Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2009, VII-etapp - Kestvussõit, FK keskus, 16.august märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mella
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2005




sõnum 17.08.2009 09:14:20 vasta tsitaadiga

Eks neid hiidelukaid oli seekord rohkem

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sada1000
HV kasutaja
sada1000

liitunud: 22.03.2007




sõnum 17.08.2009 10:10:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Krt ma ütlen, et kõikidesse finaalidesse on vaja sinist lippu icon_idea.gif


101% nõus ning kestvussõite võiks võistluskalendris olla 1 asemel 2-3tk.
Oma sõit läks nagu läks, kahju et lippe polnud. Kvalis tegin puukurvis veeloiguga lollid vead ja aeg tuli sit*.

_________________
Xbox live kasutaja "sada1000"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 10:41:20 vasta tsitaadiga

Selle b-finaali esimese crashi algatajaks olin mina icon_smile.gif Arvasin, et jõuan nina vahele pista aga paraku pandi uks eest kinni ja minna polnud enam kuhugi. Tulemuseks valli abil spinn ja seejärel tulid tagumised hooga küljelt sisse. Nagu hiljem välja tuli, siis kokkupõrkes sai kart ka natuke viga. Nimelt tagumise katte üks kinnitustest läks puruks ja tagasirgel tõusis kate päris kõrgele.... esimest korda seda nähes tundus asi vähe hirmutav....

Peale crashi tuli kõvasti pingutada, et teistele taas järgi jõuda mis isegi õnnestus ja mingi x arvu ringide pärast olin suutnud sõita 9ndalt kohalt 4ndaks. Peale seda hakkas väsimus natuke juba segama ja nähes, et eelnevatele kohe enam grammigi järele ei jõua hakkas motivatsioon ära kaduma ja ka vead sisse tulema. Kellegi eest ära sõita polnud siis enam vaja kuna taga oli tükk tühja maad.... Kokkuvõtteks b-finaali kolmas koht mis, tõsi küll, tuli vähe teenimatult
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 17.08.2009 10:43:03 vasta tsitaadiga

RudiTurbo kirjutas:
Kas aegade leht ka anti? Väga tahaks teada, mis aegu keegi mingil ajahetkel sõitis.


25 esimest ringi on olemas, paber on Taneli käes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 10:51:26 vasta tsitaadiga

A-finaali ajad
Manus


_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 17.08.2009 12:04:48 vasta tsitaadiga

Täitsa jube, kui võrdne meil zoomskiga sõit oli. Keskmineaeg peaaegu sama, iga ring ainult alla 0,1 seki erinev icon_razz.gif
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 12:09:14 vasta tsitaadiga

Nja, kahju, et vaid 25 ringi peal on.
Sõidust nõnda palju, et lootsin ikka paremat. Ei saanudki sotti, kas kart oli sirgel veidi viletsa minekuga, või jäi boksikurv vajaka, aga kokkuvõttes tähendas, see seda, et Rudi mulle alati tagakurvis järgi tuli. Vahe esimestega, mis kahjuks kohe alguses sisse tuli, kuna pidin ennast enne 3daks võitlema 6-st püsis aga stabiilsena ja veidi isegi vähenes z & a võitluse tõttu veidi - kuni selle kentsaka boksikurvini... Ei saanudki aru, kas mul läks veidi trajektoor ära või sul pidurid/närvid ja tulem oli see ,et mina seal spinni tegin ja kuna me võrdselt sõitsime, siis jäi vahe ka lõpuni sealt sisse ühtlaselt. Endal oli kahju kohe, aga samas olin ebakindel ka. Esimesed nö head boksikurvid tulid ikka sõidud teises pooles alles. Mis teha, on paremaid mehi, siiski oleks väga kõva kui oleks saanud Rudiga lõpuni maadelda. Teda seljataga hoida polnud kerge...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 12:11:21 vasta tsitaadiga

