Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Photopoint märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.12.2020 16:33:30 vasta tsitaadiga

Hei. Update, 10 kuupäev tellitud kauba sõnum tuli eile, mille ka kätte sain. 13 kuupäeva sõnum tuli täna, krt, peab jälle sinna Ülemistele minema icon_biggrin.gif icon_neutral.gif
Ehk et pühapäevane tellimus jõudis neljapäevaks ja varasem neljapäevane tellimus jõudis kolmapäevaks kohale. Suht okei jõuluaja kohta. thumbs_up.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 22:20:58 vasta tsitaadiga

Tähelepanu kõik hinnatundlikud etanoolihuvilised: https://www.photopoint.ee/puhastus/1630624-q-way-desinfitseeriv-puhastusvahend-disinflex-75-1l ainult 1€
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.02.2021 12:54:44 vasta tsitaadiga

Olen kuidagi ilma sellise lahuseta hakkama saanud, ehk saab ka edaspidi. Siiski, tänud teavitamast.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lutsukala
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2011




sõnum 08.09.2022 08:58:54 vasta tsitaadiga

sooduskoodi pole praegu?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2022 14:56:45 vasta tsitaadiga

Välja müüdud icon_sad.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2022 15:10:18 vasta tsitaadiga

Minul on negatiivne kogemus Photopointiga. Ostsin septembri alguses sealt üsna kalli pesumasin-kuivati ja selgus, et masin on defektne. Electrolux Eesti garantii võttis masina tagasi kuna seda parandada polnud võimalik ja väljastas akti, mille alusel on õigus nõuda müüjalt uut toodet asemele või ostuhinna tagastamist.

Pöördusin siis Photopointi poole prentensiooniga, saates neile kogu vajaliku dokumentatsiooni. Mitte ühtegi kirjalikku ega telefoniteel minuga kontakteerumist pole nende poolt olnud. Olen helistanud neile kolm korda oma initsiatiivil ja iga kord on nende poolt mingi umbkaudne ümmargune jutt. Täna on siis 17. päev, kui pole ei pesumasinat ega ka raha. Pöördusin ka Tarbijavaidluste komisjoni poole oma murega, las nad siis tegelevad sellega.

Antud juhtumi põhjal jääb see kindlasti minu viimaseks ostuks sellest ettevõttest. Probleemide korral panevad lihtsalt pea liiva alla ja ostja on oma murega üksi.


viimati muutis Elpex 29.11.2022 15:48:58, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhe mees
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2022 12:33:23 vasta tsitaadiga

Tellisin endale RAM-i 9. nov ning eile (28.11) kirjutasin, et kas on jõudmas, keegi pole midagi teada andnud. Selle peale sain vastuse 18h hiljem: ''Uurisin, mis antud tellimusega juhtus. Saime toote tarnijalt kätte, kahetsusväärne lugu, lähtelaos oli tooteinfo vale. Meieni jõudis vale toode, seetõttu süsteemid polnud ka toodet tellimusega sidunud.
Hetkeseisuga meil antud pole tellitud toodet koheselt teele panna.
Kui leiate mõne toote, mis sobib, saame teha parima pakkumise endapoolt, alati saame ka raha tagasi kanda.
Siirad vabandused juhtnu pärast!''

Nüüd seisavad minu komponendid, proovida ei saa, kas töötavad, inimeste antud garantiid saavad samamoodi edasiminnes läbi. Arvan, et ei tohiks nii lihtsalt alla anda ja öelda neile, et olgu, kandke raha tagasi. Peaks nõudma samade näitajatega RAM-i neilt? ddr4 3600 2x16gb

update: saatsid sõnumi, et kandsid raha tagasi. Tundub, et neid minu, kui kliendi aeg neid üldse ei huvita.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2022 15:49:16 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Minul on negatiivne kogemus Photopointiga. Ostsin septembri alguses sealt üsna kalli pesumasin-kuivati ja selgus, et masin on defektne. Electrolux Eesti garantii võttis masina tagasi kuna seda parandada polnud võimalik ja väljastas akti, mille alusel on õigus nõuda müüjalt uut toodet asemele või ostuhinna tagastamist.

Pöördusin siis Photopointi poole prentensiooniga, saates neile kogu vajaliku dokumentatsiooni. Mitte ühtegi kirjalikku ega telefoniteel minuga kontakteerumist pole nende poolt olnud. Olen helistanud neile kolm korda oma initsiatiivil ja iga kord on nende poolt mingi umbkaudne ümmargune jutt. Täna on siis 17. päev, kui pole ei pesumasinat ega ka raha. Pöördusin ka Tarbijavaidluste komisjoni poole oma murega, las nad siis tegelevad sellega.

Antud juhtumi põhjal jääb see kindlasti minu viimaseks ostuks sellest ettevõttest. Probleemide korral panevad lihtsalt pea liiva alla ja ostja on oma murega üksi.

Vahepeal on toimunud mõningad arengud. Eile helistasin Photopointi infotelefonile ja uurisin, et millal ma lõpuks oma raha tagasi saan ja miks nad kordagi pole minuga ühendust võtnud. Vastuseks tulid ainult mingi mitte midagi ütlevad lubadused, et müügimees võtab ühendust jne. Küsimuse peale, et kas see juhtub ühe, viie või neljateist päeva pärast, siis ei osatud midagi öelda.

Täna võttis Tarbijavaidluste komisjoni jurist ettevõttega ühendust ja oh imet, Photopointi poolt leiti koheselt aega asjaga tegeleda ja 20 minutit hiljem oli toote ostuhind mulle tagastatud. Kahjuks läks oma raha tagasi saamiseks vaja kõigest 27 päeva, palju kulutatud isiklikku aega ja närvirakke ning Tarbijavaidluste komisjoni juristi sekkumist.

Mina enam antud e-poest ühtegi toodet mitte kunagi ei osta.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 29.11.2022 19:06:43 vasta tsitaadiga

Ses mõttes on kahju, et selline, vähemalt minu arvates väärikas firma niimoodi pedereerib. Tundub, et nii kaua kui toodetega probleeme pole, siis on kõik niiöelda A+ reitinguga a kui väheke mingi jama on, siis kaob igasugune eetika ja kvaliteet kus see ja kurat. Mul on kunagi old üks olukord, kui oma esimesed Roccati "mänguriklapid" sealt ostsin ja krt tee mis tahad, mingi õrn sumin on klappides, vahetasin kaks korda ümber ja lõpuks sain raha tagasi. Kordagi ei old mingit jama protsessiga. Ostsin siis asemele Steelseriesid, millel seda probleemi ei olnud.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Photopoint mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.