Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 582, 583, 584 ... 589, 590, 591  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2016 14:20:34 vasta tsitaadiga

Fumetsu kirjutas:
Tbh, üks ägedamaid seasoneid so far. Kahju, et juba hakkab rahvast vaikselt ära vajuma. Samas, eks siis nüüd saab ise leaderboardi sisse pressida icon_biggrin.gif

ise imestan üldse ,et diablo elus... koguaeg üks sama grind igas seasonis. ise olen kokku 2 seasonit kaasa teind no üldse ei kutsu enam 3ndat tegema.

uut seasoni teeks ainult kui tuleks 4 uut characteri lisaks. selljuhul oleks juba midagi huvitavat ja kaasahaarvat seal ka teha.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2016 14:45:46 vasta tsitaadiga

Paragon pointidega tuleb midagi teha, see et level 2000 paragon vennal on level 1000 vennast 5000 rohkem mainstati on täielik bullshit thumbs_down.gif
Nagu kuskil soovitati beyond 800 võiks iga level 1 mainstati anda, muidu kaob level 1000 vendadel igasugune isu mängida.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 14.02.2016 17:41:41 vasta tsitaadiga

ma vastupidi, S3/S4 sisuliselt jätsin vahele (niisama tegin ainult 70ni) ja nüüd võtsin veidi rohkem aega. liiderboarde taga ei aja ja kõrgeid tasemeid taga ei aja (ei viitsi tega ega otsida vastavat party't), aga "The Guardiani" taseme tegin ära ja veel natuke peale. hetkel ilma "meta"-ta ~P750, mis on tegelikult kõrgem kui mu vana NS.
eks ta ole nii, et kui igat pätsikest samamoodi taga ajada, siis läheb üksluiseks, aga kui väikese pausi teed, siis tagasi tulla võib päris asjalik olla. uued itemid teevad ikkagi täitsa teistsuguse gameplay ja ajab kõik sassi. võtame näiteks thornsi, mis alles mõnda aega tagasi oli ümmargune null.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.02.2016 18:42:22 vasta tsitaadiga

Selle asemel, et paragon nerfida/ära kaotada, võiks kõigepealt tegelikult alustada sellest, et reaalselt tegeletaks bottidega. Need ilma eluta kutid kes päev-ööläbi kühveldavad oleks ikka topis, aga normaalseid mängijaid mahuks toppi rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 15.02.2016 05:42:05 vasta tsitaadiga

Naljaks oli jah, kuidas topi paragon vendadel oli 16 päevaga 4h dowentime'i icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Endal kadus 900 paragoni juures isu ära. Paragon bots ja high density laggs= fuck that.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2016 11:17:31 vasta tsitaadiga

Kui ei ürita tabelisse ronida siis ju bottidest savi - niikuinii selliste nolavate tüüpide vastu ei saa kes ka ausalt mängides mingi 15 tundi iga päev graindivad. Pigem on probleem see, et tahtes muuta mängu huvitavaks ka nende 15+ tundi mängivate tüüpide jaoks on asi muutund selliseks kus tavalisel mängjal on progress suht null.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 15.02.2016 19:06:20 vasta tsitaadiga

Rasvane, tea kas on nii, et blizz ei suuda botte tuvastada.. võibolla top vennad mängivad nii, et üks mängib teise kontoga kui esimene magab.. kõige efektiivsem.. mingi hea guild oleks siis why not.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012




sõnum 16.02.2016 01:12:28 vasta tsitaadiga

Võimalik, et varsti tuleb banwave. Wardenit on täiustatud ja andist endast elumärki. Huvitav näha kuidas TOP muutub.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2016 10:14:35 vasta tsitaadiga

