Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  TeliaSonera hakkab Põhjamaade ja Baltikumi turgudel iPhone´i müüma märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 27.05.2008 23:08:13 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Cruiser kirjutas:
mitte nagu siin tavatelefonis, et kõik nupud kogu aeg olemas ja pead mõtlema, mida nüüd vajutada.
Jaaa... see võib tõesti peadmurdev olla.. "Jumal" tänatud, et iPhone olemas on icon_rolleyes.gif
Mõtlemine on iganenud tegevus nagunii icon_razz1.gif

Samas progress ja areng on igatpidi tervitatud tegevus, või mis icon_smile.gif?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 23:17:30 vasta tsitaadiga

Progress on muidugi thumbs_up.gif icon_biggrin.gif Aga tehnoloogia areng on pöördvõrdeline inimese arenguga icon_biggrin.gif Mis ei ole hea.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 00:42:52 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Kas IM hakkab ka siis iFööne müüma icon_rolleyes.gif ?

Kindlasti, aga nr. 1 ametlik Apple kraami müüja eestis ei ole IM icon_wink.gif
http://www.apple.com.ee/kustsaabosta/
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hepman
HV kasutaja
hepman

liitunud: 06.07.2004




sõnum 28.05.2008 00:52:23 vasta tsitaadiga

Kui 2gen omab GPSi ja digikat autofookusega ja vähemalt 3MP reso, siis perfect telefon for me olemas icon_razz.gif

3G ei tõmba aga kohe üldse mitte - praegusel K800i-l see kah välja lülitatud. Senikaua, kuni Eesti mobiilioperaatorid nii ahned kui praegu, pole sellega midagi peale hakata. Praegu saab läbi Opera Mini(seadistatud ka pildid OFFi) wap.postimees.ee loetud ja gmail java app kasutades meile jälgitud, vahest harva ka mujal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 28.05.2008 02:09:18 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Olles ise iPhone omanik juba 8 kuud, siis ütlen ausalt, et ei ole sellele pillile praegu vastast. Keegi kiitles siin oma HTC'ga. Ausalt öeldes ma ei viitsiks küll pulgaga mööda ekraani toksida. iPhone'i teeb eriliseks tema ekraani suurus ja kasutusmugavus ja kui veel sellega netis surfata, no siis võtab munad märjaks küll. Isegi piiluks hea meelega, mis hinnaga see 3G variant müüki tuleb.


mul on ka htc touch cruise, enne seda kasutasin 7 aastat eerikupoegasid. Keegi ei käsi ju pulgaga mööda ekraani toksida, saab ka näppudega vajutada icon_wink.gif Pulk on lihtsalt kaasas mõnede peenemate asjade jaoks mida on vaja...näiteks wordis trükkimine vms (kuigi ka seal saab panna ekraanile suurema klaveri et näppudega trükkida). Lisaks on olemas kõik vajalik, wifi, bluetooth, 3,5G, gps, 3mp kaamera jne jne, netis saab käia opera ja IE-ga, kuna tegu windowsiga võib ükskõik mida lisaks peale installida. Ise panin google mapsi lisaks ja hea gps-iga kolada nii tundmatutes kohtades. Ka netis on hea kolada üle wifi. Ekraan on 2,8" lisaks on microSD kaardi lisamise võimalus ning neid on eestis hetkel 8gb saada. Seega ma ei näe mis sellel puudu veel on et peaks iphone võtma? Hind on ka ca 8k sellisel asjandusel ja ma ei näe hetkel vähemalt põhjust, mille poolest võiks see iphone parem olla? Lisaks peaksin installima itunesi kui tahaksin iphonet winniga kasutada?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 28.05.2008 06:48:21 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
miga kirjutas:
Olles ise iPhone omanik juba 8 kuud, siis ütlen ausalt, et ei ole sellele pillile praegu vastast. Keegi kiitles siin oma HTC'ga. Ausalt öeldes ma ei viitsiks küll pulgaga mööda ekraani toksida. iPhone'i teeb eriliseks tema ekraani suurus ja kasutusmugavus ja kui veel sellega netis surfata, no siis võtab munad märjaks küll. Isegi piiluks hea meelega, mis hinnaga see 3G variant müüki tuleb.


