Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1684, 1685, 1686 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 03.09.2017 15:47:28 vasta tsitaadiga

lalalalala kirjutas:
Telia ja netflxi paaritumisest on mingit uuemat infi ka? icon_rolleyes.gif


Milleks see üldse hea oleks?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lalalalala
HV kasutaja
lalalalala

liitunud: 20.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2017 15:54:07 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
lalalalala kirjutas:
Telia ja netflxi paaritumisest on mingit uuemat infi ka? icon_rolleyes.gif


Milleks see üldse hea oleks?


Saaks telekast vaadata netflixi?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2017 16:25:53 vasta tsitaadiga

lalalalala kirjutas:
ivokas kirjutas:
lalalalala kirjutas:
Telia ja netflxi paaritumisest on mingit uuemat infi ka? icon_rolleyes.gif


Milleks see üldse hea oleks?


Saaks telekast vaadata netflixi?
Saab ju praegugi?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lalalalala
HV kasutaja
lalalalala

liitunud: 20.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2017 16:32:31 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
lalalalala kirjutas:
ivokas kirjutas:
lalalalala kirjutas:
Telia ja netflxi paaritumisest on mingit uuemat infi ka? icon_rolleyes.gif


Milleks see üldse hea oleks?


Saaks telekast vaadata netflixi?
Saab ju praegugi?

Pole nii moodne televiisor icon_redface.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2017 16:48:31 vasta tsitaadiga

Seda nalja ma küll ei usu, et Telia karpi Netflixi UI lisatakse - ei saa see ju Telia enda UI'gagi hakkama.

Alternatiiviks on Apple TV või mõni analoogne karp kõrvale soetada kui telekas ise ei oma Netflixi appi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 03.09.2017 16:52:57 vasta tsitaadiga

Ma tahaks ka näha kuidas telia karp seda Netflixi välja veab. Üldiselt võiks teha Telia äpi Apple ja Android TV'le, mitte Netflixi äppi telia karpi. Aga noh see on muidugi minu arvamus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.09.2017 16:59:09 vasta tsitaadiga

Skandinaavia Telia klientidel on Netflix olemas, kuigi ARRIS VIP 4302 digiboksiga. Kas Arris selle välja veaks, et oska arvata.

Kuid laskmata karu nahaga on hea kiidelda küll.
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/telia-uue-tv-ga-noustunud-kliendid-saavad-hakata-netflixi-huvesid-nautima?id=76415429
Ehk oktoobris tuleb, tavaliselt siis on uuendusi ikka kliendini jõudnud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.09.2017 17:03:51 vasta tsitaadiga

Netflix mängiks samamoodi nagu Telia videolaenutuski, boksi videofailide mängimine pole mingi probleem, UI tahaks lihtsalt neljatuumalist proset saada.
Netflixi saaks teha, aga nagu ütlesin kunagi, selle mehe suust selline uudis välja pritsida, oli minu ja kindlasti ka teiste jaoks üllatus ja ilmselt see toona selleks uudiseks jäigi.
kuna Arris 4K tuge ka ei oma ja flixis ka eesti subidega sisu pea olematu, siis minumeelest pole mõtet neid vana teleriga kliente netflixile meelitama minna, pigem tehku DelfiTV, sealt saaks vahel mõnda spordiüritust vaatadagi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2017 17:19:15 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Ma tahaks ka näha kuidas telia karp seda Netflixi välja veab. Üldiselt võiks teha Telia äpi Apple ja Android TV'le, mitte Netflixi äppi telia karpi. Aga noh see on muidugi minu arvamus.
Nende boxide hind on pmst sama mis nende Arriste - aga võimekus on hulga parem. Ammu oleks aeg.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2017 17:54:24 vasta tsitaadiga

Renka, kohe tuleb mingi telia vend ja ütleb, et kas kujutad ka ette kui palju know how'd ja aega sinna maetud on, et sama raha eest kindlasti ei saa. icon_smile.gif
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.09.2017 18:30:57 vasta tsitaadiga

Kõikide nende karpide ja tv äppide üks suur probleem on see, et kui seadme tootja otsustab kolmanda osapoole rakenduse supporti hüljata, siis on klient pildita.
Vaadake kui palju kaob vanadest nutiteleritest äppe, isegi youtube ja spotify koristatakse ära, mis siin TeliaTVst rääkida. Kuigi Telial on Samsungiga ja LGga omad lepingud kehtivad, võib seal olla klausel mis siiski tootjal vee peale tõmmata laseb, see ei tähenda, et Telia ka nendega muidugi otsust vastu võtta ei saaks.