Ülten ausalt, et see tuim grind ja et igal classil on oma kindel ja ainuke build mis töötab kas solo või grupis, on ka see asi, mis selle mängu on ära killinud. Iga season mängin paar kolm neli nädalat, saab paragon 500-600, ainukese töötava buildi kokku ja siis kaput, igav ja pole rohkem midagi teha kui mõttetu grind. Sellepärast avastan end iga seasoni keskel tagasi minevat Path Of Exile juurde icon_biggrin.gif Mäng ise tore lahe, lore mõnus, crusader klass ka lemmik, aga pikalt ei suuda mängida, varieeruvus puudub. Kõrged lootused olid selle seasoni jaoks, aga tuleb välja, et suht sama nagu iga eelminegi, lihtsalt erinev build on esile tõstetud mis üksi töötab ja rõhutakse ainult grindile.

Aga no vanillaga võrreldes on hoopis teine mäng, niiet cudos for that icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.02.2016 20:55:52 vasta tsitaadiga

Sai siis üle pika aja ka viimast seasonit mängitud. Para 300 peal tüütas ära. Mäng mõeldud noliferitele.... icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 01.03.2016 00:24:28 vasta tsitaadiga

mina ka enam ei viitsi. Alguses oli huvitav aga kui Auction Houses Shut Down tehti, siis hakka asi allamäge liikuma.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 01.03.2016 01:43:15 vasta tsitaadiga

Te härrased jätke see laiba n.... ükskord ometi järgi, hetke parim turul olev ARPG on Grim Dawn, siin mõned päevad tagasi tuli välja, kõik mis siin puudu on seal olemas
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2016 04:13:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda Grim Dawni ka n.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 01.03.2016 12:04:44 vasta tsitaadiga

ausalt öeldes mulle GD niiväga ei meeldinud, tore on ja läbi on "tehtud" (kuidas võtta). jääb ikka puhtalt entusiastide pärusmaale. oman GD-d juba ammustest early access aegadest.
sihuke tunne, et tehtud frigiidide poolt frigiididele. ei mingit lõbu. et jumal hoidku, et keegi mängu "casual"'iks ei nimetaks. puhas grind ja paistab, et teadlikult on kõik venitatud, olgu see mapid (ja nende eriti harvad portalid), itemite saamine jne.
Et üldse läbi teha, pead olema kõrgema astme matemaatik ja kõike peensusteni teadma. kohati on raskusaste absurd. loghorreani tegin normaliga kümneid tunde. ausalt, ma enam ei mäleta, mitu (kümmend) korda ma pidin jooksma. ma ei näe üldse põhjust, miks ma peaks veterani hakkama nüüd tegema. ma ei hakka rääkima isegi factionitest, sest isegi normali lõpuks ei saanud ma esimese maailma factioni honorediks. põmst ilma bounty grindiga (ja need on eriti igavad) pole seda võimalik saada.

see, et mängus rohkem itemstate või klasse või skille on, ei tee veel head mängu. GD on veel hullem grind kui D3, ainult, et D3-s on mingi süsteem, kuidas ja mida grindida. GD-s on ainult bossrunid ja Steps of Torment ja see viimase maailma rift ka.

imho on viimane d3 patch (2.4) päris õnnestunud, eriti kui ei sihi väga kõrgele. GG tasemel on jah kahjuks üksluine (aga seda on ka GD, lihtsalt GG-ks saamine on GD-s vääääga pikk protsess).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 01.03.2016 12:33:35 vasta tsitaadiga

