Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 18.08.2005 21:36:34 vasta tsitaadiga

StaticMoth kirjutas:
Nonii - mõned päevakesed rõõmsalt töötas ja sellele järgnes 8 interneti-vaba päeva ...
Ja nüüd öeldi mulle, et see purgike ei suuda Elioni jaamakesega suhelda ... icon_cry.gif


ta suudab. kuidas meil skeptikuga töötama peaks ?

skeptik vastaks sulle ise targemini kuid ta paneb oma uut arvutit kokku. kui ta masina käima saab siis ütlen edasi et ta seda teemat vaataks.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 18.08.2005 21:50:11 vasta tsitaadiga

233MMX kirjutas:
StaticMoth kirjutas:
Nonii - mõned päevakesed rõõmsalt töötas ja sellele järgnes 8 interneti-vaba päeva ...
Ja nüüd öeldi mulle, et see purgike ei suuda Elioni jaamakesega suhelda ... icon_cry.gif


ta suudab. kuidas meil skeptikuga töötama peaks ?

skeptik vastaks sulle ise targemini kuid ta paneb oma uut arvutit kokku. kui ta masina käima saab siis ütlen edasi et ta seda teemat vaataks.


Njah - mingi värk oli - tehti korda ja siis võtsid kõik teised modemid vedu, aga LinkSys ikka ei võtnud ...
Elioni poiss ütles mulle, et kui kuidagi saaks manuaalselt sellel jubinal sättida, kuidas ta jaamaga suhtleb, et siis funkaks, aga kuna ei saa, siis paraku ei saa ...
Aga tekib siis küsimus, et kuidas ta siis terve nädala suutis ja enam järsku ei "suuda" ?

Ise ootan kah, mis Skeptikul kosta on ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2005 15:32:46 vasta tsitaadiga

oot, mis tähendab et ei tööta Elioni ADSL-iga icon_eek.gif icon_lol.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 19.08.2005 15:53:44 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
oot, mis tähendab et ei tööta Elioni ADSL-iga icon_eek.gif icon_lol.gif


Mõned päevad töötas ja siis hakkas DSL tuli vilkuma ja enam ühendust ei saanud - ka teiste pillidega ...
Siis nädal hiljem lõpuks tuli tehnik kohale - tegi nati tsikipriki ja sai vanade pillidega tööle ... Praegu istub ka ainult 1 arvuti vana DSL modemi otsas aint ...
Aga LinkSys vedu ei võta enam - ütle tehnik, et nende jaam ei oska selle purgiga suhelda kahjuks ...
Et kui käsitsi seda suhtlusviisi saaks "timmida", siis saaks aga näed - ei saa ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002




sõnum 19.08.2005 17:06:18 vasta tsitaadiga

oot... kas see on Linksys modemitel siis viga?
krt ei julge enam ADSL modemitki osta icon_eek.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 19.08.2005 17:13:14 vasta tsitaadiga

keytron kirjutas:
oot... kas see on Linksys modemitel siis viga?
krt ei julge enam ADSL modemitki osta icon_eek.gif


Ei, ütles, et see nende jaama viga ...
Elioni jaam ei oska sellega hästi suhelda ...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.08.2005 17:13:35 vasta tsitaadiga

Kardan, et Elioni tehnik ei olnud selle seadmega lihtsalt kursis või teine variant, et asud juhuslikult telefonijaamast natuke kaugemal kui 3-4km siis ei suuda ka kõik seadmed liini üleval hoida, hästi seisab siis vaid ZyXel.

Samas tee seadmele RESET ning alusta seadistamist otsast, vajalikud teadmised olid siin juba kusagil mainitud, VPI 0 ja VCI 100 ning PPPoE ja kasutajatunnus-parool sisse, esialgu pole sul rohkem midagi näppida vaja, vaata kas toimetab...
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 19.08.2005 17:14:56 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kardan, et Elioni tehnik ei olnud selle seadmega lihtsalt kursis või teine variant, et asud juhuslikult telefonijaamast natuke kaugemal kui 3-4km siis ei suuda ka kõik seadmed liini üleval hoida, hästi seisab siis vaid ZyXel.

Samas tee seadmele RESET ning alusta seadistamist otsast, vajalikud teadmised olid siin juba kusagil mainitud, VPI 0 ja VCI 100 ning PPPoE ja kasutajatunnus-parool sisse, esialgu pole sul rohkem midagi näppida vaja, vaata kas toimetab...


