Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 650, 651, 652 ... 886, 887, 888  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 17.09.2017 12:33:31 vasta tsitaadiga

Ainuke restart mis ma olen teinud oli eelmine nädal ja see kaotas selle tahvli ikooni ülevalt ära... ja ise on restartinud tarkvarauuenduse käigus... see uuem starbox
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2017 13:45:27 vasta tsitaadiga

nädalas korra või paar tuleb ette. uus UI mulle ei meeldi, sest saadet ajamasinast otsides ei näe enam servas sisu.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inch
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2017 19:46:53 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Telia trollid kohal?
On küll esinenud ajaloos restarte aga no ma ei tea, siin eriti õnnetud inimesed vist et koguaeg restardid. 99% ajast töötab asi nigu peab.


Olen telefonisidet pidi Teliaga seotud, aga loodan, et see ei tee mind trolliks icon_lol.gif
Mul sõltuvalt nädalast 2-5 restarti on vaja Starboxile teha ja sedasi juba beta-testimisest alates.
Kui otse telekat vaadata, siis justkui enamuse ajast toimib ja saaks ehk isegi 1-2 resaga nädalas hakkama.
Niipea, kui juba mitmendat saadet järelvaatamisest vaatad, siis on järjekordne resa alati garanteeritud.
Põhimõtteliselt mul ka 99% ajast töötab asi nigu peab, sest restardile kuluv aeg on ju üsna lühike võrreldes teleka töötamise ajaga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risto_
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2005




sõnum 17.09.2017 21:10:12 vasta tsitaadiga

Täna 2x keset ajamasinat täiesti suvalisel hetkel resasse lennanud.
Telia troll pole, aga nii jätkudes äkki Telia klient küll..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2017 21:40:00 vasta tsitaadiga

mis toimub jälle... google.com pingides 80ms+ kõik pelad laggavad kuradi starman ausalt...
teliaga pingides on pingiks 14ms... see pole normaalne mis teenust starman pakub...
teisel pool linna sama teema starmaniga.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002




sõnum 18.09.2017 00:09:48 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
mis toimub jälle... google.com pingides 80ms+ kõik pelad laggavad kuradi starman ausalt...
teliaga pingides on pingiks 14ms... see pole normaalne mis teenust starman pakub...
teisel pool linna sama teema starmaniga.



Ilma norimata, aga

1. google'i ping 80+ ei ütle midagi, kui ei ole teada, mis on pingimise aeg tavapäraselt kui interneti teenus on oodatud tasemel. Teliaga võrdlus on mitte midagi ütlev! (Ford on aeglane, Tallinnas sõitsin sellega vaid 50km/t, aga Wolkswageniga sain Järvevana teel lausa 80 km/t spidokale)

2. mängude läägimine, sõltuvalt mängudest, on sigatihti mänguserverite enda mure, teisel kohal on kasutaja arvuti mure (a'la naine mängub midagi brauseri kaudu ja õhtul ütles, et hommikul oli kuidagi uimane; windows tundub üldse aeglane olevat, et praegu ei käivitu enam, kuid hommikul oli mäng väga aeglane jm).

3. tee modemile, arvutile vm seadmele restart.

4. mis võrguseadmeid üldse kasutad: modemruuterit, ruuterit, mingit switchi vm?

5. arvuti on kaabliga või wifiga? Ajal, mil on läägimine, tee speedtest.net veebilehel kiirusetest, saad mingigi arvestatava tulemuse. Kui üks test olemas, tee speedtest teise arvuti, seadmega, mis on, nagu esimene seadegi, ühendatud vastavalt kaabli või wifiga. Ühenda kõik teised seadmed võrgust lahti ja proovi speedtesti ainult ühe seadmega.

