Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2009, VII-etapp - Kestvussõit, FK keskus, 16.august märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2009 22:55:55 vasta tsitaadiga

Nii, videoklipid hakkavad tulema icon_biggrin.gif

B-finaali soojendus ja Renka imeline crash icon_lol.gif
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/B-finaal_soojendus.wmv

B-finaali 2 esimest ringi + tagumiste võistlejate crash puukurvis icon_biggrin.gif
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/B-finaal_start.wmv

Kahju vaid, et ei jäänud video peale, kuidas mind kummidesse sõideti puukurvis icon_confused.gif

_________________
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 16.08.2009 23:21:24, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004




sõnum 16.08.2009 23:11:00 vasta tsitaadiga

Tanel, see oli naljakas jah icon_biggrin.gif mingi vend lihtsalt istus perse ees seal väliskurvis icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2009 23:16:31 vasta tsitaadiga

icon_cool.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0475
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2009 23:18:32 vasta tsitaadiga

Tanel, samad failid on ju mõlema lingi all icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0475
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2009 23:28:10 vasta tsitaadiga

Renka, nüüd link OK.

Edasi

Ringiga järgijõudmine ja crash icon_biggrin.gif
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/B-finaal_II.wmv

B-finaal pikemalt (jõuab kohale südaöösel)
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/B-finaal_I.wmv

Esikoha heitlus kart 10 ja 2 vahel ja rehv rajal icon_smile.gif (jõuab serverisse 23.50)
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/B-finaal_III.wmv

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2009 23:34:31 vasta tsitaadiga

Ringiga järgijõudmine ja suurem crash puukurvis icon_lol.gif (jõuab kohale 23.55)
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/B-finaal_IV.wmv

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2009 23:36:32 vasta tsitaadiga

Krt ma ütlen, et kõikidesse finaalidesse on vaja sinist lippu icon_idea.gif
Natuke kripeldama jäi, et ringiga pähesaanute tõttu oli päris mitu crashi ja positsioonid halvenesid tunduvalt.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 16.08.2009 23:49:47 vasta tsitaadiga

A-Finaalis oli sinine küll rajaääres lehvimas.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 00:20:44 vasta tsitaadiga

Jah, kui peale B-finaali kisa tõstsin ja sinine lipp välja toodi icon_biggrin.gif

Kirjutasingi, et kõikidesse finaalidesse.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 17.08.2009 00:33:55 vasta tsitaadiga

ei tore võistlus oli....
sõitsin oma harju keskmisest kolmeteistkümnega kvalifikatsioonis üle sekundi aeglasema ja sain sellega b finaali teiseks icon_razz.gif
ise ikka lootsin kasvõi b finaali viimasena sisse saada ja seal tagaotsas pusida... oli mis oli, aga siis b finaalist räägiks miskit...
esimesel ringil tegin kohe tanelile puukurvis kummi sõitmise... ilmselt pole ammu HV etappi olnud ja miskid pühapäeva GPd ja FK GPd on olnud mõned vahel.... ei suutnud ära aklimatiseeruda vms.....
tegelikult olen ma terve õhtu mõelnud, et kuda mul see nii läks ja siiamaani pole veel täpselt aru saanud...
kõige tõenäolisem oli see, et teadsin, et kui ma keeraksjärsult paremale, siis kaoks mult igasugune pidamine ja poogen läheks väga pikaks + pooled võistlejad oleks kindlasti mööda saanud ja ma oleks kusagil lõpus lõpetanud...
miskisugune alateadvuslik enese alalhoi instinkt hakkas tööle vist....
siitpoolt suured vabandused taneli poole....
viimasel ajal on endale väga tihti tehtud niimoodi HV välistel üritustel ja siis olen ise ikka karumaruvahvalt vihane olnud....
//edit: vaatasin seda stardi videot.... videolt seda kinni sõitmist suurt näha pole.... küll aga nägin, et suht väike vahe oli teisel ringil tanelil ja esimesl kahel, et väga kinni ma ikka ei sõitnud sind....
see on hea.... ma sain aru, et sa vabsjee kuhugi lõppu kukkusid.... aga see vahe oli ainult miski sekund või kaks....
äkki saan nüüd rahus magada icon_razz.gif

