Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 6 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2014 19:35:15 vasta tsitaadiga

10.10.10,

tundub, et seal kus reisisid ja hindu jõllasid - pole veel "hinnasula" toimunud icon_lol.gif beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 23.02.2014 00:46:25 vasta tsitaadiga

Prantsusmaal ja Belgias siis..
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2014 15:39:43 vasta tsitaadiga

MafJose kirjutas:
Huvi pärast siis küsiks mis autoga sul tegu on ja mille põhjal järeldad, et su auto nii alajuhitav on? Igapäeva autodest suhteliselt mõttetu rääkida kuna Gran Turismos ikka peamiselt rajasuunitlusega masinad.
Kuigi samas tegu ikkagi mänguga ja õiget hinnangut suudab anda vast elukutseline võidusõitja icon_lol.gif


90nda aasta BMW 525i.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 08.03.2014 14:34:49 vasta tsitaadiga

Vanemates GT mängudes oli selline rada nagu Midfield Raceway GT5 ja GT6 seda rada enam ei ole - tegu oli ühe minu lemmik rajaga, võib isegi öelda, et see rada meeldis mulle niivõrd, et ükskõik, mis auto oli, ikka viitsisin time trialis tundide viisi sõita... ühesõnaga on uuemad GT-d minule suur pettumus, kuigi muus osas mäng arenenud ja kõik ok, aga ma ei saa enam seda elamust, mis vanasti.

Oskab keegi asjaga rohkem kursis olev inimene mulle öelda, miks seda rada enam GT-s ei ole ja kas on lootust see millalgi tagasi saada nt. mingi patchiga või eraldi GT storest ostes?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2014 15:27:15 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Vanemates GT mängudes oli selline rada nagu Midfield Raceway GT5 ja GT6 seda rada enam ei ole - tegu oli ühe minu lemmik rajaga, võib isegi öelda, et see rada meeldis mulle niivõrd, et ükskõik, mis auto oli, ikka viitsisin time trialis tundide viisi sõita... ühesõnaga on uuemad GT-d minule suur pettumus, kuigi muus osas mäng arenenud ja kõik ok, aga ma ei saa enam seda elamust, mis vanasti.

Oskab keegi asjaga rohkem kursis olev inimene mulle öelda, miks seda rada enam GT-s ei ole ja kas on lootust see millalgi tagasi saada nt. mingi patchiga või eraldi GT storest ostes?


Sama siin, eluhea rada oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2014 16:41:37 vasta tsitaadiga

http://www.gtplanet.net/24-new-track-logos-discovered-on-gran-turismo-5-website/
Mingi plaan ilmselt Midfieldiga GT5s oli. Kuna päris paljud neist tulid GT6e, siis võib veel juhtuda, et tuleb neid DLCga kuuele juurde, või lisanduvad tulevikus. Ühesõnaga, lootust on.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2014 19:15:30 vasta tsitaadiga

eila just kimasin siin GT2-e ning oli sõit kus sai mingi 30K pluss 250K masina

3 ringi ning midfield raceway - piirang oli 591HP

tegin lõtva ära isegi 364HP honda S2000-ga

igatahes vinged elamused - üle mingi 2 kuu pelida vanu GT mänge icon_biggrin.gif

EDIT: päris põnev oleks, et enne kui kõik GT5-e online kraanid kinni keeravad - lisatakse ka kõik vanad rajad! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 00:51:12 vasta tsitaadiga

Hetkel tööle pannes hakkas sakutama 1.05 uuendust, eile seda veel ei olnud, kahjuks suurus vaid 100mb, midagi suurt kahjuks olla ei saa.

Edit. See autode otsing on ülimalt mugav.

_________________
Kogun arvuti protsessoreid, kui teil leidub kuskil mõni, siis hea meelega võtan vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 11.03.2014 09:02:03 vasta tsitaadiga

m2ger kirjutas:
Hetkel tööle pannes hakkas sakutama 1.05 uuendust, eile seda veel ei olnud, kahjuks suurus vaid 100mb, midagi suurt kahjuks olla ei saa.