6. Tee järeldused proovitust ja vajadusel küsi lisa teenusepakkujalt



Kõik teised, kelle on muresid oma teenusega: teenusepakkujat olete oma muredest teavitanud?
Ja teavitamine toimus ka asjalikul moel, sisaldades ka mingit asjasse puuduvat infot või tuli ainult ärritunud jutuvadin, mille sisuline väärtus nullilähedane.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 18.09.2017 10:00:06 vasta tsitaadiga

2. CSGO sõltuvalt serverist vanasti toimis ilusti, suvel hakkas kammajaa pihta kus 5 sekki kõik pakid dropitakse (connection errori saab). Üle pika aja proovisin Diablot ja seal kammib ka mõnuga, näitab, et ping on normis.. freezib mingi 5ks sekundiks (kes mänginud on, teab, et see on pikk aeg). Ühendus taastub, viskab pingi "punasesse" ja siis läheb kõik normaalselt edasi.

3. Korduvalt neid restartinud, ei aita.

4. Starmani enda Ciscot.

5. Kaabliga. Kiirused on normis, pingi väidab ka normis olevat. Ainuke klient võrgus on minu arvuti. Softi pole muutnud, käitub ka täiesti puhta OS-iga nii.

6. Teenusepakkuja vahetab mul WiFi kanaleid. icon_lol.gif

Muidu arvaks, et see on "normaalne", ent enne suve oli kõik korras. Ühel hetkel hakkas lolli mängima ja teeb seda siiani. Teenusepakkujale olen saatnud koos tehnilise dataga (palju packet loss jms on). Nende arust on WiFi kanal ülekoormatud (peaks trikki tegema ja WiFi sootuks kinni keerama, mida siis süüdistada saab?)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 16:50:26 vasta tsitaadiga

kui wifi kanal sodiks on, kaob ka seadmesse ping.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 18:09:34 vasta tsitaadiga

ping muidu google.com oli 18... ja restartisin ei aitand.
ja ping oli igalpool pekkis russia serveri teamspeaki näitas ka ligi 100 eile... norm on alla 20
huvitaval kombel peale helistamist läks asi veits paremaks aga pole ikka täiesti korras eks näis...
lubati tagasi helistada veel ,et uurivad
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 18:23:56 vasta tsitaadiga

siven, õu, kuida sa kujutad seda ette, et starmani võrguadminnid mingite sibulapoiste mänguserveri pingi reguleerivad? google.com on ka eestisisene server sinumeelest?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002




sõnum 18.09.2017 19:01:41 vasta tsitaadiga

Kui minul kunagi see droppimise probleem oli siis aitas modemi reset mitte restart.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 19:09:21 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
siven, õu, kuida sa kujutad seda ette, et starmani võrguadminnid mingite sibulapoiste mänguserveri pingi reguleerivad? google.com on ka eestisisene server sinumeelest?


absull ei koti mind... kuradi maksan 42 euri kuus ja ma ei saa kasutada normaalselt... koguaeg on jamad nagu reaalselt kuus mitu korda...
huvitaval kombel telial probleeme pole ainult starmanil.. ja seda tean juba 5 aastat tagasi ,et see starmani nett on saast. kahjuks olude sunnil olen sunnitud kasutama hetkel esimesel võimalusel panen jooksu ja ma pole ainus.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 19:20:35 vasta tsitaadiga

Mis otse juhtme taga teeb?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 18.09.2017 19:27:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
nädalas korra või paar tuleb ette. uus UI mulle ei meeldi, sest saadet ajamasinast otsides ei näe enam servas sisu.

See on täiega halb kasuajakogemus. thumbs_down.gif peab nõustuma. Ma ei saa iseig aru kohe mille jaoks see ruum läks nüüd- lihstalt ajamasina kavas rohkem näha?
Vana lahendus oli way etem, kus sai kohe ära näha tutvustuse. Nüüd nühi mõõda menüüd iga saate pärast.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.09.2017 19:37:45 vasta tsitaadiga

Loen ja olen õnnelik, et Starmani netti pole. Selle asemel juba üle 10 aasta Majanet ja ei mäletagi millal viimati mingi probleem oli. Ainult wifi vahest jamab, kuid see on kohalik häda. Kaabliga on kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 18.09.2017 19:50:43 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui wifi kanal sodiks on, kaob ka seadmesse ping.

