Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2010, I-etapp, Triobet, 7.veebruar märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.02.2010 19:25:07 vasta tsitaadiga

kui me 24 inimest kokku saame siis on ka C finaal tulemas, saan ma õieti aru? Aga asi oli raju jah ... thumbs_up.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2010 19:28:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui me 24 inimest kokku saame siis on ka C finaal tulemas, saan ma õieti aru?

jah, aga selle summa sisse me ei saa seda ei ajaliselt ega rahaliselt mahutada,
praegu oleme täpselt nullis, seega keegi peab selle kinni maksma

Mõte käis vahepeal läbi nii, et kõik maksavad 25 EEK juurde (ehk etapitasu oleks 375 EEK) ja kes soovivad C-finaali sõita, maksavad veel 50 EEK juurde.

Seda peab kõike mõtlema ning kardikeskustega läbi arutama. Ise oleks küll selle poolt.

Aga C-finaal toimuks peale B ja A finaali.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.02.2010 19:51:34 vasta tsitaadiga

Kui huvi rohkem tekib ja rahvast juurde tuleb siis peab asja arutama hakkama küll ... hetkel vist see asi nagu kasvu tempos tundub.
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 07.02.2010 20:11:29 vasta tsitaadiga

Selle c-finaaliga on suurim probleem selles, et me ei suuda mitu päeva ette prognoosida osalejate lõplikku arvu.
Tuleks teadvustada, et regamise viimase hetke peale jätmine ja osalustasu infosulg panevad korraldaja olukorda, kus peab surmkindla peale välja minema.

Kohe-varsti on tulemas II etapi teema ja koos sellega küsitlus, kas tõstame osalustasu ja teeme ka c-finaali/lohutussõidu või jätkame vana formaadiga. icon_idea.gif

Oleks lihtne, kui kõrgema osalustasuga oleks garanteeritult samapalju osalejaid! thumbs_up.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.02.2010 20:17:09 vasta tsitaadiga

Aga palju peaks juurde maksma näopelat ,et nii A kui B finaal oleks 10-15 ringi pikem... täna oleks küll taht kauem seda võitlust seal näha:P
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 07.02.2010 20:26:46 vasta tsitaadiga

-FoX-, neid kahte asja korraga kindlasti ei saa, sest siis ei tule osalejate kriitiline mass kokku.
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 07.02.2010 20:33:01 vasta tsitaadiga

Njah, Triobetis olin ühe korra sõitmas käinud varem vist pea 3 aastat tagasi ja rada eriti ei meeldinud ning polnud sinna naasenud! Enne practicet sai siis üks proovisõit tehtud igax juhux ja minu suureks hirmuks tulin kõigile jubedalt selgees vastu ja sõidu lõpux aeg 38.81 oli hirmus küll, kui oli näha aegu 36.2 - 37.3 kõigi teiste poolt! Aga kardiks oli siis nr11 ja märkasin, et see kart oli pidevalt kõikides sõitudes viimane ning päris soojendussõiduks tekkis lootus, et lisaks rajale harjumisega peaks ka tänu paremale kardile veel sekundi või rohkemgi suutma leida !

Soojendussõidus siis sain töötava displayga kardi nr1 ja juba esimestel ringidel õnnestus näha 36.xx aegu displayl ja rahunesin ära ning hakkasin keskenduma õigete sõidujoonte leidmisele! Soojendussõidu parimaks ajax jäi siis vist 36.80!

Viimasena qualisse minnes olin teinud arvutusi, et kui soojendussõidu ajast veel umbes 0.3 suudan maha raseerida, siis on lootust A-finaaliks. Sain Qualys kardi number 3 ja esimestel ringidel natuke liikluses olles ja veel kardiga tutvudes nägin juba displayl 36.xx aegu ja A-Finaali lootus oli juba väga reaalne, teadsin, et sellex vaja umbes 36.5 sõita! Mõne ringi pärast nägin oma displayl aega 36.46 ja sellega langesid kõik pinged ning sain teha väga mõnusaid pingevabu qualy ringe lõppu, mis kõik olid väga samasse auku ja lõpux olin 36.3x ajani jõudnud ning see aeg siis tagas natuke üle ootuste neljanda stardikoha!

