Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2002 22:52:00 Mafia vasta tsitaadiga

Tean, et see topic sobiks paremini kuhugi gamezone või che foorumisse, aga kuna ma seal ei kirjuta, siis ei hakka seda ka sinna toppima ja räägin täpsemalt, miks mafia imeb.

Mafia on ise täiesti hea mäng ja olen aru saanud, miks seda suhteliselt kõrgelt hinnaktakse. Hea sound, graafika ja mängitavus, aga hea mängitavus on ainult sellel juhul, kui sa lahendad kogu loo täiesti lineaarselt nagu mängutegijad on arvestanud. Ühesõnaga, pead mängu täpselt nii läbima nagu mängutegijad arvestasid, muidu kohtad sellist bugide hunikut, et... . Noh näiteks gta3-s saad ühte missiooni teha mitut viisi (tappa mingi mehe erineva nurga alt või erinevast kohast või erineval viisil, sõita missiooni siseselt erinevaid teid pidi), mafias on see võimalus samuti olemas, et saad mitut teed pidi asja lahendada, aga point on selles, et kui teed seda mõnda teist teedpidi, mida mängutegijad ei ole arvestanud satud bugide otsa (paistab, et tegijad on kodutöö tegemata jätnud icon_wink.gif ).
Toon hulga näiteid, et asi paremini arusaadav oleks:
-proovisin gangsterite maha võtmiseks paremat viisi, varastasin kõrvalt auto, sõitsin nende sekka ja üritasin auto tagant tulistada, kõik kuulid läksid vastu autot, kuigi sihik oli ikka oma päris tykk maad autost kõrvale suunatud.
-see missioon, kus tuleb see ralli võistlus võita on nii kirveks tehtud. Autod on vanad ja väga sitta juhitavusega, et missiooni ära teha, kulub terve päev, et juhtimine selgeks õppida ja võta näpust, näed kõvasti vaeva, saad juhtimise selgeks ja pärast ei saa enam üldse rallit sõita. Seega on see sama hea, kui näiteks half life missiooni keskele toppida, võidusõit, kui esimest kohta ei saa, siis game over. Autod sama raskesti juhitatavad, kui mingis f1-s hard variandiga.
-kui sinuga mingid kaagid kaasas, on, kes sind abistavad ja sa üritad (jalgsi) sihtpunkti mingit muud teed mööda liikuda, siis külmuvad need kaagid kuhugi kinni, kus asi ka nende surmaga lõppeb - game over.
-üritates auto ja seina vahelt läbi pugeda (vahe väiksem, kui arvestatud, sest parkisin ise auto seina äärde), kukkusin kaardist välja - game over.

Ma ei viitsi rohkem rääkida, milliseid idiootseid buge see mäng veel sisaldab, neid buge võib oma sadakond erinevat ette lugeda. 80% missiooni katkestamistest olid mul tingitud bugidest. Mäng läbi tehtud ja kokkuvõttes võin öelda, et päris huvitav oli, kuid jube bugine ja närvesööv.
Mulje jääb küll selline, et mängutegijad ikka parajad idioodid on. Saveda ei saa ja kogu aeg silt game over, kui midagi teisiti teed, täiega lineaarne mäng ja suckib ka.


viimati muutis IceUul 16.03.2003 19:53:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 11.10.2002 23:39:00 vasta tsitaadiga

