Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows XP Service Pack 3 alles aastal 2008 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2006 14:19:29 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
Näide: ma pakun, et kui sinu müüdaval meel oleks mingi head müügiedu tagav retsept, mistõttu seda ostetakse üle Eesti ja välismaalgi, siis sa ju ka ei tahaks seda teistega jagada? icon_wink.gif
Kuna ma olen üks paljudest omasugustest siis oleks see lihtsalt ärisaladus. Kui aga omaksin 90%+ turust siis pekstaks see teave minu käest konkurentsi ja monopole puudutavate seadustega välja icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2006 14:31:43 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
indre329 kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
indre329 kirjutas:
Kõige ägedam oli see, kui nüüd Symantec üritas (pole kuulnud sellest case'ist rohkem, seega ei tea, kas neil õnnestus) MS'i kohtusse kaevata, kuna Vista pidavat liiga turvaline olema?
Probleem oli selles et MS keeldus avaldamast infot et teised softitootjad ei saaks teha konkureerivaid arvutikaitse programme.

Selle kohta ma ütleksin daaa... Edu saladus ei tähenda vist seda, et sa teed midagi uudset, lahedat ja ülisupermegat valmis ning siis kuulutad sellest kõigile teistele, et nad saaksid seda järele teha. Loogiline ju, et kui firma arendab midagi head ja tulutoovat, siis ei taheta seda teistega jagada, vaid ise selle pealt teenida. Kapitalism ju icon_razz.gif
Näide: ma pakun, et kui sinu müüdaval meel oleks mingi head müügiedu tagav retsept, mistõttu seda ostetakse üle Eesti ja välismaalgi, siis sa ju ka ei tahaks seda teistega jagada? icon_wink.gif
Liiga lihtsustad!
Unustad ära, et win on opsüsteem, mis peab olema piisavalt avatud teistele tarkvaratootjatele. Või avalikult kuulutatud täiesti kinniseks süsteemiks - ei mingeid programme mitte üheltki firmalt ega eraisikult peale MS enda, kõik programmeerimisvahendidki peaks olema keelatud jne. Mõtle ise siit edasi...

Sellest ma nüüd küll aru ei saa. Windowsilt tahetakse turvalisust, kuna see on hetkel suur probleem. Windows tehakse turvalisemaks. Nüüd nõutakse selle turvalisus avalikustamist? Ma ei saa loogikale pihta. See on ju turvalisuse kompromiteerimine. Ükski firma ei annaks oma turvalisuse allikat välja - mis kasu sellest oleks? Ja mis programm oleks Vistale vajalik mõne teise firma poolt, kui Vista ei vaja lisaprogramme turvalisuseks? Seega, miks peaks see näiteks Symanteci kottima? Ebaloogiline ju icon_neutral.gif

Ho Ho kirjutas:
indre329 kirjutas:
Näide: ma pakun, et kui sinu müüdaval meel oleks mingi head müügiedu tagav retsept, mistõttu seda ostetakse üle Eesti ja välismaalgi, siis sa ju ka ei tahaks seda teistega jagada? icon_wink.gif
Kuna ma olen üks paljudest omasugustest siis oleks see lihtsalt ärisaladus. Kui aga omaksin 90%+ turust siis pekstaks see teave minu käest konkurentsi ja monopole puudutavate seadustega välja icon_smile.gif

