Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1646, 1647, 1648 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 24.05.2017 11:29:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jägaja kirjutas:
armjan kirjutas:
jägaja kirjutas:
armjan, saatepäeva vahetumisel saatekava puudub! Vanas on see olemas.
Kunagi ammu sa midagi kommenteerisid ka vist seda mittekuvamise asja. Miks seda uut päeva automaatselt ikkagi laadida ei saa?


Ei saanud aru. Liigud saatepäeva lõppu ja jätkad liikumist, päeva vahetumisel saatekava pole kuvatud?
Ühtlase liikumise põhimõttest sain aru.
?

Jah, kasutaja saab seda uut päeva esile kutsuda.
Olles aga juba uue päeva kava ühel kanalil aktiveerinud, on uus päev ka kõikidel teistel kanalitel.
Liikudes nüüd järgmisele kanalila ja tahtes käesoleva saatepäeva kava näha, keri aga päev ka tagasi jne.
Ehk siis neile televaatajatele, kes armastavad teleri saatekavast midagi vaadatavat leida, on selline kava jälgimine vaimu tappev üritus.

Isegi mu 11 aastat vana DVB-T digiboks kuvab tänast ja homset saatekava, rääkimata hilisematest teleritest.
ja nuti värk pidi lihtne olema....isegi mu vanaema kes on rahulik, näitaks keskmist sõrme selle jutu peale thumbs_up.gif
Vana nutiga pidi vaid 1-2 nuppu vajutama......aga noh taandareng on ka areng


Vajutus paremale noolele = telekava ees aktiivse kanali kohta. Ka vanas tuleb ringi liikuda EPGs. Täna pole meil tagasisidet ega pöördumisi, kus Epg funktsioonaalsuse üle kurdetakse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weltmann
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2006




sõnum 24.05.2017 11:46:00 vasta tsitaadiga

Kuhu kadus saadete salvestusest vaatamise võimalus? Ma mõtlen seda, et näiteks võtad TV6 üleeilse kava ning hakkad vaatama. Nüüd saab ainult nii, et paned ise salvestama ja siis saad vaadata järgi? Eilsest kadus see võimalus mul.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 24.05.2017 11:56:12 vasta tsitaadiga

weltmann, äkki see on TV6 oma mingi poliitika? Näiteks see tavaline järelvaatamine, millega Eesti omatoodangut saab 8 päeva järgi vaadata, sellega ei saa TV6 kanalilt ühtegi asja järgi vaadata
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2017 12:19:19 vasta tsitaadiga

Eile vist tuli kasutajaliidese/menüü uus versioon (6.0.8), äkki seoses sellega kadus TV6 salvestamine?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.05.2017 12:20:52 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:


Vajutus paremale noolele = telekava ees aktiivse kanali kohta. Ka vanas tuleb ringi liikuda EPGs. Täna pole meil tagasisidet ega pöördumisi, kus Epg funktsioonaalsuse üle kurdetakse.


Vana osas vaidlen vastu, liikumise loogika on seal hoopis teine, ühesõnaga, lihtne, kiire ja ülevaatlik ka liigse surfamiseta.

Ja mis kuradi jutt see on, et pole tagasisidet? 123 on antud seda, siin on sellest kirjutatud hetkest, kui uus saatekava osa välja tuli ja mitte ainult minu poolt.
Kurat, see on nagu Saint-Gobain juba. icon_evil.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 24.05.2017 12:25:09 vasta tsitaadiga

6.0.8 lõi default reso 576p50 peale.
Tükk aega ei saanud pihta, miks ETV HD nii s*ta kvaliteediga on...

A.S. kirjutas:
Eile vist tuli kasutajaliidese/menüü uus versioon (6.0.8), äkki seoses sellega kadus TV6 salvestamine?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 24.05.2017 12:27:02 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
armjan kirjutas:


Vajutus paremale noolele = telekava ees aktiivse kanali kohta. Ka vanas tuleb ringi liikuda EPGs. Täna pole meil tagasisidet ega pöördumisi, kus Epg funktsioonaalsuse üle kurdetakse.


Vana osas vaidlen vastu, liikumise loogika on seal hoopis teine, ühesõnaga, lihtne, kiire ja ülevaatlik ka liigse surfamiseta.

Ja mis kuradi jutt see on, et pole tagasisidet? 123 on antud seda, siin on sellest kirjutatud hetkest, kui uus saatekava osa välja tuli ja mitte ainult minu poolt.
Kurat, see on nagu Saint-Gobain juba. icon_evil.gif
Seal firmas ilmselt pole mitte ühtegi inimest kes tunneks sõna "ergonoomika", rääkimata selle valdkonna teadmistest. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.05.2017 14:00:28 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
armjan kirjutas:


Vajutus paremale noolele = telekava ees aktiivse kanali kohta. Ka vanas tuleb ringi liikuda EPGs. Täna pole meil tagasisidet ega pöördumisi, kus Epg funktsioonaalsuse üle kurdetakse.


