Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2009, V-etapp, FK Keskus, 14.juuni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 14.06.2009 21:42:55 vasta tsitaadiga

Krt me varjasime AK logo ära thumbs_up.gif icon_razz.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 14.06.2009 21:46:50 vasta tsitaadiga

Võtaks ka mõne sõnaga võsitluspäeva kokku.

Treeningsõit:
Otsustasin kohe esimese sõiduga treeningsõidu ära teha ja istumise alla sattus kart number 1. Väga hea juhitavuse ja piduritega. Noh, natuke oleks pidur võinud parem olla aga siiski väga head. Sirge lõpus kiirust väga palju ei olnud aga kurvides sai juhitavuse tõttu natuke tasa teha seda, mis sirgele maha jäi. Sõitsin terve sõidu üksi, vahepeal oli paarist sõitjast vaja ka mööduda. Üldjoontes hea kart, mulle väga meeldis. Ajaks jäi siis 44.13

Ajasõit:
Loos andis kardiks number 13, mida kõik mingil põhjusel kummardasid. Sõitsin sellega lihtsalt võimalikult stabiilseid ringiaegu. Parimaks jäi vist 43.94. Keskmine 44.16 kui ma ei eksi. Kart oli kiirem mõnevõrra kui 1. Samas kurvides natuke rohkem alajuhitav. Üldjoontes võib rahule jääda.

A-Finaal:
Kardiks sain loosiga taaskord 1, millega olin väga rahul. Stardis sain liidrina minema ja hoidsin oma kohta umbes 3-4 ringi ehk. Boksikurvis läks alguses natuke pikaks ja mella tuli nokkima, midagi ohtlikku kordagi ei tekkinud. Mingi hetk tuli vik1ng boksikurvis vahele ja sai mööda. Ma võtsin koha samal ringil tagakurvis tagasi ja ehk järgmisel ringil sai ta fooridekurvis mulle küljele. Siis tegi ta vea, mille tõttu oma koha ära kaotas, nimelt läks boksikurvi eelneval sirgelõigul paremale rajaäärde, nagu ideaalis peakski minema, mina aga hoidsin ennast tal kõrval, et tal oleks võimalikult vähe ruumi ja ebamugav boksikurvi keerata ja pidurdada. Seal ta siis otse läks, ehk pidurdas ennast välja. Seejärel sain aru, et nüüd kukkus tuulest välja ja edaspidi sõitsin ainult oma sõitu. Vahepeal vaatasin silmanurgast, et mella oli küll vik1ngust mööda saand, samas minu vahe temaga kas oli stabiilne või siis kasvas tasakesi. Seega sõidu teine pool oli vaja lihtsalt lõpuni sõita.

Kordaläinud päev.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 14.06.2009 21:52:07 vasta tsitaadiga

Siin on olukord peale 5. etappi:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=pKAYd5D52VxBwcPTqXwOzag&single=true&gid=0&output=html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 14.06.2009 21:55:34 vasta tsitaadiga

Ohoo, järgmine laks on Põltsamaal jälle. Pole viga, täitsa vinge.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 14.06.2009 21:55:52 vasta tsitaadiga

Pole seal põltsamaal kunagi käinud aga palju seal karte korraga rajale saab?
Edit: Ja nüüd siis hakkas sadama:(

_________________
Aita suve, söö lund!


viimati muutis -FoX- 14.06.2009 21:58:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 14.06.2009 21:57:45 vasta tsitaadiga

Viimati vist oli suht kümne ümber?
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 14.06.2009 22:00:16 vasta tsitaadiga

Saurix vist märja ilmaga välisrada kasutada ei luba? Tõmbavad ukse kinni? icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2009 22:27:13 vasta tsitaadiga

Kui Põldamaal toimub ja keegi küüti pakub, siis olen 100% kohal (muidugi küüdi eest köhin ka oma osa pappi icon_lol.gif )
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 14.06.2009 22:44:26 vasta tsitaadiga

Kuna panen ilmselt tüdruku pulti siis võin pakkuda Mitsubishi Galant AVance tagaistet icon_razz.gif 2 kesi on normaalne aga saab ka 3 sinna pressida:P
Kjaups siis miuga... 2 kohta põmst siis veel saadaval.

