Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1641, 1642, 1643 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.05.2017 12:55:00 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
indrekp, volitatud kasutajaga autentimine on endiselt probleemiks?

Mina olen viimasel ajal volitatud kasutajaga sisse saanud (e-posti'ga logides). Alguses kui konto tegin, siis oli küll probleeme.

Jah aga see epostiga logimine tuleb ka enne ära siduda selle minutv teenusega kui oled juba id kaardiga või pangalingiga sisse saanud.
(kui oled volitatud kasutaja)


viimati muutis seeru 08.05.2017 12:56:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 12:55:04 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
JazZ kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
indrekp, volitatud kasutajaga autentimine on endiselt probleemiks?

Mina olen viimasel ajal volitatud kasutajaga sisse saanud (e-posti'ga logides). Alguses kui konto tegin, siis oli küll probleeme.

Jah aga see epostiga logimine tuleb ka enne ära siduda selle minutv teenusega kui oled enne id kaardiga või pangalingiga sisse saanud.

Krd palju asju tuleb teha, et pilti näha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.05.2017 15:27:30 vasta tsitaadiga

Pole midagi üldist nagu kuulnud. Nagu ma ütlesin, lähen panen 4G kliendil tööle, teeme arvuti lahti, logime isetenindusse sisse, aktiviseerime minuTV, ühendame Arrise ära ja kohe regatakse digiboks kliendi teenusega.
Samal ajal veebis minutv avada, siis ütleb, et tellitud ekraanide arv on täis. Lülitame digiboksi välja ja hetke pärast saab veebis ilusti vaadata, paneme selle kinni, laeme nutitelefoni äpi, logime eelnevalt seotud meiliaadressiga või google kontoga sisse ja saab vaadata.

Registreerimist ma oma kontoga uuesi katsetada ei viitsi aga veebi ja äpi kontrollisin just nii välja kui sisse logimisega üle, läheb käima.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 15:31:24 vasta tsitaadiga

Mõistagi kõik kes siin kurdavad teevad ise midagi valesti icon_lol.gif

Võibolla ise pakuks ka esimese hooga seda - aga kuna alles eile sai teenuse tellimus tehtud ja see ei töötanud siis ma võin 100% kindlusega väita, et asi on Telia poolne.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.05.2017 16:21:53 vasta tsitaadiga

Ma ses suhtes täitsa isegi usun, et indrekp ei pruugi probleeme sageli esineda ja kui ka on siis ei märka neid ega pea ta neid probleemideks. Igapäevane ametialane rutiin paneb asju tavakliendist teisiti vaatama.
Samas, vaadates indrekp mittetehnilisi sõnavõtte (mida ta enda möödundnädalasel väitel ei esita) siis ma juba kõvasti kahtlen viimases väljaöeldus icon_lol.gif

Küll aga on tavaline tarbija hädas, sest tema jaoks on probleem esmakordne ja kui ikka tehnotugi ka käed pusti ajab siis võtab ikka maigutama küll.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 16:33:27 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Mõistagi kõik kes siin kurdavad teevad ise midagi valesti icon_lol.gif

Võibolla ise pakuks ka esimese hooga seda - aga kuna alles eile sai teenuse tellimus tehtud ja see ei töötanud siis ma võin 100% kindlusega väita, et asi on Telia poolne.


Kui elukaaslane mõne Eesti kanali saadet taga nutab, siis põmst võin sulle starmani tv everywhere sidumiskoodi anda, paljusid asju saab seal ka järelvaadata, starmaniga tuleb äpis vaatamise võimalus tasuta kaasa ja ise ma seda nagunii peaaegu ei kasuta.
NB! pakkusin seda varianti konkreetselt Renkale, et ta ajutiselt hädast välja aidata ehk see pole pakkumine stiilis annan igaühele kes küsib.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 16:35:46 vasta tsitaadiga

indrekp, mis 4G-st sa räägid? Ma räägin volitusega kasutaja võimalusest minuTV-d tarbida arvutis/telefonis eeldusel, et volitust omava ühenduse omanikul on see teenus tellitud. Hetkel proovisin telefonis, mobiiliID-ga autentisin aga küsib ikka sisse logimist, kas kuskil tuleb panna veel mingi linnuke ühenduse omaniku poolt, et volitatud kasutaja saaks juurdepääsu? Keegi teine hetkel minuTV-d ei tarbi, seega ekraanide arv ei tohiks rolli mängida või on siin veel mingi konks?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 16:37:43 vasta tsitaadiga

napoleon, tänud pakkumast. Aga pole vast vaja. Ongi hea kui telerit mõnda aega ei näe järsku icon_smile.gif Ja järelvaadata saab paljusid asju veebist nagunii.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.05.2017 16:55:58 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
indrekp, mis 4G-st sa räägid?


