Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 642, 643, 644 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2017 13:46:42 vasta tsitaadiga

Kui kaua teil on raha kinni hoitud postitamise hetkest, kui midagi müünud olete? Ma ei saanud hästi aru, seal rääkis et alates 7 päevast ja kuni 21 päeva?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2017 13:52:40 vasta tsitaadiga

Tegin just esimese müügi ja 3 nädalat on raha kinni.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2017 13:57:59 vasta tsitaadiga

niihh..mul abi vaja seekord...sai üks vidin ebays müüdud(teleri taustavalgustus siis)..ostja sai kätte ja talle see vidin ei sobinud(et tal 60'' ekraaniga isend)..avas case-i et soovib raha tagasi, mina vastasin et ei ole nõus tagasiostuga et müügikuulutuses kõik kenasti kirjas millisele mudelile jne sobib ja nüüd siis tuli meilile ebay otsus nagu aru saan


kas seda otsust annab veel kuidagist vaidlustada, kui jahh siis kuidas..sest ma ei ole kohe mitte nõus sellega...müügikuulutuses kõik ju kenasti kirjas...milles mina süüdi olen kui ostja ostab endale mittesobiva eseme..urrr icon_evil.gif

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007




sõnum 14.03.2017 20:43:55 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
niihh..mul abi vaja seekord...sai üks vidin ebays müüdud(teleri taustavalgustus siis)..ostja sai kätte ja talle see vidin ei sobinud(et tal 60'' ekraaniga isend)..avas case-i et soovib raha tagasi, mina vastasin et ei ole nõus tagasiostuga et müügikuulutuses kõik kenasti kirjas millisele mudelile jne sobib ja nüüd siis tuli meilile ebay otsus nagu aru saan


kas seda otsust annab veel kuidagist vaidlustada, kui jahh siis kuidas..sest ma ei ole kohe mitte nõus sellega...müügikuulutuses kõik ju kenasti kirjas...milles mina süüdi olen kui ostja ostab endale mittesobiva eseme..urrr icon_evil.gif


Minuteada ei anna vaidlustada.

Elpex kirjutas:
Tegin just esimese müügi ja 3 nädalat on raha kinni.


Saab ka kiiremini kui jälgimiskood näitab et ostja on asja kätte saanud helistad Paypal-i ja siis teevad lahti. Vist pidi mingi 3 päeva möödas olema kui ostja oli kauba kätte saanud(jälgimiskood pidi näitama ka et ostja sai kauba kätte). Siis pidi ka kiiremini saama kui ostja lisas positiivse tagasiside.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 00:58:48 vasta tsitaadiga

green, Kui sa kuulutust tegid siis pidi seal olema koht, et kas tagasi võetakse. Tagasi võtmise kohustus on siis kui vale asja saadad. Kui info oli öeldud, et tagasi ei võeta ja mis sobivad mudelid siis sina ei pea vastutama ostja tegemata kodutöö eest
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 01:51:55 vasta tsitaadiga

Saab vaidlustada, aga antud juhul pole mõtet. Sul läks niigi hästi, ostja peab oma kuludega tagastama. Müües ettevõttena, pead veel oma kuludega tagasi tooma ja alati toote tagasi võtma, kuigi ostja viga oli. Ebay on väga kasulik ostjatele ja alati otsustatakse ostja kasuks, isegi kui ostja on eksinud. Ebayst on väga turvaline asju tellida ja isegi kui keegi mingit jama saadab, siis kohe case lahti ja raha tagasi. Tihtipeale ei pea toodet isegi müüjale tagastama!
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 11:09:23 vasta tsitaadiga

liiv, asi ongi selles et mina saatsin detaili mis kirjelduses kirjas..seega minupoolt peaks kõik ok olema (kuulutus ise http://www.ebay.com/itm/172507657117?ul_noapp=true#rpdCntId ) aga ostja ostis ise vale asja ja casey selgituses pani ka nii kirja

seega milles mina süüdi olen..türnüfflid ebays ikka koos icon_evil.gif

VR53, eraisikuna müün ikka...ehk saad suuna kätte näidata kus seal seda apellatsiooni teha saab..seda englishit nii 100% ei valda...