Edit. See autode otsing on ülimalt mugav.


Eile õhtul kusagil 22 paiku uuendas minul 1.05 peale, aga jah, midagi erilist juurde küll ei tulnud, lootsin, et topivad palju oodatud midfieldi raja ka sisse, kui ei... icon_sad.gif
Otsing on ja üsna mugav vidin, valid vajalikud parameetrid ja auto olemas..

Keegi oskab öelda, mis asi see login bonus endast kujutab ?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 09:09:11 vasta tsitaadiga

Igapäev mängu sisenedes (PSN sisselogitult) saad boonust, boonus tõuseb kuni 200% (võidusõitude auhinnaraha).
_________________
Kogun arvuti protsessoreid, kui teil leidub kuskil mõni, siis hea meelega võtan vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 11.03.2014 09:30:27 vasta tsitaadiga

Mulle meeldis GT4s selline rada nagu Citta di Aria, ausalt ka. Tahaks veel seda kimada, aga pole enam ei GT4 ega pole seda ka GT6s.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 14.03.2014 16:35:16 vasta tsitaadiga

Kas kõigil on see GT Store nii tühi, et pakutakse raha eest ainult mängu raha? Vaatasin granturismo kodulehel oli GT5 mingi DLC, kust sai endale autosid ja radu ka osta... huvitav, et GT6 ei saa.
Samuti lugesin, et tulevikus mingi updatega on plaanis lisada veel ka selline vidin nagu track creator ja mingid GPS vidinad, samuti 3D tugi - ei tea kas neid asju peab peab väga kaua ootama või on see lähituleviku teema...?

GT5 pidi ka see course maker olemas olema, sõbral see mäng olemas, aga pole küll tähele seda pannud, vb uuendamata... ei tea kas sellega saab äkki ise selle midfieldi raja teha?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 14.03.2014 17:43:43 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
GT5 pidi ka see course maker olemas olema, sõbral see mäng olemas, aga pole küll tähele seda pannud, vb uuendamata... ei tea kas sellega saab äkki ise selle midfieldi raja teha?


Ei. GT5's annad vaid mingid parameetrid ette ja course maker teeb ise raja. Seal ei saa ise valida kuju.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 06.04.2014 17:47:02 vasta tsitaadiga

Homme siis on oodata GT6-le 1.06 update http://www.gtplanet.net/gt6-v1-06-coming-april-7th-includes-gps-visualiser/
ei tea, kas midagi asjalikku ka tuleb nt. track creator...? GPS vidin, sellest ei ole ma eriti sotti saanud, et mida siis ikkagi sellega teha saab...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2014 19:21:33 vasta tsitaadiga

v1per, kui Sul pole spetsiaalse lisavarustusega GT86 ja Fuji või Tsukuba ringrada käepärast, siis mitte midagi. Veel.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2014 19:46:22 vasta tsitaadiga

Milleks sellist asja videomängu? Igati meeldivam uuendus oleks olnud uued autod, rajad või muud lisad, mis parandavad oluliselt mängitavust.
Data Logger tundub selline tühine vidin, mille eesmärk on vaid näidata, mida PD teha suudab. Tavalise mänguri jaoks jääb see kasutuks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 07.04.2014 16:35:17 vasta tsitaadiga

Ega ei tea jah, mida see uuendus veel sisaldab, need paar asja on küll eraldi väljatoodud, kuid ise loodan, et poetatakse siiski midagi asjalikku ka lisaks...