Traadiga ühenduse puhul kotib modemit mingi WiFi kanal? No ma ei tea..
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 20:09:12 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
laurx kirjutas:
nädalas korra või paar tuleb ette. uus UI mulle ei meeldi, sest saadet ajamasinast otsides ei näe enam servas sisu.

See on täiega halb kasuajakogemus. thumbs_down.gif peab nõustuma. Ma ei saa iseig aru kohe mille jaoks see ruum läks nüüd- lihstalt ajamasina kavas rohkem näha?
Vana lahendus oli way etem, kus sai kohe ära näha tutvustuse. Nüüd nühi mõõda menüüd iga saate pärast.


sest kellelgi oli oidu keegi lilladest ära osta, kes tegi mingi lillade halva unenäolaadse toote. käisin just inimesele seletamas, et näe uus UI ja asjad ei ole enam nii kui vanasti..

Ollaz kirjutas:
laurx kirjutas:
kui wifi kanal sodiks on, kaob ka seadmesse ping.

Traadiga ühenduse puhul kotib modemit mingi WiFi kanal? No ma ei tea..

kes kus traadist rääkis?

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.09.2017 20:26:38 vasta tsitaadiga

ot:
Valvejoodik kirjutas:
Loen ja olen õnnelik, et Starmani netti pole. Selle asemel juba üle 10 aasta Majanet ja ei mäletagi millal viimati mingi probleem oli. Ainult wifi vahest jamab, kuid see on kohalik häda. Kaabliga on kõik thumbs_up.gif

Majanet on naabritega jagatud Telia fiiber.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 18.09.2017 21:29:17 vasta tsitaadiga

Kas ETV HD polegi järelvaadatav Starboxiga?
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 18.09.2017 22:45:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ollaz kirjutas:
laurx kirjutas:
kui wifi kanal sodiks on, kaob ka seadmesse ping.

Traadiga ühenduse puhul kotib modemit mingi WiFi kanal? No ma ei tea..

kes kus traadist rääkis?

tsitaat:
5. Kaabliga. Kiirused on normis, pingi väidab ka normis olevat. Ainuke klient võrgus on minu arvuti. Softi pole muutnud, käitub ka täiesti puhta OS-iga nii.

icon_rolleyes.gif

Aga vahet pole. Selle esinemissagedus on selline, et tehniku ees mingit mängu taguda tundub mõttetu. Kuidagi ise seda esile kahjuks kutsuda ei saa.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002




sõnum 19.09.2017 01:25:49 vasta tsitaadiga

peab meeldima. kirjutas:
Kas ETV HD polegi järelvaadatav Starboxiga?


Ei ole, Starmani hiljutises intervjuus mainiti, et see on arutlusel, teostamise aeg teadamta.



Valvejoodik kirjutas:
Loen ja olen õnnelik, et Starmani netti pole. Selle asemel juba üle 10 aasta Majanet ja ei mäletagi millal viimati mingi probleem oli. Ainult wifi vahest jamab, kuid see on kohalik häda. Kaabliga on kõik thumbs_up.gif


Loen ja olen õnnelik , et Majaneti- naabritega jagatud Telia fiiber- netti pole. Selle asemel juba üle kahe aasta Starmani internet ja ei mäletagi, millal viimati wifiga probleeme oli! Olgugi, et ümberringi kümmekond leviala! Kaabliga samuti kõik thumbs_up.gif

(indrekp-le lisaks kommentaar: ega Elioniga enne seda ka probleeme ei olnud, ainult Elioni (kõige esimesed) müüdud powerline'id läksid pärast poolteise aastast kasutust prügikasti- Elioni interneti ribalaius oli nii väike, et bittide hõõrdumisest põlesid need läbi!) icon_razz.gif

Siinset foorumit lugedes, jääb mulje, et:
Starman on jõhker vägivallatseja: nutad ja kasutad.
Teliast ei hakka rääkimagi, ainuüksi iseteenindus on kui põhjatu pommiauk!
STV, sellist sõna ei võta suhugi!

