Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2023 17:07:09 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Ma panin ai raskuse põhja ja ei õnnestu mul häid kohti saada ja testsõidus neid aegu üle lüüa...ainus põhjus miks ma seda forzat näpin on see, et panin 100 euri selle alla. muidu oleks ammu nurka visanud


Kasutad ikka putitatud ja tuunitud autosid? Vastasel juhul on võimatu AI vastu saada kõrgematel raskusastemetel. AI vastu on kõige mõnusam free plays omale sobilik sõit teha. Mida pikem on sõit, seda suurem tõenäosus AI-le ära teha. Kärjääri osas on sõidud nii lühikesed ja seetõttu AI vastu on suhteliselt lootusetu üritus (FM7-s sai sõidu kestuseid samuti valida - ei tea, miks nad selle nüüd jälle ära kaotasid).

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 16.10.2023 18:05:08 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Ma panin ai raskuse põhja ja ei õnnestu mul häid kohti saada ja testsõidus neid aegu üle lüüa...ainus põhjus miks ma seda forzat näpin on see, et panin 100 euri selle alla. muidu oleks ammu nurka visanud


Kasutad ikka putitatud ja tuunitud autosid? Vastasel juhul on võimatu AI vastu saada kõrgematel raskusastemetel. AI vastu on kõige mõnusam free plays omale sobilik sõit teha. Mida pikem on sõit, seda suurem tõenäosus AI-le ära teha. Kärjääri osas on sõidud nii lühikesed ja seetõttu AI vastu on suhteliselt lootusetu üritus (FM7-s sai sõidu kestuseid samuti valida - ei tea, miks nad selle nüüd jälle ära kaotasid).


Ma teen karjääri jah ja nii palju kui seal autot kõpitseda laseb niiplaju seda teinud olen. No jaa a raja etteantud aja peaks ikka ära saama sõidetud stock masinaga või siis mitte?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 17.10.2023 01:28:55 vasta tsitaadiga

nüüd 8 sõitu netis teinud, viimased touring audi rs3-ga. tuuning muudab masina käitumist kardinaalselt. õige setup peale ja kohe 5sek kiirem, masin reageerib paremini ja nagu teine mäng
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2023 21:01:31 vasta tsitaadiga

uue/esimese patchiga on auto leveldamine kiirem...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.10.2023 21:56:38 vasta tsitaadiga

kõik asjad saab kätte 15 lvl + conversionid 25 lvl

parem, aga see lahenda endiselt olukorda

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2023 23:54:05 vasta tsitaadiga

Racecraft achievement unlockis peale seda, kui tõusin 15 kohta. Arvatavasti ongi nii, et tuleb vähemalt 13 kohta tõusta mitte 12, nagu achievementi kirjelduses on.

Nüüd võib MP mõneks ajaks ära unustada (kuni T10 selle korda teeb, kui teeb).

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.10.2023 12:27:24 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Nüüd võib MP mõneks ajaks ära unustada (kuni T10 selle korda teeb, kui teeb).

mis sinu arust katki on ? iga õhtu natuke sõidetud ja ei näe erilisi probleeme. radu võiks rohkem olla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2023 13:59:03 vasta tsitaadiga

See ei ole lihtsalt minu arust, vaid nii lihtsalt on.

Lambi kokku jooksmised (see laieneb üldiselt kogu mängule).
Mäng jääb ühte viimastest loading screenidest kinni (konsooli peal) või (PC peal) ei suuda vajalikku infot värskendada (updating event schedule). Viimase puhul aitab ainult mängule testart. Iga kord mängu käima pannes tehakse mitu minutit shaderite optimeerimist ja lõpuks MP-sse tagasi jõudes tuleb treeningul passimisega otsast alustada. Vahel võid pea 30 minutit kogu selle pulli peale raisata, enne kui gaasi saad vajuada.
Matchmaking on puudulik - safety ranking on lihtsalt iluasi.
Karistuste süsteem on täielik nali.
Kus on pikad sõidud?
Kogu rehvidega seonduv on väga algeline (arenguruumi on palju).
Võistlusklasside valik on niru.
Siia otsa veel üleüldised mängu bugid ning jamad.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/


viimati muutis HPN 25.10.2023 17:59:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.10.2023 17:45:10 vasta tsitaadiga

see updating event schedule on endalgi mõni kord ette tulnud, sõidu ajal tuunides on samuti kinni kiilunud, viimane uuendus pidavat selle korda tegema. shaderite laadimine võtab mul alla minuti, tüütu ole küll iga kord seda teha.
30min ise ootanud pole, et sõitma hakata. tavaliselt mingi 10min olnud, teisi klasse ka valida nkn. muuga võib nõustuda, parandamist jagub icon_biggrin.gif igatahes peamine, et netis nalja saab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2023 17:59:33 vasta tsitaadiga