Minu arvamus on see, et teie sucite,, mitte Mafia. Mafia on norm ja ma ei tea mis beta ver. sa kasutad et sinul sellised asjad juhtuvad. minul pole küll sellist värki juhtunud. Mingeid buge pole kohanud ja loodan et ei pea ka kohtama. võrreldes gta3 - ga on mäng väga hästi tehtud ja ei nõua nii kirvest arvutit ka kui g3, aga gta3- graafika on tunduvalt parem.
See mäng on tehtud nagu ta peab, pole mingeid problasi, autu juhtimine on hea, pole midagi kurta. aga seda relvade värki võiks jah natsa kritiseerida. Kui sinule ei meeldi vanad autud ja on aeglased sinu jaoks siis mida krt sa susid seda mängu. mängi mõnda teist mängu ja ole rahulik.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 11.10.2002 23:54:00 vasta tsitaadiga

tead mees, selle ralli koha pealt ütlen ma nii palju, mõnele on seda sõiduoskust ja loomuliku annet antud ja teised jällegi teevad terve päeva ühte ringi, kui sa sõita ei oska ära süüdista mängu, minul läks see osa vist mingi 3 korraga, ja mis kuradi bugidest sa räöägid, ma ise olen selle mängu 3 korda läbi teinud ja erinevaid versione proovinud osade läbitegemisel, ei midagi, kõik OK, krt seda teab mis sinu mängu versioonil viga on.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 11.10.2002 23:58:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

11.10.2002 23:54 ihv1 kirjutas:
tead mees, selle ralli koha pealt ütlen ma nii palju, mõnele on seda sõiduoskust ja loomuliku annet antud ja teised jällegi teevad terve päeva ühte ringi, kui sa sõita ei oska ära süüdista mängu, minul läks see osa vist mingi 3 korraga, ja mis kuradi bugidest sa räöägid, ma ise olen selle mängu 3 korda läbi teinud ja erinevaid versione proovinud osade läbitegemisel, ei midagi, kõik OK, krt seda teab mis sinu mängu versioonil viga on.


Olen temaga tätsa nõus, mis sest et ma pole enam suur mängur. vähemalt ei vaja see mingit kirvest pilli ja on väga hästi joonistatud
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001




sõnum 12.10.2002 00:36:00 vasta tsitaadiga

IMHO väga kenasti jooksev mäng (pIII@650MHz + 384SDR + 32MB Riva TNT2 Ultra, etc ---> muidugi mitte ideaal graafu) ... rallisõit tiba vajas harjutamst, sest tõesti need rally-masinad tiba "kohmakad", aga täiesti JUHITAVAD icon_exclaim.gif
BUG'e pole olnud icon_smile.gif
va. kui auto üle katuse käis ja pärast mehe pea läbi presendi oli icon_razz.gif

kui vaja jälgi nö matta, siis piisab kuskilt kitsast! kohast läbi sõitmine ja ongi jäitajad maas ja edaspidine missiooni täitmine lõdva.

...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olive71
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2002




sõnum 12.10.2002 01:33:00 vasta tsitaadiga

ma tundsin tõsist huvi nede buggide kohta .. seega lasin mängu uuesti peale võtsin saveid cd-lt .. proovisin seda esimest asja mida sa rääkisid .... mul oli sihik korras kui ma auto tagant ulistasin ... see ralli on päris lahe minu arvates vajab harjutamist
anyway minuarust küll yhtki buggi ei olnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.10.2002 12:10:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

12.10.2002 09:40 IceUul kirjutas:
Ütlesin lihtsalt, et tegijad oleks pidanud arvestama, et sellistel vanadel autodel on halb juhitavus ja seetõttu mäng kirvem.
duh....
tegijad selle peale v2lja l2ksidki, et tolle aja autodel oleks ikka ka tolleaegne juhitavus
autode juhitavus oli v2ga normaalne, kusjuures too race pakkus mingisugustki pinget v6rreldes seda n2iteks gta3'es toimunud race'dega
sa poiss peaksid proovima grand prix legends'i
seal samasugused vanad masinad

_________________
laiskus ennekõike

[ Seda sõnumit muutis: libekala on 12.10.2002 12:11 ]
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.10.2002 03:55:00 vasta tsitaadiga

Nii müstiline, kui see ka poleks, siis MAFIA graafika jättis mind täiesti külmaks ...
isegi veel magedam, kui seda oli kunagi MOHAA (M-tähega algavad mängud .. hmmz .. ühine nimetaja ? ) icon_razz.gif

mõttetu haipimine ja pealegi extra crappy gameplay (omal nahal proovitud), kuid tõesti ... pange oma raha mujale kui sellesse mängu ...