ümmarguse jutuvada generaator. Peaasi, et juhtida jutt esialgsetest asjaoludest sobivalt eemale.


_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.05.2017 17:44:32 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
indrekp, mis 4G-st sa räägid? Ma räägin volitusega kasutaja võimalusest minuTV-d tarbida arvutis/telefonis eeldusel, et volitust omava ühenduse omanikul on see teenus tellitud. Hetkel proovisin telefonis, mobiiliID-ga autentisin aga küsib ikka sisse logimist, kas kuskil tuleb panna veel mingi linnuke ühenduse omaniku poolt, et volitatud kasutaja saaks juurdepääsu? Keegi teine hetkel minuTV-d ei tarbi, seega ekraanide arv ei tohiks rolli mängida või on siin veel mingi konks?


Koduinternet 4G on see internet kus põhiliselt minuTV teenust tarbitaksegi, kuna neid ühendusi on palju siis peaks probleem avalduma päevapealt.
Samas seal pole ka enamasti mingeid volitustega kasutajaid. Peaks proovima naisele volituse teha, kas toimib.

Huumor on teil aga must, mina pole öelnud, et probleemi ei eksisteeri.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 17:52:53 vasta tsitaadiga

Minutv saab ju ilma 4G koduinternetita ka võtta. Tõsi, siis digiboksi pole ja TV3, TV6 ja võibolla veel mõni kanal ei tööta, aga muus osas võiks ju toimida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.05.2017 18:15:30 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
logime eelnevalt seotud meiliaadressiga või google kontoga sisse ja saab vaadata.

Registreerimist ma oma kontoga uuesi katsetada ei viitsi aga veebi ja äpi kontrollisin just nii välja kui sisse logimisega üle, läheb käima.

See ongi see, et eelnevalt peab id kaardiga sees olles juba ammu olemas oleva online emaili konto registreerima. Vähemalt kui PC-ga tahad näha kodus või suvalise sõbra juures. Aga katseta ikka. Sest vahetevahel on seda keemiat vaja mitu korda järjest teha enne kui funkama hakkab.
Volitusega kasutajatel on üldse asi veel problemaatilisem.


viimati muutis seeru 08.05.2017 18:16:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 18:15:36 vasta tsitaadiga

No minu puhul - Telia.ee logisin ID kaardiga sisse ja tellisin teenuse. Minutv.ee ID kaardiga sisse ei saanud logitud. Sama ka Mobiil-ID'ga

Facebooki kontoga (mis oli eelnevalt minu Telia kontoga seotud (kuhu ma olin Id kaardiga sisse loginud) sai mobiilses seadmes Minu.tv'sse sisse kuid teenust ei olnud.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.05.2017 20:05:37 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Koduinternet 4G on see internet kus põhiliselt minuTV teenust tarbitaksegi, kuna neid ühendusi on palju siis peaks probleem avalduma päevapealt.


Ühesõnaga, et siit siis tuli ilmsiks asjaolu, et suht olematu arv kliente tarbis ikka minuTV teenust arvutis ja mobiilis selle väljatulemise hetkest (2014)
Olin ka ise "kasutaja" mis tuleb kaasa enamusel koos salvestusteenusega. Samas aga ei tea vist kedagi, kes seda teenust ka kasutaks kodustes tingimustes ja metsas seenel või kalal olles telerit moblaekraanilt ju ikka ei vaata.
Siin foorumis mõni üksik vahel hõikab, et sai ei tööta. Kel töötab, on vait kui kult rukkis icon_biggrin.gif
Viimase aasta jooksul on alles saanud juhtmevabad kliendid minuTV teenuse ja sellega seoses tekkis ka alles turg teenusele. Varasemalt siis oli varjusurmas asi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.05.2017 20:37:23 vasta tsitaadiga

jägaja, hommikul käib tööle sõites terevisioon autos taustaks. Et mitte seadust rikkuda, siis ei vaata, kuulan.
Samas töötab.