enda sõit oli b finaalis üks ebakorrektsemaid sõite mul üldse.... olen suht kindel, et ei suutnud ühtegi ringi läbida puhtalt... vingerdasin pidevalt teel, olin pidevalt külglibisemises ja tegin muid lolle vigasi.... ilmselt kadus motivatsioon pärast kvalifikatsiooni ja oli suur soov, et keegi tuleks tagantpoolt võidu sõitma icon_razz.gif
kõige rohkem oli kahju sellest, et b finaali 2 mees ei tahtnud võidu sõita icon_cry.gif
lasin tegelase ette ning proovisin siis võidusõitu aretada.... kahjuks aga loobus see tegelane sellest pakkumisest 2 ringi möödudes.... lasi mu ette tagasi....
see teise koha mees oli küll minu taga sõites minust kiirem, aga kui ette sai, siis niiväga kiirem enam polnud... küll oli väga kiire aga tanel.... kes alati suure kiirusega lähenes, aga päris lähedale ei saanudki....
ärge näkku lööge, aga tanel ja see b finaali teine sõitja oleks sobinud paremini a finaali....
kogu kenale võidusõidule tõmbasid vee peale need ringiga mahajääjad....
ma saan aru, et enamustele ei tundu see b finaal üldse oluline, aga sinist lippu oleks pidanud ikka lehvitama.... tanel oli juba päris lähedale jõudnud esimesele kahele, aga tänu mahajääjatele hoopis kaotas ühe koha....
ise sain kõigist neljast "kiiresti" mööda.... esimesed kaks võtsin ära boxikurvis.... see polnud keeruline.... mõlemad läksid väga suure kaarega apexist mööda.... ühest sain mööda taga lauges ja teisest puukurvis.....
samas kaotasin väga palju aega nendega pusides.... ringiga möödasõitjad peaksid ju laskma nii mööda, et ringiga sisse tegija ei kaotaks praktiliselt üldse aega....
ühesõnaga ühel hetkel(u. 10 ringi enne lõppu) märkasin, et keegi ei jälita mind enam icon_neutral.gif
pärast kuulsin, mis tsirkus toimus...

lõppkokkuvõttes oli tore üritus... sai pildi ette küll, mis tunne on päris võidusõitjatel rajal olla....
samas oleks võind rohkem äksjonit olla icon_razz.gif

okei... kirjanikuks ma ei hakka icon_razz.gif
suht segane ja arusaamatu tekst tuli kokku ilmselt...
ärge näkku lööge...


viimati muutis m0nx 17.08.2009 00:40:03, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 00:35:18 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
ei tore võistlus oli....
sõitsin oma harju keskmisest kolmeteistkümnega kvalifikatsioonis üle sekundi aeglasema ja sain sellega b finaali teiseks icon_razz.gif
ise ikka lootsin kasvõi b finaali viimasena sisse saada ja seal tagaotsas pusida... oli mis oli, aga siis b finaalist räägiks miskit...
esimesel ringil tegin kohe tanelile puukurvis kummi sõitmise... ilmselt pole ammu HV etappi olnud ja miskid pühapäeva GPd ja FK GPd on olnud mõned vahel.... ei suutnud ära aklimatiseeruda vms.....
tegelikult olen ma terve õhtu mõelnud, et kuda mul see nii läks ja siiamaani pole veel täpselt aru saanud...
kõige tõenäolisem oli see, et teadsin, et kui ma keeraksjärsult paremale, siis kaoks mult igasugune pidamine ja poogen läheks väga pikaks + pooled võistlejad oleks kindlasti mööda saanud ja ma oleks kusagil lõpus lõpetanud...
miskisugune alateadvuslik enese alalhoi instinkt hakkas tööle vist....
siitpoolt suured vabandused taneli poole....
viimasel ajal on endale väga tihti tehtud niimoodi HV välistel üritustel ja siis olen ise ikka karumaruvahvalt vihane olnud....