Kui on muresid teenustega, kirjeldage olukorda konstruktiivselt, edastage need teenusepakkujale ja te saate lahenduse või vähemalt vastuse.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 01:36:57 vasta tsitaadiga

jah saadki vastuse ,et meile poolt kõik korras. sul endal kas sitt arvuti või on mängu serverid koomas... koomas ainult starmani jaoks teistel töötab ilusti
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002




sõnum 19.09.2017 02:01:51 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
jah saadki vastuse ,et meile poolt kõik korras. sul endal kas sitt arvuti või on mängu serverid koomas... koomas ainult starmani jaoks teistel töötab ilusti


Palun vali teenused vastavalt enda soovidele, nõudmistele ja muude võimaluste piires!
Kui on spetsiifilised nõudmised- antud juhul ühendus kahe, kolme konkreetse serverini peab olema väga hea-, mis igal teenusepakkujal on erinevalt lahendatud, siis proovi, vali, milline sobib ja ole rahul oma valikuga!

Mõttetu on emotsionaalselt siunata enda valikut!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 19.09.2017 08:48:17 vasta tsitaadiga

uvuv kirjutas:
peab meeldima. kirjutas:
Kas ETV HD polegi järelvaadatav Starboxiga?


Ei ole, Starmani hiljutises intervjuus mainiti, et see on arutlusel, teostamise aeg teadamta.



Valvejoodik kirjutas:
Loen ja olen õnnelik, et Starmani netti pole. Selle asemel juba üle 10 aasta Majanet ja ei mäletagi millal viimati mingi probleem oli. Ainult wifi vahest jamab, kuid see on kohalik häda. Kaabliga on kõik thumbs_up.gif


Loen ja olen õnnelik , et Majaneti- naabritega jagatud Telia fiiber- netti pole. Selle asemel juba üle kahe aasta Starmani internet ja ei mäletagi, millal viimati wifiga probleeme oli! Olgugi, et ümberringi kümmekond leviala! Kaabliga samuti kõik thumbs_up.gif

(indrekp-le lisaks kommentaar: ega Elioniga enne seda ka probleeme ei olnud, ainult Elioni (kõige esimesed) müüdud powerline'id läksid pärast poolteise aastast kasutust prügikasti- Elioni interneti ribalaius oli nii väike, et bittide hõõrdumisest põlesid need läbi!) icon_razz.gif

Siinset foorumit lugedes, jääb mulje, et:
Starman on jõhker vägivallatseja: nutad ja kasutad.
Teliast ei hakka rääkimagi, ainuüksi iseteenindus on kui põhjatu pommiauk!
STV, sellist sõna ei võta suhugi!

Kui on muresid teenustega, kirjeldage olukorda konstruktiivselt, edastage need teenusepakkujale ja te saate lahenduse või vähemalt vastuse.

mis sel stvl viga on satrun väga kõva toode . pingid igalepoole korras mängi mis tahad. tv aint saast.

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Võrguspets
HV kasutaja
Võrguspets

liitunud: 20.05.2010




sõnum 19.09.2017 09:45:18 vasta tsitaadiga

T4 kirjutas:
Critical kirjutas:
Oskab keegi öelda mida järgev märk võiks tähendada:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ise seostan seda sellega, et liiga palju nutiseadmeid on seotud digiboxiga, aga äkki keegi teab täpsemalt.



See mingi uus popp asi, tekkinud ka minu teleril. Kusagil 2 nädalat tagasi. Guugel vastuseid ei andnud. Hiljuti sai telerilt wifi ühendus tagant ära võetud võibolla asi selles, Starmani seadmed seda sinna vist ei kuva.


Tegemist on meie nutirakenduse abiserveri ikooniga. Digiboksi käivitamisel see ikoon korraks põleb kuni ühendus serveriga on loodud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 650, 651, 652 ... 886, 887, 888  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.