Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tünga saamise teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2023 14:23:58 vasta tsitaadiga

Vale värvi kollane
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2023 22:06:24 vasta tsitaadiga

Läksime semudega peal klubitiiru Tommi Grilli sööma. Kõigil kõhud täis ja hea olla. Mina kassas-kuulge ma ei ole klubivõileiba saanud. Meil ei ole teie tellimust... Sulas maksnud ja tšekki ei ole vaja...nagu ikka.
Aastaid hiljem täpselt sama reha otsas. Sama resto, sama seltskond. Visati puid alla, et võta arve ka icon_razz.gif "aa ei ei ei. maksan sullis". Sain... hui sain icon_biggrin.gif
Sattsuin hiljuti üle pika aja taas. Kaardimakse ja palusin tšekki. Inimene õpib kogu elu.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2023 01:55:21 vasta tsitaadiga

Ostsion GTA V Xboxile. Lähen seadistuste menüüsse, et ray tracing sisse lülitada. No ei leia... kas ma olen pime. Hakkan uurima... No tra küll... GTA V Xbox One ja Xbox Series X jaoks on täiesti erinevad tooted. Ma ostsin muidugi selle vanema "One" versiooni icon_redface.gif icon_lol.gif
~9 eur, pole hullu, järgmine kord tähelepanelikum.

Vähemalt pole ma ainuke rofl.gif

https://www.reddit.com/r/GTAV/comments/uqrp5z/gta_v_no_performance_settings_xbox_series_x/
https://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV/comments/12gt05x/help_me_find_graphics_mode_it_is_missing_in_my/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 25.08.2023 22:16:44 vasta tsitaadiga

Ahh ei osanud paremat kohta leida tõsta võib.
Kunagi koolis piilusin puhtal veneajal õpetajale saba alla kuid teised õpilased reetsid. Lugu sai kiirelt läbi tiriti käeotsas haiglasse võeti viidi ilmselt oli rönken hoiti kõvasti kinni pandi kõvasti kiiritama jõudsid mõned laksud tõmmata üle kuni lahti sain rabeletud kuid kahjustused on nüüd terveks eluks.
Kuigi olin viieline õpilane millest sai teveks eluks pingutamine.
Tänaseks olen täiesti teistsugune ja raske elu. Kuid jah nii veneajal käisidki asjad. Nii oli lugu ka minuga. Sellepärast teistune olengi kui peaks. Vähemal valgustasin mis oli juhtunud kunagi. Siis teate ka miks. Kui ma sõbraga käisin seal haiglas kus see toimus siis mind vaadati veidra pilguga ja küsiti kes see on sõber ütles minu nime siis vaadati väga ehmunult juu nad teadsid seda ainult minul oli see kergelt ununenud kuid see aasta näe imet sain teada mis ikkagi kunagi juhtus. Nalja lugu see ei ole.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2023 00:21:20 vasta tsitaadiga

XeStAiSy kirjutas:
Ahh ei osanud paremat kohta leida tõsta võib.
Kunagi koolis piilusin puhtal veneajal õpetajale saba alla kuid teised õpilased reetsid. Lugu sai kiirelt läbi tiriti käeotsas haiglasse võeti viidi ilmselt oli rönken hoiti kõvasti kinni pandi kõvasti kiiritama jõudsid mõned laksud tõmmata üle kuni lahti sain rabeletud kuid kahjustused on nüüd terveks eluks.
Kuigi olin viieline õpilane millest sai teveks eluks pingutamine.
Tänaseks olen täiesti teistsugune ja raske elu. Kuid jah nii veneajal käisidki asjad. Nii oli lugu ka minuga. Sellepärast teistune olengi kui peaks. Vähemal valgustasin mis oli juhtunud kunagi. Siis teate ka miks. Kui ma sõbraga käisin seal haiglas kus see toimus siis mind vaadati veidra pilguga ja küsiti kes see on sõber ütles minu nime siis vaadati väga ehmunult juu nad teadsid seda ainult minul oli see kergelt ununenud kuid see aasta näe imet sain teada mis ikkagi kunagi juhtus. Nalja lugu see ei ole.