Deem. Meeäri on karm icon_rolleyes.gif

EDIT: pange see teema kinni minu jaoks. Ma saan varsti AM niimoodi icon_lol.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2006 14:37:53 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
Sellest ma nüüd küll aru ei saa. Windowsilt tahetakse turvalisust, kuna see on hetkel suur probleem. Windows tehakse turvalisemaks. Nüüd nõutakse selle turvalisus avalikustamist?
http://en.wikipedia.org/wiki/Security_through_obscurity
Security through obscurity is no security
indre329 kirjutas:
Ja mis programm oleks Vistale vajalik mõne teise firma poolt, kui Vista ei vaja lisaprogramme turvalisuseks?
Kas wini tulemüür on sinu jaoks piisav? Kas ta on piisav ka kõigile teistele? Sama küsimus viirusetõrje kohta.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.11.2006 14:40:38 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
...
Sellest ma nüüd küll aru ei saa. Windowsilt tahetakse turvalisust, kuna see on hetkel suur probleem. Windows tehakse turvalisemaks. Nüüd nõutakse selle turvalisus avalikustamist? Ma ei saa loogikale pihta. See on ju turvalisuse kompromiteerimine. Ükski firma ei annaks oma turvalisuse allikat välja - mis kasu sellest oleks? Ja mis programm oleks Vistale vajalik mõne teise firma poolt, kui Vista ei vaja lisaprogramme turvalisuseks? Seega, miks peaks see näiteks Symanteci kottima? Ebaloogiline ju icon_neutral.gif
...
Taas lihtsustad liiga. Avalikustada saab ka piiratud ringile ja lisaks veel ei ole vaja alati lausa koodi avalikustada, piisab avalikust spetsifikatsioonist (nagu on WIN API - ehki see on mõnes mõttes mööda võrdlus, loodetavasti antakse mulle andeks icon_lol.gif --- tolle olemasolust vast oled kuulnud/lugenud)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 09.11.2006 15:34:43 vasta tsitaadiga

Jumal küll kuidas tre kõik nii erinevatel seisukohtadel saate olla?

Minu arust on firma enda asi, mida ta paneb, ja mida mitte oma os süsteemi. Mina MS asemel ei loobuks mediaplayerist ega mitte millegist, vaid lisaksin nad installikäiku valikuna. Kui siis ka EU tuleb oma monopolismiaga õiendama, saadaks ma ta pikalt. mida ta teha saab? Kaebab kohtusse? Ja kui ma eiran seda? Mida ta teeb? Keelab minu softi müügi? Ja siis hakkavad inimesed nõudma, ning EU oma monopolismi sinna sammusesse pista. See oli nüüd minu vaatepunkt kui oleksin MS juht.

Symantec võiks vähem lõugu rohkem plõksutada, ja avalikustada ka enda HALVAD pooled, nagu viiruste treimine, mingi sihuke skandaal ju oli, ja siis symantec, sai mingi nippiga sellest välja. Parandage kui eksin...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2006 15:53:21 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Security_through_obscurity
Security through obscurity is no security


Ja 2. rida: but its owners or designers believe that the flaws are not known, and that attackers are unlikely to find them. Tulles nüüd lõpuks tagasi teemasse icon_razz.gif - miks siis MS neid SP'sid ja turvaparandusi välja üldse laseb? Siiamaani on Windowsi kood olnud suht varjatud ja teatud firmad on ikkagi suutnud need augud avastada ja MS on suutnud need ka parandada.

Ho Ho kirjutas:
indre329 kirjutas:
Ja mis programm oleks Vistale vajalik mõne teise firma poolt, kui Vista ei vaja lisaprogramme turvalisuseks?
Kas wini tulemüür on sinu jaoks piisav? Kas ta on piisav ka kõigile teistele? Sama küsimus viirusetõrje kohta.

Nii palju kui mina olen aru saanud, siis Vista tulemüür ei ole nii lihtsa ülesehitusega nagu XP oma.

XYZ kirjutas:
Taas lihtsustad liiga. Avalikustada saab ka piiratud ringile ja lisaks veel ei ole vaja alati lausa koodi avalikustada, piisab avalikust spetsifikatsioonist (nagu on WIN API - ehki see on mõnes mõttes mööda võrdlus, loodetavasti antakse mulle andeks icon_lol.gif --- tolle olemasolust vast oled kuulnud/lugenud)

Piiratud ring on tänapäeva (infotehnoloogia) mõistes ikkagi avalik ring. Midagi salajas hoida on suht raske - kuidas . Ja ma arvan, et MS ei taha sellega vabatahtlikult riskida.
Hea näide sellest, kuidas suletud ringile antud info jõuab avalikkuseni: http://www.betanews.com/article/1076674118
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2006 16:04:04 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Mina MS asemel ei loobuks mediaplayerist ega mitte millegist, vaid lisaksin nad installikäiku valikuna.
Kui MS seda teeks oleks enamus õnnelikud.
d3t kirjutas:
mida ta teha saab? Kaebab kohtusse?
jah
d3t kirjutas:
Ja kui ma eiran seda? Mida ta teeb? Keelab minu softi müügi?
Müüki otseselt pole siiani keelatud, küll aga on määratud trahvid mõni miljon päevas.

indre329 kirjutas:
Ja 2. rida: but its owners or designers believe that the flaws are not known, and that attackers are unlikely to find them
There is a general consensus, even among those who argue in favor of security through obscurity, that security through obscurity should never be used as a primary security measure. It is, at best, a secondary measure; and disclosure of the obscurity should not result in a compromise.