D.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 14.10.2002 10:30:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.10.2002 03:55 Drake kirjutas:
Nii müstiline, kui see ka poleks, siis MAFIA graafika jättis mind täiesti külmaks ...
isegi veel magedam, kui seda oli kunagi MOHAA (M-tähega algavad mängud .. hmmz .. ühine nimetaja ? ) icon_razz.gif


heh, võttis millega võrrelda, MOHAA'ga, kusjuures MOHAA graafika oli tol momendil paremal tasemel kui näiteks RTCW, ja selle koha peal ei ole mõtet vaielda, tuleb silmad lahti teha ja natuke detailidesse syveneda, polygone yle lugeda icon_wink.gif...

mis puudutab Mafia graafikat, siis on GTA3 sellest yle, kuid selle juures GTA3 graafika mootor on nii piixus omadega et inimestel on probleeme selle mängu sujuva jooksmisega isegi päris normaalsete masinatega.

samas, olen nõus et Mafia story on lineaarne võrreldes GTA3'ga, kuid peaksin ytlema et see lineaarne story on mitu korda huvitavam kui GTA3 'mitte nii-lineaarne'. Mafia valmistajad suutsid saavutada mõnusat mängu atmosfääri mida GTA3's ei paista eriti olevat, minu jaoks GTA3 muutus igavaks samamoodi nagu ka GTA2 omal ajal umbes teisel päeval, Mafia puhul nii ei olnud, huvitav tegevus haaras kaasa. minu meelest on just see GTA3 on yle haipitud.

tegelikult ma ise arvan nii et Mafia't ja GTA3'e on vale võrrelda, need ei ole sama stiili mängud, ja juhul kui on, siis on asjale lähenemine on väga erinev. ja lineaarne story... siis ju ei saaks yhtegi shuuterit mängida, nendes kõikides lineaarne story... isegi Deus Ex'is(mis on oma mängitavusega, rpg elementidega ja väga huvitava soryline'ga muidugi peajagu yle enamustest fps'idest...)

ahjaa, minul Mafias oli see bug kah kusagil et läbi kaardi kukkusin kusagile matrixisse, aga kui aus olla siis ma pole mänginud PC peal yhtegi mängu kus bug'e ei oleks...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2002 13:02:00 vasta tsitaadiga

sellist mängu pole jah veel tehtud kus ühtki bugi poleks. Ma jooksin ka Max Paine's ringi kuskil matrixis ja oli põnevam isegi kui niisama.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.10.2002 14:08:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:


heh, võttis millega võrrelda, MOHAA'ga, kusjuures MOHAA graafika oli tol momendil paremal tasemel kui näiteks RTCW, ja selle koha peal ei ole mõtet vaielda, tuleb silmad lahti teha ja natuke detailidesse syveneda, polygone yle lugeda icon_wink.gif...


Mind ikkagi huvitaks, et mis seal siis nii head oli ?
skinnid olid lihtsalt kohutavad. Mängumootor imes. AI nagu enamustel sellistest mängudest - kohutav.
Polygonide arv ei sellise võrdlusena ei näita halli tilligi, kui kõikvõimalikud modelid lihtsalt inetud välja näevad..
ja kui ma siiski hindaks pigem üldist väljanägemist , kui et paari pisikese detaili täpsust!

ja mis vahet sel on, millega näiteks Mafiat võrrelda ? Seni, kuni on ühine joon, mida kiita/laita ei ole see tähtis, kas võrrelda automängu shoot 'em upiga või strateegiat RPG'ga ...