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.03.2017 11:56:48 vasta tsitaadiga

Oleksid pidanud oma Return Policy korda tegema. Praegu ei ole tõenäoliselt sul midagi teha, pead kahjuks kauba tagasi ostma icon_sad.gif

Return policy
After receiving the item, contact seller within
Refund will be given as
Return shipping
14 days
Money back
Buyer pays return shipping
Kommentaarid: 702 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 559
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 13:20:50 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
VR53, eraisikuna müün ikka...ehk saad suuna kätte näidata kus seal seda apellatsiooni teha saab..seda englishit nii 100% ei valda...

Kui seal casei juures kohe linki ei paku, siis pead customer service kaudu jebima. Aga ilmselt antud juhul nad ikkagi viitavad sellele, et sul on 14 päeva tagastus kirjas. Aga isegi kui oleks kirjas, et tagastusi ei aksepteeri, siis suure tõenäosusega ebay ikkagi annaks ostjale õiguse klausliga, et toode ei vasta kirjeldusele (isegi kui vastab).

Seega usun kõige mõistlikum on, et klient saadab tagasi oma kuludega ja korras. Väike võimalus jääb veel, et ta ei viitsi saata ja siis ei saagi raha tagasi.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 13:43:53 vasta tsitaadiga

Aasta lõpus kirjutasin siia, et müüsin ühe spidomeetri itaaliasse ja osta saatis kehva pildi ja kirja, et nõel on ära murdunud.
Vastasin et saada tagasi. Rohkem mingit infot ei tulnud, mingid nädalad hiljem jättis positiivse kommentaari. Ei teagi mis värk täpselt oli, kas üritas mingit scami vms. Paypalist seda summat igaksjuhuks ära ei kulutanud paar kuud peale seda värki.

Nüüd plaan samasugune spidomeeter müüki panna, loodan et läheb libedamalt seekord.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 14:14:15 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, kui tegemist on kasutatud asjaga, siis mingeid kriime, täkkeid või muid väikseid kasutusjälgi ikka on. Tee neist kõikidest enda jaoks pildid, kui ostja peaks jälle midagi huiama hakkama ja saadab sulle pildi katkisest isendist, siis saad kasvõi enda meelerahuks veenduda, kas tegemist ikka on sama esemega mis sina talle saatsid.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 14:22:39 vasta tsitaadiga

saatsin ka päringu customer service kaudu ...vaatab mis sealt vastuseks tuleb...omal kõik asjad mis seal müün special kleepsuga varustatud.
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 14:41:04 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis komme see ebays on, et saadad küsimusi oma emakeeles (hispaania, itaalia, vene) kuigi kuulutuse on inglise keeles ja uk saidil üleval. thumbs_down.gif

napoleon, saigi tehtud, makro võtted siltidest, pragudest jne.

Tema saatis mulle sellise pildi, suht kartuliga tehtud.


Mul olid niimoodi kõik asjad üles pildistatud.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 16:07:09 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, See sõltub sellest, et näiteks vene kasutaja logis sisse vene keelsest ebayst, siis on kõik vene keeles. Mul on näiteks ebaysse sisselogimiseks 3 erinevat passwordi - USA ebay.com, saksa ebay.de ja UK ebay.co.uk jaoks kõik passid on erinevad, erinevad üksused
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 16:11:05 vasta tsitaadiga

Imelik, ma pole omale kunagi ebay.com kasutajat teinud, aga ebay.co.uk kasutajaga saan sisse
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 16:17:23 vasta tsitaadiga

ma login kõikidel lehtedel 1 ja sama kontoga sisse...itaaliast, mis iganes ebayni
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 16:27:44 vasta tsitaadiga

napoleon, Ma üritan selgitada, et Ebayl on palju võimalusi, saab ka ühega kõikidele. See oli näide mis ma tõin. Mul lihtsalt kunagi nõudis mingi hetk ühel Ebay veebilehel passwordi vahetust, samas teistel ei nõudnud. Ebay selgitas et konkreetses riigis oli mingi passide vargus ja soovitas vahetada
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 16:47:10 vasta tsitaadiga

liiv, mis vahe kust ta sisse logis. Kuulutuse sisu on inglise keeles. Samuti sulgudes hind on naelades ja ka location on näha.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 18:29:57 vasta tsitaadiga

