Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Photopoint märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Juhuslik
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2003




sõnum 03.08.2005 20:22:10 vasta tsitaadiga

Lugu ise pärit miski mai lõpust.
Esmaspäeval tellisin omale Plextor PX-716SA DVD kirjutaja ja kaup oli Eestis tõesti sel päeval, mil lubati.
Lisaks kõigele olid nad ka ainukesed kes üldse olid nõus tooma SATA kribajat. Sel hetkel ei teadnud ma sellest firmast kedagi.
Müts maha meeste ees igatahes icon_smile.gif
Ja kui J peaks lugema, siis jõudu talle icon_wink.gif

_________________
Powered by Tagan
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2005 12:36:01 vasta tsitaadiga

sai siis sõbrale ostetud sealt HDD ... kõik sujus nii kudas pidi .... teeninuds oli ka väga korralik thumbs_up.gif soovitan kõigile
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 04.08.2005 20:10:33 vasta tsitaadiga

Teenindus on tõesti korralik. Kui meilitsi arvuti komplekteerimisega tüütasin, tulid vastused alati kiiresti ja korrektselt thumbs_up.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 05.08.2005 14:42:09 vasta tsitaadiga

Minul on küll head kogemused vähemalt kohale toomise osas. Teisipäeval tellisin klaveri ja CR-V3 aku digikale järgmisel päeval toodi juba kohale. Kuigi jah kell 8 hommikul icon_razz.gif magada nad igaljuhul ei lase. Infopäring töötab ka küllaltki hästi ja kiiresti. Siiani midagi halba öelda ei saa. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2005 02:17:19 vasta tsitaadiga

täitsa tore pood. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.08.2005 23:00:08 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
täitsa tore pood. thumbs_up.gif

nõus...enamik viimase aja ostudest olen just seal teinud thumbs_up.gif
kiitus teenindusele icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 09.08.2005 18:56:33 vasta tsitaadiga

Arvutinänni pole sealt õnneks ostnud. Muu kraami osas aga on kogemused nende veebipoega suht thumbs_down.gif Info müüdava kohta on puudulik, kohati aga lausa vale. Zhongleeritakse blondiinilike sõnadega "laos" (üldnimekirjas) vs. "reeglina laos" (sügavama lingi puhul). Ostja seisukohast ei huvita selline sõnademäng. Asi vähegi korralikus veebipoes kas on LAOS või PUUDUB (siis sel juhul kas tellitav, pole saadaval või soovitatakse enne ostukorvi loopimist asja kuidagi üle täpsustada vms.). Isiklikult ei viitsi jännata taolise urkaga enam, kuna iga krdi asja kohta peab hakkama enne TEGELIKKU laoseisu täpsustama. icon_evil.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikat
Kreisi kasutaja
vikat

liitunud: 24.09.2002




sõnum 09.08.2005 19:22:43 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz, teemat lugedes vast ka näed, et tagasiside väga rahuldav photopoindil, kui sind midagi konkreetselt huvitab pole ju raske saata päring info kohta ja ka laoseisu kohta.....omad kogemused ja ka enamus kommenteerijate põhjal julgen väita, et ~10 minuti jooksul on sul vastus olemas.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 09.08.2005 19:45:20 vasta tsitaadiga

vikat kirjutas:
pinnawaatluz, teemat lugedes vast ka näed, et tagasiside väga rahuldav photopoindil, kui sind midagi konkreetselt huvitab pole ju raske saata päring info kohta ja ka laoseisu kohta.....omad kogemused ja ka enamus kommenteerijate põhjal julgen väita, et ~10 minuti jooksul on sul vastus olemas.

ennist unustasin veel mainimata, et ostukorvi vormiga saadetud täiendavale küsimusele ja ka meilitsi saadetud küsimusele jäeti tähelepanu pööramata. samas alustati muud, mind mittehuvitavat jurajuttu. täiega masendav koht. btw tegemist minu kogemuse põhjal väljakujunenud arvamusega, mistõttu abitu on siin hakata asju ümber lükkama. icon_mad.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remuz
HV vaatleja
remuz

liitunud: 12.07.2005




sõnum 25.08.2005 13:54:37 vasta tsitaadiga

Ei tea, mida arvata sellest yritusest.

Teema: Hankisin sealt 19" LCD : Samsung Syncmaster 913V. Kuna oli kiire, siis ei palunud seda kasti kohapeal taha ühendada ja vudisin minema. Kodus kaablid taha ning esimene pilt, mis ekraanile tekib: punane pixel keset musta tausta... WTF ?!?

