Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  DIGIZONE märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sash
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2007




sõnum 20.11.2007 17:29:25 vasta tsitaadiga

Tellisin endale hiljuti sealt uue mp3e, ning peaks mainima, et väga rahul olen. Teenindus oli superkiire, pealegi soovitasid veel asju juurdegi. Tellimuse tegin esmaspäeva hommikul, arve oli käes samal päeval ning pakk ise tuli järgmise päeva hommikul, kusjuures asukoht oli u 150 km Tallinnast icon_wink.gif . Seega ilmselt julgen soovitada!
_________________
Just hangin' around.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2007 15:39:44 vasta tsitaadiga

Tellisin ära. Maksin arve. Järgmine päev oli toode juba käes (asun Tallinnas). Nii kiiret teenust pole enne kohanud. Soovitan.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 23.01.2008 16:45:14 vasta tsitaadiga

Tore firma, vastavad kiirelt meilidele jne. Aga oma iPodi olen juba kuu aega oodanud ja ilmselt ootan veel.. icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ermo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2002




sõnum 22.05.2008 12:07:48 vasta tsitaadiga

Erinevalt paljudest teistest siin sain mina küll ebameeldiva kogemuse osaliseks. Tellisin sealt fotoka, kuna kodulehel oli kirjas, et on laos, siis lootsin kiirelt (paari päeva jooksul) kätte saada, sest üks reis oli kohe tulemas. Arve saadeti kiiresti, mis sai ka makstud aga fotokat ei tulnud. Paari päeva pärast sai helistatud ja öeldi, et pandi posti 2 päeva tagasi, hiljem elsi paberitest oli näha, et pandi hoopis päev peale kõnet posti. Peale seda enam telefone vastu ei võetud ega e-mailidele ei vastatud. Kui reisilt tagasi sai tuldud, tuli järgmisel päeval (8 päeva peale tellimuse esitamist) ka lõpuks els-lt pakk fotokaga. Fotoka tööle pannes sain järgmise ebameeldiva üllatuse, fotoka sisemisel mälul oli 9 ligi kuu tagasi tehtud pilti ehk tegemist oli minu jaoks kasutatud fotokaga. See vist suht tavaline letist ostetud tehnika puhul, et töötajad tehnikat kasutavad aga minu arust see netipoe puhul lubamatu, sest nagu ka nende kodukal kirjas virtuaaläris on tähtis usaldus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2010 19:51:22 vasta tsitaadiga

Teab keegi kas saadavad endiselt ELS-ga?
Ei suutnud kodukalt leida selle kohta.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.11.2010 11:41:56 vasta tsitaadiga

Saadavad ELSiga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2010 19:38:07 vasta tsitaadiga

Sai tellitud siis, käis kiirelt. Kolmapäeva õhtul tellisin ja reede hommikul käes. thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muffello
HV vaatleja
muffello

liitunud: 12.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2011 21:07:03 vasta tsitaadiga

Tellisin fotokaamera Panasonic Lumix FZ45, mälukaardi ja kaamerakoti. Eile hilisõhtul maksin raha ära ja täna oli ELS u. kella 14.00 paiku ukse taga. See käis nüüd küll ruttu. Olin meeldivalt üllatunud. thumbs_up.gif

Edit: algul tellisin ainult kaamera, kuid seal soovitati muud träni ka ja nii ma mälukaardi ning koti võtsingi.

_________________
80-ndate kung-fu filmid on tegijad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 02.08.2011 20:28:19 vasta tsitaadiga

Kuidas praegu Digizone´is elu käib? Kas firma ikka töötab ja tasub sealt tellida?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 02.10.2011 23:32:12 vasta tsitaadiga

Neil nüüüd uus lehekülg, palju uusi/soodukaid! Leidsin midagi naljakat kah: https://www.digizone.ee/84/Koduelektroonika/211/Tolmuimejad/91096/iRobot-tolmuimeja-Roomba-781#iid=91096

Ei tea, kas selline asi tasub ostmist icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 29.12.2011 15:08:29 vasta tsitaadiga