Ehk siis parimal juhul see ainult viiivtab süsteemi murdmist pisut. Kord kui süsteem murtakse pole sellest kõige vähimatki kasu. Samuti pole tol hetkel korralikku kaitset kuna OS'i omanik arvas et vastava teabe avalikustamine pole nendele kasulik.
indre329 kirjutas:
Nii palju kui mina olen aru saanud, siis Vista tulemüür ei ole nii lihtsa ülesehitusega nagu XP oma.
Aga tolle viiruse ja spyware kaitse?
indre329 kirjutas:
Midagi salajas hoida on suht raske - kuidas . Ja ma arvan, et MS ei taha sellega vabatahtlikult riskida.
Aga sel juhul miks seda üldse üritatakse salajas hoida kui see üsna mõttetu on? Secure by default/by design oleks ju oluliselt parem lahendus.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.11.2006 16:18:51 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
..
XYZ kirjutas:
Taas lihtsustad liiga. Avalikustada saab ka piiratud ringile ja lisaks veel ei ole vaja alati lausa koodi avalikustada, piisab avalikust spetsifikatsioonist (nagu on WIN API - ehki see on mõnes mõttes mööda võrdlus, loodetavasti antakse mulle andeks icon_lol.gif --- tolle olemasolust vast oled kuulnud/lugenud)

Piiratud ring on tänapäeva (infotehnoloogia) mõistes ikkagi avalik ring. Midagi salajas hoida on suht raske - kuidas . Ja ma arvan, et MS ei taha sellega vabatahtlikult riskida.
Hea näide sellest, kuidas suletud ringile antud info jõuab avalikkuseni: http://www.betanews.com/article/1076674118
Kui nii võtta, siis reverse engineerigut kasutades saab kõik kätte...tarvis vaid aega ja tõsist tahtmist jms...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2006 16:35:00 vasta tsitaadiga

Täpselt, XYZ, aga just see viivitus annabki vähemalt mingisugusegi ajalise eelise.
Ho Ho, viirusetõrje ja spyware'i kaitse kohta peab ütlema, et seda näeb siis, kui Vista on ilmunud ja massidesse lastuna aktiivses kasutuses. Siis on näha, kas Vista vastab reklaamile või mitte. Arvatavasti lastakse juba esimeste kuude jooksul uuendused ja turvaparandused välja, et OS'i siluda.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.11.2006 16:48:17 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
Täpselt, XYZ, aga just see viivitus annabki vähemalt mingisugusegi ajalise eelise.
...
Kuna betaversioonid avalikuse ette paisatud, siis võib see viivitus kujuneda üsna pisikeseks icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 09.11.2006 18:10:47 vasta tsitaadiga

Ho Ho, aga mina keelduksin maksmast. mida nad siis teevad?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sleepwalking
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2006 18:28:09 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Ho Ho, aga mina keelduksin maksmast. mida nad siis teevad?


Microsoft maksis poole miljardi euro suuruse trahvi ettenähtud aja jooksul. Kui nad seda poleks teinud, oleks Euroopa Liidul olnud ilmselt õigus keelata Microsofti toodete müük Euroopa Liidus aga see pole kummagi osapoole huvides ning selleni ei arene kaasus eeldatavasti ka tulevikus. Samas, kuna MS pole kõiki ettekirjutuse tingimusi täitnud, on võimalik lähiajal uue trahvi kehtestamine, seekord räägitakse suurusjärgust 2 miljonit eurot päevas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 09.11.2006 18:50:24 vasta tsitaadiga

