Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 3220 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2004 21:46:50 vasta tsitaadiga

Täna sain seda poes näppida. Võib-olla on viga selles, et ma pole eriti uuemaid telefone katsuda saanud (praegu oman 3510), aga see telefon oli küll SUPER! Kaamera teeb telefoni kohta väga head pilti (kuskilt netist leidsin), telefon on väike ja kerge ning vilkuvad tuled on ilusad. Need kummiribad külgedel on üsna head, ei lase telefonil käest libiseda. Ühesõnaga super telefon. Ja hind nii odav! Ostan selle kindlasti ära.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2004 22:52:34 vasta tsitaadiga

Minu arust on tal ekraan liiga väike. Selle raha eest ostaks parem CX65-e.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AHV
HV kasutaja
AHV

liitunud: 12.02.2004




sõnum 23.08.2004 23:32:10 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Täna sain seda poes näppida. Võib-olla on viga selles, et ma pole eriti uuemaid telefone katsuda saanud (praegu oman 3510), aga see telefon oli küll SUPER! Kaamera teeb telefoni kohta väga head pilti (kuskilt netist leidsin), telefon on väike ja kerge ning vilkuvad tuled on ilusad. Need kummiribad külgedel on üsna head, ei lase telefonil käest libiseda. Ühesõnaga super telefon. Ja hind nii odav! Ostan selle kindlasti ära.


äkki vaatad mõnd teist telefoni ka enne kui ostma hakkad

_________________
Haa
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 24.08.2004 13:58:04 vasta tsitaadiga

EDGE on ju täiesti mõttetu sellel telefonil . Nagunii saaks kohe mälu täis või erilist vahet pole kas lastel jõuab midi kohale 0,5 või 0,2 sekundiga? oleks saanud sealt veel hinda kärpida. aga ei.. parim hinna-kvaliteedi suhe on raudselt Siemens C65l

C65 -180 euri
Nokia 3220 - 250 euri! (nagu üks eelkõneleja rääkis)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 24.08.2004 14:04:33 vasta tsitaadiga

icc, nokia mehad vaatasid, et inimeste arvutid on nagu jõulupuud-mõtlesid et ka telefonid peaks sellised olema ja hästi "peale minema". nüüd samad jõulupuu mehed kiruvad, et pole prestiiz ja piisavalt noobel:D
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 24.08.2004 18:36:10 vasta tsitaadiga

ffs. jõulupuumehed teevad oma arvutied vähemalt ilusasti. see on mingi friikin dioodidega vibraator
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 24.08.2004 22:17:59 vasta tsitaadiga

päris hea mobla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eimar1
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2004 22:32:00 vasta tsitaadiga

ei soovita üle 10ne aastastele

paistab ikkagi väga laste disko
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 25.08.2004 00:09:58 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
ffs. jõulupuumehed teevad oma arvutied vähemalt ilusasti. see on mingi friikin dioodidega vibraator
võib-olla tõesti pole see telefon päris minu maitse välimuse poolest, aga mingi valgusdioodidest kiirgava pederastliku arvuti jätaks ma iga kell ennem puutumata.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2004 21:31:13 vasta tsitaadiga

Teadmiseks, et valgusdioodid saab ka välja lülitada.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
red evil
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2003




sõnum 14.09.2004 23:50:34 vasta tsitaadiga

Seda muret pole et neid telefone maha ei müüda, küll EMT, RLE, Tele2 forsseerivad müüki ja varsti ripuvad 3220-d kõik koolipoistel, -tüdrukutel kaelapaela pidi kõhu peal ja seni kasutusel olnud 3100 visatakse sahtlisse..
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003




sõnum 15.09.2004 08:03:58 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Minu arust on tal ekraan liiga väike. Selle raha eest ostaks parem CX65-e.