Wtf? Mitte midagi ei saanud aru. Lauseehitus on kohutav. Komad on ka kappi ära ununenud.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2023 00:40:17 vasta tsitaadiga

Ära ütle, et sa esimest korda loed selle kasutaja postitusi? Krüpteering hullem kui laurxil.
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2023 00:45:36 vasta tsitaadiga

Rönken tegi oma töö ilmselgelt...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2023 00:53:49 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
XeStAiSy kirjutas:
Ahh ei osanud paremat kohta leida tõsta võib.
Kunagi koolis piilusin puhtal veneajal õpetajale saba alla kuid teised õpilased reetsid. Lugu sai kiirelt läbi tiriti käeotsas haiglasse võeti viidi ilmselt oli rönken hoiti kõvasti kinni pandi kõvasti kiiritama jõudsid mõned laksud tõmmata üle kuni lahti sain rabeletud kuid kahjustused on nüüd terveks eluks.
Kuigi olin viieline õpilane millest sai teveks eluks pingutamine.
Tänaseks olen täiesti teistsugune ja raske elu. Kuid jah nii veneajal käisidki asjad. Nii oli lugu ka minuga. Sellepärast teistune olengi kui peaks. Vähemal valgustasin mis oli juhtunud kunagi. Siis teate ka miks. Kui ma sõbraga käisin seal haiglas kus see toimus siis mind vaadati veidra pilguga ja küsiti kes see on sõber ütles minu nime siis vaadati väga ehmunult juu nad teadsid seda ainult minul oli see kergelt ununenud kuid see aasta näe imet sain teada mis ikkagi kunagi juhtus. Nalja lugu see ei ole.


Wtf? Mitte midagi ei saanud aru. Lauseehitus on kohutav. Komad on ka kappi ära ununenud.

Kuidas sa siis aru ei saa.

Vaatas õpetajale seeliku alla ja karistuseks viidi kuskile haiglasse ning tehti vägisi röntgenpõlleta pilte, mis permanentse jälje jättis. Enne seda olid koolis viied. Pärast käis sõpsiga seda haiglat veel üle kaemas.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 26.08.2023 15:05:04 vasta tsitaadiga

oli nii jah tegelikult asi on kriminaalne. Ma jah ei taha väga valgustada. Seda keegi kodus ei tea, veelvähem vanemad. Ma ei taha torkida. Kuid kui teatakse mis elu kunagi käis siis selge näide. Hetkel ikkagi üritatakse ravida kus nende aastate jooksul hakkab paremaks minema kuid uuesti õppima ma ilmselgelt ei hakka, see lihtsalt pole võimalik. Mõne aastapärast juba 50 peale seda hakkab mulla poole juba. Ma siiamaani tean seda klassi õpetaja nime vabalt saaks kõik rattasse tõmmata. Kuid ilmselt jätan sinnapaika liiga palju dmg. See millega ravi protsess käib siiski jätan mainimata kõik ei pea teadma. Lihtsalt see on asi mida ei pidanud juhtuma kuid siiski juhtus.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2023 15:35:29 vasta tsitaadiga

Nõuka ajal toimus tõesti asju, mille toimumise võimalust mõni keeldub tunnistamast. Rääkida pole mõtet, enamus ei usu nagunii.
Mõni õpetaja käitus täitsa nii, nagu Iirimaa lastekodudes töötanud nunnad... Oli juhtumeid, mis lõppesid inimese sandistamise või surmaga.

