Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  SUUR TEST: soodsa hinnaga tahvelarvutid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.12.2012 21:57:36 vasta tsitaadiga

Mis odavasse tahvlisse puutub, siis omavad paljud pesa, mida nimetatakse HDMI-ks.
---
Mis aga puutub ekraanipilti, siis Youtube videode pilt on päris OK.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
levma
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2012




sõnum 16.12.2012 23:48:00 vasta tsitaadiga

Teema on huvitav, aga Test on ühepoolne. Kus tõesti odavad tahvliarvitid?
Mina soovitan kõigile vältida mingit GoCleverid ja Elonexid.

Ma arvan et parin valik on selline:

0....100 EUR - suur valik, võib osta Dx.com, pandawill või isegi Maximast, aga saate kätte asi, kus aku nõrk, kvaliteet on madalal.
100....200 EUR Galaxy Tab 2, Prestigio Multipad 5580CDUO 8" (põhimõtselt asi hiina asjaga, aga garanteeritult "enam vähem viimane" raud ja lisakontroll Prestigiolt.
200....300 EUR Nexus7 ja ongi kõik, on veel Acer A110 tegra 3ga, a kus ta on ei näe. Huawei mediapad lite koosneb 2011 aasta platvormist ja muidugi ta on halvem kui kahetuumalised kutid hiinast.
300 EUR .......... Ipadid, Samsung Note, Nexus 10 ja teised head tabletid icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 17.12.2012 16:30:31 vasta tsitaadiga

Mõni ostab sellise 100-150€ tabelti ka väiksemale lapsele mängimiseks. Seal polegi huippu jõudlust vaja, peaasi et lihtsamad asjad välja veab ning kui kogemata laps ära lõhub, siis pole kahju nii suur kui mingi 500+€ tabi puhul. Igasuguseid variante on, ei peagi võtma 100€ tabletit endale suure töö tegemiseks. Igal asjal oma eesmärk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siidiuss
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2012 21:41:25 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et odavatel on hinna ja kvaliteedi suhe paremini paigas. Ise ostaks ka mõne 70€ eest Gocleveri. Netis surfamiseks ja mõne lihtsama mängu jaoks küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2012 21:54:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma arvan, et odavatel on hinna ja kvaliteedi suhe paremini paigas.


Ma puutun tahvlitega igapäevaselt kokku ja näen kui tihti neid odavaid remondis käib. Hind on väike, kuid kvaliteeti ka pole.
Kui lapsele midagi asjalikku vaja, kuid üle sajakonna euro ei raatsi kulutada, ostke Lego.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.12.2012 22:35:39 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
tsitaat:

Ma arvan, et odavatel on hinna ja kvaliteedi suhe paremini paigas.


Ma puutun tahvlitega igapäevaselt kokku ja näen kui tihti neid odavaid remondis käib. Hind on väike, kuid kvaliteeti ka pole.
Kui lapsele midagi asjalikku vaja, kuid üle sajakonna euro ei raatsi kulutada, ostke Lego.

Aga seda ikka tead, milline hinnalisa on sellele "kallimale" külge keevitatud? icon_razz1.gif Lahuta see maha ja vaata, mis järgi jääb - sageli sellesama, oluliselt odavama mudeli raha. Ja paljusid selliseid, mida tegeliku kalli raha eest osta saab, Eestisse keegi üleüldse müüki ei toogi. icon_cool.gif

Ükspäev uurisin just hindu: Üks mis hästi meelde jäi:
Tootehind oli mingi a 50 eurot, transport Eestisse 45 eurot, kokku 95 eurot. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.12.2012 07:59:30 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Aga seda ikka tead, milline hinnalisa on sellele "kallimale" külge keevitatud? icon_razz1.gif Lahuta see maha ja vaata, mis järgi jääb - sageli sellesama, oluliselt odavama mudeli raha. Ja paljusid selliseid, mida tegeliku kalli raha eest osta saab, Eestisse keegi üleüldse müüki ei toogi. icon_cool.gif

Ükspäev uurisin just hindu: Üks mis hästi meelde jäi:
Tootehind oli mingi a 50 eurot, transport Eestisse 45 eurot, kokku 95 eurot. icon_cool.gif