Võtsin aega icon_biggrin.gif - üle 2 minuti kulus shaderite peale ja nii iga jumala kord mängu käivitades. Pidavat AMD viimaste driverite ja FM kombo feature olema.
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 26.10.2023 00:22:26 vasta tsitaadiga

Ma ei tea ma ei saa oma mängu kuidagi 3060ti peal tööle ei leia seadeid, et mäng jookseks sujuvalt ja pilt oleks ilus icon_sad.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 26.10.2023 12:42:05 vasta tsitaadiga

mul sellised seaded. peamine et "dynamic" oleks pandud ultra, siis ta ei muuda resolutsiooni


viimati muutis rastaman 05.11.2023 05:06:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2023 13:53:28 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Ma ei tea ma ei saa oma mängu kuidagi 3060ti peal tööle ei leia seadeid, et mäng jookseks sujuvalt ja pilt oleks ilus icon_sad.gif


Digital Foundry tegi hea video, mille järgi asjad paika sättida. Video lõpu poole on tabelid, kui tervet videot ei viitsi ära vaadata.

https://youtu.be/Qy72tf-l48g?si=RlE1OKw-sFFCLWmk

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 26.10.2023 15:01:04 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
mul sellised seaded, vb on kasu. peamine et "dynamic" oleks pandud ultra, siis ta ei muuda resolutsiooni


Ma ei taha hetkel midagi kõvasti hurraaatada kuid panin 2k peale ja sinu seaded ja pilt oli ikka väga ilus ja tundus, et jooksis ka. Muidugi ma veel testin asja, aga suur aitäh kõigile kes nõuga abiks olid. Ma kruttisin üht pidi ja teistpidi ja kohati tundus, et asi aina hullemaks läheb mängus. See HV foorum on üks väärt koht. Ja enamjaolt saab abi ka kui küsida. Üks küsimus veel, et kui te sõidate siis mis raskustaseme peal teil Ai on pandud...ma ise panin selle muidu põhja.
Veelkord tänud teile poisid beer_yum.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 27.10.2023 12:30:17 vasta tsitaadiga

Uuri jah. Nvidial on selles mängus "99% FPS" või siis "1% low FPS" maksimum veel kehvake. Seda saab libe piltidelt näha.
Saan seadeid minimeerides maksimaalselt 70 FPS'i tuuri. Idekas oleks reso maksimum ja ülesse, ehk monitori maksimum ja peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 27.10.2023 17:29:33 vasta tsitaadiga

Mangukogemus siis selline, et soitsin alguses puldiga kolmandast vaatest ja siis jaurati mu kallal pane ikka rooliga. Ei leidnud ma rooliga yhtegi head vaadet kuidas soita ja autot stabiilsena hoida oli suht raske sest rool loopis kaes raja kühmude ja ma ei tea mille jargi, kuid pedaalidega oli see pidurdus ja gaasitamise tunnetus vaga ok vorreldes puldiga. Aga jah soitsin ferraariga ja masin oli pidevalt risti poiki rajal. Vihmaga oli asi ikka paris jube siis ma ainult driftisin voi tegin spinne ja olin rajalt valjas. Äkki peab rohkem harjutama samas rooliga kolmandast vaatest minu arvates taiesti voimatu soita. Kuid tean inimesi kes lasevad wrcd rooliga kolmandast vaatest nii et pole asigi. Seevastu nii palju kui ma assetot rooliga proovisin ja soidan ka wrcd rooliga siis nende mangudega on lust rooli kasutada
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.10.2023 19:20:13 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Uuri jah. Nvidial on selles mängus "99% FPS" või siis "1% low FPS" maksimum veel kehvake. Seda saab libe piltidelt näha.
Saan seadeid minimeerides maksimaalselt 70 FPS'i tuuri. Idekas oleks reso maksimum ja ülesse, ehk monitori maksimum ja peale icon_biggrin.gif
ma mängin game streaming platvormil, mitte tavalise rtx 4080ga icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 28.10.2023 10:06:04 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Aga jah soitsin ferraariga ja masin oli pidevalt risti poiki rajal. Vihmaga oli asi ikka paris jube siis ma ainult driftisin voi tegin spinne ja olin rajalt valjas. Äkki peab rohkem harjutama samas rooliga kolmandast vaatest minu arvates taiesti voimatu soita.