D.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 14.10.2002 14:57:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

14.10.2002 14:08 Drake kirjutas:
tsitaat:


heh, võttis millega võrrelda, MOHAA'ga, kusjuures MOHAA graafika oli tol momendil paremal tasemel kui näiteks RTCW, ja selle koha peal ei ole mõtet vaielda, tuleb silmad lahti teha ja natuke detailidesse syveneda, polygone yle lugeda icon_wink.gif...


Mind ikkagi huvitaks, et mis seal siis nii head oli ?
skinnid olid lihtsalt kohutavad. Mängumootor imes. AI nagu enamustel sellistest mängudest - kohutav.
Polygonide arv ei sellise võrdlusena ei näita halli tilligi, kui kõikvõimalikud modelid lihtsalt inetud välja näevad..
ja kui ma siiski hindaks pigem üldist väljanägemist , kui et paari pisikese detaili täpsust!


heh, mängumootor oli vägagi tasemel, q3 mootorist pigistati välja peaaegu mida andis, modelid olid töödeldud rohkem kui enamustes FPS'ides, ainult nägude tegemisel nähti vaeva, siin ei ole midagi öelda, skinnid olid _väga_ head, tollel ajal ei meenugi suurt ühtegi mängu kus modellide skinnid olid paremini tehtud, samuti nende liikumine. avatud maastikud olid palju ilusamad kui kasvõi RTCW's, kuigi tean mänge kus on palju ilusamaid. kuna tegemist on 'reaalsuse' peegeldava mänguga siis muidugi asi ei olnud värvirikas nagu mõni teine mäng, tahad 'eyecandy't - mängi quake3-e, ilus värviline nagu multikas. AI ja graafika on muidugi kaks erinevat asja, ja siin ma ei vaidle, terve MOHAA on skriptitud, AI iseennesest on nõrk, kuigi mitte kõige hullem. proovi C&C Renegade ja avasta kaasaegset mängu ilma AI'ta yleyldse...

kokkuvõttes on muidugi igalyhel oma arvamus ja mõni võib Picasso teosed nimetada kunstiks teine aga kolme värvilist ruutu, kõik on suhteline.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 14.10.2002 15:03:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

14.10.2002 14:08 Drake kirjutas:
ja mis vahet sel on, millega näiteks Mafiat võrrelda ? Seni, kuni on ühine joon, mida kiita/laita ei ole see tähtis, kas võrrelda automängu shoot 'em upiga või strateegiat RPG'ga ...

D.


kui oled aga võimeline strateegiat RPG'ga võrdlema siis on raske siia midagi lisada icon_biggrin.gif, head mängimist. muide, kas panid tähele et Unreal2003'es on graafika parem kui Solitares? icon_wink.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.10.2002 21:17:00 vasta tsitaadiga

[/quote]

kui oled aga võimeline strateegiat RPG'ga võrdlema siis on raske siia midagi lisada icon_biggrin.gif, head mängimist. muide, kas panid tähele et Unreal2003'es on graafika parem kui Solitares? icon_wink.gif
[/quote]

Mõttetu teravmeelsus...
kuid Mohaa meeste skinnid olid jubedad ..mehed nagu leeprahaiged ... ja minu meelest mitte eriti elulähedane

Kui inimene on kinni oma arvamustes, siis ta ei loegi, et mida teine kirjutab .. vaid paneb omasoodu edasi ..
Kõiki mänge ANNAB võrrelda, kui leida yhine nimetaja .. ükskõik mis see ka pole ..graafika, muusika, mängitavus jne..
lihtsalt mühakas peab olema, kui ei suuda võrrelda kasvõi eelpoolnimetatud eri tüüpi mänge nagu strateegiat ja RPG'd..

Samas on solitaire ja Ut2k3 samasugused ... mõlemad imevad oma graafikaga .. üksi on nagu tikk (ja ega peakski midagi muud olema ... mingi Striptease solitare oleks kohutav) ja teine on üles puhutud mull...

pole ju mitte sittagi muud kui paar palmi, mõned peegeldused ja kõik ... on ka palju head, kuid ilus ta küll välja ei näe ... aga ilu ju suhteline ..