Punktide jagunemine
Manus


_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.08.2009 13:18:45 vasta tsitaadiga

Minupoolseid muljeid siis ka sõidust:

Ostsin endale samuti tutvumissõidu enne kvali, et saada aru ja tunda, kus ja kui palju vett on rajal.
Kvalisse läksin segaste tunnetega.
Teadsin, et kohe võib hakata uuesti sadama või täiesti ära kuivada.
Rajal oli 1 lomp puukurvi keskel ja teine vahetult enne viimast S-kurvi ideaaltrajektooril.
Lisaks paar pisikest pika sirge lõpus enne ovaali, mida pidi ka hilisemates sõitudes vältima.
Puukurvis võtsin lihtsalt sama sõidujoone, mille joonis sai kunagi trenniteemas üles pandud ja mille ämber tookord maha tegi.
See sõidujoon ei läbinud seda lompi.
Viimasesse S-i keerasin lihtsalt pisut varem sisse. Boksikurvis hakkasin rahulikult varem pidurdama ja võtsin kindla peale.
Sellega tuli kvali võit ära. Pisut olin hämmingus, et TonyKart aeglasem oli.
Hilisemas kvalifikatsioonis oli rada pisut kuivem ja minu õnneks kandsid vilja Hessu ponnistused, mis viisid TonyKart i stardipositsioonile nr 3, ehk siis minu seljataha. See tegi pildi kahtlemata paremaks, sest võrdsete kartide puhul suudab TonyKart 90% seal 2.lt positsioonilt esimesse S-kurvi varem sisse kukkuda.
Stardist läkski nii, et suutsin esimeseks S-kurviks esikohta hoida selliselt, et polnud vaja katma minna ja TonyKart jäi Hessu taha võitlema. See andis võimaluse pisut osasse sisse elada. Esimesed ringid on mul alati suhteliselt kehvad ja teen selle probleemiga teadlikult tööd. 2.ringil nägin taga silmanurgast tuttavat punast piparkoogimehikest. icon_smile.gif Ja siis ootuspäraselt sai ta ka mööda. Katma minna ideed ei tulnud, sest sõit oli pikk ees ja mõte oli tuulde haakida ja järgnevatega saada sisse piisav vahe, et siis edasi vaadata. See plaan õnnestus. Mingi kolmandaks ringiks TonyKarti sabas olin aru saanud, et kardid ei ole väga erinevad, kuid pika sirge lõpus on mul eelis. Kuna TonyKart on meeter pikem, siis tuules sai minu kart sirge lõpuks rohkem pöördeid üles ja lisaks panin tähele, et mul on eelis vasakule kurvides, kus TonyKart kippus läbi libisema. Tähelepanelikult vaadates peaks see olema ka videost näha. Paremale pöörates eelist ei olnud.
Seega oli vaja ainult täpset ajastust ja olin kindel, et saan ovaalis või boksikurvis mööda. Ja õnnestuski. Ees sõites tuulekoti eelist polnud ja nii vahetusid positsioonid lugematul hulgal kordi. Korra suutsin saada boksikurviga selliselt tuulde, et sain TonyKarti enda legendaarse manöövriga mööda ka esimeses S-kurvis ja selle üle olin eriti häppi.
Mingil hetkel tekkis esimesse S-i rajale veoauto rehv. Selle peale rahunesin maha mingiks 7-8ks ringiks ja enam ei nokkinud, et järgnevad lähemale ei tuleks.
Siis viidi rehv ära ja toodi kohe järgmisel ringil tagasi. Siis hakkasin uuesti tõsiselt pingutama, sest sõidu lõpuni oli AINULT 15 ringi umbes. icon_smile.gif
Ja mingil hetkel sain mööda. Siis proovisin üllatada TonyKarti boksikurvis varase pidurdusega, et saada mingigi õhuvahe sisse. Mul oli vaja, et ta tuulest välja kukuks, sest ainult nii oleksin ma saanud oma pisut parema kardi eelist ära kasutada.
Pidurdamisetrikist ei olnud suurt kasu, kuid poolteist ringi hiljem olin siiski saanud sisse pisikese edu. Kui oleksin suutnud nüüd samamoodi lõpuni sõita, oleksid olnud väga head võimalused. Paraku läks samal ringil boksikurv vähem kui meetri jagu pikaks ja sattusin libedale osale. See oli väga pisike näpukas, kuid TonyKart kasutas selle ära 100%liselt. Tuli seest kõrvale ja jäi tuulde. Ovaalis läks uuesti mööda. Ja sõitis paar ringi väga kiiresti. Ma usun, et tal ei olnud seal igav ja ta pidi kõvasti punnitama. Igal juhul kulus mul selle minimaalse vahe kinni sõitmiseks seal tuules hea mitu ringi ja siis tuligi sõidu viimane ring.
Ma ei olnud väga heas positsioonis, kuid pidin igal juhul üritama. Ja üritasingi tagakurvis mingit poolhullu sõidujoont mööda, kuid eksisin sissepidurdamisel pisut. Tagantjärele mõeldes võis juhtuda, et sõitsin tagarattaga läbi selle pisikese lombi, mis seal maas oli. Igal juhul libisesin pisut ja kaotasin kiiruse, mistõttu TonyKart sai finishilipu ajaks sisse väga turvalise poolesekundilise edu.
Nii põnevat võidusõitu ei mäletagi! icon_smile.gif
Enne sõitu ütles mella, et pjedestaalikohad on teada, sest ma teen niisamagi sõites vigu.
Üritasin kõvasti, et tõestada, et tal pole õigus. Kuid siiski oli.
Tegin sõidu jooksul 2 viga TonyKarti ühe boksikurvi näpuka vastu.
Seega läks võit õigele mehele! thumbs_up.gif
Saab järgmisel korral veel paremini üritatud! icon_wink.gif