_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 14.06.2009 23:25:12 vasta tsitaadiga

ASAP tuleb Põltsamaa etapi teema selleks aruteluks ja ka registreerimisvorm.
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 14.06.2009 23:40:19 vasta tsitaadiga

Jääme siin teemas tänase võistluse raamidesse. icon_smile.gif
Ülevaade võiks säilida ka nendel, kes veel ise sõitmas ei käi.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2009 23:41:07 vasta tsitaadiga

B-finaal näkase kvaliteediga (ca 77MB)
http://album.hv.ee/HV/kart2009MM/etapp5_fkkeskus/b-finaal.wmv

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fg
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 14.06.2009 23:52:54 vasta tsitaadiga

einoh.. hoolimata ilusast ilmast 8) oli äge võidusõit. täitsin oma püstitatud eesmärgi 200% liselt thumbs_up.gif - soovitud ühe punkti asemel õnnestus pingelises heitluses omastada ka teine icon_lol.gif

tunat vabandust m0nx, loodan, et haavad paranevad peatselt, see oli ikka päris kõva pauk icon_redface.gif

e: lahe video Tanel, pole vist küll HD, kuid see-eest emotsiooni piisavalt, boxi sissetagurdamine läks tiba pikaks jah icon_razz1.gif


viimati muutis fg 15.06.2009 00:34:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 15.06.2009 00:07:25 vasta tsitaadiga

Käisin ise hiljem sõitmas, mingi 17.00 paiku, kui päike ilusti väljas icon_razz.gif Päeva parimad ajad kuulusid kõik vist AHV'idele icon_biggrin.gif Ise alla 45 aega ei suutnud sõita 3 sõidukorraga. thumbs_down.gif Samas huvitav kas need päeva parimad ajad seal lehe peal olid äkki targupidi raja ajad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 15.06.2009 00:16:58 vasta tsitaadiga

Viilutaja, teemasse tulevad niikuinii varsti meie skännid ja saad sealt võrrelda.
Ma usun siiski, et see nii oli, sest enne meie kvalifikatsiooni tehti aegadele restart.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 15.06.2009 00:49:06 vasta tsitaadiga

Huh jah see vahe oli mul teise kohaga pikem isegi kui ma arvasin. Aga tahaks A finaali näha see oli hea:P
EDIT: Kes see vanem härra oli kes seal puude all pingipeal kaameraga filmis ja kas see jõuab ka varsti meieni?icon_smile.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 15.06.2009 01:08:11 vasta tsitaadiga

HAHAHAHAHAHAHA. Vanem härra. See oli mu paps ja see video on hetkel Riivo käes.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 15.06.2009 07:58:41 vasta tsitaadiga

imelik lugu jah, et kuu aega sai käidud nagu FK's sõidetud tihedalt ja lootsin ikka mingit tulemust näha eile, aga tuli hoopis mingi väga kehv päev välja
aga jah, asi ikka vist tagurpidi rajas.... aint korra sain harjutada seda ja siis kah läbimärja rajaga....
aga vähemalt oli mul põnev jälgida a finaaali sealt boxi kurvist.... kui viitsin, siis saab miski video kah äkki icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2009 07:59:21 vasta tsitaadiga

njah, minu ebaõnne maraton jälle täna, seekord oli nii, et ajasõiduks sain enam-vähem kardi, nr9, nii, et starti lasti A finaali 5. kohalt, aga finaalsõidus välja loositud nr4 ei töötanud enam ja siis anti "garaasist" mingi pidune pill, sellele polnud minekut ja kummid oli tühjad. Poole sõidupealt võis suht alla anda. Enne lõppu oli veel ees ühelmehel väike eksimus ja sain eelviimase koha icon_sad.gif oh jah.

ps: mul jäid kõikidel kartidel millega täna sõitsin - 9, 12 ja ?? gaas peale...


Põltsamaa on ikka hinge läinud, seal sõltub oluliselt rohkem sellest, mis sa rajal teed, mitte kardist. Elu küll näitab, et loosiõnnega tõmbasin endale seal möödunud kord 2 kõige viletsama karti ajasõiduks ja finaaliks, aga vähemalt oli funim. Üldskoori tabelis on swoodo mööda ujunud - imelik!?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sada1000
HV kasutaja
sada1000

liitunud: 22.03.2007




sõnum 15.06.2009 08:31:01 vasta tsitaadiga

Etapp oli ülilahe ja hetkeks suutsin A-finaalis isegi 3 positsiooni saavutada icon_biggrin.gif
Lõppkokkuvõttes 6. koht ja olen rahul thumbs_up.gif Nüüd on eesmärgiks hooaeg üldarvestuses top10 sees lõpetada

_________________
Xbox live kasutaja "sada1000"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
swodoo
HV kasutaja
swodoo