Tegu on ikkagi telefoniga ju. Mida sa selle sentimeeter pikema ekraaniga ikka võidad? Nupud tehakse sellevõrra väiksemad ja siis on teil jälle virisemist icon_biggrin.gif

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ats
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.11.2004 10:16:29 vasta tsitaadiga

Selline mure selle telefoniga. Sissetulevad kõned näitab kõik +372 algusega, aga mul on enamus numbrid telefoni ramatus salvestatud 50 ja 55, 56 jne algustega, osad ainult +372 algusega. Seega neid numbreid, mis on salvestatud teistmoodi algusega kui +372 ta ära ei tunne ja kui keegi sisse helistab nime ette ei kuva. Kas sellele probleemile oleks muu lahendus, kui kõigi nr-te alguste ükshaaval muutmine. Eelmiste telefonidega seda jama pole olnud.

Häirib mind selle telefoni juures, nagu ikka tavaks 3-ga hakkavate NOKIA telefonide juures, see, et aku tagant ära võttes unustab ta kellaaja. Miks isegi nii uutel telefonidel pole seda viga ikka parandatud icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 07.11.2004 14:57:40 vasta tsitaadiga

Eeroz kirjutas:
Tegu on ikkagi telefoniga ju. Mida sa selle sentimeeter pikema ekraaniga ikka võidad? Nupud tehakse sellevõrra väiksemad ja siis on teil jälle virisemist icon_biggrin.gif

Sa ise oled seda telefoni näppinud v?
CX65 nupud ei ole kaugeltki kõige mugavamad, kuid 3220'ga võrreldes on nad suisa ideaalsed.
3220 numbriklahvid on nagu õudusunenägu, kõik liiguvad vajutades eri suundadesse, softkey'd (need ääres, kus on peal kõne lõpetamise ja alustamise klahvid) on liiga väikesed (nagu kogu nupustik). Kogu krempli muudab vähemalt minu jaoks kasutuskõlbmatuks see keskmine navigeerimisklahv. Kui neljasuunalisi klahve Nokia veel mõisab teha, siis viiesuunalised (vajutada saab ka) on ebaõnnestunud. Ma ei saanud aru, kas vajutasin parajasti alla või liikusin üles, täiesti jube.

Ekraan on muidugi Nokia jaoks tohutu edasiminek, aga jääb siiski teistele päris tugevalt alla. Kui veel arvestada lausa naeruväärset resolutisooni 128*128 pxs icon_exclaim.gif, hakkab selle telefoni ostjatest päris hale. Ega midagi, mõistus pole enda teha.

CX65'e ja 3220 vahel valides võtab Nokia ainult tõeline fanatt, kelle meelest ainult Nokia telefone teebki, SE, Siemens jt on lihtsalt mingid teisejärgulised tegelased, kes toodavad mingit kahtlast kräppi.
C'mon, paned pool tonni juurde ja saad kordades parema K500i, võtad pool tonni alla, saad ikka parema CX65'e.
Hinnakirju sirvides selgub, et TELE2 on siiski aru saanud 3220 tohutust ülehinnatusest ja müüb 3220't odavamalt kui CX65't. EMT on muidugi konkurentsitult kallim, müües 3220't 700 krooni kallimalt kui TELE2. Rohkem kommentaare pole vist vaja. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2004 15:59:49 vasta tsitaadiga

oleks peal symbian os ja välimus veits soliidsem ostaks isegi. Hind võiks samaks jääda icon_lol.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 07.11.2004 16:39:25 vasta tsitaadiga

Minu arvates päris tore telefon, mu sõbral on see. Kui keegi heliseb, siis need küljepealsed tuled hakkavad värvi vahetades vilkuma.
_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003




sõnum 14.12.2004 15:43:47 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Eeroz kirjutas:
Tegu on ikkagi telefoniga ju. Mida sa selle sentimeeter pikema ekraaniga ikka võidad? Nupud tehakse sellevõrra väiksemad ja siis on teil jälle virisemist icon_biggrin.gif

Sa ise oled seda telefoni näppinud v?
CX65 nupud ei ole kaugeltki kõige mugavamad, kuid 3220'ga võrreldes on nad suisa ideaalsed.
3220 numbriklahvid on nagu õudusunenägu, kõik liiguvad vajutades eri suundadesse, softkey'd (need ääres, kus on peal kõne lõpetamise ja alustamise klahvid) on liiga väikesed (nagu kogu nupustik). Kogu krempli muudab vähemalt minu jaoks kasutuskõlbmatuks see keskmine navigeerimisklahv. Kui neljasuunalisi klahve Nokia veel mõisab teha, siis viiesuunalised (vajutada saab ka) on ebaõnnestunud. Ma ei saanud aru, kas vajutasin parajasti alla või liikusin üles, täiesti jube.

