Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2012 21:42:55 vasta tsitaadiga

Minu UltraX on vist liiga räpasena hoitud, aga ausalt öelda ei saa rahul olla. Iga krdi juuksekarv, mis klahvide vahele satub, tähendab seda, et nupp ei tööta ühtlaselt. Peab klahvi lahti katkuma (õnneks on see väga lihtne) ja süüdlane on kohe näha.

Peab vaatama vist ikka klaviatuuri, mis mustuse suhtes nii pipar pole. Ma ei söö klaviatuuri taga, aga need pisikesed karvad ikka tulevad kuskilt. icon_evil.gif

arm2004, 10€ eest võin selle sul ära osta.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2012 22:20:47 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, meelega üritad endast sellist muljet jätta nagu jätnud oled? ma ütlen, et ka 100€ ei müüks ja siis pakud 10€ eusa_wall.gif (mis on tutika isendi eest seda enam jabur, et kui ta veel rariteet polnud, sain ma Enteri sulgemismüügilt 200EEK eest, töö oma eest aga tuli 350EEK välja käia)

ja sa vist ei ole seda kordagi ikkagi lahti kiskunud, kuna ükski juuksekarv ei suuda seal pahandust teha. neid peab seal ikka terve pesakond olema, et miskit mõjutada...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2012 22:41:06 vasta tsitaadiga

arm2004, ma ei saa aru, kuidas sa aru ei saa. Ma olen neid mitukümmend korda mitukümmend tükki võtnud. Karvad lähevad nende valgete hoidjate ja korpuse vahele. Piisab ühest peenest karvast ja kohe on tunda, et klahvi tuleb tugevamini vajutada. Ma tean unepealt, mis ja kuidas seal on.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2012 22:56:35 vasta tsitaadiga

sul käivad mingid päkapikud ilmselt sinna oma kubemekarvu ümber keerutamas. ning said kasutatult VÄGA väsinud isendi...
väidetavalt teed füüsilist tööd ja pekstes ka mitte ei usu, et su näpud tunnetavad "karvaerinevusi" paremini kui minu, kontoriroti, näpud icon_razz.gif (6+4a PerfectStroke kogemust vast lööb su mõnekuise kasutet juustu kogemuse üle?)
olen kah ühte väsinud UltraX-i näppinud - väga agressiivse mänguri oma. tulemus "saavutati" ~aastaga või nii.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2012 23:05:35 vasta tsitaadiga

arm2004, kui sa oled mõnda nuppu lahti katkunud seal, siis on näha ja võib lisaks ette kujutada, et kui peaks miski karv või puru sinna minema, siis automaagiliselt leiab see tee just sinna nupu põhja ja kummi või klahvi hoidja vahele. Klaviatuuri põhi on sile ning klaviatuuri all olev kummijulla asub augus. Kui teil klaviatuur just tagurpidi pole, siis gravitatsiooni olemasolu tõttu läheb karv ja puru just sinna auku.

Ma ei ütlegi, et klaviatuur mul puhas on. See on eelmisest omanikust juba ja puhastasin seda, kuidas oskasin, aga perfektset tulemust ei saanud.

Uurin vaikselt maad teiste klaviatuurimudelite osas, kuna UltraX-i niikuinii pole rohkem.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2012 23:31:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui teil klaviatuur just tagurpidi pole, siis gravitatsiooni olemasolu tõttu läheb karv ja puru just sinna auku.

oi mind pole vaja teietada whistle.gif
normaalkorras klaveril pole seal mingit vahet kuhu gravitatsioon saaks miskit suruda. ja PerfectStroke'l saab sellist situatsiooni tekitada ainult räigel kasutamisel e "punn" ei tõuse enam päris üles. ja mu teada gravitatsioon nii ei tööta, et surume alla ja siis upitame natuke üle ääre...
ja mõnekümne mikromeetrist karva seal vahel tajuks vaid peeneim kaug-operatsioonideks mõeldud meditsiinitehnika, mitte sina icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2012 23:43:33 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:

ja mõnekümne mikromeetrist karva seal vahel tajuks vaid peeneim kaug-operatsioonideks mõeldud meditsiinitehnika, mitte sina icon_lol.gif

Seda ma sulle ju seletada üritasingi, et kui nupu alla satub kasvõi üks poolesentimeetri pikkune karv, mis satub otse klahvi hoidja (või kuidas iganes neid valgeid asju seal nimetatakse) vahele, siis nupu tunnetus on hoopis teine. Ja kui satub purutükk, siis on täiesti lootusetu, nupp lausa ei vaju alla.