Teemasse tagasi. Mul oli hiljuti juhus, kus lasin koduvõtmest koopia teha. Meister haaras riiulist tooriku, võrdles silmaga. Pistis masinasse, tegi "tsirr tsirr". Kodus vaatasin - uus võti ei lähe lukuauku. Huvi pärast kontrollisin nihikuga: uus oli tiba paksem. Ei hakanud tagasi kah minema, tõestada ei anna kuidagi ja nii ma selle 13 eurot koolirahaks kirjutasin. Uuele katsele minnes võtan nihiku kaasa ja proovin meistriga koos kontrollida, et toorik oleks täpne. Lukk on mingi Assa firma toode, tavaline kodulukk.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.08.2023 15:51:27 vasta tsitaadiga

kui mingi kviitungi ka said, et meistrile meelde tuletada tema juures käimist, siis saad ju ette näidata, et toorik juhtus olema liiga paks ja vaja kas uus teha või kui võimalik, see paksem õhemaks töödelda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2023 16:15:52 vasta tsitaadiga

Kassmees, meistri juurde tipa-tapa tagasi ja kurta muret, sai korda. thumbs_up.gif
Been there, done that.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2023 21:39:12 vasta tsitaadiga

Kassmees, no seda nüüd tünga saamiseks küll nimetada ei saa.Tõesti,võta see võti kaasa ja mine selle meistri juurde ning kurda mure ära.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2023 22:32:47 vasta tsitaadiga

XeStAiSy, kahju sinust. aga ju siis pidi nii minema (saatus). icon_neutral.gif
Kommentaarid: 308 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.08.2023 15:58:56 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Nõuka ajal toimus tõesti asju, mille toimumise võimalust mõni keeldub tunnistamast. Rääkida pole mõtet, enamus ei usu nagunii.
Mõni õpetaja käitus täitsa nii, nagu Iirimaa lastekodudes töötanud nunnad... Oli juhtumeid, mis lõppesid inimese sandistamise või surmaga.

Teemasse tagasi. Mul oli hiljuti juhus, kus lasin koduvõtmest koopia teha. Meister haaras riiulist tooriku, võrdles silmaga. Pistis masinasse, tegi "tsirr tsirr". Kodus vaatasin - uus võti ei lähe lukuauku. Huvi pärast kontrollisin nihikuga: uus oli tiba paksem. Ei hakanud tagasi kah minema, tõestada ei anna kuidagi ja nii ma selle 13 eurot koolirahaks kirjutasin. Uuele katsele minnes võtan nihiku kaasa ja proovin meistriga koos kontrollida, et toorik oleks täpne. Lukk on mingi Assa firma toode, tavaline kodulukk.


ajad asja liiga keeruliseks. Ütled, et ei tööta ja nii on. Kui sa hakkad sinna mingi nihiku kaasa jne., siis nähakse, et see vend on tõeline kretiin või pedant.

Mul oli viimane kogemus parem - tegin kaks võtit, ütles et kui ei tööta ja probleemid, siis toogu tagasi ja teeb veidi õhemaks.
Õnneks polnud vaja, aga hea suhtlus.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2023 14:30:51 vasta tsitaadiga

Ostsin meeltesegaduses Alibabast ühe tööriista, mis maksis 1500EUR, küsin, mis saatmine on. 150EUR Ok, sobib, pange teele. Kõik käis lobedalt ja üksteist mõistvas õhkkonnas, Wang Hui osutus meeldivaks müüjatariks.
Siis aga asjad pöördusid, kui asi jõudis Klaipeda sadamasse. Saadeti arve 450 eurile, mis sisaldas igasugust jampsi a'la votrmistamine, vormistamise vormistamine vormistamise vormistamise vormistamine jne.... Kirjutan vastu, et saatekulud on juba makstud, et mida veel? Ei, see olevat vaid teenus, millal kaup on laeval, mis maksis 150 eur, läbides 10000meremiili. Aga nüüd on sadamas hoitasud jms, mis maksavad lisaks, makske ära need lisad ja saadame kauba edasi Tallinna. No maksin siis, mis mul üle jäi.
Täna uus meil, teie kaup on Tallinnas, kui maksate kõik hoiu ja vormistamistasud ja üleandmis tasud jms 120 eur, siis saate kauba kätte. Muidugi ärge unustage tollimakse maksmast. Krt, see nii spetsiifiline kaup, küsin et äkki teete ise ära, jaa saab ikka, 50 eur vaid.
Ehk siis ei osanud selle peale küll tulla, et handling nii kallis saab olema shipingule lisaks icon_evil.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2023 14:38:36 vasta tsitaadiga