mul on ka htc touch cruise, enne seda kasutasin 7 aastat eerikupoegasid. Keegi ei käsi ju pulgaga mööda ekraani toksida, saab ka näppudega vajutada icon_wink.gif Pulk on lihtsalt kaasas mõnede peenemate asjade jaoks mida on vaja...näiteks wordis trükkimine vms (kuigi ka seal saab panna ekraanile suurema klaveri et näppudega trükkida). Lisaks on olemas kõik vajalik, wifi, bluetooth, 3,5G, gps, 3mp kaamera jne jne, netis saab käia opera ja IE-ga, kuna tegu windowsiga võib ükskõik mida lisaks peale installida. Ise panin google mapsi lisaks ja hea gps-iga kolada nii tundmatutes kohtades. Ka netis on hea kolada üle wifi. Ekraan on 2,8" lisaks on microSD kaardi lisamise võimalus ning neid on eestis hetkel 8gb saada. Seega ma ei näe mis sellel puudu veel on et peaks iphone võtma? Hind on ka ca 8k sellisel asjandusel ja ma ei näe hetkel vähemalt põhjust, mille poolest võiks see iphone parem olla? Lisaks peaksin installima itunesi kui tahaksin iphonet winniga kasutada?


Siin ei olegi mõtet hakata otsima põhjust, miks peaksid valima ühe telefoni teise üle. Vaidlus jõuab nagunii lõppude lõpuks juurteni - HTC operatsioonisüsteem on Windows ja iPhone jooksutab rõõmsalt Mac OS Xi. Rohkem maitse asi icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 28.05.2008 08:35:41 vasta tsitaadiga

Ja üks asi mida inimesed kes ei ole põhjalikumalt iPhonet käes hoidnud ei oska ette kujutada on iPhone touchscreen... ainuüksi see on juba selline rõõm mille pärast iPhonet kasutada
icon_smile.gif
BTW.... ma ei saa hästi aru neist kes siin seda ühe käega ei saa Phonet kasutada teemat tõukavad?! Lapsekäed?
Kahega on muidugi mugavam icon_smile.gif
Nädalake tagasi uudistasi N95't se ei istunud sugugi paremini käes... ja kui texti sisestamiseks läks siis... icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 28.05.2008 09:01:11 vasta tsitaadiga

Cruiser kirjutas:
Olles enne olnud pikalt Sony Ericssoni kasutaja, tunnistan ausalt, ei oska mina Nokiaga sõnumit kirjutada, sest tühik ju teise koha peal. Proovi mõnele paadunud Nokia kasutajale Ericson kätte anda ja öelda,et vali miulle number, olen katsetanud ja siis visatakse mulle telefon tagasi, et kuidas sellega helistada saab.
Lisaks eelnevale, ma ei mõtle ka autot juhtides sellel, mis kangi ma lülitama pean, või mis pedaali vajutama, nii ka telefoniga, ma ei mõtle sellel nuppudele, vaid sellele, mida ma saavutada tahan selle operatsiooniga. Ja võimalikult lihtsamalt, mitte keerulist teed mööda.

Aga kuda elu muidu on ka, keeruline? Nagu Vambulol? Eks õun muidugi on ergonoomika osas kõva tegija. Aga kui kaasaegne elu vaevusi tekitab, äkki on tegelikuks põhjuseks hoopis raadiosageduskiirgusest tulev peavalu? Selline tekst paneb mind paraku mõtlema, et iPhone kui taandarengut esile kutsuv seade võib olla kreatsionistide vandenõu evolutsionistide vastu või vastupidi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 28.05.2008 10:27:45 vasta tsitaadiga