enda sõit oli b finaalis üks ebakorrektsemaid sõite mul üldse.... olen suht kindel, et ei suutnud ühtegi ringi läbida puhtalt... vingerdasin pidevalt teel, olin pidevalt külglibisemises ja tegin muid lolle vigasi.... ilmselt kadus motivatsioon pärast kvalifikatsiooni ja oli suur soov, et keegi tuleks tagantpoolt võidu sõitma icon_razz.gif
kõige rohkem oli kahju sellest, et b finaali 2 mees ei tahtnud võidu sõita icon_cry.gif
lasin tegelase ette ning proovisin siis võidusõitu aretada.... kahjuks aga loobus see tegelane sellest pakkumisest 2 ringi möödudes.... lasi mu ette tagasi....
see teise koha mees oli küll minu taga sõites minust kiirem, aga kui ette sai, siis niiväga kiirem enam polnud... küll oli väga kiire aga tanel.... kes alati suure kiirusega lähenes, aga päris lähedale ei saanudki....
ärge näkku lööge, aga tanel ja see b finaali teine sõitja oleks sobinud paremini a finaali....
kogu kenale võidusõidule tõmbasid vee peale need ringiga mahajääjad....
ma saan aru, et enamustele ei tundu see b finaal üldse oluline, aga sinist lippu oleks pidanud ikka lehvitama.... tanel oli juba päris lähedale jõudnud esimesele kahele, aga tänu mahajääjatele hoopis kaotas ühe koha....
ise sain kõigist neljast "kiiresti" mööda.... esimesed kaks võtsin ära boxikurvis.... see polnud keeruline.... mõlemad läksid väga suure kaarega apexist mööda.... ühest sain mööda taga lauges ja teisest puukurvis.....
samas kaotasin väga palju aega nendega pusides.... ringiga möödasõitjad peaksid ju laskma nii mööda, et ringiga sisse tegija ei kaotaks praktiliselt üldse aega....
ühesõnaga ühel hetkel(u. 10 ringi enne lõppu) märkasin, et keegi ei jäita mind enam icon_neutral.gif
pärast kuulsin, mis tsirkus toimus...

lõppkokkuvõttes oli tore üritus... sai pildi ette küll, mis tunne on päris võidusõitjatel rajal olla....
samas oleks võind rohkem äksjonit olla icon_razz.gif

okei... kirjanikuks ma ei hakka icon_razz.gif
suht segane ja arusaamatu tekst tuli kokku ilmselt...
ärge näkku lööge...

Siirad vabandused vastuvõetud ja näkku ei löö icon_biggrin.gif
Ega sa pidanudki järsult paremale tõmbama, vaid lihtsalt säilitama oma sõidujoont (mitte vasakule rabama) ja olekski sõit nagu hernes olnud icon_cool.gif icon_wink.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 17.08.2009 00:42:20 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
m0nx kirjutas:
ei tore võistlus oli....
sõitsin oma harju keskmisest kolmeteistkümnega kvalifikatsioonis üle sekundi aeglasema ja sain sellega b finaali teiseks icon_razz.gif
ise ikka lootsin kasvõi b finaali viimasena sisse saada ja seal tagaotsas pusida... oli mis oli, aga siis b finaalist räägiks miskit...
esimesel ringil tegin kohe tanelile puukurvis kummi sõitmise... ilmselt pole ammu HV etappi olnud ja miskid pühapäeva GPd ja FK GPd on olnud mõned vahel.... ei suutnud ära aklimatiseeruda vms.....
tegelikult olen ma terve õhtu mõelnud, et kuda mul see nii läks ja siiamaani pole veel täpselt aru saanud...
kõige tõenäolisem oli see, et teadsin, et kui ma keeraksjärsult paremale, siis kaoks mult igasugune pidamine ja poogen läheks väga pikaks + pooled võistlejad oleks kindlasti mööda saanud ja ma oleks kusagil lõpus lõpetanud...
miskisugune alateadvuslik enese alalhoi instinkt hakkas tööle vist....
siitpoolt suured vabandused taneli poole....
viimasel ajal on endale väga tihti tehtud niimoodi HV välistel üritustel ja siis olen ise ikka karumaruvahvalt vihane olnud....