Vana osas vaidlen vastu, liikumise loogika on seal hoopis teine, ühesõnaga, lihtne, kiire ja ülevaatlik ka liigse surfamiseta.

Ja mis kuradi jutt see on, et pole tagasisidet? 123 on antud seda, siin on sellest kirjutatud hetkest, kui uus saatekava osa välja tuli ja mitte ainult minu poolt.
Kurat, see on nagu Saint-Gobain juba. icon_evil.gif


Edit. Täiendan, et 2015 maikuus oli sellest puudusest esimest korda juttu. Arvasin, et keegi teine sellest kirjutas aga siiki mina alustasin sellele puudusele tähelepanu juhtimisega
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8629635#8629635

Igasugu huvitavat juttu on läbi aastate kirjutatud icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weltmann
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2006




sõnum 24.05.2017 14:05:32 vasta tsitaadiga

Mitte ainult TV6 vaid kõik mis ei ole ETV, Kanal2 ja TV3 (isegi ETV2 mitte). Varem oli peaaegu kõigil (va Viasat Sport) automaatne järelevaatamise variant.
Mul on kummaline sõltuvus Travel Channeli saatest Househunters mille paar osa mul nüüd vaatamata jäid icon_biggrin.gif



olafsand kirjutas:
weltmann, äkki see on TV6 oma mingi poliitika? Näiteks see tavaline järelvaatamine, millega Eesti omatoodangut saab 8 päeva järgi vaadata, sellega ei saa TV6 kanalilt ühtegi asja järgi vaadata
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 24.05.2017 14:32:15 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ja mis kuradi jutt see on, et pole tagasisidet? 123 on antud seda, siin on sellest kirjutatud hetkest, kui uus saatekava osa välja tuli ja mitte ainult minu poolt.
Kurat, see on nagu Saint-Gobain juba. icon_evil.gif


Täpsustan siis - täna pole tagasisidet selliselt, mis pööraks tähelepanu EPG kehvusele. Siin räägime nüansidest, mitte EPG puudumisest, navigeerimise võimatusest jms.
Päeva lõppu navigeerides liigu noolega veel üles või alla ja kuvatakse järgmise kuupäeva külge kuuluv (vahetub ka vasakul olev kuupäeva valik). Välja EPG'st uue päeva kuvamiseks ei ole vajalik minna (kui selline viga Sinul, et ei avane, anna teada).

Salvestustest - peab jätkuvalt olema võimalik avada saadet ilma, et salvestuste menüsse seda lisada.
Kas teistel siin on samuti salvestustega täna muresid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2017 14:37:07 vasta tsitaadiga

weltmann kirjutas:
Mitte ainult TV6 vaid kõik mis ei ole ETV, Kanal2 ja TV3 (isegi ETV2 mitte). Varem oli peaaegu kõigil (va Viasat Sport) automaatne järelevaatamise variant.
Mul on kummaline sõltuvus Travel Channeli saatest Househunters mille paar osa mul nüüd vaatamata jäid icon_biggrin.gif



olafsand kirjutas:
weltmann, äkki see on TV6 oma mingi poliitika? Näiteks see tavaline järelvaatamine, millega Eesti omatoodangut saab 8 päeva järgi vaadata, sellega ei saa TV6 kanalilt ühtegi asja järgi vaadata


Oot mis et kui maksad salvestamise teenuse eest see 5 eurot kuu või mis ta on, selle puhul ei saa suvalist asja eelnevatest nädalatest enam ilma seda spets eelnevalt ära märkimata vaadata?
Krt ainult selle asja jaoks mul teie TV teenus ongi kulla Telia. Ärge paha nalja tehke.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2017 14:48:49 vasta tsitaadiga

No ilmselt läks neil seal midagi nihu, varsti loodetavasti parandavad ära. Või siis tahab kasutaja weltmann boks lihtsalt restarti/resetti saada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weltmann
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2006




sõnum 24.05.2017 14:53:28 vasta tsitaadiga

Kasutan LG teleri äppi. Mis on muidugi nii kräpp et pean vist boksi tagasi panema.

A.S. kirjutas:
No ilmselt läks neil seal midagi nihu, varsti loodetavasti parandavad ära. Või siis tahab kasutaja weltmann boks lihtsalt restarti/resetti saada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 24.05.2017 14:56:02 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
weltmann kirjutas:
Mitte ainult TV6 vaid kõik mis ei ole ETV, Kanal2 ja TV3 (isegi ETV2 mitte). Varem oli peaaegu kõigil (va Viasat Sport) automaatne järelevaatamise variant.
Mul on kummaline sõltuvus Travel Channeli saatest Househunters mille paar osa mul nüüd vaatamata jäid icon_biggrin.gif



olafsand kirjutas:
weltmann, äkki see on TV6 oma mingi poliitika? Näiteks see tavaline järelvaatamine, millega Eesti omatoodangut saab 8 päeva järgi vaadata, sellega ei saa TV6 kanalilt ühtegi asja järgi vaadata


Oot mis et kui maksad salvestamise teenuse eest see 5 eurot kuu või mis ta on, selle puhul ei saa suvalist asja eelnevatest nädalatest enam ilma seda spets eelnevalt ära märkimata vaadata?
Krt ainult selle asja jaoks mul teie TV teenus ongi kulla Telia. Ärge paha nalja tehke.