Tundub, et mõnel mehel on mingi eriline vimm Apple asjade vastu?! Eiii! ei ole vaja põhjendama asuda... kedagi ei huvita kui pask apple kaup teie arvates on. Mul on kaa vahest mõni asi mis meele mõruks teeb... seda ei tohi aga teiste peal välja elada.
Teema oli emt ja iPhone kohta!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 10:29:50 vasta tsitaadiga

Täpselt, vihkajad ja muud londid võiksid oma ila endale hoida, sest teema on hoopis teises kontekstis...ise arvan, et see hind hakkab siis 10 kilo kanti olema ja ma ei imesta, kui EMT teeb veel sellise lükke, et telefoni saab osta ainult tähtjalise paketi alusel icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 28.05.2008 10:37:07 vasta tsitaadiga

no tähtajaline pakett tuleb ilmselt niikuinii, iseküsimus mis hinnaga eksole. Pakun et kui on 2 aastane tähtajaline pakett mingi 300-400 eek miinimumtasuga, siis ehk saab fööni 5000-6000 vahel kätte? oleneb muidugi ka tarnitavatest kogustest, kuid asi on piisavalt hea ja kasulik siis ilmselt EMT loob eraldi paketid. Huvitav kas olemasolevatele klientidele ka hakatakse paketti võimaldama või tuleb uus liitumine teha?
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 28.05.2008 10:47:12 vasta tsitaadiga

Ma usun et nad peavad igaljuhul uued paketid looma.. Visual voicemail on juba selline asi mis tuleb kuidagi ära lahendada.
Mõistlik oleks kindlasti mingi selline skeem, et 500eek või 1000eek pakett ja telefon 5000-6000.
Arvatavasti liigub niikuinii siin USAst tulevaid telefone edasi ja igas võrgus icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 28.05.2008 10:48:58 vasta tsitaadiga

Mul pole Mac tehnika vastu midagi. Tegelikult on enamuses tegemist väga ergonoomiliste vidinatega. See kui kasulikud/kasutud need on, on omanike enese asi. Aga kuna suhtlen üsna mitmete mäkke fännavate isiksustega, siis mulle käib juba mitu aastat pinda nende enesekindel eneseimetlus. Justkui nad oleks teistest paremad ainuüksi sellepärast, et kasutavad/omavad mäkki. Tegelikkuses on asi nii, et ergonoomiliste vidinate kasutamine on need fännid saamatuks koolitanud. Kogemus paariaastasest kontoritäie mäkkide hooldamisest.

Üks tuttav freelancerist kujundaja kaotab järjest töid, kuna ta korrutab tellijatele sama lauset: saatke see ülesandepüstitus mõnel sellisel kujul mida tema Mac tarkvara avab. Kuna tellija sellest ööd ega mütsi ei tea, siis saadab ... kujundaja kurele ja tellib teiselt. Mõnelt tellijalt saab 1 töö tehtud, suhe lõpeb peale lauset: "ma ei saa seda sellisesse failiformaati salvestada." Lollakad tellijad ütleb see tuttav. Teine tuttav on ainult kodune mäkifänn, töötab testijana. Too mees ütles, et kui iTunes tal 30GB fonoteegi metsa keeras, kaalus ta mäkindusest igaveseks loobumist. Aga fännab ikka edasi. Kolmas on tarkvara arenduse projektijuht. Ka kodune mäki kasutaja. Tassib koju töönotekat kaasa, kuna saab kodusest mäkist küll kontorivõrgule ligi, aga mäki jaoks pole tarkvara mida arendajad dokumentatsiooni hoidmiseks kasutavad...

Ehk siis veelkord, avaldatult, esialgne mõte: "mis iganes brändi tehnikat te kasutate, küündimatus ja soovimatus/võimetus õppida ei ole asjad mille üle avalikkuse ees uhkust tunda."