Ekraan on muidugi Nokia jaoks tohutu edasiminek, aga jääb siiski teistele päris tugevalt alla. Kui veel arvestada lausa naeruväärset resolutisooni 128*128 pxs icon_exclaim.gif, hakkab selle telefoni ostjatest päris hale. Ega midagi, mõistus pole enda teha.

CX65'e ja 3220 vahel valides võtab Nokia ainult tõeline fanatt, kelle meelest ainult Nokia telefone teebki, SE, Siemens jt on lihtsalt mingid teisejärgulised tegelased, kes toodavad mingit kahtlast kräppi.
C'mon, paned pool tonni juurde ja saad kordades parema K500i, võtad pool tonni alla, saad ikka parema CX65'e.
Hinnakirju sirvides selgub, et TELE2 on siiski aru saanud 3220 tohutust ülehinnatusest ja müüb 3220't odavamalt kui CX65't. EMT on muidugi konkurentsitult kallim, müües 3220't 700 krooni kallimalt kui TELE2. Rohkem kommentaare pole vist vaja. icon_rolleyes.gif


Oman ise vähe viisakamat/kallimat 5suunalise navigeerimisklahviga Nokiat ja ei näe küll probleemi selle kasutamises. See et sina selle kasutamisega hakkama ei saa on juba sinu mure. 3220 olen poes näppimas käinud ja ilmselt läheb selline naisele jõuludeks. Omadustelt on 3220 enamvähem sama kui XC65 ja hind ka täpselt sama.

Ehk räägid siis mida suurepäraseid eeliseid 132 x 176 pix reso annab 128 x 128 pix üle ?

Arvestades seda 640x480 pildi vaatamisel näed siemensist pilti resoga 132 x 99 pix ja nokiast resoga 128 x 96 pix. Filmide ja videotega on kah sama teema. See ongi see suurepärane eelis Nokia ees ?
Sinu Tele2 ülistusi lugedes võib oletada, et ka sina oled nende klient ja siis tuled siia rääkima teemal, et mõistus pole oma teha icon_lol.gif

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 14.12.2004 19:36:16 vasta tsitaadiga

Siiski on need 3xxx seeria telefonid mõeldud koolinoortele minuarvates. Igasugune tilulilu, hinnad soodsad jne. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003




sõnum 15.12.2004 09:22:00 vasta tsitaadiga

fly2k kirjutas:
Siiski on need 3xxx seeria telefonid mõeldud koolinoortele minuarvates. Igasugune tilulilu, hinnad soodsad jne. icon_rolleyes.gif


No seda küll jah, eks kõigile peab ju midagi pakkuda olema...

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pisi_geto
HV vaatleja


liitunud: 18.05.2002




sõnum 16.12.2004 10:03:14 vasta tsitaadiga

viiesuunalise klahvi suhtes.. tõesti kasutaja viga/päev harjumist ja on mugavam kui kõik eelmised kokku.. samuti on numbriklahvid väga mugavad, kannatab sõnumit kirjutada ilma et pöial villis oleks.. ja kui eelmiste telefonidega oli kasutamine veidi jokkis peaga raskendatud, siis sellega täitsa OK.
tulukeste kohta, need saab menüüst välja lülitada ja ei häiri nad enam kedagi. kummilullad külgedel on tõesti kasuks käes hoidmisele.
lõigatava korpuse suhtes, tagakaanele lõikad mustast paberist tausta ning soliidsust ülegi. küljepealsete kummide suhtes jääb loota et mõni hiinlane avastab et võiks neid mustast läbipaistmatust kummist teha- need on ju vahetatavad.
enivei hinna poolest väga ok telefon- oli valida 6100 või see.. võtsin 3220'i.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 17.12.2004 22:00:35 vasta tsitaadiga

Eeroz kirjutas:
Oman ise vähe viisakamat/kallimat 5suunalise navigeerimisklahviga Nokiat ja ei näe küll probleemi selle kasutamises. See et sina selle kasutamisega hakkama ei saa on juba sinu mure. 3220 olen poes näppimas käinud ja ilmselt läheb selline naisele jõuludeks. Omadustelt on 3220 enamvähem sama kui XC65 ja hind ka täpselt sama.