Vat nii on mul ja ometi on see UltraX. Võibolla eestikeelse asetusega, seepärast. icon_biggrin.gif

Kui tõesti on vaja, siis võin teha ka pilti, kuigi ega sellest väga palju kasu poleks.

PS! Teietamine oli pigem väike üldistus, mis ei olnud otseselt sulle suunatud. Üldistus tekkis sellest, et paljud seda kiidavad ja ma olen ainus loll, kes laidab.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 00:18:50 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
arm2004 kirjutas:

ja mõnekümne mikromeetrist karva seal vahel tajuks vaid peeneim kaug-operatsioonideks mõeldud meditsiinitehnika, mitte sina icon_lol.gif

Seda ma sulle ju seletada üritasingi, et kui nupu alla satub kasvõi üks poolesentimeetri pikkune karv, mis satub otse klahvi hoidja (või kuidas iganes neid valgeid asju seal nimetatakse) vahele, siis nupu tunnetus on hoopis teine. Ja kui satub purutükk, siis on täiesti lootusetu, nupp lausa ei vaju alla.

Vat nii on mul ja ometi on see UltraX. Võibolla eestikeelse asetusega, seepärast. icon_biggrin.gif

Kui tõesti on vaja, siis võin teha ka pilti, kuigi ega sellest väga palju kasu poleks.

PS! Teietamine oli pigem väike üldistus, mis ei olnud otseselt sulle suunatud. Üldistus tekkis sellest, et paljud seda kiidavad ja ma olen ainus loll, kes laidab.

oot sul satuvad need karvad sinna püstipidi või? käelt teraskarv kukub, Maa magnetväli tõmbab selle püsti ja siis tulistab klahvi kohe silma või? icon_eek.gif kui mitte, siis mikromeetrite mäng!
mul on ka mõlemad EST asetusega (diNovo jah SWE/FI), mitte, et see rolli mängiks, kuna press on sama, vaid pealetrükk erineb icon_rolleyes.gif

aga tee pilti! tahaks näha. ühtki enda omadest võrdluseks lahti kiskuma küll ei hakka, aga näha tahaks ikka!

PS. mis siis juhtub kui klaveri tagurpidi keerad ja raputad? lendleb miskit?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 00:40:41 vasta tsitaadiga

Üritasin teha pilti niipalju, kui oskasin.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kolmel-neljal klahvil oli ka see kummijulla põhja küljest lahti, aga need sain ise kinni liimitud, aga kui selle valge hoidja ja musta põhja vahele miski satub või satub juuksekarv kuidagi muudmoodi sinna vahele, siis kohe on seda tunda. Kuna põhi on sile, siis võid ette kujutada, kui miski sodi juhtub sattuma klahvide vahele, siis on aja küsimus, mil see liigub tasapisi klahvi alla ja sealt juba sinna auku, kus see kummijulla asub.

Tõesõna - ma ei suuda uskuda, kuidas see klaviatuur sul nii mustusekindel on, et sinna vahele mitte miski ei satu. icon_eek.gif

Edit: Ei lendle miskit. Puru on ka vähe, aga kui ka paar tükki on, siis leiavad mu sõrmed selle kohe üles läbi kehvade klahvivajutuste.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 01:13:20 vasta tsitaadiga

juuksevärv klaveril? sinine? wtf? icon_eek.gif (šopis oli pilt palju värvilisem muidugi)
Spoiler Spoiler Spoiler


ehk tuleb vahe ikkagi sellest sisse, et ma ela oma klaveri kohal icon_rolleyes.gif (ei ole karvutu Mr Proper - sile hügieenifriik; katsun viisakalt öelda - ehk oled Dr Dreggy?)
ja olen omanud ainult uusi klavereid, mitte tundmatu ajalooga kasutatud isendeid...
ja su karvajuttu ei usu ikkagi, mitte iialgi! kui omale uue klaveri leiad, siis saada vana mulle (maksan poole tähitud maksikirja eest ja puha icon_razz1.gif ), pean seda fenomeni oma silmaga nägema icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 08:37:26 vasta tsitaadiga

arm2004, jeesus kristus, kui oled joonud, siis hoia foorumist eemale. Mõelda ei oska, et värvimuudatus tekkis välgust.
Lisaks ei suuda sa mõelda, et poest EI OLE NEID MÜÜA. Ostsin selle, mida müüdi.