Mõned mõtted veel:
Sinise lipu teema on korraldajate arutluse all. Võimalik, et tulevad ka reeglitesse täiendused sanktsioonide näol, mis rakendatakse ringiga mahajääja suhtes, kes ideaaltrajektoori ei vabasta. Iga sõitja peab ise aru saama, kus ta teiste suhtes rajal paikneb ja mida ta teeb.
swodoo jäi finaalidest kõrvale kardi tehnilise probleemi tõttu. Shit happens. Tehnikasport siiski, kuid üritame omalt poolt ka edaspidi teha rohkem, et viia selliste asjade kordumise võimalus väiksemaks.
Oleks tahtnud, et ka vik1ng ja mella oleks üritusel osalenud ja sõit oleks olnud veelgi põnevam.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!


viimati muutis Andre 17.08.2009 13:54:02, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 17.08.2009 13:23:24 vasta tsitaadiga

Hea kirjatükk. vik1ng ja mella oleks kindlapeale meepotti oma tõrvatilgad juurde pannud. Kahju, et nii ei olnud. icon_neutral.gif
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.08.2009 13:24:40 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
...Kuna TonyKart on meeter pikem, siis tuules sai minu kart sirge lõpuks rohkem pöördeid üles...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 17.08.2009 14:46:18 vasta tsitaadiga

Tabel peale kestvussõitu:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=pKAYd5D52VxBwcPTqXwOzag&single=true&gid=0&output=html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.08.2009 15:05:04 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
zoomski kirjutas:
...Kuna TonyKart on meeter pikem, siis tuules sai minu kart sirge lõpuks rohkem pöördeid üles...