Hea kiire koht, aga miskipärast ei ole kaameraga kaasas eesti keelset juhendit. Hollandi itaalia jne. Väga nõme on kuskilt Elioni lehelt välja printida seda raamatut thumbs_down.gif
E: Lisaks on üleöö hinnda tõstetud, vana mudel mis igalpool juba otsas, ju siis on müük nii hea, 175->183 euri...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 18.03.2012 14:22:02 vasta tsitaadiga

Digizone ikka eksisteerib? icon_biggrin.gif
Tellisin kolmap. paar asja ja ettemaks sai tehtud kohe ära. Ja nimelt vaatasin sellised asjad mis oleks laos ja 24h jooksul väljasaatmisega.
Lootes vähemalt nädalalõpuks kätte saada.
Tänaseni ei ole veel keegi ühendust võtnud. Telefon 24/7 levis olnud ja kodus on ka koguaeg keegi olnud.
E-mail sai reedel saadetud, siiamaani vastatud ei ole!
Nii hea kogemus kui teistel - mul ei ole. Lähen ise täna Eestist ära.
Loodame parimat! icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2012 00:34:05 vasta tsitaadiga

Ise helistada ei oska?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 06.04.2012 17:54:14 vasta tsitaadiga

phobic kirjutas:
Ise helistada ei oska?


Milleks raisata veel närve, aega ja raha?
Kaupmehe lohakus on kaupmehe probleem.
Lepingust taganeda on palju tõhusam.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaagupk
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 24.04.2012 11:22:17 vasta tsitaadiga

Sai tellitud mõned asjad, mida teistes poodides polnud. Kaup tuli ilusti kohale lubatud ajaga ning väga rahul teenusega. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont10000
HV kasutaja
tont10000

liitunud: 08.03.2006




sõnum 18.10.2012 13:25:23 vasta tsitaadiga

Sai hea hinnaga mp3 tellitud, mida kuskil mujal polnud, vähemalt mitte normaalse hinnaga ja kaup tuli kohale nii nagu lubatud, seega minupoolt väga hea pood.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 23.01.2013 04:32:02 vasta tsitaadiga

Kõik oli super icon_biggrin.gif

Tellisin teleka,laos polnud, tuli kuskilt kaugemalt, kuid vastati kiirelt ning tuli 3 päevaga nagu lubatud, kusjuures reedel tellisin ja esmaspäeval oli kohal icon_smile.gif

Kõik ostud, mis ma teinud olen, olen väga rahule jäänud! Jõudu teile Digizone! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2013 12:10:26 vasta tsitaadiga

Tellisin ka esmakordselt Digizonest kauba. Kaupa kohapeal küll polnud ja üle nädala läks asja postipanemiseks, aga mul kiiret polnud. icon_smile.gif

Kuna kauba väärtus oli piisavalt suur, siis võtsin tasuta transpordi Eesti Posti kaudu, aga EP oma kvaliteediga "hiilgab" jätkuvalt:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kaup ise, vaatamata põlenud EP pakendile, oli korras. Loodan, et Digizone hakkab tasuta transporti pakkuma ka Smartposti automaatide vahendusel. Digizone juures meeldib mulle, et pea iga toote juures on korralik pilt või mitu pilti ning ka eestikeelne kirjeldus on kaubal juures. See on väga positiivne. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004




sõnum 17.04.2013 09:17:25 vasta tsitaadiga

Tellisin fotoka. fotokas tuli kohale, sellega pobleeme pole, kuid eestikeelset kasutusjuhendit ei saa kuidagi.Jahutkse mingist kogu maailma globaliseerumisest ja digitaliseerumisest.
Saadeti link kust alla laadida ja väideti et seadus ei ütle, et see peaks paberkandja olema.Nad aga vist ei tunne seadust sest seadus just ütleb et see kas on digitaalselt või mingil muul viisil on kokkuleppe asi ja kui mingil p'õhjusel mulle näiteks digitalne värk ei sobi siis on müüa kohustatud mulle selle asja paberkandal andma.
Saaga jätkub veel.Ma küll ei kavatse 400 lehte välja printida ja raamatut köitma hakata.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2013 09:36:42 vasta tsitaadiga

Võid neile seda linki soovitada: http://www.tarbijakaitseamet.ee/2918/
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004




sõnum 17.04.2013 11:01:19 vasta tsitaadiga

Esmalt täname tagasiside eest.