enda sõit oli b finaalis üks ebakorrektsemaid sõite mul üldse.... olen suht kindel, et ei suutnud ühtegi ringi läbida puhtalt... vingerdasin pidevalt teel, olin pidevalt külglibisemises ja tegin muid lolle vigasi.... ilmselt kadus motivatsioon pärast kvalifikatsiooni ja oli suur soov, et keegi tuleks tagantpoolt võidu sõitma icon_razz.gif
kõige rohkem oli kahju sellest, et b finaali 2 mees ei tahtnud võidu sõita icon_cry.gif
lasin tegelase ette ning proovisin siis võidusõitu aretada.... kahjuks aga loobus see tegelane sellest pakkumisest 2 ringi möödudes.... lasi mu ette tagasi....
see teise koha mees oli küll minu taga sõites minust kiirem, aga kui ette sai, siis niiväga kiirem enam polnud... küll oli väga kiire aga tanel.... kes alati suure kiirusega lähenes, aga päris lähedale ei saanudki....
ärge näkku lööge, aga tanel ja see b finaali teine sõitja oleks sobinud paremini a finaali....
kogu kenale võidusõidule tõmbasid vee peale need ringiga mahajääjad....
ma saan aru, et enamustele ei tundu see b finaal üldse oluline, aga sinist lippu oleks pidanud ikka lehvitama.... tanel oli juba päris lähedale jõudnud esimesele kahele, aga tänu mahajääjatele hoopis kaotas ühe koha....
ise sain kõigist neljast "kiiresti" mööda.... esimesed kaks võtsin ära boxikurvis.... see polnud keeruline.... mõlemad läksid väga suure kaarega apexist mööda.... ühest sain mööda taga lauges ja teisest puukurvis.....
samas kaotasin väga palju aega nendega pusides.... ringiga möödasõitjad peaksid ju laskma nii mööda, et ringiga sisse tegija ei kaotaks praktiliselt üldse aega....
ühesõnaga ühel hetkel(u. 10 ringi enne lõppu) märkasin, et keegi ei jäita mind enam icon_neutral.gif
pärast kuulsin, mis tsirkus toimus...

lõppkokkuvõttes oli tore üritus... sai pildi ette küll, mis tunne on päris võidusõitjatel rajal olla....
samas oleks võind rohkem äksjonit olla icon_razz.gif

okei... kirjanikuks ma ei hakka icon_razz.gif
suht segane ja arusaamatu tekst tuli kokku ilmselt...
ärge näkku lööge...

Siirad vabandused vastuvõetud ja näkku ei löö icon_biggrin.gif
Ega sa pidanudki järsult paremale tõmbama, vaid lihtsalt säilitama oma sõidujoont (mitte vasakule rabama) ja olekski sõit nagu hernes olnud icon_cool.gif icon_wink.gif

jään sulle ühe möödasõidu sisse icon_razz.gif
järgmises taolises olukorras sinuga tõmban ilusti eemale ja lasen su mööda icon_lol.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 17.08.2009 00:45:50 vasta tsitaadiga

Oh kui lahked meil siin ollakse! icon_neutral.gif
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.08.2009 00:59:06 vasta tsitaadiga

B finaali lõik 4's nr11? (kollane kiiver) korraldas ikka paraja tohuvapohu oma nügimisega thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 01:00:13 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

Jätkame klippidega

Start + Tonykart möödub Hessust.
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/A-finaal_start.wmv

Tonykart möödub esimest korda zoomskist.
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/A-finaal_I.wmv

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004




sõnum 17.08.2009 01:02:10 vasta tsitaadiga

suhteliselt tore ja vahva sõit oli, missest et B-finaali sõit läks tõesti natu kehvasti.
vabandan, kui kellelegi tõesti seal ette jäin oma mahajäämisega vms (juttude järgi isegi vist suutsin Tanelit natu takistada).
mõned kõksud minu poolt olid põhjustatud minu "oskusest" veelompidest läbi sõita, kui kõrval sõideti mul - kohe kadus mõneks hetkeks juhitavus ja nii jäin pidevalt kellelegi ette. icon_razz.gif
fg ja renkaga sai ka mitu korda kõksu ära pandud aga loodetavasti pikka viha ei peeta icon_smile.gif beer_yum.gif

arvan, et keegi oleks võinud küll seal siniste lippudega vehkida vahepeal vms. alati ei jõua ju jälgida, et kes see kiirem on seljataga, kui alles näed teda enda kõrval.