Kui Apple lõpetab oma TV boksi supporti või arenduse ära ja seal oleks TeliaTV, siis oleks keeruline kliendile öelda, et võta nüüd digiboks. Näiteks DelfiTV kaotuse elaks siis üle aga 100€ et uus boks osta tänu sellele, on kahel osapoolel keeruline põhjendada.
Amino on toiminud 12 aastat, see on korralik eluiga (tegelikult toodeti seda juba veel varem) Ma ei usu, et Apple supportiks oma TV boksi nii kaua, rääkimata LGst ja Samsungist kes tahaks, et sul oleks iga aasta või paari tagant uus teler toas.

Samal põhjusel pole ilmselt ka konkurendid seda teed läinud, et hakkaksid (nuti)TV teenust läbi kellegi toimiva TV boksi pakkuma vaid võtavad raua ja teevad softi.

Kindlasti võiks ise igasuguseid äppe boksidele ja mängijatele treida aga need pole teenusepakkumiseks sobivad, vaja on krüptot jms.
Seega netist leitud vene pleilist võib nutikates täiesti tasuta mängida aga teenusepakkumiseks selline kooslus ei kvalifitseeruks.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 04.09.2017 11:03:43 vasta tsitaadiga

Kas iseteeninduses "Täiendav vaatamiskoht" tellimisel on mingi point ka? Mul oli üks ADSL'i aegadest tellitud. Nüüd kui lühema VDSL liini otsa sain tekkis võimalus järgmine tellida ja ma tellisin, aga ma ei näe et see midagi muutnud oleks. Nüüd näitab et 2 lisa vaatamiskohta on tellitud ja on tekkinud valik kolmas tellida. Kas peaksin tellima, muudab see midagi?

viimati muutis JazZ 04.09.2017 11:05:26, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2017 11:08:09 vasta tsitaadiga

Kui ruuteri poolt kokkulepitud kiirus ei suurenenud (peale restarti siis ilmselt), siis vast pole mõtet.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 04.09.2017 11:31:02 vasta tsitaadiga

Ma ei ole ise restartinud, aga huvitaval kombel näitab et WAN uptime on 2h, seega paistab et ta on ise midagi teinud. Ühenduse kiirus ei ole muutunud, endiselt 45mbit. Eks proovin õhtul ise restardi teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.09.2017 11:38:25 vasta tsitaadiga

JazZ, täiendava vaatajakoha tellimine on oluline ainult ADSL ühendusel sest seal muudetakse liinikiirus 12>16M peale.
VDSL ja teised kiiremad ühendused seda tähtsust ei oma, võid aktiviseerida igaks juhuks vastava arvu vaatajakohti aga pole oluline, liinikiirust see ei muuda.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 04.09.2017 11:41:35 vasta tsitaadiga

@indrekp Tänud, asi selge.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2017 16:36:27 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... ka need probleemid on siin käsitlemist leidnud aegade algusest peale, alati on süüdi keegi kolmas, pole ammu enam põnev icon_rolleyes.gif


Mina hakkasin Telia kliendiks ainult napilt paar aastat tagasi, ja siis oli subtiitritega ja kava kellaaegadega kõik korras. Kas tõesti on imelik tahta seda teenustaset tagasi? Meil peres tegelikult ainult paar kanalit mis tegelikult huvi pakuvad, neist NatGeo'd vaadadakse miski 50% ajast ja tõesti on äärmiselt tüütu, et kavas saated valede kellaaegade koha peal on. Tuletan veelkord meelde, et tegu on tasulise noppekanaliga, millele eeldatavasti on seatud hind, mille eest peaks saama 100% töötava asja, mitte mingi pooliku katkise teenuse. Alandage siis hinda, kui ei suuda korrektset teenust pakkuda või tehke korda!