No aga milles probleem!
Arvestades Sinu teadmisi ning oskusi ei tohiks olla mingi probleem 50 euroste supertahvlite tootmine koplisse tekitada.
Saaksid ise odavat võimsust tarbida ning ka eestimaalastele hääd teha.
Pagan, raha vedeleb maas ja selleasemel, et üles korjata, togitakse jalaga icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.12.2012 16:05:26 vasta tsitaadiga

Paistab, et kukkuv hinnaralli on meeldivalt jätkuv. Lausa kade meel vaadata, kuidas GoCleveri järgmine 7-tolline mudel on eelmisest odavam ja lisaks on sama hinna sees ka kaaned & väliklaver kohe kaasas. icon_razz1.gif
http://www.klick.ee/tahvelarvutid/goclever-tab-r75.html

Ja ootan järjest suurema põnevusega, millal tuuakse Eestis siis müüki ultramoodne toode "Helistav tahvel" ja tundub, et sellele "helistavale tahvlile" on korraga osatud peale toppida ka nii Android kui Windows. icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.12.2012 16:41:43 vasta tsitaadiga

tahanteada, sama asi HV-s 69EUR
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Tahvelarvutid/Tahvelarvutid/286986/

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2012 17:53:10 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
Oeh, lihtsalt mingi Apple fanboyst filosoof möliseb.....
Reaalse testiga pole seal midagi pistmist.

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.12.2012 17:58:22 vasta tsitaadiga

Edit: Nonii, suutsin siis selle Shenzhen Goldstar Electronicsi imelooma lingi ka üles leida, mida reklaamitakse kui kahesüsteemset ja kui "Helistav tablett".
Nii, et sahinad peavad vahest paika ja ei oska öelda, miks HVF-i uudised pole sellist imelooma varem käsitlenud. icon_cool.gif

Tablet PC
*Operation System: Windows 7 & Google Android 2.2 (Dual OS)
Feature:
Bluetooth,Wifi,GPS,3G,Webcams,Multi Touch,HDMI,G Sensor,Camera,Phone Call,OTG

Ja toote "reklaam-nimi" icon_razz1.gif
9.7'' super Intel Atom N2600 (windows+android4.0) 2GB RAM 32GB HDD 3G-WCDMA 3G Phone Call tablet pc windows mid-600

http://www.aliexpress.com/store/product/9-7-super-Intel-Atom-N2600-windows-android4-0-2GB-RAM-32GB-HDD-3G-WCDMA-3G/301558_643626473.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Face/Off
HV vaatleja
Face/Off

liitunud: 17.12.2012




sõnum 18.12.2012 21:32:37 vasta tsitaadiga

Olen ka viimasel ajal tahvelarvuteid uurinud, aga viimase nädala jooksul otsustasin, et ostan siiski varsti pigem hea e-readeri (Kindle Paperwhite, Nook Simple Touch või Nook Glow) kuna ma siiski ei leia tahvearvutil erilist vajadust kuna samu asju saab teha ka mobiilis, kuigi raamatuid lugeda ei ole hea, sellest ostustasin, ei taha LCD ekraaniga tahvelarvutit vaid e-ink ekraaniga e-readerit. Ning esialgu ei tahaks mingi 400+ eur ka kulutada, hetkel oleks osta ainult iPad Mini kuna vaataks ainult 7-8'' ekraaniga, Androidi tahvelarvutid on nii kehva kasutajaliidesega, pigem ootan kui hakkab tulema Windows 8 tahvelarvuteid, siis kunagi tulevikus ostan.

Lugesin siit teemast, et mõni ostab just selletõttu odavaid tahvelarvuteid, et tahab esimese tahvelarvuti kogemuse saada odavama tahvli peal. Mina ostaks kohe korraliku kuna tean, et sattun kindlasti sõltuvusse sellest seadet, et milleks on mõtet osta seade, mis peab vastu loetud kuud või aasta. See on u sama kui osta kõige odavam HP sülearvuti.