Mis puutub EMT iPhone müümisse, siis see on paha, sest keerab mitmel mu tihti reisival tuttaval palgaga samas järgus oleva sissetulekuallika kinni. icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wtrix
HV vaatleja
wtrix

liitunud: 09.01.2004




sõnum 28.05.2008 12:57:27 vasta tsitaadiga

kellu kirjutas:
Üks tuttav freelancerist kujundaja kaotab järjest töid, kuna ta korrutab tellijatele sama lauset: saatke see ülesandepüstitus mõnel sellisel kujul mida tema Mac tarkvara avab. Kuna tellija sellest ööd ega mütsi ei tea, siis saadab ... kujundaja kurele ja tellib teiselt. Mõnelt tellijalt saab 1 töö tehtud, suhe lõpeb peale lauset: "ma ei saa seda sellisesse failiformaati salvestada." Lollakad tellijad ütleb see tuttav.


Mis plära see on? Mul on kah hulganisti tuttavaid mäkikasutajaid. Sellist probleemi ei esine küll mitte kellelgi. Kui just mingit vana ronti Clarise softiga ei kasutata. Mäki jaoks on igasugused dokumendiformaadid küll ilusti loetavad. Pigem on see töödest ilma jäämine millegi muu taga. Kujunduste näidiseid saadetakse niikuinii pdf-s. See sinu kujundaja on lihtsalt kommunikatiivselt võimetu, muud ei midagi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 28.05.2008 13:19:01 vasta tsitaadiga

Mida mac ei suuda avada mida PC suudab?
Eriti graafika vallas?! Sama asi office asjadega?!
Mõtlesid ise välja, et midagi öelda? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 28.05.2008 13:26:19 vasta tsitaadiga

Mulle tundub ka, et seoses iPhone müügiga hakkab EMT ka uusi pakette pakkuma. EMT tahtis ju juba uuest aastast hakata pakkuma minutipõhilisi pakette, seda skandaali peaks ju veel mäletama, nüüd iphonega see võimalus realiseerub, küsimus ju hinnas ja andmeside pakettides.
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 13:34:01 vasta tsitaadiga

kui nad sinna iPhone'sse ka korraliku kaamera oleks sisse pannud, siis oleks ka täitsa ostu kaalunud, kuna telefoni kaamera leiab mul vägagi tihti kasutust... õde ostis omale selle ja tuttavalagi on. mingil määral olen näppida saanud. GUI ja OS-i poolest vast ongi veel erinev teistest telefonidest, muud lisad, nagu motion sensor, touch screen, gps jne on ka teistes moblades praeguseks sees. seega nende pärast ainuüksi iPhone poole jooksma ei kutsu. icon_smile.gif praeguseks pole vist tegu ka enam hallist massist väljapaistmisega, kuna mitmetel see aparaat juba olemas.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 28.05.2008 15:08:00 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
Mida mac ei suuda avada mida PC suudab?
Eriti graafika vallas?! Sama asi office asjadega?!
Mõtlesid ise välja, et midagi öelda? icon_neutral.gif

Yeah, rait! Ja ajakiri Saladused ja samanimeline telesaade tulevad ka minu sulest. Kahju et see ilmsiks tuli, nüüd ilmselt peab hakkamagi belletristikat kirjutama. icon_wink.gif Paranoia ...?

Spoiler Spoiler Spoiler

Aga mis puutub EMT ja uute pakettiDE tulekusse, siis EMT süvendatud rõhuasetust marketingile arvestades on see kindel. Kuna iPhone tootmismaht on endiselt pigem piiratud, siis tulevad telefonid kirvega koos. Pakettide paljususega ja järelmaksuga peidetakse saadava hüve tegelik hind ära ja arvatavasti on telefoni eest makstud tegelik hind pealt 12K.

Lisaks on maailmast teada, et iPhone mugavam kasutus tähendab suurenenud tarbimist nii andmemahu kui kõnesidemahu osas, valdav enamus iPhone kasutajaid tunnistab, et arved on veerandi võrra kasvanud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 28.05.2008 15:22:58 vasta tsitaadiga

Ma tegelen trükiettevalmisusega (AI,CDR,PDF) macil ja kunagi ei ole midagi avamata jäänud ... ühelgi poolel icon_smile.gif
Kuigi jah... corel on paadist ära ujunud... viimane on CDraw 11 icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 17:35:09 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
GUI ja OS-i poolest vast ongi veel erinev teistest telefonidest...

iPhone'i fenomen ongi interface ja meeletu kogus kolmandate osapoolte appe, millega jõnglased end pooleks saavad häkkida. Raud on suht iganenud.
Jätkuvalt arvan et Apple omab kõige kasutajasõbralikumat OS-i. Ninge ei, ma ei oma mäkki.
iTunes ja see corporate orjastamine aga käib räigelt närvidele.