D.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 15.10.2002 08:37:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

14.10.2002 21:17 Drake kirjutas:
Kui inimene on kinni oma arvamustes, siis ta ei loegi, et mida teine kirjutab .. vaid paneb omasoodu edasi ..


endast räägid või minust? icon_wink.gif

tsitaat:
lihtsalt mühakas peab olema, kui ei suuda võrrelda kasvõi eelpoolnimetatud eri tüüpi mänge nagu strateegiat ja RPG'd..


ilmselt sul on ükskama kõik kas on see strateegia või shuuter või kaartide ladumine, ükskama kõik, sellest ilmselt ka selline suhtumine, või siis vähene mängimise kogemus ja totaalne seose puudus arvutimängumaailmaga üleüldse, arusaamise erinevatest tehnoloogiatest mida yhes või teises mängus kasutusele võetud... lõppkokkuvõttes saaks igat asja mis arvutites kasutusel on võrrelda omavahel, tekstitöötluse adventure mängudega ja tabelitöötluse rpg'ga jne, igalpool on graafilised lahendused kasutusel nii et yhine joon neil olemas...

tsitaat:

Samas on solitaire ja Ut2k3 samasugused ... mõlemad imevad oma graafikaga ..
üksi on nagu tikk (ja ega peakski midagi muud olema ... mingi Striptease solitare oleks kohutav) ja teine on üles puhutud mull...


nuuh, mina ei kipu näpu piixiga võrdlema, mõnele võibolla erilist vahet pole, lõppkokkuvõttes niipalju erinevaid arvamusi kui palju on erinevaid inimesi.

tsitaat:
pole ju mitte sittagi muud kui paar palmi, mõned peegeldused ja kõik ... on ka palju head, kuid ilus ta küll välja ei näe ... aga ilu ju suhteline ..

pealiskaudne arvutus mis jällegi viidab sellele et asjast suurt ei jagata, momendil on kõige tugevam graafika mootor mis pc peal pakkuda on ut2k3'l, kahju et see mäng pidi mulle suuremat sorti pettumuse valmistama, kuid mitte oma graafikaga...

muide, oleks huvitav teada mõnda mängu mis sulle meeldib, graafikaga vms, kui selline muidugi olemas on.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.10.2002 12:40:00 vasta tsitaadiga


tsitaat:

14.10.2002 21:17 Drake kirjutas:
Kui inimene on kinni oma arvamustes, siis ta ei loegi, et mida teine kirjutab .. vaid paneb omasoodu edasi ..


endast räägid või minust? icon_wink.gif


Mõlemast icon_razz.gif
tsitaat:

ilmselt sul on ükskama kõik kas on see strateegia või shuuter või kaartide ladumine, ükskama kõik, sellest ilmselt ka selline suhtumine, või siis vähene mängimise kogemus ja totaalne seose puudus arvutimängumaailmaga üleüldse, arusaamise erinevatest tehnoloogiatest mida yhes või teises mängus kasutusele võetud... lõppkokkuvõttes saaks igat asja mis arvutites kasutusel on võrrelda omavahel, tekstitöötluse adventure mängudega ja tabelitöötluse rpg'ga jne, igalpool on graafilised lahendused kasutusel nii et yhine joon neil olemas...



Ma leian, et mul on piisavalt kogemusi, et tekiks juba natukegi adekvaatne arvamus arvutite/arvutimängude kommenteerimiseks ja ka nende "ideeliseks lahkamiseks" - minu "mängimised" ei piirudu selles stiilis, et "esimene mäng mida mängisin oli tetris või duke nukem3d" ... olen vast natuke kauem asjaga kursis ... näiteks. juba 80'ndate lõpu poole , kui enamus inimesi vart imesid ja parimal juhul kassetmakiga spectrumit piinasid (no offence .. spectrum on ka minu arvates asjalik pill)