Minul on tahvelarvuti juures olulised: op.süst, liidesed, microsd lisamise võimalus ja ekraan (suurus ja kvaliteet).

rex kirjutas:
Ma olen päris tihti jälginud inimeste reaktsiooni esimest korda iPhone'i või iPad'i pihku võttes. Nad on tavaliselt juba kuskilt kommentaaridest korduvalt lugenud, et tegu on tuhandekordselt ülehaibitud ja ülemakstud kultusvidinaga, mis tegelikkuses on sitt mis sitt. Seepärast võtavad nad selle kätte vastumeelselt ja ettevaatlikult, nagu ikka millegi, millega kardad end ära rüvetada. Ja siis näed, kuidas juba esimeste liigutustega ekraanil tekib täiskasvanud inimese näkku lapsik vaimustus. Ja lõpuks käest andes nenditakse, et no see on ju kallis ka. Ongi - parem ja kallim. Suht loogiline. Paraku paljud ei ole ise pihku võtnud, vaid ainult lugenud nende kommentaare, kes ei ole ise samuti kunagi pihku võtnud, kuid valdavad hästi oponeerimiskunsti.

Sellega olen nõus, et Apple tooted on ülemakstud, aga seda ei ole ma kunagi arvanud, et Apple tooted on jamad. Hetkel mulle tundub, et iPadid ja iPod Nanod on ainukesed, mis konkuretidega on suhteliselt sama hind. Minu arust iPhone on ainuke Apple toode, mille hind on mõttetult suureks paisutatud. Kuigi kui ma hetkel tahaks töökindlat mobiili, siis ongi valida ainult, kas iPhone või Windows 8 mobiilide vahel. Paljud ütlevad kindlasti Android on parim, aga viimasel ajal tahvelarvuteid uurides olen seisukohale jõudnud, et vabalähte koodiga op.süst ei ole nii töökindel kui kinnise koodiga. Kõiki muid Apple tooteid isegi kaaluks osta, aga arvuteid küll ei ostaks, Windowsi arvutid on niivõrd võimsamad, odavamad ja universaalsem op.süst, millega enamik programme ühilduvad. Kokkuvõtvalt Apple tooted on töökindlad, hea riistvaraga tooted, aga sellega olen nõus, et ülemakstud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 18.12.2012 21:33:15 vasta tsitaadiga

Ma sihin tahvlit, mis oleks full windows 8 ja digitizeriga. Nagu näiteks Samsa 700T Pro. Selline asi on ultrabooki asemel. Mobiilne, kiire ja multifunktsionaalne. Täidaks ära tühimiku nutitelefoni ja lauaarvuti vahel ning suudaks probleemivabalt jooksutada Windows programme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 19.12.2012 11:25:57 vasta tsitaadiga

Njah, Eestis elades peab kõige eest täie rauaga maksma. Hetkel Inglismaal Samsung maksab Galaxy Tab2-e ostjatele 7" pealt 30£ ja 10.1" pealt 50£ raha tagasi.
Apple puhul paistab ikka rahvas ostvat brändi, muud miskit, sai isuga näpitud nii IPad-i kui Galaxy Tab2-te ja ka muid sarnaseid, ning ega peale hinna miskit olulist vahet ei märganud.

Ebays liiguvad tundmatute tootjate (loe: otse hiina toodang), 10" tabletid alates 60£ hinnaga.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 24.12.2012 14:32:16 vasta tsitaadiga

Käisin Hiinas ringi novembris, võtsin ette proovida ka seda kohalikku "Iphone" i ja "Ipad"" i . Kui näpuga scrollida üritasin, siis tuli pilt keskmiselt 8 sekundit hiljem järgi, rakenduste aktiveerimine pani süsteemi peaaegu iga kord taaskäivitamist läbi viima. Kah kogemus, küll ei usu, et päris selline kaup ametlikul teel Euroopa välja jõuab, kuid tänavad sealmaal on seda täis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siidiuss
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2012 21:56:10 vasta tsitaadiga

Odavatele asjadele kehtib ka samamoodi 2 aastat garantiid ja kõigile muudel asjadele ka vastavalt võlaõigusseadusele. Ja ma arvan, et 2 aasta pärast ei taha ühtegi täna müügis olevat tahvlit enam näppida ei odavat ega kõige kallimat. Lihtsalt tüütavad ära ja vananeb moraalselt. Telefonidega minu arust sama asi. Ostad hea ja kõige parema. Paari aasta pärast ei taha seda nähagi. Tüütavad nii ära kõik asjad. Eks arvata võib, et mida kallim seda võimsam seda parema resolutsiooniga jne. Ja ega selle üle väga mõtet vaielda polegi kas kallis või odav. Kuidas kellegi vajadused ja rahakott välja veab nii on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martmaalt
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2011