_________________
Hunt kriimsilm 9 ametiga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 01:03:59 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
B finaali lõik 4's nr11? (kollane kiiver) korraldas ikka paraja tohuvapohu oma nügimisega thumbs_up.gif

Renka icon_biggrin.gif icon_lol.gif banana_dance.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 01:47:43 vasta tsitaadiga

Zoomski möödub Tonykardist, Tonykart möödub Zoomskist, Zoomski möödub Tonykardist, Tonykart möödub Zoomskist jne. icon_biggrin.gif
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/A-finaal_II.wmv

Kõige lõpus on näha, kuidas Tonykart võrdse hoo nimel krabab zoomski kardi raamist kinni icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.08.2009 02:02:18 vasta tsitaadiga

Mis käteteema see lõpus TonyKarti ja zoomski vahel lahti läks ? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 02:10:48 vasta tsitaadiga

Heitlus jätkub + finaali lõpp ja tonykardi võit.
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/A-finaal_III.wmv

Finaalijärgsed meeleolud icon_smile.gif
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/A-finaal_IV.wmv

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 02:12:10 vasta tsitaadiga

FK võiks puukurvi kandis võsa maha võtta ja reklaamplakatid mujale paigutada, võimatu on häid terviklikke kaadreid saada.
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 17.08.2009 02:51:34 vasta tsitaadiga

Kas aegade leht ka anti? Väga tahaks teada, mis aegu keegi mingil ajahetkel sõitis.

Sõidust muidu niipalju, et stardi magasin pmst maha, järsku vaatasin, et minek ja viiendalt stardikohalt langesin kuuendaks algul. Kuid peagi olin viiendal kohal tagasi ja siis olin jälitamas kahte karti ning oli näha, et tagant tekkis juba suurem vahe sisse ja sai rahulikult eesolevatele sõitjatele keskenduda. Korraks tõusin vahepeal neljandaks, kuid kuidagi langesin tagasi mõlema taha. Siiski üks sõitjatest oli minu ja kart nr 7 tempost natuke aeglasem ja peagi olime mõlemad koos kart nr7'ega suht sarnast tempot tegemas, kuid oli tunda, et suudan kiiremini sõita eesolijast. Möödus siis väga suur hulk ringe , kus sõitsin lihtsalt nr7 taga kinni jõudes talle osades raja lõikudes tagarattasse, kuid möödumist ei olnud eriti võimalik üritada. Ühel hetkel siiski hakkasid Tal sõiduvead sisse tulema ning tekkis reaalsemaid võimalusi ning lõpux olin boxikurvi pidurdusel suht lähedal ning kuna nr7'l läks sisenemisel suht külg ette, siis kaotas Ta väga palju kiirust keset kurvi ja toksasin Talle küljepealt sisse, mille tõttu Ta pool spinni tegi ning ma sain lõpux vabasse vette.
Ei mäleta täpselt palju ringe oli möödunud, kuid mäletan, et esimest korda vaatasin ringide arvu, kui oli 30 ringi veel läbida ning siis olin endiselt nr7 taga, kui õieti mäletan icon_smile.gif
Igatahes pärast möödumist siis olid zoomski ja Tonykart silmapiiril ja tagasirgele jõudes jälgisin alati, kus nad minu suhtes paiknevad, tundus, et kõikusid suht edasi-tagasi, kuid järele jõudmiseks järelolevate ringide erilist lootust polnud. Kuid lootust on, et kogemusi korjates, võin ehk neile kolmandaks lahingukaaslaseks saada!

Kardiks oli mul nr12 ning ainuke mure tundus olevat suht nõrgad pidurid.

Tulemus oli täpselt ootustepärane ning üritan kindlasti veel etappe kaasa teha!

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo


viimati muutis RudiTurbo 17.08.2009 03:12:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 03:01:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
mikk36 kirjutas:
B finaali lõik 4's nr11? (kollane kiiver) korraldas ikka paraja tohuvapohu oma nügimisega thumbs_up.gif

Renka icon_biggrin.gif icon_lol.gif banana_dance.gif
Üritasin viimasel hetkel kõrvale tõmmata, et mitte tagant sisse panna - aga läks hoopis taha nurka.
Kusjuures omaarust sõitsin positsiooni peale - hiljem tuli välja, et ma sain ringiga seal. Aga vähemalt hea, et a-finaalis sinine lipp välja ilmus.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0475
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.08.2009 08:13:20 vasta tsitaadiga

edit: valet videot tsiteerisin

Tanel kirjutas:
Ringiga järgijõudmine ja suurem crash puukurvis icon_lol.gif (jõuab kohale 23.55)
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp7_fkkeskus/S3IS/B-finaal_IV.wmv



