Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1682, 1683, 1684 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 18.08.2017 21:13:02 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Inspiro kirjutas:
acer kirjutas:
Telia võiks võtta Starmani puldi ja kasutajaliidese (menüü) copy-paste ja saaks normaalse kasutatavuse lõpuks. Mul on kahes kodus Telia (Starman kusjuures ei levi sinna) ja kolmandas Starman ning iga kord, kui ma Telia pulti ja menüüd näpin, siis tuleb tõdeda, et isegi Telial oleks midagi oma konkurendi pealt kopeerida.


Oh hell no! icon_eek.gif see oleks õudne!

Tänane lahendus on ikka kordades üle konkurentide (kuigi tegelikult ilu on vaataja silmades, mina eelistan Telia praegust UI-d) icon_cool.gif

Ma ei pidanud ilu silmas, vaid kasutatavust. Olgu see tunnusvärv lilla või punane ja sinine, ei oma mulle tähtsust. Selline lihtne, arusaadav ja intuitiivne võiks olla nagu Starmanil. Teiste konkurentide omadega ei oska ma võrrelda. Aga sa proovi korra Starmani pulti ja menüüd näppida (va ajamasin icon_biggrin.gif) ning Telia puldi ja menüü peale sa enam tagasi ei taha.


Proovisin, ei aitäh. Olen katsetanud ja olen Telia puldi ja menüüga rahul.

Tegelt olen veelgi rohkem rahul Samsung smart puldiga aga näis kaua seda rõõmu jätkub.
Kui salvestus välja arvata siis rakendus töötab ilusti - salvestuse jaoks korra võib lükata vana Motorola peale sisendi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2017 10:35:53 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
JazZ kirjutas:
Ma endiselt ei mõista mis värk teil nende pultidega on? Kogute neid või?
Minu meelest on tehnoloogia seal maal, et ühelegi karbile ei ole eraldi pulti vaja. Eriti veel sellisele nagu telia oma, mille nuppude arv on miinimumini viidud.

Jeeeerp. Telia puldi võiks ikka viia sinnani kos poleks ühtegi Telia nuppu ega Telia pulti üldse.
Aitab normaalsest teleka puldist küll mis telekaga kaasa antakse..
Lollusel ei ole otsa ega äärt ja alati ilmub ikkka mingi lumeinimene välja...
Ja nüüd proovime siin koos imestada, misasja siin foorumis aetakse.
Sellepärast ma ei tahagi LG äpist loobuda. Kahjuks hakkab sellega ka viimasel ajal metsa poole kiskuma...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 19.08.2017 11:27:37 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Kõnekeskus ärikliendina, SLA nõuded on need, mille eest tasutakse ja äriklient saab ka vastava teenuse. Era ja äri ei saa uhte patta panna. Teenuse toimivuseks pannakse ressursse, mida eraklient ei saa, kuna seda (99%..99,9% SLAd) eraklient kinni pole nõus maksma
Äikest tuleb veel, katkestusi tuleb veel ja perioode, kus tööd tuleb palju sisse, tuleb veel. Klient ja pakkuja, mõlemad, saavad säilitada kainet meelt ja omavahel suhelda.


Kuivõrd Telia kliendid on töötajate arvates lollakad, siis tuleb see kõik mulle ju uue infona. Ka 5+ a kontsernile teenust pakkunud ja 4a ühe sla järelevalvet teinud inimesele.

Nagu eespool ka juba mainisin, tänasel päeval on kontserni suurim probleem inimeste sotsiaalsed ja kommunikatiivsed võimed ja rutiinid. Tehnika ja tehnilised võimed muidugi võivad ka rabeda klienditeeninduse põhjuseks olla. Skript ajab nii kliendi kui ka teenindaja meeleheitele. Aga see skript on järjekordne maailma parim ja vaidlustamisele mitte kuuluv šedööver.

