Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Milline Linuxi distributsioon on parim? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 15.09.2005 15:13:12 vasta tsitaadiga

Hmm... peaks ka gentuule uue võimaluse andma... viimane kord ei viitsinud ma KDE-d ära kompileerida... muu sai kõik ilusasti paika icon_razz.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 15.09.2005 15:18:47 vasta tsitaadiga

madedog, tõmba siis KDE binaar pakid.
Samas - kaua ta ikka aega võtab. 24h läheb korraliku arvutiga...

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.09.2005 15:22:16 vasta tsitaadiga

madedog, kui KDE'd installid sortsust võta kde-meta haru. Seal on küll tohutult rohkem pakette(~300) ning ./configure peale läheb tunduvalt kauem aega kuid edasised uuendused käivad see eest kõvasti kiiremini.

Kui sa just celeroni peale installima ei hakka siis peaks terve install võtma ~24-36h. Kui teha selle õpetuse järgi siis vast kauemgi kuid tänutäheks saab ka märksa korralikuma ning kindlalt töökorras süsteemi.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 16.09.2005 17:28:54 vasta tsitaadiga

Spott, mis mõtet on mul siin rääkida parimast distrost kui sa tuled kohe ütlema, et see on nõme ja pane parem puhas debian peale?

Ok ma siis üritan plusse välja tuua mis mulle Ubuntu linuxi juures meeldivad:
+ Väike, mahub ühele 700MB suurusele CD'le
+ Kellel endal CD kirjutaja puudub saab tellida endale tasuta CD
+ Kasutajasõbralik (IMHO). Algajatele kerge ja probleemile saab lahenduse kiiresti kui natukene google.com otsingut kasutada.
+ GNOME (mulle meeldib). Saadaval ka KDE aknahalduriga versioon.
+ Lihtne paigaldada (jällegi IMHO)

Rohkem neid külgi ei tule meelde mis on head võrreldes teiste distrodega vajasid minu arvates välja toomist.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 17.09.2005 23:34:13 vasta tsitaadiga

Getomees, ütlen ka mõned head sõnad siis Ubuntu kohta icon_smile.gif
Lasin selle täna oma uuele läpakale peale. Tulemus - enamus seadmeid tunnistati kohe vaikimisi ära. heli töös, ati mingid draiverid töös, cd-rw olemas, võrk olemas. WiFi peale võrgu andmete andmist olemas (erinevalt Windows XP-st, mis enne samal arvutil tahtis võrgukaardi draivereid võrgust kangesti alla laadida ja turtsus ja plärtsus, kui see ei õnnestunud). Isegi protsessori FAN-i reguleeringu sain tööle ca 10 minutiga Ubuntu Foorumis tuuseldades. Mis ei tööta - ACPI suspend to ram loomulikult. Lasin ka KDE paketid peale ja sealt KLaptopi, kuid see ei suuda siiski suspendist ATI kaarti välja tuua... Rohkem pole hetkel viitsinud sellega jamada. Samuti ei tööta hotkeyd veel (lisa nupud).
Mis on aga miinus - nimelt buutjärjekorras tuuakse enne üles võrk, kui pcmcia....

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 20.09.2005 18:40:51 vasta tsitaadiga

Ja sellega minu Ubuntu katsetused lõppesid. Kubuntu oli alguses vägagi asjalik ja .... Ja sellega minu vaimustus ka lõppes. Põhiasjad kõik korras aga nu kurat - WiFit tööle korralikult ei saa. Kaart ära tuntud kõik, kuid kõik KDE seadistusvahendid on üks paras jama... Admin modet kasutada ei saa.
Kõik seadistused, mis määran on kadunud järgmise logimisega. PCMCIA va lollakas laadib peale võrgu käima lükkamist....
Läheb Fedora peale... Läpakale Gentood ei taha vägistada...

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 21.09.2005 10:26:23 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:

Kõik seadistused, mis määran on kadunud järgmise logimisega. PCMCIA va lollakas laadib peale võrgu käima lükkamist....