Olgu, ikka juhtub. Eurodirektiividega relvastatud tarbijakaitse teab täpselt, et surnud ja kinnikiilunud piksleid võib sellel pillil olla kuni 7. Selle kohapealt on neil õigus mind täielikut pikalt saata (saadetigi, kusjuures mitte eriti viisakalt), kuigi... Inimlikust seisukohast võetuna pole tegemist siiski R-Kioski välgumihkliga, mille mittetöötamise korral võid vidina julgelt prygikasti loopida ja uue sebida. Eriti veel, kui antud defekt esineb 5k maksval aparaadil, mis minu käsutuses olnud täpselt 0 (zero, nada, nil) sekundit.

Võrdlusmoment ühe teise arvutifirmaga (nime ei maini, et jutt ei kõlaks reklaamimölana):
Sarnane olukord, kus laibastunud piksleid oli 2 uhiuuel 17" samsungi pildikastil (171 vai 173, ei mäleta täpselt). Selle asemel, et mu sõbrale ISO standarditest ja LCD eripäradest pooletunnist loengut pidada, tehti pakkumine:

1. Vahetame ära kallima mudeli vastu (+hinnavahe taob mihkel ise kinni).
2. Saad selle surnud pikslitega monitori kätte enam-vähem hulgihinnaga (ehk siis 200 eeq refund)

Jutu point? Seadusandlusega on Fotopunktil lubatud praakpildikaste müüa. Käed selle koha peal püsti. Teine asi on aga üldine suhtumine klienti, mis määrab ära antud ettevõtte staatuse turul. Ehk siis: kuigi mul ei ole selle asutuse vastu eriliselt vihaseid tundeid, külastan ma seda poodi edaspidi sama tihedalt kui Kartulisalongi: kunagi enam.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.08.2005 14:09:48 vasta tsitaadiga

aga mõtle sellele, et need vigaste pikslitega pillid jääksid ju neile kätte - ei saa nad ju ise ka seda garantiisse saata icon_wink.gif
kui tahad 0 surnut garantiid, siis vali ise välja või osta toode, mis karanteerib 0 pikslit... on ju ka selliseid.
Siin on küll tegu puhtalt inimese oma huviga saada veatu molu... seega "kel janu sel jalad".

Minu seisukoht võib tulla küll sellest, et lugematu hulk kogemusi K's nii enda kui teiste asjaajamistega on mu märksa tähelepanelikumaks teinud ja enam ei looda et probleeme ei teki.

Samas isiklikult olen Photopointi teenindusega väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2005 11:37:40 vasta tsitaadiga

remuz, Samsungi 173P mudel on pisut teise klassi pill... minuteada peaks tollele kehtima 0-surnud piksli poliitika... vähemalt nii mulle Enteris räägiti.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.08.2005 11:52:18 vasta tsitaadiga

manualist välja ei lugenud... samas: I bought a 173P from www.bcd2000.com on Nov. 24; received it on Nov. 26.
They have a 0 defective pixels policy. (See their web site for details.)
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sommer
Kreisi kasutaja
Sommer

liitunud: 01.09.2004




sõnum 27.08.2005 00:49:02 vasta tsitaadiga

uurisin ühte nende masinat mille tuttav oli ostnud, korpus oli küll selline kerge ja õrnake, aga sisu oli üllatavalt hea ja soodsa hinnaga saadud, tundub hea koht olema thumbs_up.gif ainult need märgistused l, xl, xxl, sx jne on natuke segadust tekitavad kohati
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remuz
HV vaatleja
remuz

liitunud: 12.07.2005




sõnum 05.09.2005 11:21:36 vasta tsitaadiga

Vabandan, minu näpukas. mitte 173P vaid 713N'ga oli siiski tegu. (3-5 surnud pikslit lubatud, oleneb asukohast)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 04.10.2005 20:34:42 vasta tsitaadiga

Olin täna õhtul kella kuue paiku nende Ülemiste poes.
Vene rahvusest keskealine naine, kes ilmselt ei valdanud eesti keelt piisavalt hästi et eesti keeles suhelda,
palus letitagust härrat müüa talle üks kaamera liisinguga.
Naine rääkis vene keeles ja oli näha et olukord teda närveeris sest ta ei teadnud digikaameratest mitte põrmuga,
Photopointi noormees aga rääkis vastas temale eesti keeles ja toon oli üsna ärritunud:
N: Hochu kupit u vas kameru v liizing, deneg...
M: Mis pank?
N: Deneg hotelos bõ potratit primerno 4 tusjachi...
M: Mis pank?!?!
N: A, Hanza! Kakie dokumentõ nuzhnõ, skazhite...
M: Mis kaamera, näidake?
N: A vot ja tochno ne znaju, dumaju Kodak ili Olympus, pomogite võbrat pozhalujsta...
Mees heidab oma koleegile: "OK, ma lähen tegelen sellega ise" ja hapu näoga suundub koos närvis naisega vitriini juurde...
Ma tahtsin seal midagi küsida aga tahtmine kadus ja ma läksin minema.