sõnum 30.12.2012 17:50:37 vasta tsitaadiga

Oot, a mis sel testil siis häda oli lõppeks? Endale tõi jõuluvana sama Asus Nexuse, tõsi, 3g ja 32gb eksemplari, aga testi lugedes võib ju igati nõus olla. On kiire, on hea ekraan ja kestab kah kogu päeva. Mida ühelt tahvlilt veel tahta. Samaväärse pääd-miniga võrreldes poole odavam ja i-vaba kah icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2012 18:15:53 vasta tsitaadiga

martmaalt kirjutas:
Oot, a mis sel testil siis häda oli lõppeks? Endale tõi jõuluvana sama Asus Nexuse, tõsi, 3g ja 32gb eksemplari, aga testi lugedes võib ju igati nõus olla. On kiire, on hea ekraan ja kestab kah kogu päeva. Mida ühelt tahvlilt veel tahta. Samaväärse pääd-miniga võrreldes poole odavam ja i-vaba kah icon_smile.gif

Jõuluvana küsis pool hinda? Njaa, rasked ajad neilgi... icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martmaalt
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2011




sõnum 30.12.2012 18:24:25 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:

Jõuluvana küsis pool hinda? Njaa, rasked ajad neilgi... icon_cool.gif

Kui miskit teemakohast öelda pole, võib näpud taskupiljardiga hõivatuna hoida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.12.2012 18:46:06 vasta tsitaadiga

Aga ega sel aastal selline Tahvlite ülevaatus ei pidanudki mingit terviklikku pilti andma, kuna suur osa tootjate planeeritud Tahvlitest jõuab turule nii ehk teisti alles aastal 2013. Pigem teha tabel siis ja vaadata, kes eespool ja kes tagapool.
Verivärske näide, Acerilt tulemas 99 dollarine Tahvel:

Acer will launch a $99 Android tablet and lower-priced Windows 8 slates in 2013
http://blog.gsmarena.com/acer-will-launch-a-99-android-tablet-and-lower-priced-windows-8-slates-in-2013/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adriloom
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2013




sõnum 10.02.2013 13:05:35 vasta tsitaadiga

Sai lapsele mängimiseks ostetud Arnova 7G2 ja peab tunnistama , et 65 euri eest mänguasja küll
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 10.02.2013 13:10:53 vasta tsitaadiga

Adriloom kirjutas:
Sai lapsele mängimiseks ostetud Arnova 7G2 ja peab tunnistama , et 65 euri eest mänguasja küll

Vaata, et softi uuendad, orig. firmware killis SD kaarte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zadoc
HV vaatleja
Zadoc

liitunud: 03.02.2008




sõnum 20.05.2013 22:13:04 vasta tsitaadiga

Raputan seda vana teemat natuke. Oman GoClever M703G ja minu arust on hind asjaga vastavuses u. 150 eur. 7" IPS LCD 1024 x 600, capacitive multi-touch, Cortex A9 1GHz, Built-in 3G (GSM900/1800MHz WCDMA2100MHz), Bluetooth, Wi-Fi, miniHDMI HD output, micro USB 2.0, 3.5mm audio and mic jack, micro SD Card reader.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.12.2013 17:48:14 vasta tsitaadiga

Asus T100TA on paberil väga ilus
Full W8 tahvel/läpakas 4 tuumaline 550+520gr 10" IPS 1366x768 399€
Keegi omab juba sellist, kogemusi?

Intel says get ready for $99 tablets, $299 Haswell notebooks, $349 2-in-1 hybrids
Dell Venue 11 Pro Windows tablet launches for $500 and up
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khevin
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2011




sõnum 03.12.2013 22:17:06 vasta tsitaadiga

Vabandan ette, et ei ole tervet teemat läbi vaadanud aga küsimus siit .. Nimelt plaanin isale jõuludeks kinkida tahvelarvutit, mille maksumus oleks kuni 150€ ( +- kopikad ). Ei oska mitte kuidagi valida, kas Navon, Bioniq, GoClever jne jne .. Nii palju on neid. Ekraani suurus oleks hea kui oleks 10".

Ette tänades,
Kevin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  SUUR TEST: soodsa hinnaga tahvelarvutid mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.