liitunud: 16.02.2004




sõnum 15.06.2009 09:37:19 vasta tsitaadiga

Väike kommentaar:
Ise olin Viljandis ja pikalt mõtlesin kas hakkan tulema või ei. K[/user]una pidin kolima õhtul siis mõtlesin et käin läbi ikka. Midagi suurt ei lootunud kuna arvastin et paljud on tagurpidi sõitnud ja trennid toimusid väga tihedalt agu lugeda võis. Ise käisin korra ainult FKs proovimas ja seda ka õigepidi rajaga. Tutvumis sõidus tundus rada päris äge olema. Loodsin vaikselt A-finaali kohta. Pärast ajasõitu jäin rahule. Sõitsin 7-nda kardiga mis liikus hästi kuid pidurid olid kehvad. Sain 44.92 7-nda stardi koha. (0,02 sekundit tagapool oli 8. koht). Rebimine ei käinud seal esimese ja teise koha peale vaid ka tagapool. Sain finaalideks kart nr 13 icon_biggrin.gif
Stardi saginas sai tõustud ja langetud. Pärast paari ringi olin 6- kohal. Seal nägin u-20 m eespool zoomski kes tuli küll lähemale ja läks jälle eemale. Järsku jäi teel "seisma" sada1000. Paar ringi sõitsin sabas kuid kart nr 13 oli kiirem ja sain mööda. Edasi sõitsin rahuliult lõpuni et 5-ndat kohta kindlustada.
Vaadates üldseisu siis saan olla enam kui rahul. Hetkel 4-ndal kohal icon_biggrin.gif Tagant on tulemas muidugi mella kes ühe etapika sai 22 punkti. Samas minu järel on kohe tulemas mehed kuid väike boonus on minul. Mul on ühe etappi punktid puud vahepealt thumbs_up.gif

_________________
Every thing i do, i do it for you
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2009 12:07:33 vasta tsitaadiga

V etapi tulemused
Manus
A-finaal ajad
A-finaal ajad
A-finaal
A-finaal
B-finaal ajad
B-finaal ajad
B-finaal
B-finaal
II kvalifikatsioon
II kvalifikatsioon
I kvalifikatsioon
I kvalifikatsioon
II soojendussõit
II soojendussõit
I soojendussõit
I soojendussõit


_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 15.06.2009 17:32:05 vasta tsitaadiga

krt terve päev kael ja ülaselg valutavad...käsi kah küünarnukist allapoole icon_razz.gif
eilne romuralli annab tunda... mingi 3 või 4 korda sain päris hea matsu kirja...

kerge video kah siis a finaali esikohtade pärast... telefoniga tehtud icon_razz.gif
http://www.youtube.com/watch?v=_mJIfUqKDOc&feature=channel_page
kenasti on näha kerget kõksu vikingi poolt mellale ja mis ta järgmine ring vastu sai selle eest...
ja siit küsimus, et kas selline konkreetne tahtlik rajalt välja lükkamine reeglitega pole vastuolus??? icon_confused.gif
samas võib öelda, et mella sõitis rahulikult mööda põhi trajektoori ja vikingil polnud kuhugile minna...
samas meelega ikka tehtud icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 15.06.2009 20:31:23 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=_mJIfUqKDOc&feature=channel_page
kenasti on näha kerget kõksu vikingi poolt mellale ja mis ta järgmine ring vastu sai selle eest...
ja siit küsimus, et kas selline konkreetne tahtlik rajalt välja lükkamine reeglitega pole vastuolus??? icon_confused.gif
samas võib öelda, et mella sõitis rahulikult mööda põhi trajektoori ja vikingil polnud kuhugile minna...
icon_razz.gif

Reeglid ütlevad, et tuleb jätta ruumi, kui kardid on kõrvuti. Kõrvutijõudmiseks loetakse olukorda, kus ühe kardi esi- ja teise tagatelg on ühel joonel.
Eks mehed ise nägid kõige paremini, mis toimus. Kaamera selle nurga alt on raske hinnata, mis ringil, mis hetkel kellelgi puude oli.
Tahtlik jama on igal juhul jama. icon_smile.gif
Tulemuste ümbervaatamise aluseks saaks olla kellegi protest.
Kui mehed ise rahul on, siis ei ole põhjust torkida.
Briljantne see seal just välja ei näe ja head eeskuju ei anna. icon_smile.gif thumbs_down.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2009 00:41:48 vasta tsitaadiga

Tänud m0nx hea kaameratöö eest icon_smile.gif Väga huvitav oli vaadata.
Mellas't möödumist olen nüüdseks vaadanud paarkümmend korda ja pean tunnistama, et võtsin asja ette liiga vara, liiga agresiivselt ja optimistlikult. Samas kindlasti mitte pahatahtlikult icon_wink.gif Selle suhtes, kuidas Mella minust mööda sõitis mul pretensioone ei ole. Rehvid tulid ette küll veidi ootamatult aga oleksin pidanud suutma reageerida. Olukord oli põhimõtteliselt sarnane kohe esimese klipiga, kus jätsin pidurdamise liiga hiljaks, ei teagi, mida üritasin.. vist kurvist väljumisel lähemale või kõrvale saada. See tulemust ei andnud kuna TonyKart jõudis katta ning saigi kõksu tagant. Loodan, et kogenud sõitjad andestavad mulle mu rookie tembud.. eesmärk on mul siiski lõpuni võidu sõita ja teha seda hästi. Päris mitut muud möödumiskatset selles videos oli hea vaadata. Näha on võitlust ja ka kohad milles vea tegin.
Järgmine kord tean üllatusteks valmis olla. beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2009, V-etapp, FK Keskus, 14.juuni mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.