Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade : Logitech G5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 14.12.2005 01:04:24 vasta tsitaadiga

umbes seda, et meie tiim võitis 25 000$$$
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2005 01:08:37 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
külaline







sõnum 14.12.2005 01:41:25 vasta tsitaadiga

lõpetage flamemine
mambo10, sa ei ole ju seda hiirt ise kasutanud eks? Proovi mõne sõbra juures ära, see ei võta tükki küljest. Muidu ma jälgisin teie tiimi tegevust. Tegite hästi trenni ja tasus ära ka. Quakeconi võit ja 25k$+nänn thumbs_up.gif thumbs_up.gif Tublid poisid. Müts maha. Nagu paljude kallite asjadega on tihti luksust rohkem kui praktilist väärtust (praktiline väärtus ei saa ju lõputult kasvada) ära siis keela teistel nende uuest mänguasjast rõõmu tunda icon_smile.gif

teised: eks see pilt pani nüüd mõne asja paika ... icon_razz.gif

ma ise kaldun arvama, et G5 on kindlasti üks väärt riistapuu ... muuhulgas ma kuulsin, et sellel on ekstra hästi painduv juhe, on see tõsi? keegi pilti viitsiks teha vms? (juhtmest siis ja lähedalt) või näeb ta tavaline välja?

muuseas keegi võiks oma G5-e katsetada veidi erinevatel pindadel ... minu vana mx700 näiteks vihikute ja raamatute kaante peal (mis vähegi läigivad) paneb sajaga näkku ... on see nüüd laseriga paremaks läinud?
tagasi üles
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 14.12.2005 01:47:40 vasta tsitaadiga

Okei, soovin õnne, 5000 doltsa per face on kobe summa, aga ikkagi enda mängueelistused ei pane paika 99% prode mängueelistusi. Isegi mitte 1% tõenäoliselt. Ning võin täiesti vaielda ses osas, et hiir midagi ei muuda. Kasutasin enne oma MX-i mingit A4tech sabata optilist rotti (akudega) ning aim muutus käigupealt paremaks, kui hiirega oli harjunud. Laual oli konkreetselt legaalne aimbot, nagu ma seda juba mainisin MX1000 teemas. Nüüdseks juba natuke vananenud niiet kvaliteet kah natsu langeb, aga üldiselt võttes on korralik rott mängija põhialuseid (eeldusel, et staaži ka jagub).

lighT, kas sa tead juhtumisi, kes on maailma rikas mees number 2? Ma oleksin hoopis tasem kui ma seda ei teaks. Väga loogiline küll ju teada... icon_rolleyes.gif (sarkasm). Järelikult ta ei mängi Quake (ka mina ei mängi) ning suvaline HV nickname ei ütle mitte piixugi.

ot:

pidage nädalake vahet ning mängige wowi see aeg, siis lähete tagasi FPS-e taguma ning näete kui lõdvestunult ja rahulikult ja hästi te mängite thumbs_up.gif8)

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2005 01:53:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas sa tead juhtumisi, kes on maailma rikas mees number 2

Top Ten

Bill Gates
Warren Buffett
Lakshmi Mittal
Carlos Slim Helu
Prince Alwaleed Bin Talal Alsaud
Ingvar Kamprad
Paul Allen
Karl Albrecht
Lawrence Ellison
S Robson Walton

icon_rolleyes.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2005 02:03:04 vasta tsitaadiga

külaline, juhe oleks nagu musta riidest sleeviga kokku tõmmatud.
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.whykaren.com - üle 120 miljoni kasutatud varuosa! Vaata järgi!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2005 08:21:25 vasta tsitaadiga

vat need raskused, mis kaasa tulevad on tõesti hea leiutis. olen ise kogenud, et mõndade hiire kaal on.. nilbe (liiga kerge/ raske), aga.. see pole tegelikult eriti tähtis. olen laisk ja ei viitsi googelist kasutada. sama toote juhtmevaba versiooni pole?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2005 10:04:10 vasta tsitaadiga

... sedasorti üritusel hea tulemuse saavutamine on muidugi kiiduväärt, kuid see ei vabanda kohe mitte foorumis fleimimist ! Tegemist on ülevaate foorumiga, mis eeldab reaalset kogemust, mitte nagu ma juba eelpool mainisin, mingit turujutu levitamist a'la kõik räägivad ja ma olen kuulnud ! Olen reaalselt proovinud paljude firmade toodangut ja hetkel olemas nii teemakohane G5 kui ka Razer Diamondback, MX1000 ja MX310. Iseloomustuseks pole palju lisada, kes teab, mis on MX518, võib ka üsna õigesti aimata, millega G5 puhul tegemist. Mina ütleks, et kui oleks hiir, mis on G5 kaalu ja kuju, Razer'i täpsuse, ning MX1000 disainiga, siis ei oskaks ma enam paremat hiirt tahtagi. Kõige rohkem tunnen ma arusaamatust IE puhul, kuidas see hiir kellelegi üldse meeldida saab (eriti vanemad mudelid, mida need nn. yber mängurid kasutavad) ja oleks päris tore, kui keegi IE austajatest mõne uuema mudeli kohta ülevaate kirutaks, loeks huviga ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 14.12.2005 12:53:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 14.12.2005 12:51:29 vasta tsitaadiga