Ehk räägid siis mida suurepäraseid eeliseid 132 x 176 pix reso annab 128 x 128 pix üle ?

Arvestades seda 640x480 pildi vaatamisel näed siemensist pilti resoga 132 x 99 pix ja nokiast resoga 128 x 96 pix. Filmide ja videotega on kah sama teema. See ongi see suurepärane eelis Nokia ees ?
Sinu Tele2 ülistusi lugedes võib oletada, et ka sina oled nende klient ja siis tuled siia rääkima teemal, et mõistus pole oma teha icon_lol.gif

Tõenäoliselt mõtled 6230't? Seda telefoni pole ma ise uurinud, vb on sul õigus. Üldistasin liialt, aga põhimõte on sama: inimene harjub kõigega, aga see, et enne kui telefoni normaalselt kasutada saab, tuleb sellega päev otsa HARJUDA, on iseenesest natuke nõme. Telefon on kasutaja jaoks, mitte vastupidi. Võib-olla tõesti on asi minus, aga viimase aja Nokiad on ergonoomikaga täiesti mööda pannud.

Reso kohta: võta need kaks telefoni kõrvuti kätte ja võrdle ekraane (nii suurust kui kvaliteeti), seda eriti otsese päikesevalguse käes ja tule räägi siis uuesti, su tekstist on aru saada, et seda sa teinud ei ole. Kuivõrd ekraan on koos nupustikuga kõige olulisem asi telefonil üldse, mis kasutamise võimalikuks teeb, on parem ekraan suur eelis.

Nende telefonidega filme ei vaadata (tegelikult teoreetiliselt vb saab, aga kvaliteediga on nii nagu ta on, selle jaoks on SO telefonid).

Mul on nii TELE2 number kui ka EMT oma, kasutan mõlemaid ja ma leian, et kui on valida, kas osta täpselt samasugune telefon 700 kroonise hinnavahega siis tõesti, pean tunnistama, et eelistan odavamat ja seega sinu loogika kohaselt on mul mõistusega midagi valesti.
Ega jah, Nokial on kaks eraldi tooteliini, üks toodab "kvaliteetoperaatoritele" (kvaliteet=palju raha) ja teine TELE2 sugustele operaatoritele. TELE2'le müüdavad telefonid on sellepärast odavamad, et need lähevad kohe katki. Seda vastupidiselt EMT'le saadetud telefonidele, mis on seetõttu nii palju kallimad, et need on kõvasti kvaliteetsemad.

Peace ja rahulikke pühi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2004 11:23:14 vasta tsitaadiga

olen kah telefoni näppinud, suur miinus on see et ei ole symbian os,raadio ja mp3 - muidu oleks suht normaalne icon_razz1.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 19.12.2004 11:41:45 vasta tsitaadiga

Minu arust on Nokia 1100 viimasepeal pill, ainult värviline ekraan, GPRS, SO, raadio, MP3, normaalne välimus ja 10X võimsam taskkulamp on puudu.[/sarkasm]

zepazix, kui tal (3220) need asjad ka veel küljes oleks, siis oleks ta nii kallis, et isegi paadunud Nokiafiilid kahtleks selle ostmise otstarbekuses. Pealegi, milleks algkoolilapsele SO, telefon niigi vilgub juba. 8)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2004 11:55:28 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
zepazix, kui tal (3220) need asjad ka veel küljes oleks, siis oleks ta nii kallis, et isegi paadunud Nokiafiilid kahtleks selle ostmise otstarbekuses. Pealegi, milleks algkoolilapsele SO, telefon niigi vilgub juba. 8)


Kallis küll,aga need omadused mis tal praegu on ajavad oksele, sama mis 7250i enam vähem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003




sõnum 21.12.2004 13:07:12 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Eeroz kirjutas:
Oman ise vähe viisakamat/kallimat 5suunalise navigeerimisklahviga Nokiat ja ei näe küll probleemi selle kasutamises. See et sina selle kasutamisega hakkama ei saa on juba sinu mure. 3220 olen poes näppimas käinud ja ilmselt läheb selline naisele jõuludeks. Omadustelt on 3220 enamvähem sama kui XC65 ja hind ka täpselt sama.