e: nagu arvata oli, siis lootus on lollide lohutus ning ei tulnud selle 1.06 updatega midagi asjalikku - http://www.gran-turismo.com/gb/news/00_1446438.html
Mäng pole hetkel veel kodus, seega reaalselt pole uurida saanud, kuid GT kodulehe andmetel peale tilu-lilu seal muud huvitavat pole. Krt... kui nad radasid updatega lisada ei taha, siis pangu kasvõi GT Store müüki, vanade heade radade eest olen nõus kasvõi maksma, aga ei selle asemel raiskame meeletu aja mingi suvalise pahna tootmisele, millest lihtsal inimesel kasu ei ole..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2014 23:11:34 vasta tsitaadiga

v1per, minu kui võidusõiduhuvilisele pakub tegelikult see võimalus oluliselt rohkem pinget. Pluss, tagasi tuli ka Data Logger.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 08.04.2014 08:00:21 vasta tsitaadiga

Data Loggerist ma saan aru, seda olen ka ise vahest näppinud varasemates GT-des (kui see on ikka see sama telemeetria andmete analüüsimis vidin, mida mina mõtlen), kuid selle GPS Visualiser, võid sa huviline olla, kuid kasu sellest vidinast sulle küll ei ole.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2014 12:56:26 vasta tsitaadiga

v1per, Visualizerist oli mulle tegelikult kasu juba GT5 ajal, kui Top Geari rajal Coulthardiga võidu sai sõita. Nüüd seesama asi kõigile kasutada ju. Pluss kui kohale jõuab välja reklaamitud radade tegemine selle sama Visualizeriga.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 09.04.2014 12:18:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi goodwood festival 5-3 on ära teinud? Oskate ehk nõu anda, kuidas seda ülikiired Red-Bulli juhtida? Kurvi pööramine on minu jaoks peavalu, rada on nii kitsas ja nii nagu ma pööramise nuppu vajutan, keerab auto kohe liiga palju - murule. Ülejäänud festivali sõidud on mul kullale kõik tehtud... mulle pole kunagi eriti need ulmelised ja pööraselt kiired autod istunud, pigem eelistan sõita GT mõistes keskklassi autodega - max 500-600 hobujõudu.

PS! 3D tugi oli küll pettumus, lootsin, et tuleb selline 3D tugi, mis võimaldab kahekesi mängides pilti mitte poolitada, vaid annab võimaluse mõlemal sõitjal ühte suurt pilti näha, kuid jah... seda paraku ei olnud ning üleüldse paistsid need 3D efektid suht magedad olema... erilist vaimustust vähemalt minus see ei tekitanud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 09.04.2014 19:25:01 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Ega seal muud nõu pole anda, kui muuda juhitavuse tundlikus vastavalt enda vajadustele (saab seadete alt muuta) ja lihtsalt harjuta/proovi, kuni õnnestub. Endal läks õnneks ja sain vist 7-8 korral tehtud.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 13.04.2014 18:09:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda GT garage editorit on proovinud ? https://www.youtube.com/watch?v=ANaficMjCrQ

e: Kas kellelgi mõnda head auto seadistust ei ole jagada?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 16.04.2014 13:42:32 vasta tsitaadiga

Tere fellow GT6 mängijad. Milliseid headsette Te kasutate onlines mängimiseks?

Ma ise mängin vaid kahte mängu võrgus (ja üleüldse): GT ja GTA, ning hetkel on mõlemat võimalus onlines mängida.

Paraku pole mul PS3'ga kaasa ostetud headseti.
Milline neist kõigist erinevatest pooodides saadaval olevatest sobiks PS3 "külge panna" st. kuidas ta ühendub? kas puldi külge? või miski muu variant?

Või on kõige õigem Sony Center'isse minna ja sealt mingi kallis headset osta? Päris €100 ei sooviks ka kulutada icon_neutral.gif

Igasugune info eest ette tänades icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.04.2014 15:54:07 vasta tsitaadiga

tyler, PS3 puldil pole ühtegi pesa kõrvaklappide jaoks. Tänapäeval on selline juhtmeta ühendamise võimalus olemas nagu Bluetooth.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 6 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.