... mina olen Telia TV klient olnud 2006 aastast ehk selle algusest saati ja läbi elanud praktiliselt kogu teenuse ajaloo selle rõõmude ja viletsusega. Kindlasti pole imelik tahta, et teenuse tase oleks hea, kuid nagu ikka, tahtmine on üks, saamine hoopis teine teema. Subtiitrite ja kava üle kurtmine on olnud selle aja jooksul läbivad teemad ja nagu ma ennist mainisin, väidetavalt on tavaliselt probleemiks olnud ikka kolmas osapool, kes seda infot Teliale pakub. Võttes arvesse, kui palju kanaleid Telia edastab ja sellega seotud tehnilisi üksikasju, siis tõenäoliselt päris veatuks seda teenust vormida polegi võimalik, sest Telia on ju äriettevõte ja laveerib nagu kõik teisedki piiril, mis täidab taskuid ja kliente veel ummisjalu minema jooksma ei pane. Teatud kvaliteedikadu on sellisesse strateegiasse seega juba olemuslikult sisse programmeeritud ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2017 22:30:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Teliast helistati ja teatati et vananutitv läheb augustist kinni. Samuti vana ui. Pulti ka tasuta ei suudetud anda, kuradi koonerdajad sellised icon_evil.gif
Vahepeal on juba september kätte jõudnud ja uus pult kogub endiselt tolmu icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.09.2017 07:17:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Teliast helistati ja teatati et vananutitv läheb augustist kinni. Samuti vana ui. Pulti ka tasuta ei suudetud anda, kuradi koonerdajad sellised icon_evil.gif
Vahepeal on juba september kätte jõudnud ja uus pult kogub endiselt tolmu icon_lol.gif


see on enam kui 99% kindel, et Telia lükkas selle aja juba enne augusti edasi teadmata ajaks.
vahepeal selgus, et k2 ja tv3 kaovad vabalevist ning neid liitumisi jagub veel vast kuu võ paar.
samal ajal paugutasid äikesetormid ja tööd oli ka sellega.

ootusärevus on suur, saan aru aga küll jõuab selle kiire asjaga ühele poole.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2017 08:01:53 vasta tsitaadiga

indrekp, uue boksi lainel ka mingeid uudiseid?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.09.2017 13:06:03 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Teliast helistati ja teatati et vananutitv läheb augustist kinni. Samuti vana ui. Pulti ka tasuta ei suudetud anda, kuradi koonerdajad sellised icon_evil.gif
Vahepeal on juba september kätte jõudnud ja uus pult kogub endiselt tolmu icon_lol.gif

Tuletame veel ühe asja meelde ruubriigist "Suured ennustused". 22.02.2017
icon_cool.gif
seeru kirjutas:
Pailaps kirjutas:
seeru kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Küll killitakse, on edukamaid pildipakkimistehnoloogiaid, mida Motorola ja Arris toetavad, mis võimaldab vähema kiirusega paremat pilti edastada.

Praegusel hetkel arvan ma , et suvel tapetakse vana menüü maha ja Aminod ei käivitu võrgus.

Kui Aminode killimiseks läheb, siis vana menüü iseenesest siin küll mingi kurjajuur ei ole, mis nende boxide killimist takistaks.


Ega mitte, kuid kahe paralleelse vahemälu serveri, ma väljendasin nüüd end prostalt, ülalpidamine maksab x ühiku kuu. Seega tõenäoliselt tehakse kalkulatsioon , kui palju võrdub klientide pahameel y ühikut raha ja tõmmatakse lõplikult pistik seinast.

Pakun, et juuni-juuli algus on üllatusi oodata. icon_cool.gif

Eks ole näha, kas mul sünoptikuna on võimalik leiba teenida või pean nooreks pensionäriks hakkama.

Jätame siis meelde. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.09.2017 13:14:26 vasta tsitaadiga

Kui aus olla siis mina olen siit foorumist kuulnud, et teenindajad on maininud 2017 aasta sügist...meil on veel siin suvi.
Paraku kirjeldasin, miks mina arvan, et ka sügis ei ole reaalne ei amino ega vana menüü lõpetamiseks, seega kannatust seltsimehed, igal oinal oma mihklipäev. icon_smile.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.09.2017 00:54:19 vasta tsitaadiga

indrekp, kuna töökorras Amino veel teenib tublilt ja samas softi pole Te paar-kolm aastat nagunii uuendatud, siis äkki selle "käraka" võiks töösse jätta? HD ja "riiulid" jne ei tööta selle peal loomulikult, aga katuseantenni aseainena toimib suurepäraselt ju...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 06.09.2017 07:35:31 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
indrekp, kuna töökorras Amino veel teenib tublilt ja samas softi pole Te paar-kolm aastat nagunii uuendatud, siis äkki selle "käraka" võiks töösse jätta? HD ja "riiulid" jne ei tööta selle peal loomulikult, aga katuseantenni aseainena toimib suurepäraselt ju...


Sama siin. Sellepärast teenibki, et pole torgitud. Pole suudetud midagi pekki keerata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 06.09.2017 09:23:20 vasta tsitaadiga

Kui muud teemad kõrvale, siis Aminole MPEG4 vaatamist ei õpeta selgeks aga pikemas perspektiivis oleks mõistlik MPEG2 streamid viia üle MPEG4 peale.
Topelt streamide edastamine ei tundu ka mõistlik tegevus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1684, 1685, 1686 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.