Ülbus ja õppimistahte puudumine. Telias töötamine oleks lausa lust, kui neid k"¤"#i kliente poleks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.08.2017 12:19:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Nagu eespool ka juba mainisin, tänasel päeval on kontserni suurim probleem inimeste sotsiaalsed ja kommunikatiivsed võimed ja rutiinid. Tehnika ja tehnilised võimed muidugi võivad ka rabeda klienditeeninduse põhjuseks olla. Skript ajab nii kliendi kui ka teenindaja meeleheitele. Aga see skript on järjekordne maailma parim ja vaidlustamisele mitte kuuluv šedööver.

Ülbus ja õppimistahte puudumine. Telias töötamine oleks lausa lust, kui neid k"¤"#i kliente poleks.

ja maailmas analooge mitte omav
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 20.08.2017 03:12:12 vasta tsitaadiga

IconByte kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuna telekas ise ka juba umbes oma 4 aastat vana, siis näitab paneel ka natuke väsimusmärke, niiet digiboksi poolne halb kvaliteet silma ei riiva.
Nagu ma siit teemast lugenud olen, siis ega need HD kvaliteediga kanalid nii hea pildiga olema nagunii ei pidanud, aga sellise vana tehnoloogiaga muidugi naljalt võrrelda ei saa.

Mul 10 aastat vana LCD teler ja analoog-RCA/SCART versus HDMI või VGA sisendiga pildikvaliteedi vahe märgatav. Samuti see, kas digiboks väljastab HDMI-sse 720p või 576p või 576i pilti. Aga Sonydega ongi nii, et digisisendi või sisemise DVB-T tuuneriga on palju parem kujutis kui SD-analoogsisendi või analoogtuuneriga.

Telia kanalite kvaliteedi kohta sõna võtta ei oska, mul komboboksiga Levira/Starmani ja Soome Digita DVB-T/T2 õhukanalid ja satilt DVB-S/S2 SD- ja HD-kanalid. HD on kristallselge pildiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 11:10:02 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
IconByte kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuna telekas ise ka juba umbes oma 4 aastat vana, siis näitab paneel ka natuke väsimusmärke, niiet digiboksi poolne halb kvaliteet silma ei riiva.
Nagu ma siit teemast lugenud olen, siis ega need HD kvaliteediga kanalid nii hea pildiga olema nagunii ei pidanud, aga sellise vana tehnoloogiaga muidugi naljalt võrrelda ei saa.

Mul 10 aastat vana LCD teler ja analoog-RCA/SCART versus HDMI või VGA sisendiga pildikvaliteedi vahe märgatav. Samuti see, kas digiboks väljastab HDMI-sse 720p või 576p või 576i pilti. Aga Sonydega ongi nii, et digisisendi või sisemise DVB-T tuuneriga on palju parem kujutis kui SD-analoogsisendi või analoogtuuneriga.

Telia kanalite kvaliteedi kohta sõna võtta ei oska, mul komboboksiga Levira/Starmani ja Soome Digita DVB-T/T2 õhukanalid ja satilt DVB-S/S2 SD- ja HD-kanalid. HD on kristallselge pildiga.

Lähinädalatel peaks saama uue digiboksi ära ostetud ja siis oskan rohkem öelda. Täiesti võimalik, et jääb lihtsalt mulje, et paneel oleks väsinud selle RCA ühenduse pärast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 21.08.2017 21:59:56 vasta tsitaadiga

pole digitv kasutanud varem.
võtsin digiboxi ainult. ruuteri arvasin et saan enda d-linki kasutada. saatekava näitab aga tv vaadata ei saa.
icon_exclaim.gif tehniline rike. kiri tuleb ekraani alla serva.
kas on võimalik seadistada ruuteris midagi või peab minema teliast nende seadme võtma?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.08.2017 22:03:01 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
pole digitv kasutanud varem.
võtsin digiboxi ainult. ruuteri arvasin et saan enda d-linki kasutada. saatekava näitab aga tv vaadata ei saa.
icon_exclaim.gif tehniline rike. kiri tuleb ekraani alla serva.
kas on võimalik seadistada ruuteris midagi või peab minema teliast nende seadme võtma?