Ferrari vormel 1990? Alusta sellest, tõmba edetabelist mõne kõvema mehe tune peale, siis veel setingutest vastavalt vajadusele igasugu abimehi ja muidugi vihmaga W-rehvid. Minul ei ole küll rooliga mingeid probleeme selle masinaga sõita, kui siis ainult see, et tuleb rooliga väga kiiresti servast serva vehkida, sest esirattad tuleb pea igas kurvis risti keerata, et ette vähegi pidamist saada ja alajuhitavust vältida.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2023 11:39:32 vasta tsitaadiga

https://forza.net/news/forza-motorsport-community-update-2

Päris palju olulisi parandusi, mille otsa olen isegi komistanud, aga patch tuleb alles Novembri keskel. Masendav tempo, arvestades asjaolu, et tegemist on MS-i enda stuudio mänguga, mis on nende enda platvormidel (OK, Steamis on ka, aga Valve ei ole kunagi kätt ette pannud kiiretele patchide väljastamisele).

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 28.10.2023 13:03:02 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Aga jah soitsin ferraariga ja masin oli pidevalt risti poiki rajal. Vihmaga oli asi ikka paris jube siis ma ainult driftisin voi tegin spinne ja olin rajalt valjas. Äkki peab rohkem harjutama samas rooliga kolmandast vaatest minu arvates taiesti voimatu soita.

Ferrari vormel 1990? Alusta sellest, tõmba edetabelist mõne kõvema mehe tune peale, siis veel setingutest vastavalt vajadusele igasugu abimehi ja muidugi vihmaga W-rehvid. Minul ei ole küll rooliga mingeid probleeme selle masinaga sõita, kui siis ainult see, et tuleb rooliga väga kiiresti servast serva vehkida, sest esirattad tuleb pea igas kurvis risti keerata, et ette vähegi pidamist saada ja alajuhitavust vältida.

ma pigem ei tuuniks üldse vaid sõidaks nii nagu ta on, traction control peale ja harjutaks. praegu käib see PI998 sõit, lükkasin talle bling veljed alla, et performance index oleks alla 999, natuke lühemad käigud ja kohe esimese sõiduga tuli võit ära icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 28.10.2023 14:02:47 vasta tsitaadiga

Miks te üldse selle Ferrariga sõidate, edetabelite järgi on McLaren palju kiirem.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2023 18:36:01 vasta tsitaadiga

Selline asi siis:
Spoiler Spoiler Spoiler


icon_rolleyes.gif

Kui see just clickide jaoks tehtud video pole, siis on küll asjalood kehvasti.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 09.11.2023 16:21:19 vasta tsitaadiga

Mulle on hakanud see uus süsteem, kus iga auto tuleb pikalt sisse sõita, isegi meeldima. Peale igat sõitu ükshaaval uusi juppe lisades tekib väga hea arusaam auto käitumisest ja iga jupi mõjust sellele. Ühe auto putitamiseks läheb tunde, seega pikkadeks talveõhtuteks tegevust jätkub icon_biggrin.gif

Olles nüüd piisavalt mänginud, siis rehvide käitumine tekitab järjest suuremaid küsimärke.
Üks ja sama muster kordub autost-autosse. Täiskiirusel sõites või täie jõuga pidurdades on rehvid pigem külmad/sinised, aga nii kui vähegi kurvis külgelibisemisse lähevad on kollased/punased ja pidamine täielikult kadunud. See ei saa ju olla reaalne füüsika.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 15.11.2023 19:54:54 vasta tsitaadiga

Ega see automaatne tuuning ka kehva ei ole.
Rehvid on kahtlased jah. Eriti kahtlased! Veits arcade.
Ennast häirib kui pitstopis paagi fulli lükkab.....
Rooliga võtab higiseks. Dualsesense Edge kontrolleriga annab hea tunnetuse, lebom.
Läpparil jookseb ka normaalselt. Vahest mõned sõidud, mitte palju...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2023 20:12:47 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Ega see automaatne tuuning ka kehva ei ole.
Rehvid on kahtlased jah. Eriti kahtlased! Veits arcade.
Ennast häirib kui pitstopis paagi fulli lükkab.....
Rooliga võtab higiseks. Dualsesense Edge kontrolleriga annab hea tunnetuse, lebom.
Läpparil jookseb ka normaalselt. Vahest mõned sõidud, mitte palju...

ot:
No on vend ikka. Sony puldiga mängib Microsofti mängu. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.