Soliidse staažiga ettevõttena oleme loomulikult kursis ka kõikide meie tegevusala puuduatavate seadusaktidega, ent paraku on see vaid üks pool hetkel presenteeritavast mündist. Paraku ei ole edastatud link mitte seadus ise, vaid link, mis on üknses nö soovitusliku sisuga ja mida üksnes üks osapool selliselt tõlgendada soovib. Tarbijakaitseseaduse § 6 lg 1 ise ütleb aga selgesõnaliselt, kes peab kaubad juhenditega varustama. Samuti ei ole seal ühtegi viidet, et see peaks olema ilmtingimata paberkandjal. Seega on ka selle paberkandjal nõudmine paraku alusetu.

§ 6. Kasutusjuhend

(1) Tehniliselt keerukale, ohtlikke aineid sisaldavale või kasutamisel erioskust nõudvale kaubale peab tootja lisama kasutusjuhendi.

(2) Kasutusjuhend peab sisaldama tarbijale vajalikku teavet kauba õigeks, sihipäraseks ja säästlikuks kasutamiseks ning kauba õigeks kokkupanemiseks, paigaldamiseks, ühendamiseks, hooldamiseks või säilitamiseks ja vajaduse korral ka hävitamiseks. Kui kaup koosneb mitmest osast, lisatakse kasutusjuhendisse loetelu kauba juurde kuuluvatest osadest (komplekti koostisosad).

(3) Võõrkeelne kasutusjuhend peab olema tõlgitud eesti keelde vähemalt käesoleva paragrahvi lõikes 2 nimetatud ulatuses ja olema üheselt arusaadav.



Kõik need ülalolevad seaduspunktid on paraku tootja poolt ka alloleva juhtumi puhul üheselt täidetud! Seetõttu loeme alloleva juhtumi omalt poolt lõpetatuks.



Lisaks, kui olla juba mõnda aega kestnud digiajastuga Sina-peal, siis digitaalsetel juhenditel on tegelikkuses ka üksjagu eeliseid:

· tänapäevaste nutiseadmete (üldlevinud nutitelefonide, tahvelarvutite jms) toel on selle kaasaskandmine oluliselt lihtsam, kaalult olematu ning puudub võimalus, et see metsa minnes maha saaks ununeda

· ka soovitava termini või osise leidmine on sekundite küsimus, sest digidokumentides on võimalik teostada „otsi“ funktsiooni, mida paraku paberkandjal teha ei ole võimalik. Viimasel juhul tuleks paraku läbi lapata kogu 400lk



Seetõttu, e-riigile omaselt soovitame digiajastuga kaasas käiaJ



Saadeti viisakalt siis pikalt.Viidatud link siis mis neile saatsin oli selline

http://www.tarbijakaitseamet.ee/kkk-2/#11

Arvatavasti teen tarbijakaitsele kaebuse.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2013 17:38:34 vasta tsitaadiga

Ei tea, ongi parem, kui paberijama vähem on. Viimati tellisin ühed Sony klapid ja nendega oli pea pool kilo pahna kaasas, millest 95% viskasin kohe minema, kuna hiina ja vene keelt ma ei vaja.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004




sõnum 17.04.2013 22:25:33 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ei tea, ongi parem, kui paberijama vähem on. Viimati tellisin ühed Sony klapid ja nendega oli pea pool kilo pahna kaasas, millest 95% viskasin kohe minema, kuna hiina ja vene keelt ma ei vaja.


Kellele mis parem on.Samas kui seadus ütleb, et nad peavad mulle selle paberkandjal võimaldama, siis ma seda ka tahan saada neilt.

Sai TKA lehel kaebus ära vormistatud. Kui nad tõesti tahavad asja raskemal moel lahendada, siis palun väga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2013 09:59:21 vasta tsitaadiga

Arulage asi, millega protsessida. Ma firma asemel oleksin selle 400 lk kahepoolselt välja printinud, mingite kaante vahele suranud ja kliendi poole teele pannud. Olekski juhtum lõpetatud icon_lol.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2013 10:08:08 vasta tsitaadiga

Mõnele meeldib igasuguste asjade üle viriseda ja ähvardada jne. Raske sul siis arvutis seda manuaali lugeda? Ja ära hakka vabandada, et seadus käseb. Õpi ajusid kasutama mitte ära virise iga asja kallal.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  DIGIZONE mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.