Pealegi ei arutlenud me erinevate arvutimängudes kasutatavate tehnoloogiate üle sellisel kujul vaid pigem sellest, kuid mõttetult kole see asi on ..
Nagu UT2k3, mis on yles pumbatud totakate effektidega, mis varjutavad gameplay.. kuid samas ... asi on ju UNREAL
ning samuti ei rääkinud ma eri funktsioonidega programmide võrdlusest vaid hoopis sellest, et võrrelda saab erinevad mängutüüpe ...

tsitaat:

nuuh, mina ei kipu näpu <b>piix</b>iga võrdlema, mõnele võibolla erilist vahet pole, lõppkokkuvõttes niipalju erinevaid arvamusi kui palju on erinevaid inimesi.


nii ta on ...relativistlikus maailmas me kord juba elame .. ja see annab õiguse ka oma arvamusele icon_razz.gif

tsitaat:

tsitaat:
pole ju mitte sittagi muud kui paar palmi, mõned peegeldused ja kõik ... on ka palju head, kuid ilus ta küll välja ei näe ... aga ilu ju suhteline ..

pealiskaudne arvutus mis jällegi viidab sellele et asjast suurt ei jagata, momendil on kõige tugevam graafika mootor mis pc peal pakkuda on ut2k3'l, kahju et see mäng pidi mulle suuremat sorti pettumuse valmistama, kuid mitte oma graafikaga...

muide, oleks huvitav teada mõnda mängu mis sulle meeldib, graafikaga vms, kui selline muidugi olemas on.


Siinkohal ma ei tahtnud teksti pikale venitada ja laskuda detailidesse, et miks need efektid nii vastuhakkavad on..
graafikamootori kohapealt ei maininud ma sõnagi ...
kuigi mootori tegelikke võimalusi saab näha alles siis, kui samale mootorile ka muid erinevaid mänge ehitatakse .. Ut2k3 on oletatavasti alles pisike kämbu selle mootori võimaluste kõrval...

On palju mänge mis mulle meeldib...
omal ajal oli meeletult hea graafikaga videotel baseeruv "Rebel Assault II", ja ka "Z" ...
uuematest ehk Neverwinter Nights ja teine parima mängumootoriga "Dungeon Siege", kus enam ei toimunud Mapide loadimist, vaid kõik käis sujuvalt ... soovitan vaadata..

Muusika poolest ehk yks parimaid BG2:SOA ja ka TOB
FPS'idest vast Red Faction, sest see on mäng mida mina olin oodanud icon_razz.gif ... kui ikka rakett vastu betoonposti lasta, siis ega see betoon ikka sama terveks ei jää..
ja ka mängu mootor oli väga hea ...
P200MMX@250MHz/64/voodoo banshee vedas 640x480x16 vabalt välja!!

..ja on palju mänge, mis on lihtsalt üles haibitud ja jätavad minujaoks halenaljaka mulje .. ja seda siis eelpoolmainitud mängud .. nagu Ut2k3, mohaa, mafia etc.

Igastahes ... minu eesmärk ei olnud siin ülbitseda (sry, kui nii välja kukkus) vaid pigem liituda mõttega, et Mafia imeb ..seda siis küll minu vaatenurgast..

Head mängimist icon_razz.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 15.10.2002 13:14:00 vasta tsitaadiga

Neverwinter Nights ei meeldi, olgu ta ilus aga ikkagi. Dungeon Siege ammu lõpuni tehtud, pika peale läks igavaks, minu arvamus et hale üritus miksida erinevaid tuntud hitte ühes mängus, mission failed.

hehehehe, ok! meie postituste pikkus järjest kasvab ja teemast täitsa mööda peale kauba icon_wink.gif

PS. mul spectrum siiamaani kapis vedelemas, täitsa töökorras, aint et telekat enam ei ole kuhu ta ühendatud oli, samuti pole mängude kollektsiooni kahjuks, kus oli üle 1000 mänge(ilge hunnik kasette icon_smile.gif)