Heh, kulla mees - kas tõesti arvad, et ma neid basic asju pole proovinud juba jumal teab mitmeid kordi?
Ja mina olingi see, kes need VPI ja VCI valued jms välja siin tõi ülal ... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.08.2005 17:18:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Heh, kulla mees - kas tõesti arvad, et ma neid basic asju pole proovinud juba jumal teab mitmeid kordi?
Ja mina olingi see, kes need VPI ja VCI valued jms välja siin tõi ülal ...


sel juhul, karp kaasa, sõbrale külla ning testi...neid purke on siin eestis rohkem kui küll üleval ning elionis kasutatavad nokia ning siemensi sõlmed toimetavad sellega kenasti...

PS. äike võib vahel märkamatultki pahandust teha...
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 19.08.2005 17:20:56 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
tsitaat:

Heh, kulla mees - kas tõesti arvad, et ma neid basic asju pole proovinud juba jumal teab mitmeid kordi?
Ja mina olingi see, kes need VPI ja VCI valued jms välja siin tõi ülal ...


sel juhul, karp kaasa, sõbrale külla ning testi...neid purke on siin eestis rohkem kui küll üleval ning elionis kasutatavad nokia ning siemensi sõlmed toimetavad sellega kenasti...

PS. äike võib vahel märkamatultki pahandust teha...


Ei, seda kindlasti, et neid on - viimase 2 nädala jooksul pole Tallinnas äike möllanud - või on? icon_rolleyes.gif
Ei usu kohe üldse, et see LinkSys'i viga on ...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.08.2005 17:25:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei usu kohe üldse, et see LinkSys'i viga on ...


katseta ikka kusagil ära, siis tead kelle kallal võtta icon_wink.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2005 22:28:43 vasta tsitaadiga

no ma ei tea... mul töötab ma ei tea mis ajast juba. probleemideta.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 22.08.2005 20:59:25 vasta tsitaadiga

sama siin....kolmandat kuud juba rahulikult...ei mingeid probleeme icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 22.08.2005 22:54:11 vasta tsitaadiga

Proovisin uuesti taha lükata - ja ei midagi ... DSL hakkab vilkuma ja vsjoo .. icon_cry.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2005 09:15:31 vasta tsitaadiga

... mis kasu on sellisest virinast ? Keegi ei oska sind nii viletsa probleemi kirjelduse järgi aidata ! Lase Elioni tehnikul probleemi olemus endale selgeks teha ja pane see siia kirja või kui hästi räägid, siis ehk kirjutab tehnik ise paar rida siia teemasse. Teinekordki juhtunud, et leidub mõni nupumees, kes tehnikute sõnul "olematu" lahenduse välja mõtleb ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 23.08.2005 10:59:57 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... mis kasu on sellisest virinast ? Keegi ei oska sind nii viletsa probleemi kirjelduse järgi aidata ! Lase Elioni tehnikul probleemi olemus endale selgeks teha ja pane see siia kirja või kui hästi räägid, siis ehk kirjutab tehnik ise paar rida siia teemasse. Teinekordki juhtunud, et leidub mõni nupumees, kes tehnikute sõnul "olematu" lahenduse välja mõtleb ...


Ja midagi targemat tal öelda ei olnudki, kui seda, millest ma juba rääkinud olen icon_evil.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2005 12:43:36 vasta tsitaadiga

StaticMoth kirjutas:
Ja midagi targemat tal öelda ei olnudki, kui seda, millest ma juba rääkinud olen icon_evil.gif

... kui tal poleks midagi targemat öelda, siis poleks ta Elioni tehnik ! Las' saadab sulle e-mail'ile täpse vea kirjelduse st. ennist sa mainisid, et tehniku sõnul pole sinu seadet võimalik vajalikul viisil seadistada - las' kirjeldab täpselt, mida pole võimalik teha ja mida teha vaja oleks, et seade tööle hakkaks. Sul on täiel määral õigus sellist infot küsida, kuna Elioni võrgukonfi muutuse tõttu, tekitati sulle ju materiaalset kahju, kuna olemasolev seade pole enam kasutamiskõlblik, kuigi idee poolest, peaks siiski olema ...
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.08.2005 12:47:39 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
StaticMoth kirjutas:
Ja midagi targemat tal öelda ei olnudki, kui seda, millest ma juba rääkinud olen icon_evil.gif