Mul kodus sama näriline.
Ainus miinus minu silmis on see et tal pole Forward nuppu küljel nagu MX518nel.

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2005 14:21:53 vasta tsitaadiga

paranoid, kõike saab ju bindida näiteks niiet et lükkad scrolli paremale =forward ja scrolli vasakule =back
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.whykaren.com - üle 120 miljoni kasutatud varuosa! Vaata järgi!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2005 14:45:20 vasta tsitaadiga

Sain kah korra proovida, ei meeldi see suur kobakas näppude all, razeri diamondblack on ikka parem...

mambo10 kirjutas:
umbes seda, et meie tiim võitis 25 000$$$


haiged egoistid on need gamerid kõik icon_mad.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arthurio
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 14.12.2005 17:34:56 vasta tsitaadiga

Timberg, juhtmevaba versiooni nimi on G7

hentz, thx (ma unustasin sisse logida)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 14.12.2005 18:05:52 vasta tsitaadiga

Mul on väga pikk reaalne kogemus mx518 mis on G5 eelkäija, ning see on fakt, et laseriga uued hiired ( eelkõige razer copperhead ja logitech G5) on bugised! Hetkel on küll palju vigasid firmware updatedega parandatud kuid vigu veel jagub, see on fakt. Lihtsalt minu arvates on nende uute hiirtega sutsu üle pingutatud- uuendusi on väga väga palju, kuid need uuendused ei anna mitte midagi (nt. see hiire juhe painduvamaks tegegemine..). Raskuste lisamine/eemaldamine on küll tore funktsioon ning vägagi teretulnud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2005 18:12:20 vasta tsitaadiga

imo r3vers alles sa müüsid oma mx310 et ja panid vist põhjenduseks et tahad G5 osta.
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.whykaren.com - üle 120 miljoni kasutatud varuosa! Vaata järgi!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 14.12.2005 18:51:16 vasta tsitaadiga

Ma müüsin mx300 ja mx518 kuna tahtsin osta G1, kontrolli infot..
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2005 19:49:26 vasta tsitaadiga

mambo10, aga miks sa tahtsid osta G1 mis mõtettu, pigem oleksid pidanud endale mingi vane IE ostma.
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.whykaren.com - üle 120 miljoni kasutatud varuosa! Vaata järgi!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 14.12.2005 20:31:32 vasta tsitaadiga

Hetkel olemasolev võimalus heal mängijal MS intellimouse või mõne muu sarnase vanemat tüüpi hiirega 3d shooterit mängida adekvaatsel tasemel tuleneb ainult ja AINULT kasutatavate mängumootorite uimasusest. Kui mängumootori (q2/q3/q4/UT jne) keskmine latents on 200ms stiimulist mängijale tuleva tegevusliku tagasisideni siis pole hiire nupuvajutusest väljasaadetava paketini kuluv aeg eri hiirte puhul märkimisväärselt erinev (näiteks 12ms vs 6ms) ja on kenasti maetud nagunii kõikuva 170-200ms inimese reaktsiooniajaga. Viimase 3 põlvkonna Agilendi chipide vahel selles mõttes olulist erinevust pole (18-24 MHz taktid).

Mis ei tähenda et uued hiired poleks paremad - latentsid on siiski väiksemad ja samas olukorras on madalama latentsiga sisendseadmete kasutajal ALATI eelis vastase ees, kes vanemat mudelit kasutab. Kui sellele lisandub korrektne tracking (ülalpool mainitud MS intellimouse ei võimalda korrektset trackingut palju madalamal liigutamiskiirusel kui uuemad konkurendid) laias liikumise dünaamikaalas siis pole kahtlust et uue generatsiooni hiirega, olles täielikult adapteerunud, mängib tippmängija paremini kui oma eelmise hiirega.