Mikk, täpselt nii oligi! icon_smile.gif
Pikal sirgel oli seekord tugev vastutuul ja päris palju mõjutas.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
swodoo
HV kasutaja
swodoo

liitunud: 16.02.2004




sõnum 17.08.2009 16:25:54 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
swodoo jäi finaalidest kõrvale kardi tehnilise probleemi tõttu. Shit happens. Tehnikasport siiski, kuid üritame omalt poolt ka edaspidi teha rohkem, et viia selliste asjade kordumise võimalus väiksemaks.


tänud kaastunde eest. juhtub jah vahel nii, nagu sinul juhtus põltsamaal, et jäid a-finaalist välja juhtus minul nüüd nii.
Ise loodsin väga et üks ring kestab kauem. sain liiga hilja aru, et kui piduripedaali kannaga tagais tõmmata siis liigub kart edasi ka. järgmine kord paremini.

_________________
Every thing i do, i do it for you
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 17.08.2009 18:10:57 vasta tsitaadiga

Homseks on loodetavasti minu tehtud A ja B-finaali videod üleval. A-Finaali oleksin tahtnud lõpuni filmida, kuid aku sai mõned minutid ennem lõppu tühjaks. Kui ma ei eksi, siis B-finaali video peaks enam-vähem kogunisti peal olema. Kõik ajasõidu videod on ka olemas...Kuid neid ma filmisin ainult boksikurvist. icon_rolleyes.gif
Tanel, Sinu kaameraga oli harjumatu filmida, vabandan, kui videod ei tulnud nii välja, kui sa oleksid tahtnud/ soovinud. Igatahes andsime Hessuga endast parima icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 18:12:43 vasta tsitaadiga

Relle, pole hullu midagi, videod on OK icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 19:02:22 vasta tsitaadiga

Mis ma oskan ikka öelda, võitlus oli korraldatud hästi, nagu alati thumbs_up.gif tänud korraldajatele, igati mõnus oli icon_exclaim.gif

Kvalifikatsioonis vedas sellega, et vihma juurde ei tulnud ning sain viimases kvalifikatsioonis sõita. Esimesel aja ringil tegin ise lauges kurvis vea ning järgneval kahel ringil jäi mulle juba keegi jalgu, ime moodi sõitsin välja teise tulemuse, see oli meeldiv üllatus icon_lol.gif
Finaali alguses tundus et suudan püsida zoomski tuules aga juba esimesel ringil sai selgeks, et kardil ei ole see pidamine mis võiks olla. Enamus kurvides ei tahtnud kart koheüldse ilma libisemiseta kulgeda.
Mõned ringid hiljem ründasid tagantpoolt juba Aeron ja RudiTurbo, lõpuks nad ka mööda said minust, algul tundus et suudan neil tempos püsida aga enda vigade tõttu lauges kurvis jäin pidevalt tahapoole (proovisin erinevaid võimalusi, et võimalikult vähe libiseda), ise salamahti lootsinm et kui nad võitlema hakkavad saan veel järgi neile, aga see ei õnnestunud.
5-dal kohal kulgedes avastasin äkki, et olen täitsa üksi jäänud Aeron ja RudiTurbo olid juba kogu stradi järgse sirge pikkusega ees ning Riivo77 oli ka kaugele maha jäänud. Siis hakkas sõit vaikselt halvemini minema, motivatsioon kadus, kart muutus aina libedamaks.
Nii 10-15 ringi enne lõppu avastasin, et iguaan on Riivost mööda saanud ning läheneb mulle pöörase kiirusega, eks see innustas mind rohkem pingutama ning kiiremini sõitma aga selleks ajaks oli kardi pidamine puhta hulluks muutunud. Puukurvis ning boksikurvis tahtis lihtsalt otse minna, eks ise olin ka juba väsinud pikast sõidust ja nii iguaan tuligi iga ringiga lähemale. Umbes samal ajal sattus veel ette üks mahajääja, kelle taga sõitsin u. 2 ringi kuna ei olnud temast nüüd märgatavalt kiirem aga peale sinise lipu näitamist lasi ta mind ilusti mööda.
Õnneks suutsin piisavalt kiiresti sõita, niiet finishis oli vahe iguaaniga 2 sekundit, mis oli algsega võrreldes tühine.