TeliaTV Telia kaabelvõrgus töötab Telia toetatud seadmetega. (Kui ei oska või seade ei toeta eriseadistust mille leiad foorumi teemadest.)
MinuTV Telia 4G võrgus töötab ka suvalise 4G ruuteriga.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 26.08.2017 13:33:04 vasta tsitaadiga

Arris läks lambist täiesti lolliks. Error1: no network available, puldi unustas ära, mitte ühelegi käsule ei allu.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 13:51:20 vasta tsitaadiga

Teedki reseti, nii Arrisele kui puldile. Aga ma oletan, et lolliks ajab selle RF peale lülitatud pult.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.08.2017 17:28:01 vasta tsitaadiga

mul tüdruk valas vett selle motorola digiboksi peale ? ega see vist enam tööle ei hakka jah ?

keegi ei viitsi vastata,ühesõnaga ostsin siis selle arrise ära ,motorola oli mul juba 4 aastat,seda motorola ei müüdagi enam,on see arris siis parem ka ? sellel ei ole seda paksu scart pesa,ühendan siis hdmi-kaudu... motorola hdmi-ga ühendades pilt oli ilus,aga heli ei olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2017 10:52:20 vasta tsitaadiga

Gap, on ikka scart olemas. Viimane kord arriste järel käies isegi küsiti, kumba kaablit vaja läheb. Tal on seal 4 pin 3.5mm ühendus, millest saabki audio/video kätte scarti jaoks.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.08.2017 11:08:28 vasta tsitaadiga

Jep, Arrise SCART-kaabel Telias 7.90€:
https://pood.telia.ee/productInfo/425/scart-kaabel-arris-vip1113-digiboksile/589698-001-00

_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 280Nm el.ratas 6300€
MB W124 1996 facelift universaal diisel 3200€
Jura C50 250€


viimati muutis terminator 28.08.2017 00:29:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.08.2017 11:36:47 vasta tsitaadiga

selge,aga aitäh panin hdmi kaudu ja töötab ilusti,nii pilt kui hääl on olemas. naljakas jah et eelmise motorola digiboksiga hdmi väljundit kasutades ei olnud häält.heliseaded kontrollisin nii digiboksil kui telekal ja kõik oli ok.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2017 11:49:47 vasta tsitaadiga

Gap, Miski ühilduvuse jama oli sul siis eelmise Motorolaga. Endal pole küll propbleemi olnud. Olen algusest peale HDMI kasutanud. Mis puutub rauda, siis jah Arris on parema rauaga. Täpsed detailid hetkel meelde ei tule aga oli vist poole rohkem vahemälu või midagi sellist.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.08.2017 22:53:13 vasta tsitaadiga

Praegu on vähemalt kaks süsteemi. Uuemad nn vana Nuti TV ja uus Telia TV.
Mina olen paljude katsetustega jõudnud veendumuseni, et vana Nuti TV kaudu (ja ka uuel platvormil) annab VIP1903 eriti HD kanalitele parema pildi, kui uue Telia TV kaudu Arris annab.
Kuigi viimasel ajal arvatavasti peale seakisa on ka Arrise pilt natuke paremaks läinud, aga mitte oluliselt.
Asi pole loodetavasti bokside võimekuses vaid mis optimeeritud tarkvarast ja koodekitest ning riistvarast striimid läbi lastakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.08.2017 20:47:19 vasta tsitaadiga

Ilmselt võib minuTV ja TeliaTV teema suhteliselt ühes hoida mis puudutab menüüd ja digiboksi, kiire ülevaade minuTV menüü kasutusest üle 4G interneti, puldi pildi leiab pood.telia.ee lehel.