... kui tal poleks midagi targemat öelda, siis poleks ta Elioni tehnik ! Las' saadab sulle e-mail'ile täpse vea kirjelduse st. ennist sa mainisid, et tehniku sõnul pole sinu seadet võimalik vajalikul viisil seadistada - las' kirjeldab täpselt, mida pole võimalik teha ja mida teha vaja oleks, et seade tööle hakkaks. Sul on täiel määral õigus sellist infot küsida, kuna Elioni võrgukonfi muutuse tõttu, tekitati sulle ju materiaalset kahju, kuna olemasolev seade pole enam kasutamiskõlblik, kuigi idee poolest, peaks siiski olema ...


see pole vähimalgi viisil Elioni tehniku asi kui just tema sulle seda ei müünud, kui elioni müüdavad seadmed liini otsas töötavad siis on ainuke variant seda linksysi sõbra juures proovida ja vaadata kas töötab, kui ei siis garantii case, kui jah siis panna oma liini otsa modem mille konfist saab ise vaadata liini parameetreid, kui need kehvad siis Elioni helistada ja paluda uuesti liini kontollida.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2005 16:13:29 vasta tsitaadiga

indrekp

... mis siis tehniku asi on ? Lihtsalt väita, et liin on püsti ja vaadaku klienti ise, kust õige konfi leiab ? Ärieetika järgi peaks klient ikka kuningas olema ja kuigi tehniku asi pole tõepoolest kliendi seadme konfimine, peaks ta vähemalt jagama juhtnööre võrgu seadete kohta, mis on põhjustanud nii fataalse muutuse, et varem sama liini ja ühenduse otsas korralikult töötanud seade enam kasutamiskõlblik pole. Kui lugeda StaticMoth'i kirjutatut, siis on ju ISP tehnik ise väitnud, et tegemist on konfimuutusega, mitte seadme riknemisega, seega loeks ma seadme riknemise juttu alusetuks:

StaticMoth kirjutas:
Elioni poiss ütles mulle, et kui kuidagi saaks manuaalselt sellel jubinal sättida, kuidas ta jaamaga suhtleb, et siis funkaks, aga kuna ei saa, siis paraku ei saa ...
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.08.2005 16:40:16 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
indrekp

... mis siis tehniku asi on ? Lihtsalt väita, et liin on püsti ja vaadaku klienti ise, kust õige konfi leiab ? Ärieetika järgi peaks klient ikka kuningas olema ja kuigi tehniku asi pole tõepoolest kliendi seadme konfimine, peaks ta vähemalt jagama juhtnööre võrgu seadete kohta, mis on põhjustanud nii fataalse muutuse, et varem sama liini ja ühenduse otsas korralikult töötanud seade enam kasutamiskõlblik pole. Kui lugeda StaticMoth'i kirjutatut, siis on ju ISP tehnik ise väitnud, et tegemist on konfimuutusega, mitte seadme riknemisega, seega loeks ma seadme riknemise juttu alusetuks:

StaticMoth kirjutas:
Elioni poiss ütles mulle, et kui kuidagi saaks manuaalselt sellel jubinal sättida, kuidas ta jaamaga suhtleb, et siis funkaks, aga kuna ei saa, siis paraku ei saa ...


lihtsalt konkreetne tehnik ilmselt ei olnud selle seadmega kursis, seda ma juba ütlesin, ta ilmselt mõtleski sellesama VPI ja VCI seadistamise peale mis on siis 0 ja 100, lisaks siis veel ka selle, et on veel üks asi mida saab seadistada näiteks zyxeli modemites, täpsemalt mismoodi modem jaamaga suhtleb kas ANSI, g.DMT või multimode's, eelistatud on g.DMT juhul kui ansi või multimode mingil põhjusel katkema peaks, omal on igal astmel proovitud ning töötab kõigiga.
Ühesõnaga kliendil pole peale VPI VCI ja PPPoE protokolli vaja midagi teada, kui ei tööta siis nagu KORDUVALT soovitasin, proovigu ka teise liini otsas kas modem on ikka töökorras sest teised modemid ju tema liini otsas töötavad...MINGIT konfi vms muutust ei saa ei jaama ega liini peal toimuda.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 24.08.2005 17:25:37 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
indrekp