Teenust pole muudetud!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 24.05.2017 15:02:23 vasta tsitaadiga

Kuidas ei ole? TV6 liikus noppekanalitest ära Vene põhipaketi tellinutel, millega seoses kadus ära vaatamisevõimalus vanema menüüga. Ilmselt läks katki viimasega seotud salvestusteenus, kuna vajab võtit kanali avamiseks, mida aga enam ei ole.

Ma pakun, et tegemist on uue paketi, kuid vana menüü kasutajatega, kuigi Weltmann näide on seotud uuema TeliaTV-ga.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weltmann
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2006




sõnum 24.05.2017 15:10:48 vasta tsitaadiga

Jõudsin just koju ja nüüd jälle korras. Ehk nii nagu varem. Ei tea mis anomaalia see eile oli. Vabandust paanika külvamise eest!

Pailaps kirjutas:
Kuidas ei ole? TV6 liikus noppekanalitest ära Vene põhipaketi tellinutel, millega seoses kadus ära vaatamisevõimalus vanema menüüga. Ilmselt läks katki viimasega seotud salvestusteenus, kuna vajab võtit kanali avamiseks, mida aga enam ei ole.

Ma pakun, et tegemist on uue paketi, kuid vana menüü kasutajatega, kuigi Weltmann näide on seotud uuema TeliaTV-ga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 24.05.2017 15:16:26 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Kuidas ei ole? TV6 liikus noppekanalitest ära Vene põhipaketi tellinutel, millega seoses kadus ära vaatamisevõimalus vanema menüüga. Ilmselt läks katki viimasega seotud salvestusteenus, kuna vajab võtit kanali avamiseks, mida aga enam ei ole.

Ma pakun, et tegemist on uue paketi, kuid vana menüü kasutajatega, kuigi Weltmann näide on seotud uuema TeliaTV-ga.


Noppekanalid kõik eemaldati ja kanal viidi põhipakettidesse. Kasutajale muutust UIs olla ei tohiks. Nendele, kellel kanal tellimata oli, on nüüd põhipaketis saada (nii vanas kui uues teenuses).
Salvestusloogikas muudatusi pole, ehk teenus pole muutunud (pidasingi ennist salvestusteenust silmas)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.05.2017 15:22:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kurat, see on nagu Saint-Gobain juba. icon_evil.gif

http://lmgtfy.com/?q=Saint-Gobain

Teemast käis korralik saag läbi, puid ainult ei tekkinud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.05.2017 16:15:18 vasta tsitaadiga

indrekp, sa ilmselgelt ei ole eesti moodsa aja orjapidamisega kursis ehk "Saint-Gobain"
Vaata kordusTV alt üle.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2017 22:27:28 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Eile vist tuli kasutajaliidese/menüü uus versioon (6.0.8), äkki seoses sellega kadus TV6 salvestamine?
Peaks mainima et vähemalt Arrise peal tundub see versioon veidi nobedam kui eelmine olema.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2017 09:58:17 vasta tsitaadiga

Keegi saaks tavalise Galaxy S7, android 7, proovida MinuTv äpis kas live kanalite list on olemas?
Mul selline jama, et avan kanalid ja jääb must taust, kanalite ikoonid ei ilmu nähtavale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 25.05.2017 11:12:34 vasta tsitaadiga

Uus NutiTV, arrise boks ja peale 6.0.8 updeiti ei taha esmasel boksi käivitamisel salvestatud 1080P50 resot ette võtta.
Ehk siis - lülitan ööseks boksi välja ning hommikul sisse lülitades, annab 576P50 resoga pildi ette.
Lülitan boksi välja ja uuesti sisse, siis tuleb seadetes salvestatud 1080P50 resoga pilt.
Kas keegi kinnitab sama anomaaliat ja just 6.0.8 softiga?
Enne sellist jama polnud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.05.2017 11:20:21 vasta tsitaadiga

Ei esine. Tee reload boksi käivitades nuppu all hoides 15 sek. Kahtlustan, et asi on püsivaras.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 25.05.2017 11:30:24 vasta tsitaadiga

Millist nuppu ma pean all hoidma?

P.S. Mul mõlemad arrise boksid teevad sama jama.
Olen proovinud ka toitejuhet ära/tagasi, et reloadiks, kuid järgmine hommik ikka sama pull.

Pailaps kirjutas:
Ei esine. Tee reload boksi käivitades nuppu all hoides 15 sek. Kahtlustan, et asi on püsivaras.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.05.2017 11:44:21 vasta tsitaadiga

Põhja all on süvend, mille peale pikemalt sisselülitamisel vajutades, nii 15 sek tuleb ette "Downloading software". Toitejuhe ära ja tagasi ei sunni teda paraku uuendama.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1646, 1647, 1648 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.