indre329, probleem pole mitte selles et Symantec ja teised nõuaksid MS-ilt tolle viimase OS-i aka Vista vigade avaldamist vaid MS keerab tarkvaraliselt kinni võimaluse kasutada teiste tootjate turvasofti ja ei avalda nendelesamustele tootjatele piisvalt spekke/lähtekoodi et nood just sedasama konkureerivat softi toota saaksid. Ja pmst mis seal ikka vigu avaldada olekski - üleni üks suur turvaauk niikuinii juba süsteemi arhidektuuri poolest. Kui MS-il see läbi läheb ja ülejäänud softitootjad välja sööb siis saavad kõik õnnelikud windowsiinimesed nautida parimat delikatessi erinevatest viirustes/pahalastest ja kannatlikult oodata kuu aega parandusi eelpoolmainitutele. Kui konkurentsi pole siis ei viitsita ennast liigutada kah icon_exclaim.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 09.11.2006 19:12:11 vasta tsitaadiga

sleepwalking, kui oleks ära keelatud müük, siis hakkaksid inimesed ju protestima ja puha. Ning EU oleks sunnitud alla andma. Mina oleks ikka nii teinud... Seda siis kui mina oleksin juht....
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2006 19:16:07 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
indre329, probleem pole mitte selles et Symantec ja teised nõuaksid MS-ilt tolle viimase OS-i aka Vista vigade avaldamist vaid MS keerab tarkvaraliselt kinni võimaluse kasutada teiste tootjate turvasofti

Ja miks peakski Vista kasutaja turvasofti kasutama, kui Vista selle funktsiooniga ise hakkama saab? Minu mõte on selles.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 09.11.2006 19:17:28 vasta tsitaadiga

indre329, icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

sa tõesti usud sinisilmselt seda et vista on nii hüperturvaline et hoiab kõik pahalased su masinast/datast eemale

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2006 19:20:20 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
sleepwalking, kui oleks ära keelatud müük, siis hakkaksid inimesed ju protestima ja puha. Ning EU oleks sunnitud alla andma. Mina oleks ikka nii teinud... Seda siis kui mina oleksin juht....
Aga just selle pärast sa polegi juht icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2006 19:22:02 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Ja pmst mis seal ikka vigu avaldada olekski - üleni üks suur turvaauk niikuinii juba süsteemi arhidektuuri poolest.

kõige suurem turvaauk on kasutaja ise icon_rolleyes.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 09.11.2006 19:24:10 vasta tsitaadiga

Skeptik, loomulikult ka seda, kuid OS peaks ikka olema nii üles ehitatud et loll kasutaja omavoliliselt endale teadvustamata asju peeti keerata ei saa
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2006 19:31:15 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Skeptik, loomulikult ka seda, kuid OS peaks ikka olema nii üles ehitatud et loll kasutaja omavoliliselt endale teadvustamata asju peeti keerata ei saa

ja see tõestab veelkord seda sama asja...

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2006 23:27:30 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
indre329, icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

sa tõesti usud sinisilmselt seda et vista on nii hüperturvaline et hoiab kõik pahalased su masinast/datast eemale

Ma ei ütle, et ma seda usun. Ma ütlen seda, et ootame-näeme.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.11.2006 01:01:37 vasta tsitaadiga

toreda teema olete arendanud siin... aga metsa kisub osati...
parem andke keegi mõni asjalik näpunäide "all-in-one" hotfixide kohta - noh et on üks *.exe jurakas, mille tõmbad käima ja saab kõik paika!

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2006 01:20:30 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
toreda teema olete arendanud siin... aga metsa kisub osati...
parem andke keegi mõni asjalik näpunäide "all-in-one" hotfixide kohta - noh et on üks *.exe jurakas, mille tõmbad käima ja saab kõik paika!

AutoPatcher või siis integreeri ise nad installikasse.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.11.2006 02:02:43 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
mega kirjutas:
toreda teema olete arendanud siin... aga metsa kisub osati...
parem andke keegi mõni asjalik näpunäide "all-in-one" hotfixide kohta - noh et on üks *.exe jurakas, mille tõmbad käima ja saab kõik paika!

AutoPatcher või siis integreeri ise nad installikasse.


ei see ei sobi... vaja pana peale juba installitud süsteemile.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2006 10:13:42 vasta tsitaadiga

http://www.autopatcher.com/ ju selleks mõeldud ongi icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows XP Service Pack 3 alles aastal 2008 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.