... mis siis tehniku asi on ? Lihtsalt väita, et liin on püsti ja vaadaku klienti ise, kust õige konfi leiab ? Ärieetika järgi peaks klient ikka kuningas olema ja kuigi tehniku asi pole tõepoolest kliendi seadme konfimine, peaks ta vähemalt jagama juhtnööre võrgu seadete kohta, mis on põhjustanud nii fataalse muutuse, et varem sama liini ja ühenduse otsas korralikult töötanud seade enam kasutamiskõlblik pole. Kui lugeda StaticMoth'i kirjutatut, siis on ju ISP tehnik ise väitnud, et tegemist on konfimuutusega, mitte seadme riknemisega, seega loeks ma seadme riknemise juttu alusetuks:

StaticMoth kirjutas:
Elioni poiss ütles mulle, et kui kuidagi saaks manuaalselt sellel jubinal sättida, kuidas ta jaamaga suhtleb, et siis funkaks, aga kuna ei saa, siis paraku ei saa ...


lihtsalt konkreetne tehnik ilmselt ei olnud selle seadmega kursis, seda ma juba ütlesin, ta ilmselt mõtleski sellesama VPI ja VCI seadistamise peale mis on siis 0 ja 100, lisaks siis veel ka selle, et on veel üks asi mida saab seadistada näiteks zyxeli modemites, täpsemalt mismoodi modem jaamaga suhtleb kas ANSI, g.DMT või multimode's, eelistatud on g.DMT juhul kui ansi või multimode mingil põhjusel katkema peaks, omal on igal astmel proovitud ning töötab kõigiga.
Ühesõnaga kliendil pole peale VPI VCI ja PPPoE protokolli vaja midagi teada, kui ei tööta siis nagu KORDUVALT soovitasin, proovigu ka teise liini otsas kas modem on ikka töökorras sest teised modemid ju tema liini otsas töötavad...MINGIT konfi vms muutust ei saa ei jaama ega liini peal toimuda.


Ja mis mõttega nad siis küsivad telefoni otsas, et mis firma ja mudeliga tegemist? Selle järgi peaksid saatma tehniku, kes ikka antud isenditest teavad midagi ...
VPI ja VCI on mul koguaeg õiged olnud ning PPPoE seadistused samuti ... Kuskil teises kohas seda katsetada ei ole võimalust olnud ...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.08.2005 18:56:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja mis mõttega nad siis küsivad telefoni otsas, et mis firma ja mudeliga tegemist? Selle järgi peaksid saatma tehniku, kes ikka antud isenditest teavad midagi ...
VPI ja VCI on mul koguaeg õiged olnud ning PPPoE seadistused samuti ... Kuskil teises kohas seda katsetada ei ole võimalust olnud ...


nagu ma aru sain siis tehnik testis oma modemitega ja liin on OK, kui ta su modemit seadistada ei üritanud ja arvet ei teinud siis pead ise hakkama saama või uuesti tehniku kutsuma.. 95kr sõit, 177kr 30min tööd.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 01.09.2005 00:29:16 vasta tsitaadiga

Saatsin nüüd Elionile kirja seekord ...
Eks näis, mis ja kas vastatakse ... icon_evil.gif

Nüüd just kohe läpaka ost ka ees ja tahaks juba oma wifit nautida mitte nendega jageleda icon_evil.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 01.09.2005 13:46:19 vasta tsitaadiga

kas see purk suudab suhelda samaaegelt nii b kui g vastuvõtjaga arvutitega (segane lause tuli), kui on konfitud mixed võrk? ma nagu ei saanud millegi pärast tööle nii icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 01.09.2005 18:51:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saatsin nüüd Elionile kirja seekord ...
Eks näis, mis ja kas vastatakse ...

Nüüd just kohe läpaka ost ka ees ja tahaks juba oma wifit nautida mitte nendega jageleda


kutsu tehnik kohale, eemalt ei ole neil sulle niikuinii midagi vastata kui sa mujale testima ei viitsi minna. Tehnik paneb tööle ja teeb tseki.


tsitaat:

kas see purk suudab suhelda samaaegelt nii b kui g vastuvõtjaga arvutitega (segane lause tuli), kui on konfitud mixed võrk? ma nagu ei saanud millegi pärast tööle nii


54G peaks igal juhul 54Mbit/s reziimis töötama, kui levist välja hakkad minema siis langetab automaatselt kiirust.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.