Ja never sulle saadan, mõttetut juttu ajad siin. Puhu pilli parem. icon_rolleyes.gif

Kui enne pidasin sind asjalikuks, siis nüüd tõestasid vastupidist. thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 10:10:57 vasta tsitaadiga

mu joobeaste pani su välgu klaverile sinist värvi pritsima? iga normaalne inimene näeb, et isegi su välk ei suutnud peita "o" alumise hinge paremat nurka icon_rolleyes.gif ja kui Photoshopis (ütle nüüd, et fotot võib igaüks töödelda, I dare you) natuke highlight'e maha võtta, tuleb see sinine ka "K", "L", semikooloni ja kooloni peal välja icon_exclaim.gif

ja sa ei suuda mõelda, et kui oled laiba ostnud, siis 99% UltraX omanikest on rahul ja ei hala mingi müstilise karvabloki üle ning keegi ei tunne sulle kaasa icon_razz.gif

LiivaneLord kirjutas:
Kui enne pidasin sind asjalikuks, siis nüüd tõestasid vastupidist. thumbs_down.gif thumbs_down.gif

kas kedagi on su arvamus kellestki kunagi kottinud? icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.12.2012 15:19:02 vasta tsitaadiga

Haha, LiivaneLord, sa väike ajukääbik. Mis sul arm2004 vastu on icon_biggrin.gif
Igas teemas huiad teda.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 16:11:23 vasta tsitaadiga

ta vist solvus kuna isegi mul sai temast siiber icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 17:48:01 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Haha, LiivaneLord, sa väike ajukääbik. Mis sul arm2004 vastu on icon_biggrin.gif
Igas teemas huiad teda.

Sest arm2004 on lihtsalt idioot. Rumala inimese rumal mõttekäik ja mul on temast savi (vähemalt nüüd). Arm on kuskil peas tal kolju sees (vähemalt loodan selle kohta kunagi foorumis lugeda). icon_razz.gif

Ja see sinine riba, mis alt paistab, on klaviatuuri mingi osa. KUi ei usu, siis võta oma klaviatuuril "P" klahv lahti ja veendu ise. Ah, unustasin - sa hoiad seda klaviatuuri kile sees, et seda vaadates rahuldust saada. Ja mustaks see ei lähe, sest sa ainult vaatad seda või katsud läbi kile. icon_lol.gif

Igatahes olen omalt poolt kõik öelnud ... icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 21:10:12 vasta tsitaadiga

oh wait, aina paremaks läheb, klaveriporr hevi.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005




sõnum 15.12.2012 23:48:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi teist pole kordagi kaalunud varianti, et LiivaneLord on lihtsalt saanud klaveri, millel kasvavad karvad?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.12.2012 18:18:39 vasta tsitaadiga

Click and Grow?
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plumbum
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2009




sõnum 16.12.2012 19:00:33 vasta tsitaadiga

Ok, kuna jutt läks porri peale siis katkusin oma "Pee" paljaks ja tegin pildi.
Karv on, sinist pole ja hoolimata karvasest "Peest" liigub "Pee" sujuvalt üles-alla.
Ja iga üles-alla liigutuse tulemus on uus ilus "Pee".
Manus

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2012 15:09:31 vasta tsitaadiga

UltraXi sai mingi 4-5 aastat kasutatud nii kodus kui tööl ja kasutaja LiivaneLord jutt tundub täielik iba.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 17.12.2012 15:13:12 vasta tsitaadiga

Mul kodus vist mingi aastast 2006 UltraX kasutusel... W ja S täht on vist kõige rohkem kulunud... kui muutun vallatuks ning mõni Croissanti puruke kukub klahvide vahele, siis aitab väheke jõulisem trampimine nuppude peal ning takistus saab lömastatud...
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.12.2012 21:57:45 vasta tsitaadiga

Ajasin pühapäeval veits teed oma UltraX peale. Salvakaga kuivtasin ära ja pole probleemi, tiksub ilusti edasi thumbs_up.gif
Klaviatuur ise on miskine 5 aastat vana vist.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 27.05.2013 14:22:53 vasta tsitaadiga

Mul ei ole siiani ühegi karva pärast kirjutamata jäänud...
UltraX-iga ma ei tea, et oleksin mingit nuputrikki teinud ja eriliselt puhastanud (tagurpidi keeranud, raputanud ja vahel niiske lapiga üle libistanud küll), kuid mitte probleemidest vaid esteetilise välimuse poolest.

Nii lolli juttu ma polegi varem kuulnud, nagu siin ülevalpool UltraX-i kohta puristati icon_biggrin.gif
Mul töötab mingi 6+ aastat vähemalt, da best!

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2013 14:24:13 vasta tsitaadiga

R A T, Selle kasutaja teksti tasub üldse muigega lugeda. Sestap ta aegajalt ami all istub ka.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 12.12.2013 23:31:25 2 UltraX-i müügis! vasta tsitaadiga

Panin just 2x UltraX müüki.

Lähem info siit:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7947315#7947315

Võibolla viimased töökorras UltraX-id Eestis icon_wink.gif

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.