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 18:12:23 vasta tsitaadiga

Nõustun incaga eelneva osas ja lisan ise veel juurde, et kõik kes te olete iPhone-i/iPod Touchi vastased.. Kas te olete ise reaalselt mõnda isendit näppinud? Ma pean tunnistama, et enne kui ise sain näppida siis suhtusin mõlemasse tootesse küllaltki halvakspanevalt, touchscreen, nii suur, you tube.. no milleks? Sain aga ise ühe tuttava Euronicsi töötaja loal näppida touchi ja peale seda see mind painama jäi..
Tõsi, tegemist on küllaltki suure mp3 playeriga, mida on küllaltki võimatu pimesi juhtida, kuid kõik muu on omaette klass. Touch on ideaalne ristsugutis Mp3 playerist ja PDA-st. Olen varem kaalunud Dell Axim X51v ostu, kuid Touch viis selle mult peast. Minu jaoks olulised asjad brauser, muusika, videod, kalender on ühendatud selles seadmes ja mis kõige parem - näpuga juhtmine.. ja tegelikult ei ole see elukas midagi nii suur. Ma pole siiani aru saanud mis moodi annab üks seade nii täpne olla näppu all.

Ka mina ei oma maci ja kui aus siis ei taha ka kuna Macbookid on vastikult soojad elukad. iPod ei ole parim Mp3 player mida osta kui pidada silmas muusika kvaliteeti, aga kahtlemata on see üks väheseid mille kasutamise õpib ära esimese 15 sekundiga. Sisuliselt tahan öelda seda, et loomulikult kui te vajate mp3 playerit mis mängib ainult muusikat või telefoni mis ainult helistab, siis kumbki toode ei ole teie jaoks, kuid kui te otsite midagi enamat, midagi universaalset mis reaalselt ka töötab, siis tasub IM Arvutides küsida ja proovida, äkki hakkab meeldima.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 18:13:40 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Olen varem kaalunud Dell Axim X51v ostu, kuid Touch viis selle mult peast. Minu jaoks olulised asjad brauser, muusika, videod, kalender on ühendatud selles seadmes ja mis kõige parem - näpuga juhtmine..

kui sa veel iPhone'i näeks icon_lol.gif

seal on lausa telefon ka sees
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 18:17:59 vasta tsitaadiga

lu1de, Sa tead miks ma pole iPhone-i ei ole veel ostnud, ei meeldi garantiita asjad, 2 korda järjest nendega orki kukkunud, enam ei taha icon_biggrin.gif
Kuigi peab tõdema, et ühe seadme kaotamine taskust oleks väga teretulnud nähtus.. : )
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 18:19:59 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
lu1de, Sa tead miks ma pole iPhone-i ei ole veel ostnud, ei meeldi garantiita asjad, 2 korda järjest nendega orki kukkunud, enam ei taha icon_biggrin.gif
Kuigi peab tõdema, et ühe seadme kaotamine taskust oleks väga teretulnud nähtus.. : )

garantii on ameerikas olemas ju icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 18:25:05 vasta tsitaadiga

Jah, aga kui kaua selline garantii reaalselt aega võtab? Ja oletame, et kui ma jailbreakin toote, see läheb piisavalt hulluks, et ma ei saa taastada ise seda enam algseisu. Apple seisukohalt olen ma rikkunud EULA-t, seega ise süüdi = Garantiid ei ole.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  TeliaSonera hakkab Põhjamaade ja Baltikumi turgudel iPhone´i müüma mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.