Erm?

iwconfig ethX essid any key s:sinubarool
dhclient eth X

Kaob sinu pea seest iga l jebuudil a"ra ja pead igakord uuesti manuaalist lugema? Voi kuidas sa 6ieti seda WiFi-t ka"ima paned? Iga lapski teab, et Linuxi graafilised front-endid ei to"o"ta, ega polegi ilmselt m6eldud to"o"tama. Selle poolest on k6ik distrod yhteviisi halvad. Kui soovida graafilisi-front-ende mis to"o"taks kahh, siis tuleb m6ne kommerts-uuniksi poole vaadata.

A.

P.S. nimetet kaks rida saad sa ju panna tekstifaili ja paigaldada "oma-lemmik-ka"ivitusskriptide-hoiukohta"

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 21.09.2005 14:33:31 vasta tsitaadiga

OFFF, vaidlen vastu - Fedoras saan ma ilusti graafiliselt asjad ära seada. Pole kordagi sellega probleeme olnud. Seega jutt, et nad ei tööta ja pole mõeldudki töötama on bullisitt. Aga asjade unustamise kohapealt - muudan oma paneeli, logimise jne kõik ära. peale resetti aga kõik default tagasi! Justkui kõik õigused oleks paigast ära...
Lisaks see root kasutaja puudumine...
mina olen harjunud tähtsamate seadistuste korral alati su-d kasutama, et ei peaks koguaeg sudot ette toppima.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 21.09.2005 15:14:37 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
OFFF, vaidlen vastu - Fedoras saan ma ilusti graafiliselt asjad ära seada.



15:13 <+Offf> ? redhat
15:13 <+Tuxaator> redhat - http://www.redhat.com, viimane versioon 9.0. Omab ka unstable haru - Rawhide'i. | http://fedora.redhat.com/ | linuxi kerneliga
                  sarnasel kernelil ja GNU utiliitidel põhinev linuxisarnane OS, mille üheks featuuriks on mittetöötamine | kohutavalt systeemne käkk


icon_wink.gif

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 21.09.2005 16:16:31 vasta tsitaadiga

OFFF, ja ometigi olen ma üle aasta sellega elanud icon_rolleyes.gif
Kuigi on jamamist olnud on see peamiselt olnud seotud Linuxi üldise viletsa ACPI toega (eraldi tehtud skriptid töötavad OK) ja Fedora Gnome lembus. Samas saab ka KDE ilusti sellega tööle.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 21.09.2005 16:20:18 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
OFFF, ja ometigi olen ma üle aasta sellega elanud icon_rolleyes.gif


...ja naiivselt arvanud, et tegu on Linuxiga icon_wink.gif
OK Nali naljaks, graafiliste front-endidega ON paraku tihtipeale probleeme. M6nel distrol vA"hem m6nel rohkem. Totaalne mitteto"o"tamine on utreering.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 21.09.2005 19:58:08 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:
Spott kirjutas:
OFFF, ja ometigi olen ma üle aasta sellega elanud icon_rolleyes.gif


...ja naiivselt arvanud, et tegu on Linuxiga icon_wink.gif
OK Nali naljaks, graafiliste front-endidega ON paraku tihtipeale probleeme. M6nel distrol vA"hem m6nel rohkem. Totaalne mitteto"o"tamine on utreering.

A.

On, kuid vähemalt Fedora KDE-s on see korralikult ka tööle saadud. Võrk on ilusti graafilise gui-ga paika häälestatud.
Nüüd updaten yum-i abil ja lisan vajalike pakette.

Krt - miks küll pole korraliku distributsiooni läpakale KDE-ga....