Viimane ärevushetk siis enne sõitu kardiloos ning kui sain täpselt sama kardi, millega olin Qualys sõitnud, siis olin väga rahul, sest mulle väga meeldis, kuidas see kart käitus! Sõidus olin siis väga keerulises positsioonis, otse 3 liidri taga, kes olid väga tihti kõrvuti ja läbisid kurve kohati väga aeglaselt, kuid sellest polnud mulle kasu, sest kolmanda kardi jaox rajal ruumi polnud ja sattusin löögi alla jälitajatelt ning jäin esimestest natuke kaugemale. Kuid mõne aja pärast , kui olin suutnud esialgsed rünnakud tagasõitjatelt ära kaitsta, siis suutsin nendega taas õhuvahe kasvatada ning keskenduda liiderkolmiku jälitamisele. Ning peagi olin neil taas sabas ning oli taga ka väike hingamisruum vigadeks, kuid seda ei jätkunud kauaks! Kahjuks ei õnnestunud mul ühelgi hetkel korralikult top3 võitlejatele nina vahele panna ja alati sain parema kiirenduse kurvides, kui eessõitjad olid täiesti kõrvuti ning mul polnud kuhugi minna. Tänu top3 heitlustele otse minu ees jõudsid siis taas kaks jälitajat järgi, kes ka kuidagi väga seljas elasid ja tuli aina väikeseid müksusi kurvidesse sisenedes vastu võtta! Igatahes kogenematusest jätkasin sõitu väga lahtiste ustega trajektooriga ja ühele sõitjale lausa kinkisin oma koha! Teisele enam kingitust ei teinud ja pigem tuli see möödumine isegi natuke ebaviisakalt mööduja poolt, kuid pole midagi teha, finishi lipp langes ja sel hetkel olin kuues!
Sõidus olin siis suutnud ka oma Qualy aega veel kärpida ja üllatuslikult oli see ka A-Finaali kiireim ring! Pärast sõitu üks hotlappimise sessioon oleks olnud, siis olexin kah kindlasti 35.xx meeste klubisse astunud! icon_smile.gif

Muide, pärast sõitu oli pea mõtteid täis ja läks meelest, et ka selle eelsoojendussõidu eest tulex maxta, nii, et kui korralduselt hiljem see raha sisse nõuti vms, siis PM'ige ja teeme tasaarvelduse! icon_smile.gif

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2010 20:37:20 vasta tsitaadiga

LIVE ülekande salvestused -> http://www.justin.tv/tanele34/all
Mõned pildiklõpsud -> http://album.hv.ee/HV/kart2010MM/etappI_triobet/

Grupipilt icon_biggrin.gif


Klikka pildil suurema pildi vaatamiseks.

_________________
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 08.02.2010 12:52:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2010 20:40:16 vasta tsitaadiga

A-finaali salvestades oleks võinud rohkem vasakut nurka võtta, et natukenegi jääks peale tagapool toimuv. icon_smile.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 07.02.2010 20:48:45 vasta tsitaadiga

Kui norida, siis B-finaali lõpus liigutati kaamerat natukene liiga vara, minu ja tonnponni ülipingeline finisijoone ületamine ei jäänudki peale. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2010 20:55:23 vasta tsitaadiga

Kui aus olla, siis mitte kellegi finiš ei jäänud peale icon_razz1.gif
Kiirustasin laua juurde tagasi, et video lõpetada/salvestada õige nime alla, et saaks alustada A-finaali salvestamist.
Aga nagu aegadest oli näha, siis väga napi vahega finiš oli teil thumbs_up.gif

Aga jah, hea kui keegi saaks järgmisel korral tulla korral korraliku kaameraga salvestama thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 07.02.2010 21:41:27 vasta tsitaadiga

Mis korralikuma kaameraga filmimist puudutab, siis selleks on seal pisut liiga pime ning liikumisvabadus praktiliselt puudub, tulemus suhteliselt sama mis webcamiga. Valgemal ajal mõne väljas toimuva võistluse jäädvustamise peale võib täitsa mõelda. Varem olen Pärnus ringraja üritusi filmimas käinud: http://www.youtube.com/watch?v=DyUvljmYhKM

Mis minu tänast sõitu puudutab, siis aegu jälgides erilist lootust B finaali pääseda ei olnud. Kvalifikatsioonis sain kommentaare mittevajava kardi nr. 11, millele lisaks peale starti koheselt tool maksimaalselt tagumisse asendisse liikus.
Varasemalt olin vaid korra, aastake tagasi Saurixis sõitnud ning parim ring 37.6 tuli endale üllatuseks.