Link
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 31.08.2017 17:57:04 vasta tsitaadiga

Vaja mõni kanal PIN-koodi alla panna. No mitte ei leia kuidas seda teha!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2017 18:15:37 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Vaja mõni kanal PIN-koodi alla panna. No mitte ei leia kuidas seda teha!

Roheline nupp ja kõige parempoolsem tulp icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 31.08.2017 18:55:42 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Vaja mõni kanal PIN-koodi alla panna. No mitte ei leia kuidas seda teha!


Vasakule, kanali nimekiri tuleb ette, valid kanali mida lukustada ja liigud paremale lõppu, seal "lukusta kanal".
Enam lihtsam ei saa olla, kui just teha puldile spetsiaalne nupp kanali lukustamiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 31.08.2017 19:25:11 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:


Vasakule, kanali nimekiri tuleb ette, valid kanali mida lukustada ja liigud paremale lõppu, seal "lukusta kanal".

See on Telia loogika.
Ma olen mitmete tootjate telekates näinud, et "lukusta" tähendab kanali paikapanekut oma kanalinimekirjas, s.t. järjekorranumbri külgekeevitamist.
Kusagil "Telia -> teised telekad" sõnastikku on?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 31.08.2017 19:43:52 vasta tsitaadiga

p2ep, ja just, seda olen minagi täheldanud DVB-T digiboksides aga selleks, et seal leida koht kus on kirjas lukusta, tuleb minna menüüsse kanalite nimekirja teadlikult redigeerima, kanaleid ringi tõstma ning siis vajutama "lukusta"
Kuna menüüd on eesti keeles siis pole raske aru saada, mida teha tahetakse.

Kui valid Telia menüüs viidatud valiku, siis on silmanägemisega inimesel võimalik lugeda, mida valik teeb. Lukusta on selge vihje sellele, et sellega saab kanali lukku panna. Võib-olla on parem, "pane kanalile pin kood peale, et keegi seda kanalit ei näeks" kuid see tundub liiga pikk menüüsse lisamiseks.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 31.08.2017 19:49:54 vasta tsitaadiga

Leidsin lõpuks ise üles. Vaidleks vastu, ei ole lihtsa koha peal. Kuna põhiline nupp kanali nimekirja vaatamiseks on siiski parem nupp, siis eeldaks, et sealse nimekirja lõpus on lukusta kanal. Teine koht oleks kanalite lukustamiseks ilmselt Seaded all.
indrekp kirjutas:
peps71 kirjutas:
Vaja mõni kanal PIN-koodi alla panna. No mitte ei leia kuidas seda teha!


Vasakule, kanali nimekiri tuleb ette, valid kanali mida lukustada ja liigud paremale lõppu, seal "lukusta kanal".
Enam lihtsam ei saa olla, kui just teha puldile spetsiaalne nupp kanali lukustamiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2017 19:51:57 vasta tsitaadiga

indrekp, mine tee nüüd seda lukustamist nüüd nii, et ainult ETV/ETV2 ja lastekanalid lahti jääksid. Kõik ülejäänud kinni.
Homme võid teada anda kaua läks. icon_lol.gif

Üldiselt võiks sellel digiboksil olla mingi lastereziim mis lubaks ainult Lastenurka ja paar muud etteantud kanalit avada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2017 19:54:52 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
indrekp, mine tee nüüd seda lukustamist nüüd nii, et ainult ETV/ETV2 ja lastekanalid lahti jääksid. Kõik ülejäänud kinni.
Homme võid teada anda kaua läks. icon_lol.gif

Üldiselt võiks sellel digiboksil olla mingi lastereziim mis lubaks ainult Lastenurka ja paar muud etteantud kanalit avada.

Mul on veel parem ettepanek.
Net on saadaval (telia tv-d ju näeb), arvuti või äpi kaudu ehk piisaks vaid 1 klikist ?

Sellise hea ettepaneku eest ootaks midagi head nüüd Telialt icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1682, 1683, 1684 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.