Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Sony Walkman NWZ-S618F märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
founder
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2008 13:31:07 vasta tsitaadiga

Soetasin kah eile sellise SonyCentrist. Hinnaks oli 1490- (4Gb, black). A seeria maksab hetkel samapalju, aga kuna minu jaoks on tähtsam raadio ja ekraani suurus pole oluline, siis valisin NWZ-S616F. Kiita võib paljut. Aku kestvus siiani on super. Pildi kvaliteet oon väga hea-ilus terav ja selge. Kui varem sony-ericssoni telefoni näppinud, siis menüüdele saab hetkega pihta. Nuriseda võiks pisut vol+/- nupu kallal (vähemalt minu jaoks õige pisut ebamugav alguses).
Näpujälgi korpusele ei jää icon_wink.gif
Kaasasolevad klapid pole tõesti megahead, aga õnneks minu jaoks pole nööbid kunagi head olnudki. Järgi lähevad hoopis suured philipsid (eks hiljem näeb kuidas aku kestvus muutub). A seerial pidid olema kaasas paremad klapid.

Põmst on netist võimalik tasuta tirida programm Media manager for Walkman. Aga sellega muusikat walkmanile pannes ajas ta mul kogu hierarhia sassi. Seega drag&drop funktsioon on väga thumbs_up.gif. Ainult seda kasutangi.

Kaasas on ka miskine dockimisalus. Kas keegi oskab öelda, kuidas seda täpsemalt kasutada icon_redface.gif . Selles mõttes et ma saan aru kuidaspidi walkman sinna peale käib ja siis tuleb alt juhe järgi lükata, aga siis ei saa seda ju lauale seisma panna. Kas tuleks laua sisse nii suur ava puurida ja sinna see dock istutada? Ja mismoodi seda juhet sinna dockile külge saaks? Iga kord teda altpoolt surada on ebamugav. Vb väga lollid küsimused, aga sellist asja näen esmakordselt.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007




sõnum 01.08.2008 02:36:12 vasta tsitaadiga

see dokimoodi vidin on vist suht kasutu
mäletan, et mu ipod nanol oli samasugune kaasas ja mingit otstarvet ta ei omanudki
muidugi võid üritada selle laua sisse meisterdada, aga lauast hakkaks vist kahju icon_biggrin.gif

_________________

http://isasoovitusel.blogspot.com/
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
founder
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2008 16:02:40 vasta tsitaadiga

http://di1.shopping.com/images1/pi/1e/c0/8c/42909803-177x150-0-0_.jpg - säärane peaks siis vist see dock välja nägema. Pakis on aga kaasas vaid see ülemine plastosa. Ehk on tegemist asjaga seeriast "meisterda ise". Ehk siis ülejäänud tuleb oma käteda valmis keerata icon_biggrin.gif
Aga kui nüüd tõsiselt, siis seda docki polegi niiväga vaja. Kas walkman on püsti või pikali, siis isegi eelistan ilma dockita (ehk pikali laual). Kass võib ümber ajada ja kellel seda jama vaja oleks. Pealegi on hea juhet kaasas vedada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2008 19:26:03 vasta tsitaadiga

Tahan endale sellist mp3 mängijat, 4GB. Teab keegi kust oleks võimalik selline osta? Kasvõi s7 seeria juba. Mina ei suuda leida. Wcam'is peaks olema, aga järele küsides selgub, et pole ja ehk ei tulegi. Teist korda üritan Sony pleierit saada, aga tundub, et jällegi lootusetult.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007




sõnum 08.09.2008 20:14:27 vasta tsitaadiga

sony center peaks põhimõtteliselt müüma, kuigi küsivad kirvest
kui viitsimist ja tahtmist on, võib uk ebay-st otsida

_________________

http://isasoovitusel.blogspot.com/
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Sony Walkman NWZ-S618F mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.