Vaatamata enese nigelale tulemusele jäin üritusega rahule ning jään järgmist etappi ootama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 07.02.2010 21:44:33 vasta tsitaadiga

Paneks ka siis muljed kirja.

Soojendussõiduks istusin number 10 karti, et proovida, kas on ikka relv - oli. Aeg oli midagi 35.8 kanti ja pööras mõlemale poole, olles samas ka nobe.

Kvaliks sain loosiga jälle number 10 kardi, ning olin kindel, et alla teise koha ma startima ei pea, sest vik1ng tegi vägeva põhja, milleks sai 35.50. Eneserahustuseks võin öelda, et tema teised ajad olid minu parimast kehvemad, mistõttu oleks tal see üks ring võinud pigem olemata olla. icon_neutral.gif
Olin ka teise kohaga rahul, sest lootsin stardis kohe vik1ngist mööduda, eeldusel, et loosiõnn naeratab finaali jaoks kardiloosis.

Seda paraku ei juhtunud ja kardiks sain 8, millest räägiti hirmu- ja õudusjutte. Soojendusringil sai selgeks, et juttudel oli tõepõhi all... Ei mingit kiirust, millele lisandus parajal määral ülejuhitavust. Lootsin siiski oma plaani ellu viia ja vik1ngist kohe stardis mööduda. Roheliste tulede süttides saingi kohe temast mööda (magama jäid?) ja katsin terve ülejäänud sõidu. Mõne üksiku ringi sai vahelduva eduga ka korralikult sõita, kuni hord tagant selga vajus, mispeale pidin jälle veidi katvama joone võtma. Vahepeal vilksatas silmanurka ka Tuutu kurikaval kogu, kuid õnneks ka tema mööda ei läinud. Ühesõnaga joppas mul, et vik1ng stardis kuidagi vaevaliselt liikuma sai, muidu oleks võitmine suhteliselt võimatu olnud.

Oli tore võistlus ja ka üsna põnev.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2


viimati muutis The Stig 08.02.2010 19:52:41, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2010 21:46:24 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:

Mis minu tänast sõitu puudutab, siis aegu jälgides erilist lootust B finaali pääseda ei olnud. Kvalifikatsioonis sain kommentaare mittevajava kardi nr. 11, millele lisaks peale starti koheselt tool maksimaalselt tagumisse asendisse liikus.


Endal oli sama probleem selle kardiga, iste ei tahtnud kuidagi paigal püsida, enne starti sättisin ta uuesti paika ja keerasin nii kõvasti kinni kui julgesin aga sellest abi ei olnud icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 07.02.2010 21:55:58 vasta tsitaadiga

Nii, esimesed hooaja punktid käes siis! icon_smile.gif
Tulemus esmapilgul jääb küll pisut puudulikuks, kuid tänases kontekstis olen sellega isegi rahul.
Poolmüstilisest mõõnast sain mõttetöö ja Stigilt saadud vihje abil üle.
Kuna trennidele raha ei kulutanud, siis oli asi hommikuks lihtsalt pisut toores, kuid ei midagi hullu.
(Vaatasin peale võistlust lehtedelt järele, mis aegu minu sõidetud kartidega täna veel sõideti ja midagi katki ei ole.)
Enne ametlikku algust tehtud proovisõidus sai katsetatud mitut asja ja pilt hakkas ette tekkima. Pärast nr 3 kardiga sõidetud soojendussõitu oli tunne päris ok.
Kvaliks sain nr 8. See ei olnud väga hull, aga ka mitte hea. Mingid ajad sain sellega siiski kirja, kuid nagu selgus piisas sellest jäämaks 0,1 sekundi kaugusele A-finaalist.
Kuna A-finaalis olid ees väga kiired mehed ja kolme kvali peale võib loos kaardid ettearvamatult jagada, siis olin sellega arvestanud, et nii võib minna.
Kohe tuligi minna uuesti starti. Loosiga sain kardi nr 7 ja taaskord oli selge, et tuleb hakata aktiivselt katmisega tegelema.
Stardist jäin Aeroni ette. 2 ja pool ringi pidasin seal vastu. Siis jäi tagakurvis pidurdus pisut hiljaks ja läinud ta oligi. Ja kiirust tal alguses jagus.
Siis kohanesin kardiga pisut paremini ja vahe hakkas tasapisi vähenema. Aeron lasi paar korda ka kardil sõidujoonelt pisut välja vajuda. Sain järele ja siis finshisirgele tulles ka kõrvale.
Järgmises kurvis oli mul eelis. Pärast seda vahetusid kohad veel ja ühes olukorras tuli ka poolik spinn, millest Aeron viisakalt lasi mul esimesena väljuda. thumbs_up.gif
Tagantpoolt kartsin iguaani, kes poole sõidu pealt ära väsis, kuid teda asendas eikusagilt ilmunud m0nx. icon_eek.gif
Mingil hetkel tekkis kestvussõidu sarnane olukord, kus tekkis tunne, et ei peaks kogu aeg nokkima, et tempo ei langeks ja taganttulijad ei pääseks segama.
Ja siis just siis kui lootsin, et 1 ring on veel, sai sõit otsa.
Me võime siin spekuleerida teemal halb kart/hea kart, kuid võtan igal juhul mütsi maha Aeroni ees, kes alustatu ka lõpule viis ja ka kõigi teiste ees, kes lõpuprotokollis minust eespool on. thumbs_up.gif
Better luck next time! icon_wink.gif