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.09.2005 20:05:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Krt - miks küll pole korraliku distributsiooni läpakale KDE-ga....
Gentoo icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 21.09.2005 20:05:25 vasta tsitaadiga

mulle meeldib suse linux

aga teen ettepaneku teemasse küsitlus teha. siis saab kiiremini üldise ülevaate HV-laste linuxi valikute üle
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 21.09.2005 20:52:30 vasta tsitaadiga

Ho Ho, Gentoo on hea, kuid ma ei taha läpakat koormata pideva kompileerimisega. Juba kasvõi aku pärast. Suurel arvutil (minul siis tavaline arvuti) on ta väga hüva ja hea. Ubuntu oli suht koht OK, kuid siiski Gnome töölauaga. Mina aga KDE fänn ja selle pärast ta mulle nagu ei sobi...
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 21.09.2005 22:15:00 vasta tsitaadiga

Mis on kriteeriumid, mille järgi distro sobib kasutamiseks läpakal?
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 21.09.2005 22:22:56 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
Mis on kriteeriumid, mille järgi distro sobib kasutamiseks läpakal?
mind huvitab sama asi. eriti just aku säästmise seisukohalt
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.09.2005 22:54:24 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Ho Ho, Gentoo on hea, kuid ma ei taha läpakat koormata pideva kompileerimisega.
nagu sa ütlesid on sul ka teine vähe kobedam masin. Seega lükka mõlemale masinale distcc peale. Kui läpakas vahepeal saba seinas istub võib ta ju koos lauaarvutiga ennast uuendada. Ega siis iga päev ei pea world'i uuendama, kord nädala-paari tagant on täiesti piisav minu arvates.
Ning kahe arvutiga koos kompileerimine võib suuremate pakettide emergemise teha pea kaks korda kiiremaks(eeldusel et tegu võrdse võimsusega masinatega). Kui võrgus on rohkem masinaid siis võid ka need oma väiksesse kodusesse kompileerimisfarmi kaasata icon_wink.gif

Ühesõnaga aku piinamise kartus pole minu arvates eriline vabandus.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 21.09.2005 23:04:01 vasta tsitaadiga

Ho Ho, ja mis oleks selle kepi eesmärk?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 22.09.2005 07:06:25 vasta tsitaadiga

cbr, minu arvates - ACPI korralik seadistus, PCMCIA on buutimisel alati toodud ette võrgust. Dünaamiliselt reguleeritav protsessori kiirus - et ei kasutataks kogu aeg ehk 100% ära vaid ainult 70% maksimaaalselt, kui vaja. ACPI skriptide suutelisus juhtida protsessori ventilaatori tööd. Buutimisel erinevate võrgukaartide kohe tööle tämbamine, kui ta leitakse. Ja seda kiiresti tehes, mitte vaikimisi 30s otsides ja siis edasi alles liikudes. Kernelisse kohe sisse kompileeritud praktiliselt kõik võrgukaardid, videokaardid, muud kiibistikud. Korralik riistvara detector, mis esmalaadimisel kõik vajalikud moodulid üle kontrollib. WiFi võrkude lihtne hallatavus, et saaks vabalt ühest võrgust teisse minna.

Sellised arvamused esialgu...

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 22.09.2005 08:14:34 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
cbr, minu arvates - ACPI korralik seadistus, PCMCIA on buutimisel alati toodud ette võrgust. Dünaamiliselt reguleeritav protsessori kiirus - et ei kasutataks kogu aeg ehk 100% ära vaid ainult 70% maksimaaalselt, kui vaja. ACPI skriptide suutelisus juhtida protsessori ventilaatori tööd. Buutimisel erinevate võrgukaartide kohe tööle tämbamine, kui ta leitakse. Ja seda kiiresti tehes, mitte vaikimisi 30s otsides ja siis edasi alles liikudes. Kernelisse kohe sisse kompileeritud praktiliselt kõik võrgukaardid, videokaardid, muud kiibistikud. Korralik riistvara detector, mis esmalaadimisel kõik vajalikud moodulid üle kontrollib. WiFi võrkude lihtne hallatavus, et saaks vabalt ühest võrgust teisse minna.

Sellised arvamused esialgu...


Sa unustasid lisada VAIKEPAIGALDUSES. Oskaja ka"es vastab IGA liinuks nendele n6uetele kui too on mingi aeg pusinud icon_wink.gif

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 22.09.2005 09:49:34 vasta tsitaadiga

My 2 cents...