Point on selles et võiks ikka suuremas poes (seal oli 3 müüjat) olla üks inimene kes oskab/VIITSIB rääkida vene kliendiga vene keeles.
Sest 50% ostjaid on Tallinnas ikka venekeelsed inimesed.
Teine point on selles, et suhtude kliendisse tuleks ikkagi lahkemalt ja tähelepanelikumalt.
Sest paljudel ostjatel on vähe raha/teadmisi ja nad on selle tõttu närvis.

Sellest maitsetust Photopointi kodulehe bännerist "Rodina Mat zovet" mis neil reklaamis LCD kuvareid ma üldse rääkima ei hakka...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.10.2005 21:31:33 vasta tsitaadiga

Ega see ka halba ei tee, et venelased viitsiksid eesti keeles rääkida icon_wink.gif
aga jah poe müüja peaks oskama vene keelt küll ja Tallinnas soome/inglise keelt ka
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 05.10.2005 10:46:21 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ega see ka halba ei tee, et venelased viitsiksid eesti keeles rääkida icon_wink.gif
aga jah poe müüja peaks oskama vene keelt küll ja Tallinnas soome/inglise keelt ka

no tartus võib ju loota et venelased eestikeelt rääkima hakkavad aga paraku tallinnas on venelasi vist isegi yle poole ja need vaevalt ise rääkima hakkavad kuigi paljud saavad kenasti aru
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 05.10.2005 11:08:29 vasta tsitaadiga

nendel pöhiline ütelus selle kohta: "nahhui nuzen?" vene ajal vene keele kohta nii ikka ei ütelnud. igas kaupluses ikka eesti keelega hakkama ei saanud,vaata et toit jääb ostmata. olukorra sunnil pidid keele ära öppima. ja nüüd tibl..asid veel ahistatakse? !!!! icon_eek.gif icon_exclaim.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 05.10.2005 11:17:01 vasta tsitaadiga

Asi on väga lihtne IMHO.
Tallinn on kahekeelne linn, see on fakt.
Kui inimene soovib kaupluses rääkida vene keeles, see on tema õigus.
Kes maksab, see tellib muusikat.
Kui ülbe kaupmees seda ei aktsepteeri, siis ülbe kaupmees on varsti vaene kaupmees.
Ma ise küll valdan eesti keelt heal tasemel ja sugugi ei karda eesti keeles suhelda,
aga on olukordi kus on lihtsalt selline tuju et mugavam oleks asja ajada EMAKEELES.
Ja kui ühele kaupmehele see ei sobi, siis lihtsalt leian teise kaupmehe.
Kes on sellises olukorras kaotaja? Kaupmees nr. 1 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 05.10.2005 11:35:56 vasta tsitaadiga

minu arvamus sellisest suhtumisest et kui juba nimetad venekeelt oma emakeeleks siis võid ka venemaad nimetada kodumaaks , samas ei häiri mind kui sa lihtsalt koguaeg suhtled venekeeles ja siis teed seda ka minuga ei pane pahaks, saan aru ja suudan ka rääkida . aga kui suhtumine on peppus nagu enamus koplis elajatel siis imo võiks nad vagunitega saata oma "kodumaale" tagasi
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 05.10.2005 11:43:25 vasta tsitaadiga

Kuigi vene keel on minu emakeel ja ma ei saa sellega mitte midagi parata (emakeelt ei valita),
ma olen lojaalne EV kodanik kes töötab eesti firmas, vaatab eesti televisiooni ja muretseb eesti probleemide pärast.
Ma jälestan shovinistlikke venelasi keda on EV kahjuks täis - aga ma samuti jälestan neid,
kes arvavad et kõik vene keelt kõnelevad Eesti elanikud on sellised.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002




sõnum 05.10.2005 13:41:02 vasta tsitaadiga

ei, tore kett on icon_smile.gif
käisin mäluradikaid ostamas, alguses müüja ei saanudki aru mida ma tahan icon_biggrin.gif
aga sain om asja kätte ja teenindus oli Ok
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SHOXi
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004




sõnum 07.10.2005 13:13:47 vasta tsitaadiga

õige koht, tasub külastada.
_________________
H|
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2005 20:32:23 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Kuigi vene keel on minu emakeel ja ma ei saa sellega mitte midagi parata (emakeelt ei valita),
ma olen lojaalne EV kodanik kes töötab eesti firmas, vaatab eesti televisiooni ja muretseb eesti probleemide pärast.
Ma jälestan shovinistlikke venelasi keda on EV kahjuks täis - aga ma samuti jälestan neid,
kes arvavad et kõik vene keelt kõnelevad Eesti elanikud on sellised.


siis minu RESPECT sulle thumbs_up.gif ja kõigile teistele kes on võtnud vaevaks eesti keele ära õppida.

siiski,me pole kakskeelne riik.elementaarne on osata riigikeelt.see on lugupidamatus,kui elad
riigis mille keelt sa pole vaevaks võtnud ära õppida.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Photopoint mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.