Mul polnud üldse meeles, et ma ka selles crashis osalesin, Renka läks must mööda ja ma polegi päris kindel, miks ma selle spinni tegin. Ei mäleta, et ta tagant puutunud oleks vb ei saanud ma lihtsalt ise hoogu maha pidurdada. Piduritega olin alguses hädas, oleks võinud paremini töötada icon_confused.gif Igatahes järgmine ring pärast seda crash, ma imestasin, et kuidas need rehvid nii palju raja pealt eest ära on.

Boksikurvis sai 3 korda vähemalt spinne tehtud. Kõige nõmedam oli see puukurvis rehv. Täpselt kõige ideaalsema koha peal ja ei näe ka asja piisavalt vara, otsa ei sõitnud aga ära ehmatas küll. Ja siis selle teadmisega, tuleb terve ring läbida, et kas nüüd on asi ära koristatud või mitte. Seal puukurvis sai kellesti mööda mindud ja oli ka väike kontakt vist, üritasin ka niipalju ruumi anda kui võimalik aga jällegi oli see rehv natuke tee peal nii et võisin ette keerata natuke seetõttu. Sama ringi lõpus aga boksikurvis tegin aga kohe spinni, jällegi pidurid ei ole sellised mis nad võiks olla. Mindi must uuesti mööda ja tekkis paras vahe ka siise. Eks siis sõitsin tükk aega vabas vees aga ligemale ma sain. Siis vist tuli ka üks parimaid möödsõite mul. Pärast puukurvi olin eesoleval masinal tagabumpris täitsa kinni ning pidin lausa otsa sõitma. Tõmbasin kõrvale ja taga lauges kurvis sai kenasti mööda mindud ja oma teed mindud. Siis oli jälle pikk vahe sees aga jõudsin vaikselt mingile pundile järgi. Üks oli Renka (kollane kiiver) Väga kaua ei saanudki neil sabas sõita kuna nad otsustasid boksikurvis korraga spinne teha vmt. Sain ohutult mööda ja ees polnud ka mitte kedagi ligiduses näha. Mingi aja pärast oli taga ka tühjus ja nii kulgesingi lõpuni 7. kohalt 5.
Poole sõidu paiku hakkas gaas peale jääma ja siis tuli sellega tegeleda, Piduritega harjusin ka lõpuks ära. Sõidu lõpuks olin parema pöidla siseküljele villi saanud, vasakul pöidlal on ka natuke midagi aga ei midagi hullu.


Kvalifkatsiooniga jäin aga kõige vähem rahule. Liiga puntrasse sai mindud ja paratamatult kui üks teeb vea on kõigil jama käes. Tanel sõitis minu ees ja S-is pani läbi selle pisikese veeloigu ja pmst otse edasi. Ma seda teadsin, kun olin enne ühe sõidu võtnud ning võtsin kuivema joone. Sain Tanelist kenasti mööda aga siis mingis kohas tegin ise vea ja Tanel pidi minust mööduma. Õige masina tunnetuse sain ka alles viimasel ringil aga siis pidi boksi minema icon_mad.gif
Rajale lasi ka nii, et tagumiste meeste masinad tõmmati esimestana tööle ja siis mindi ettepoole. Eest poolt tööle tõmmates oleks parajad vahed tekkinud.

Järgmiseks korraks kogemus olemas ja kindlasti jätan vahe sisse kui nii vähe kvali ringe peab tegema.

Kokkuvõttes siiski ei jõua ära oodata, millal uuesti saaks kesvussõitu teha thumbs_up.gif

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 17.08.2009 15:39:27, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.08.2009 09:05:09 vasta tsitaadiga

m0nxi lasin mina küll suure kaarega puukurvis mööda. Kui kaua ta mu sabas enne sõitis, ei tea, kuid nii kui teda märkasin, võtsin koomale. Siniste lippude juures võiks olla ka tahvlid kardi nr, siis on pundis aru saada, kellele sinine lipp mõeldud on.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2009, VII-etapp - Kestvussõit, FK keskus, 16.august mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.