OFFFi kommentaar fedorale on praktikas 2l korral kinnitust leidnud. 2 korda panin peale ja 2 korda lasin ta mittetöötamise pärast õhku. Teatud Via chipseti( Selle mis Epox 8KRAIs sisaldub) integrreritud võrgu jaoks laaditi krooniliselt VALED dravierid ja draiveri jõuga muutmisest ei tehtud väljagi... Lisaks sellele hakkas fedora init lihtsalt lambist külmama ja kuna see on graafiline oli võimatu külmamise korral aru saada milles asi. ARGH! Lisaks... igasugune sobivus muude linuxitega on FEDORAS täitsa tuksi keeratud... ifconfigit POLE. ps vist isegi oli... ei tulegi hetkel meelde aga midagi oli veel mille puudumine VÄGA pinda käis.

Võtsin slacki hoopis ja vot see on distro minu maitse järele.

Slack 9 ga(ja linuxiga sügavamalt) esmatutvust tehes suutis init rõõmsalt läbu teha ja proovida IPd saada enne kui kaartidraverid laaditud kuid isegi ilma manuali ja ettevalmistuseta sai M leveli start skript nii ümbekorraldatud et kõik funxas... ja kuna selle skripti väljundit rõõmsalt näidatatakse ja sisuliselt tegemist käsurea sriptiga nagu ikka pole initi debugimine teps mitte keeruline. Slack 10 puhul ole seda viga enam näinud. igaljuhul soovitan igaühele kes tahab linuxi siseelu natuke lähemalt kogeda. samas põhiliste arvutiteadmisega kasutaja jaoks on slack samalihtne ülespanna ja käivitada kui ükskõik mis teine distro ja kindlalt lihtsam kui gentoo.

Korralik käsurida on üks linuxi tugevamaid külgi... Ma ei talu distrot mis ei võmalda mul kõiki masina aspekte käsurealt kontrollida.

Debiani proovisin ka ära aga apt-get on kõike muud kui intuitiivine... lisaks ei meeldinud mulle debiani kapseldus võrguinterfaceide confi ümber. Eks ta harjumise asi oli aga üllataval kombel osutus Slack intuitiivseimaks.

Gento kohta ütlen ainult seda et eip tõmba 24-36 tundi veeta baassüsteemi installides/kompileerides. tunnike mis slacki installiks kulub on rohkem kui küll...

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2005 13:01:52 vasta tsitaadiga

... kui sobib Gnome töölaud, siis saab Gentoo hästi kiirelt, lihtsalt ja graafiliselt peale selle toreda distro abiga:
http://desktop.vidalinux.com/
... olen juba päris mitmes kohas katsetanud, kus vaja süsteem kähku ja kohe toimivana peale saada - install kiirem, kui windoozal. Mis peamine, olemas on ka täiesti korralikult töötav AMD64 versioon. Pole veel pettuma pidanud ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 26.09.2005 12:45:49, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.09.2005 13:22:09 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Ho Ho, ja mis oleks selle kepi eesmärk?
distcc kasutamine ja seadistamine on kordi lihtsam kui X'i confimine, neti seadistamine või gentoo enda installimine. Ma ei saa aru mis selles keerulist on.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.09.2005 13:35:55 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
pacho kirjutas:
Ho Ho, ja mis oleks selle kepi eesmärk?
distcc kasutamine ja seadistamine on kordi lihtsam kui X'i confimine, neti seadistamine või gentoo enda installimine. Ma ei saa aru mis selles keerulist on.

Arusaamatuks jäi miks peaks läpakale softi peale saamiseks looma "kompileerimisfarmi"
Läpakas on ju üldjuhul töövahend kuhu pannakse peale selline tarkvara mis ei nõua hilisemat ajamahukat ümbertegemist. Vajalikud uuendused peavad peale minema minimaalse ajaga.

Ja kui tahakski käsitsi konfi mudida paneks Slackware või Debiani. Ma usun, et saavutaks sellega päris suure ajavõidu.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Milline Linuxi distributsioon on parim? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.