Ma saan aru, et kõik siinsed probleemid on selles, et kohe peale teenuse tellimist ei saa ühegi konto või logomisega teenusesse?
Või on mõnel ka päevi mööda läinud tellimisest ja ikka ei tööta?
On ka neid kellel ükspäev toimib login ja teisel päeval mitte?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.05.2017 21:24:21 vasta tsitaadiga

indrekp,
jägaja kirjutas:
Kel töötab, on vait kui kult rukkis icon_biggrin.gif

..kui on pobleemid siis kuuled sellest siin.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 21:40:36 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd indrekp-le väga ka turja karata. Soovib ta ju head, aga suures firmas need asjad nii ongi, et igal tegelasel on oma rida ja muude teemadega ülidetailselt kursis pole. Umbes sama tark on loogika, et mina tegelen IT-ga, järelikult pean une pealt oskama vastata a'la autocadi või adobe illustrator'ga seotud spetsiifilistele küsimustele(ega ikka ei oska küll, need pole minu töövahendid).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.05.2017 23:53:23 vasta tsitaadiga

No Telia võiks siis oma lehele samm-sammult kirja panna, kuidas on ette nähtud et need loginid ja teenuste ühildamised ja aktiveerimised peavad käima neile, kes neid käima ei saa. Ja mis tasemel autentmine (id-kaart, pangalink, emaili parool jne.) peab olema miski kindla teenuse esmaseks või pidevaks kasutamiseks. Ja mis võimalused on ikkagi volitatud kasutajal. Minul endal töötab kõik peale miskit jebimist.
Aga nad ei tea vist ise ka. Ega seal siis üks inimene ei tööta. Kamba peale peaksid nad ikka neile küsimustele oskama vastata ja mingi juhendi tekitada.
Kõik kliendid ei ole tõesti laia profiiliga IT spetsialistid, kuigi adobet ja autocadi oskavad võibolla vabalt kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.05.2017 07:22:05 vasta tsitaadiga

seeru, ilmselt pole küsimus ka konto tekitamises ning sisse logimises ja kasutamises.
Minutv.ee, nurgas login mis palub esmakasutajal turvalist loginit teha, avaneb aken ekraanide tellimiseks, peale kinnitust uuesti avada minutv.ee.
Seal on kindlasti mingi viide, millal teenus aktiviseerub, senikaua ongi ees ämber mida kirjeldati aga see ei peaks nüüd üle 5 minuti kestma.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.05.2017 14:13:54 vasta tsitaadiga

No pole hullu. ma siis tegin telefonile reseti peale tarkvarauuendamist. Mis te arvate, et Smart ID uuesti paigaldamise järel kõik libealt läks ja uuesti tööle hakkas. Tutkit, Vasja. Muudkui ütles, et proovige 15 minuti pärast uuesti.
Järgmine päev oli kirjas, et konto kustutatud ehk siis hakka otsas peale.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2017 14:24:15 vasta tsitaadiga

ääremärkus, et see Telia iseteeninduse leht on suht pirtsakas. Isegi kui adblocki ja ghosteriga Telia leht whitelisti panna, on sisse logimisega ikka mingi ikaldus. Samas chromega saan sisse, sellel adblocki ega ghosterit pole(jah, saaks FF ka safe modes käivitada või teise profiili teha, aga tüütu on). Jutu mõte on see, et minutv puhul võib ka sama kiiks olla kuna tundub et kasutusel on SSO.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2017 17:20:29 vasta tsitaadiga

indrekp, tellimisest on möödas umbes sama kaua, kui see teenus on olnud tasuta salvestuseteenuse kasutajatele. Juhul, kui paljuks ei pea, siis proovi ise kah volitusega seda ja anna teada, kas või mis või kuidas, muidu loobime siin niisama tühje sõnu ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 09.05.2017 21:56:54 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Minutv saab ju ilma 4G koduinternetita ka võtta. Tõsi, siis digiboksi pole ja TV3, TV6 ja võibolla veel mõni kanal ei tööta, aga muus osas võiks ju toimida.


Suvaline ühendus + Arris + minu.TV kooslus. Digiboksiga töötab igal pool Eestis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2017 22:14:01 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
napoleon kirjutas:
Minutv saab ju ilma 4G koduinternetita ka võtta. Tõsi, siis digiboksi pole ja TV3, TV6 ja võibolla veel mõni kanal ei tööta, aga muus osas võiks ju toimida.


Suvaline ühendus + Arris + minu.TV kooslus. Digiboksiga töötab igal pool Eestis.
Miks peaks seda digiboksiga vaatama? Kogu teenuse mõte on ju seda vaadata mõnest muust seadmest icon_rolleyes.gif Digiboksi tuleb niigi ju TV teenus sisse.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.05.2017 22:26:57 vasta tsitaadiga

Renka, kuna Telia TV teenus mööda traati igale poole ei levi (pole lihtsalt traati) siis on seda võimalik ka 4G kaudu võimalikele TV teenusest huvitatud klientideni edastada.
Algne idee oli jah arvutis ja mobiilseadmes..

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1641, 1642, 1643 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.