Hui ta kokkuvõttes meeldiv oli icon_lol.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2023 14:50:11 vasta tsitaadiga

Aga HUI pole enam asjaga seotud, need arved esitavad juba Läänemereäärsete logistikafirmade mogulid kopp.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 11.10.2023 14:57:09 vasta tsitaadiga

Nii pikk jutt, aga tööriista linki ei lannud..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2023 15:15:36 vasta tsitaadiga

ot:
Vaatan foorumi listis, siia teemasse on tekkinud uusi postitusi....selge Hiid, ostis jälle midagi... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2023 15:40:48 vasta tsitaadiga

Täpselt sama mõte. icon_lol.gif

Et aus olla, ma sain ka natuke tünga eile. Minu saaga aiandusfirmast tellitud kaubaga sai lõpuks lõpu, kui mul õnnestus välja nõuda arve ja see ära maksta ning ka ise kaubal järel käia. Esimene tüng seisis selles, et tellimuse tegin enne oktoobri algust, 2. oktoobrist algas aga allahindlus. Arve väljastati mulle alles eelmise nädala lõpus, ja muidugi tellimuse tegemise ajal kehtinud hindadega. Minuarust ei ole see viisakas, võttes arvesse tekkinud viivitust, aga kuna ei soovinud veelgi rohkem viivitusi, siis kiristasin hambid ja maksin ära. Eks kõigil on praegu raske, ja iseenesest on tegu head kaupa pakkuva firmaga, ma ei taha et nad põhja lähevad.
Siis tõin kauba ära ja teen pakid lahti, muidu kõik bueno, aga üks ports väga harva saadavaid tulbisibulaid (see aasta seda sorti Eestis ei müünud keegi teine) olid tibatillukesed. No kui te olete kunagi näinud tulbisibulat, siis mahapandava kvaliteediga sibul ei peaks olema tavaliselt väikese sõrmeotsa suurune kui tegu pole mingi special botaanilise liigiga.
Pekki kui need on mingid aretussibulad mis polegi mõeldud veel järgmisel kevadel õitsemiseks, siis võiks seda ka öelda.
Jällegi, kisa ma ei teinud, sest sellest on mitu aastat möödas kui mul õnnestus seda sorti soetada ja ausalt ei mäleta 100% kindlusega, kas need peaks olema nii palju väiksemad kui harilikult, aga ette küll ei tule.

Järgmine kord tellin otse Hollandist igatahes icon_neutral.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2023 20:10:00 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Nii pikk jutt, aga tööriista linki ei lannud..

Sama mõte... Lisaks sellele, et Hiid tegutsemas, kui nägin antud teemas uusi postitusi.
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2023 13:27:36 vasta tsitaadiga

Coop poel "ostoober".
Saad 3tk sama toote ostmisel soodushinna.
Puldiga piiksutades ma ei saanud lubatud summat.
Loobusin.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.10.2023 13:29:34 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Coop poel "ostoober".
Saad 3tk sama toote ostmisel soodushinna.
Puldiga piiksutades ma ei saanud lubatud summat.
Loobusin.

Oli ikka õige coop pood? Sattus ka see paber ette ja pooled soodustused kõikides coopides ei kehti
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 13.10.2023 13:31:02 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Coop poel "ostoober".
Saad 3tk sama toote ostmisel soodushinna.
Puldiga piiksutades ma ei saanud lubatud summat.
Loobusin.


Kassas arvestab soodustust. Proovitud. Vähemalt purgisupiga töötas.

edit: ostsin puldiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tünga saamise teema mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.