Samuti on oluline osa hiire ergonoomikal - paar ms võitu siin-seal disainist tulenevalt ja väiksemast lihasväsimusest tulenev üldiselt kõrgem toonus hoiab näiteks kokku 10 ms - kriitiline paremus, miks ühte või teist disaini eelistada. Ehk siis uued hiired on paremad ja kui keegi vanemaga hästi mängib siis on see vaid harjumus, uuega mängiks paremini. Kogu eelnev loomulikult ei tähenda, et hetkel uusim generatsioon hiirtest/driveritest oleks ligikaudugi ideaalne, pigem on tegu esimeste ja küllalt haledate katsetega sisendseadmeid optimeerida.

Konkreetseks näiteks ergonoomilisest disainist tingitud kiirusevõidu osas võib tuua nupukuju (ümar versus nõgus nupp) - ümara nupu puhul on sõrme puutepind väiksem ja deformatsioon/liikumisulatus suurem - vajutuse puhul hilinemine võrreldes nõgusa, sõrme jälgiva nupuga. Sarnane on lugu hiire kaaluga, ideaalne oleks kaaluta hiir, mis ei lisa asendimuutusele inertsi ületamisest tingitud viivitust.

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 14.12.2005 20:53:52 vasta tsitaadiga

hentz kas ma olen väitnud, et G1 või G5 on täiesti mõttetu? lihtsalt inimesed on selle ostu kammajaaga natukene üle piiri läinud. G1 ostsin selle tõttu, et kunagi lasin logitech mx300'ga väga palju ning see kuju meeldib mulle palju rohkem kui mx518 kuju ( mx518 peaks olema ergonoomilisem...) ja G1 on samuti normaalses hinnaklassis.

Norht Chilean G:
Ka vanemaid hiiri saab nn. "clockida" ehk siis hz muuta. Need saab vabalt ka 4ms peale panna (4ms= 250hz siis, USB default on 125hz).
Shooterite keskmine latents on 200ms? oioioi- see on küll kõvasti väiksem. Ning alati ergonoomilise hiirega pole parem trackida- väga suurte kobakatega on palju raskem trackida kui väikeste hiirtega.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 14.12.2005 23:31:39 vasta tsitaadiga

Jutt ei ole USB pollratest vaid hiire sisemisest, Agilendi kivi poolt kasutatavast taktsagedusest; Hz asemel MHz. Pollrate 1MHz usbport.sys häki kasutamisel EI taga kogusüsteemi latentsi 1ms. Shooterite keskmine latents on suurusjärgus 200ms, soovitan ise ära mõõta. See mida 3d shooter pingtimena (10-20ms) näitab EI ole ligilähedaseltki võrdne tegelikult peale lasku antava kinnituse saabumise ajaga või sulle näidatava worldupdate ajalises nihkes olekuga. Hea viis sellest teadlikuks saamiseks on samas masinas paikneva lokaalserveriga hiire lüliti rakendumisest lasuni kuluva aja mõõtmine.

Hiir mille kohta saab ütelda kobakas, pole ilmselgelt ergonoomiline - ergonoomika all saab siiski mõista vaid kohandatust konkreetset ülesannet sooritava inimese võimalikult effektiivsele ja mugavale kasutusele.

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 14.12.2005 23:50:57 vasta tsitaadiga

Norht Chilean G kirjutas:
Shooterite keskmine latents on suurusjärgus 200ms, soovitan ise ära mõõta.
kas hiire liigutamise abil vaate liigutamine käib ka sinna 200ms alla? ma ütleks, et ma ei tunne mitte mingisugust viivitust Q3A's kui fps on ilusti 120 ja monitori refresh rate samuti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 14.12.2005 23:57:28 vasta tsitaadiga

Ei - vaatamine on sõltumatu ja toimub lokaalselt. Edastatakse ilmselt vaatesuuna vektorid vms.
_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004




sõnum 17.12.2005 16:23:21 vasta tsitaadiga

Väikene võistlus ka siis https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=223472&highlight= icon_lol.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002




sõnum 18.12.2005 22:16:10 vasta tsitaadiga

http://www.logitech.com/index.cfm/downloads/software/US/EN,CRID=322,contentid=11017,OSID=1,softwareid=11305
siin kirjas, mismoodi firmware updatet teha ja soft kah selleks olemas. kohe proovin ise kah ära, sest exactmatil nagu tõesti skipib hiir. aga puidust laual nagu mitte.
edit:
asi läks paremaks raudselt, enam ei skippi niimoodi, soovitan firmware ära vahetada kui on teil firm 1.0 peal...
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2006 20:59:16 vasta tsitaadiga

pika peale on mul vasak hiire nupp täitsa ära kulund näpu alt icon_smile.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 11.10.2006 14:00:13 vasta tsitaadiga

kas neid põhja all olevaid Polytetrafluoroethylene junne kusagil müüa ka on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade : Logitech G5 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.