Ehk räägid siis mida suurepäraseid eeliseid 132 x 176 pix reso annab 128 x 128 pix üle ?

Arvestades seda 640x480 pildi vaatamisel näed siemensist pilti resoga 132 x 99 pix ja nokiast resoga 128 x 96 pix. Filmide ja videotega on kah sama teema. See ongi see suurepärane eelis Nokia ees ?
Sinu Tele2 ülistusi lugedes võib oletada, et ka sina oled nende klient ja siis tuled siia rääkima teemal, et mõistus pole oma teha icon_lol.gif

Tõenäoliselt mõtled 6230't? Seda telefoni pole ma ise uurinud, vb on sul õigus. Üldistasin liialt, aga põhimõte on sama: inimene harjub kõigega, aga see, et enne kui telefoni normaalselt kasutada saab, tuleb sellega päev otsa HARJUDA, on iseenesest natuke nõme. Telefon on kasutaja jaoks, mitte vastupidi. Võib-olla tõesti on asi minus, aga viimase aja Nokiad on ergonoomikaga täiesti mööda pannud.

Reso kohta: võta need kaks telefoni kõrvuti kätte ja võrdle ekraane (nii suurust kui kvaliteeti), seda eriti otsese päikesevalguse käes ja tule räägi siis uuesti, su tekstist on aru saada, et seda sa teinud ei ole. Kuivõrd ekraan on koos nupustikuga kõige olulisem asi telefonil üldse, mis kasutamise võimalikuks teeb, on parem ekraan suur eelis.

Nende telefonidega filme ei vaadata (tegelikult teoreetiliselt vb saab, aga kvaliteediga on nii nagu ta on, selle jaoks on SO telefonid).

Mul on nii TELE2 number kui ka EMT oma, kasutan mõlemaid ja ma leian, et kui on valida, kas osta täpselt samasugune telefon 700 kroonise hinnavahega siis tõesti, pean tunnistama, et eelistan odavamat ja seega sinu loogika kohaselt on mul mõistusega midagi valesti.
Ega jah, Nokial on kaks eraldi tooteliini, üks toodab "kvaliteetoperaatoritele" (kvaliteet=palju raha) ja teine TELE2 sugustele operaatoritele. TELE2'le müüdavad telefonid on sellepärast odavamad, et need lähevad kohe katki. Seda vastupidiselt EMT'le saadetud telefonidele, mis on seetõttu nii palju kallimad, et need on kõvasti kvaliteetsemad.

Peace ja rahulikke pühi.


Tele2 puhul rääkisin teenusekvaliteedist. Ühele sõbrale kes on tele2 klient pean umbes kolm korda helistama, et temaga rääkida saaks. Esimesel korral ütleb, et võrk ülekoormatud, siis on väidetavalt välja lülitatud ja kui veab siis kolmandal korral hakkab kutsuma.
Siis kui suvel oma telefoni ostsin siis oli ta kõigil kolmel operaatoril täpselt sama hinnaga niiet seda ka päris väita ei saa, et tele2 kõik telefonid tunduvalt odavamad oleksid. 3220 on praegu EMTs ja RLEs ühe hinnaga (2990.-) ja Tele2 on 200 krooni odavam. Nii suur sääst se nüüd ka ei ole, et selle pärast kehvema operaatori juurde üle kolida...

Käisin sinu jutu põhjal spetsiaalselt XC65 vaatamas/näppimas. Päikesevalgust polnud küll kuskilt võtta aga poes küll ekraanil olulist kvaliteedivahet ei näinud. Suvel enda telefoniga kah probleeme polnud. Pealegi on 3220 asemele tulemas 3230 mis on igast otsast XC65 üle. Uus CFX65 pole ka edasiareng, kest on uus aga sisu on enamvähem sama mis vanal.

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 3220 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.