ühte ebaysse kasutaja teed siis saadki kõigisse sellega sisse logida.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 19:05:51 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, Küsi ebaylt, nad on adekvaatsemad vastama. Näiteks ei pruugi ebay otsing näidata kaupa, ma mõnda toodet otsin nende saidilt nii inglise, saksa kui usa ebays ja saan vahel erinevaid vastuseid. Ebay ise selekteerib vahel, näiteks kui ebay.de müüja väljaspoole saksamaad ei saada, siis USA ebay.com seda müüki ei kajasta. See on üldse paras kammajaa ja mul pole ühest vastust, vahel kajastab ka neid kes ei saada. Ma olen teinud ebayst üle 1500 ostu ja räägin vaid oma kogemustest. Profimad võivad oma teadmisi avaldada, ma ei rõhu absoluutsele tõele. Minu "hardcore" ebay kasutus jäi aastasse 2006-2009 ja ma näen, et väga paju on muutunud
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 19:59:54 vasta tsitaadiga

liiv, mida ma ebaylt küsin. Ega nemad pole süüdi, et kasutajad idioodid on.
Kui kogu esemese info on kirjutatud inglise keeles, peab ikka suht debiil olema, et itaalia keeles rääkima hakata. Eriti veel peale seda kui oled paki kätte saanud, ja isegi peal näha et on saadetud eestist.

Kui sa näed saksa keeles olevat kuulutust, ei hakka ju müüjale küsimusi eesti keeles saatma.


Teise suunaga statistikat ka.
Just saatsin ühe vidina indiasse, nädalaga siit indiasse ja siis teine nädal läks kohapeal liikumiseks.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 21:31:19 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, Sa küsid mult liiga palju detaile. Pole kindlaid vastuseid. Ma ise ka jändan pidevalt translaatoriga. Alati püüan vastata kahes keeles. Kliendi emakeeles translaatori abiga, kui ka inglise keeles. Panen juurde ka selgituse, et ei oska tema emakeelt ja mu tekst on tehtud translaatori abiga, juhul kui klient ei oska inglise keelt.

Nagu sulle eespool selgitati, siis see keda alati kotitakse on müüja. Müüjat lükatakse alati jõhkralt ja ilma libestita (hea kui keegi vähemalt sülitab enne lükkamist, et vähegi libedamalt läheb). Ainus nõu mis anda saan on see, et suhtle ebayga, püüa vaidlustada igal sammul (isegi kui sul pole reeglite järgi õigus, ma olen nii mõned korrad võitnud). Samuti kõmmuta paypali, ära lase "disputed" olukorda enda kahjuks pöörata. Proovi näiteks helistada Paypal klienditole ja küsi nõu (id kaart peab olema käepärast, mul küsivad vahel isikukoodi). Üldjuhul on nii, kes rohkem suhtleb ja vaidleb, see võidab (nagu ütlesin, kindlat reeglit pole, süüdista alati klienti ja kiida ennast) icon_wink.gif

EDIT: Kui sul on pleeg käes ja positiivne pandud siis lase kaart sulgeda pangas ja võta uus (uus kaart paar euri). Kui kaart on kehtetu siis sinu Eesti kontole nad ligi ei pääse ja Paypal ei ole suuteline debiteerima raha tagsi

Minu eelnevale jutule lisaks minu viimasest tehingust printscreen. Selle postitan keelelises mõttes. Kuulutus oli Saksa ebays aga mulle tuli see nii:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 11:55:46 vasta tsitaadiga

Meil on ka riigikeel eesti keel, aga siingi leidub piisavalt idioote kes eeldavad, et kõik peavad nendega tibla keeles suhtlema
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2017 11:26:24 vasta tsitaadiga

Müüsin täna Kreekasse ühe asja ja raha ei saanud, ostja vabandas et neil on pankades mingi kapitali kontroll ja ta ei saa riigist raha välja saata
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2017 15:10:04 vasta tsitaadiga

ega sa eset posti ei pannud veel?
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 642, 643, 644 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.