High-Q, Tundub et mängisime ikka väga erinevaid mämge, ma just lõpetasin veterani peal, kui midagi kurdaks, oleks võind tiba raskem olla, a noh küll elite ja ultimate saab olema, lvl 50 ja see loghorn nüüd küll midagi erilist ei olnud, mingid suvalised bossud olid teinekord tunduvalt raskemad,grindi kah ei teinud, kokku läks 26 tundi, saaks kiiremini aga käisin kõik nurgatagused läbi, milleks sulle factionid honored esimese korraga, seda lvl70 geari sa nagunii kanda ei saa, mõned factionid honored saada on ikka väga lihtne, ei ole vaja isegi bountysid teha (roversid,outcast,homstead,devils,order og death), piisab kui tapad nende vaenlasi ja questimise käigus tapad nagunii kõike mis ette jääb, drop rate on kah minu arvates jummala okei, neid siniseid ikka dropib, 2 leget kah juba saanud+faction gear , ma pakun et sa läksid oma buildiga tiba rappa ja sellepärast tundus jõle grind
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 15:19:21 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=lnqRyq8E6cI mis te arvate, järgmine Blizzcon saab huvitav olema, kas siis expansion või Diablo 4, või veel hoopis midagi muud Diablo universumist, aga midagi on haudumas küll mis on elevust tekitav. Loodame, et ei pea pettuma :/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 10.03.2016 21:34:18 vasta tsitaadiga

Loodaks uut diaoblot, sellest praegusest on kopp ees, uus expansion teeks tõenäoliselt ainult numbrid veel suuremaks
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.03.2016 22:56:24 vasta tsitaadiga

Ma usun, et sisimas kõik tahavad D4-ja... D3 on nii läbimängitud, et jube, täiesti fresh starti, uue mootori ja asjadega oleks väga lahe icon_smile.gif agaa... nähes, et isegi World Of Warcraft pole lisa saanud alates 2004-st aastast.. siis ei tea.. Starcrafti järge pidi miljon aastat ootama. 3D MMO-d ka ei taha.. Diablo ikka arpg pealtvaates..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 23:02:26 vasta tsitaadiga

Ise hakkasin D3'me alles nüüd esimest korda mängima kui 2.4 tuli. Asi mis on tore on see difficulty süsteem kus ise valid millepeal mängid ja pole enam seda, et mängi läbi mitu korda erineva raskuse peal.

Samas mõned enda tähelepanekud:

bountyd võiks ka omada kõrgemaid raskusastmeid - praegu materjalide tõttu vaja teha aga muud nendest ei saa.
Nephalem riftiga sama asi - kas peaks olema suuremad raskused või siis peaks griftide võtmed ära kaotama ja ise valid mida teed.
Sundlus teha teatud builde ehk siis kui valid selle või tolle skilli siis pmst on kogu varustus paigas mis vaja panna, et lõpus pädev oleks ehk siis erilist valikut tegelt pole ja 90% asjadest on kasutud.
Erinevate settide balanss on väga paigast.
Tugevalt on tunda, et mängu on üritatud nihutada sinna suunda kus on räme para grind ehk siis 10+h päevas nolajad.
Praktiliselt kõikidel skillidel on aint üks hea ruun ja teised on kohatäide.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crocs
HV vaatleja
Crocs

liitunud: 21.11.2008




sõnum 15.03.2016 04:19:30 vasta tsitaadiga

Siin viimases sesoonis otsin seda rohelist portaali ("INNA" kostüüm) segane tekst ka seal lehel, kuskil kõrbes mingid kaupmehed... Tänud ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 15.03.2016 05:33:20 vasta tsitaadiga

Crocs, Siit saad kõik, mis vaja icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 15.03.2016 12:15:56 vasta tsitaadiga

Mängisin üle pika aja lõpuks.
1) sain 6 milli kulda dropi korraga icon_eek.gif
2) üldiselt blizzard on hea, aga tundub et see on hoopis bugisemaks läinud, igale poole jääb kinni, jerkib ringi mööda ekraani jne.

_________________
------
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.04.2016 11:04:02 vasta tsitaadiga

Täna algab uus season? Mis kell Eesti aja järgi?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2016 11:17:57 vasta tsitaadiga

18:00
_________________
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 29.04.2016 12:18:55 vasta tsitaadiga

Mõni PTR'i-mees oskab ehk kommenteerida, kuidas DH tundub?
Mõtlesin rollida, ent pole peale vanillat seda klassi näppinud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 582, 583, 584 ... 589, 590, 591  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.