, kuigi see peaks olema ainult isikute ülevaade, kes asja proovinud on ning teiste isikute küsimused, kes rohkem toote kohta teada tahavad.

Okei, aitab mulast, ma olen igaljuhul sügavalt rahul oma klappidega (va välimus).
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 07.08.2005 17:27:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Asi läheb kuradi vaidluseks ära, kuigi see peaks olema ainult isikute ülevaade, kes asja proovinud on ning teiste isikute küsimused, kes rohkem toote kohta teada tahavad.

Sinu jutt pold review vaid lihtsalt sul ei olnud enne nii häid olnud, olid üllatunud ja ülistasid neid suvalisi klappe. Olid sillas, et klappidega saab õue minna. See on ju loogiline et juhtmevabade klappidega saab liikuda, elementaarne isegi! Ma loodan, et inimesed, kes neid klappe osta soovivad, on tänulikud, kui keegi toob välja ka toote nõrgad küljed. Sinu jutt oli just Philipsi müügimehe oma, kus nõrkadest külgedest sujuvalt üle libisetakse.
Huvitav oleks, kui keegi, kasvõi Philipsi müügimees, siin nüüd võrdleks neid, mis minul olid (vt pilti minu eelmisest postitusest) ja neid uusi 8. seeria superklappe. Ja paluks adekvaatselt! Seni kuni pole leiutatud juhtmevaba lahendust, mis vaikusest sahinat ei teeks, ei ole muusika kuulamiseks küll mõtet wirelesse osta. Mõtlen siin all seda, et ära heli mängima pane ja keera volüüm nii valjuks kui sa muusika kuulamisel hoiad. Kuuled mis toimub? See sama asi on su muusika sisse sujuvalt põimitud, aga sina seda aru ei saa! Mõni saab.
tagasi üles
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 07.08.2005 17:55:44 vasta tsitaadiga

Kuulen vaid väikest sahinat, mis on loomulik juhtmevaba ühendusele jah, kuid ega ilmaasjata see riistapuu 100 M välja ei anna ning kui ainul tuba mööda ringi kõndida ei ole sahin kuulda, ma ju kuulan siiski muusikat, mitte sahinat. Peale selle mudeleid koguaeg täiustatakse, kindlasti Philips õpib ning ka teised suurfirmad, ning täiustavad järjest rohkem juhtmevaba lahendusi. Ei tea mida sina küll proovisid, kuid sahin ei ole siin tegur, mis häiriks. Ma ei oleks sellele isegi mõelda osanud, arvata on, et sina ei saanud oma proovitud klappidega ilma. RF- Raadio sagedus. Pange kodus raadio mängima parima vastuvõtu kanali peale ning "juhtmega korralike klappidega" kuulake seda ning siis võite aimu saada, kui palju see sahin siis häirib. Saatjad ning vastuvõtjad kindlasti paranevad ning iga aastaga tehnika uueneb. Ma pooldan palju tuleviku või üldse uusi suundi, seepärast ka ostsin need mugavad klapid, kus peaaegu ei tunnegi, et nad peas oleksid sul. Kuna mul arvuti taga igast kola ja juhtmeid palju ja muud jama, siis on juhtmeta klapid kõige mugavam viis aruvit taga lesimiseks, eriti siis, kui majas on ka teisi asukaid peale sinu, veel enam öösel, kus käid külmkapi taga või õues vaja mõni sigaret ära tõmmata kellelgi. Mida iganes tegemisteks on see siiski mugav ilma, et peaks end välja lülitama tegevusest, mis arvuti juurde jäi, või miks mitte telekast mingeid hilisõhtusi uudiseid õues kuulata jne, võimalusi jagub....
Kuid tõesti, mingit sahinat ja kehva bassi\heli näiteid küll ei taha enam kuulda, kuna need ei toimi antud mudeli juures. Ärge uskuge, ärge isegi ostke seda toodet, kui nõnda pessimistlikud olete. Ei ole ju mõtet üldse kaaludagi selle ostu, kui kohe alguses põetakse mai tea mis x-probleemide üle, mis "teie " arust võivad tekkida selle mudeliga.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Külaline kirjutas:
See sama asi on su muusika sisse sujuvalt põimitud, aga sina seda aru ei saa! Mõni saab.

See mõni peab sellest aru saama, kes pole sinu klappe ega ka antud klappe kuulanud w ?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Põhimõtteliselt juhtmevaba klapid ongi mugavuse pärast, närvide puhkuse pärast, kuid lisaks sellele sain ma ka uskumatut heli nautida, mida ma samamoodi ei uskunud, et nad nõnda hästi välja annavad.
Btw, öösel on hea teise tuppa magama minna klapid peas ja soundtrack või muud head soundid käima panna ajal, mil arvutis midagi tõmbab ja uneaeg ka nagu käes juba...

elu on elamiseks, mitte närvitsemiseks, närvilistele inimestele(nagu ka mina) sobivad mugavused paremini, säästate enda eluiga rohkem.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 07.08.2005 23:01:22 vasta tsitaadiga

Sellega olen nõus. Kes kvaliteedist niikuinii aru ei saa ja kellel soov saada wireless lahendust siis go ahead. Kes tahab kvaliteeti siis sama raha eest saab üsna head klapid. Endale panin u 500.- hinnapiiri ja sain selleest Sennheiser HD202 klapid, mille hinna-kvaliteedi suhe on väga hea. On muidgugi paremaid klaape saada aga ka tublisti kallimalt.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Philips SBC HC8540 Wireless mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.