[ Seda sõnumit muutis: mutabor on 15.10.2002 13:17 ]
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mägiaivar
HV kasutaja
Mägiaivar

liitunud: 27.06.2002




sõnum 15.10.2002 22:08:00 vasta tsitaadiga

No mida asja, et siin räägite, et mingi lahja panniga jookseb päris hästi. Mul masin Athlon 2000+, GF4mx440,256DDR,vint 60GB 7200rpm- ja Mafia hakib täiega. Swapfile on pandud pool giga. Taskmanagerist vaadates võtab mäng ca 500 mega! mälu. Camoon. GTA3 jookseb täislaksuga sujuvalt, mida ei tee just paljud masinad. Mida värk on? Mäng on mingi beeta vä? 3 CD-d ja yhest virtual, sest crack ei õigusta ennast.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 16.10.2002 11:06:00 vasta tsitaadiga

värk võib selles olla, et sinu dx võib vana olla, ja kas sinul on ikka kõige uuemad video draiverid.
nii minul on probla mängimisega seda kuulsat võidu ajamist ei suuda ära teha, pole nagu enam ka suurem mängija aga kas keegi ei viitsiks save üles kuhugi uppida, mis oleks sealt võidusõidust edasi.
oleks tänulik talle.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.10.2002 11:19:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.10.2002 22:08 Mägiaivar kirjutas:
No mida asja, et siin räägite, et mingi lahja panniga jookseb päris hästi. Mul masin Athlon 2000+, GF4mx440,256DDR,vint 60GB 7200rpm- ja Mafia hakib täiega. Swapfile on pandud pool giga. Taskmanagerist vaadates võtab mäng ca 500 mega! mälu. Camoon. GTA3 jookseb täislaksuga sujuvalt, mida ei tee just paljud masinad. Mida värk on? Mäng on mingi beeta vä? 3 CD-d ja yhest virtual, sest crack ei õigusta ennast.


imelik, mul jooksis mafia palju sujuvam kui gta3... athlon xp 1600+ gf2mx400-32Mb, 512DDR... tõesti mälu niipalju aitab?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 16.10.2002 11:36:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

16.10.2002 11:19 mutabor kirjutas:
tsitaat:

15.10.2002 22:08 Mägiaivar kirjutas:
No mida asja, et siin räägite, et mingi lahja panniga jookseb päris hästi. Mul masin Athlon 2000+, GF4mx440,256DDR,vint 60GB 7200rpm- ja Mafia hakib täiega. Swapfile on pandud pool giga. Taskmanagerist vaadates võtab mäng ca 500 mega! mälu. Camoon. GTA3 jookseb täislaksuga sujuvalt, mida ei tee just paljud masinad. Mida värk on? Mäng on mingi beeta vä? 3 CD-d ja yhest virtual, sest crack ei õigusta ennast.


imelik, mul jooksis mafia palju sujuvam kui gta3... athlon xp 1600+ gf2mx400-32Mb, 512DDR... tõesti mälu niipalju aitab?

aga loomulikult, toon näite, on 2 koridori inimesed liiguvad sama aeglasti üks koridor on kitsem. kitsemast tuleb vähem matse välja kui laiemast.
Mälu on tähtis ja samas ka videokaart kui võimas. kolmanda jörguline on alles CPU.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.10.2002 13:08:00 vasta tsitaadiga

nujah, aga mu video nagu annaks soovida vai mis.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 16.10.2002 16:21:00 vasta tsitaadiga

ei tea, mis resuga sa seal mängid, minul jookseb ka mafia paremini kui gta3
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.10.2002 16:30:00 vasta tsitaadiga

1024x768x16 tavaliselt
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 16.10.2002 16:52:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

16.10.2002 16:30 mutabor kirjutas:
1024x768x16 tavaliselt

miks sa 32 bit peale ei pane, muidu norm
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia mine lehele 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.