Igatahes oli sõit igati mõnus, kahju ainult et finaalis selline kart sattus. Samas ise tegin ka palju vigu, nendest tuleb lahti saada.
Igati mõnus kogemus oli nii pikalt järjest sõita thumbs_up.gif

Kui nüüd mõtlema jääda siis võiks kõikidel etappidel pikemad finaalid olla, äkki teeks lühemad soojendus sõidud ning kvalifikatsioonid. Rohkem võistlust oleks kindlasti põnevam nii pealtvaatajatele kui ka sõitjatele, 15 ringi on liiga lühike aeg minumeelest.


E: Unustasin täiesti kirjutada sellest rehvist, mis oli stardijärgses S-s, see ikka häiris päris palju, imelik et pealtvaatajad ei andnud raja hooldajale piisavalt kiiresti teada, et see seal tee peal. Ikka väga pikalt oli see seal icon_confused.gif
Ise pealtvaatajana B finaali ajal jooksin pidevalt tema juurde icon_rolleyes.gif


viimati muutis Hessu 17.08.2009 21:18:24, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 19:04:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

äkki teeks lühemad soojendus sõidud ning kvalifikatsioonid.

hmm, tõesti võiks kaaluda

Kasvõi näiteks nii, et 5 soojendusringi, 10 kvaliringi, 20 finaaliringi?

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 19:10:36 vasta tsitaadiga

Need 5 ringi annaksid võistlusele juba vürtsi juurde icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 17.08.2009 19:17:13 vasta tsitaadiga

Mõned vähesed pildid, mis ma teha jõudsin:
http://album.ee/album/498181/50190703?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 17.08.2009 22:32:35 vasta tsitaadiga

5 ringi ajasõitu, 5 ringi soojendussõitu ja ülejäänd finaalideks.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fg
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 18.08.2009 01:00:16 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/user/HVkart

Link

http://www.youtube.com/watch?v=21-5rsziAfk&feature
http://www.youtube.com/watch?v=mhdK1cxi9v8&feature
http://www.youtube.com/watch?v=UmSB2CuzFFk&feature

...et siis mõned kroonikakaadrid -- A-Finaal kolmes vaatuses

ed: veidi drifti kah

Link


viimati muutis fg 18.08.2009 07:57:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 18.08.2009 07:42:08 vasta tsitaadiga

Hetekl siis kvafikatsiooni videod ainult üleval, finaalid ehk õhtuks olemas icon_lol.gif

http://www.youtube.com/watch?v=8lIYYs9KAFo Kvalifikatsioon 1
http://www.youtube.com/watch?v=ZlqBq-fUtTU Kvalifikatsioon 2
http://www.youtube.com/watch?v=vgPLH4B0zqg Kvalifikatsioon 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004




sõnum 18.08.2009 22:38:25 vasta tsitaadiga

http://frygor.pri.ee/album on näha ka siis minu digikaga tehtud pildid, kui menüüst võtta vastav galerii lahti icon_razz.gif
kuni b-finaalini võib leida pilte... peale seda sai digika mälu täis ja a-finaali sealt ei leia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 21.08.2009 12:40:07 vasta tsitaadiga

Finaali videod kah siis lõpuks üleval.

A-finaal


1. http://www.youtube.com/watch?v=JFKMks8mUwo
2. http://www.youtube.com/watch?v=cUVTb8ZhV8g
3. http://www.youtube.com/watch?v=euNQEpTbaxw
4. http://www.youtube.com/watch?v=NvaHzSupnkk

B-finaal


1. http://www.youtube.com/watch?v=z8RBXRTW_PI
2. http://www.youtube.com/watch?v=adZEXCtkNxU
3. http://www.youtube.com/watch?v=tiwPojaARZI
4. varsti tulemas icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2009, VII-etapp - Kestvussõit, FK keskus, 16.august mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.