EDIT: Mis krdi bugi see veel on, et kirjutan mõttetöö 2 t-ga JA POSTITUSE SEES ON TA 1-GA icon_question.gif
Kui tahan oma postitust muuta, siis sealt aknast näitab 2-ga.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!


viimati muutis Andre 08.02.2010 10:48:29, muudetud 4 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 07.02.2010 22:01:49 vasta tsitaadiga

The Stig kirjutas:
... kardiks sain 8, millest räägiti hirmu- ja õudusjutte. Soojendusringil sai selgeks, et juttudel oli tõepõhi all... Ei mingit kiirust, millele lisanuds parajal määral ülejuhitavust.


RudiTurbo kirjutas:
Aga kardiks oli siis nr11 ja märkasin, et see kart oli pidevalt kõikides sõitudes viimane ...


Ausõna, viimast korda kirun oma loosi(eba)õnne.
Aga võtab kiruma, kui kvaliks saad loosiga kardi nr 8 ning B-finaaliks kardi nr 11. icon_smile.gif

B-finaal oligi üks tõsine katmine - eelkõige sai tonnponniga kembeldud. Ning imekombel finišisirgel ka ette jäädud, mis oligi päeva helgeim hetk.

* Pikas perspektiivis tahaks muidugi nii kõvaks tegijaks saada, et suudaksin iga kardiga end A-finaali sõita, aga hetkel jääb sellest veel omajagu puudu. Ka psühholoogiliselt - lasin end natuke ikkagi muserdada juba ainuüksi asjaolust, et kart on kehv.


viimati muutis Riivo77 07.02.2010 22:05:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.02.2010 22:02:36 vasta tsitaadiga

Huvitav mis sellel 11 siis reaalselt viga oli? icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2010 22:37:56 vasta tsitaadiga

Stig sõitmas kvalifikatsiooni

Link

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2010 23:03:35 vasta tsitaadiga

Nonii, esimene etapp seljataga ning mis seal salata, vb oli see mul senini üks põnevamaid etappe. Kui tagantjärgi asjade kulgu vaadata , siis olen jälle juba möödunud hooajal sissekäidud rajal - kvalis mingi heal juhul keskmise suutlikusega kart -> b finaali 1-2 start -> b finaali võit. Seekord viskas aga leili zoomiski, kes oma erilise panniga (nr7) märkimisväärset sõitu tegi (müts maha!). Kogu sõidu pmt olime bumperid koos ja kuigi ma tundsin, et mul on kiirem kart, jäi enda kindlusest kuidagi puudu ja vead tulid sisse. Oleks rajal olnud rohkem möödasõidu võimalusi oleks kindlasti meie vahel positsioonivahetusi tihedamalt toimunud. Korra, finishi sirge eel, kui "meeleheite lained" (teatav liialdus) üle pea käisid, lükkasin nina vahele natuke liiga ülbelt ja selle tulemina sattus zoomski kart spnni, aga väga õnnelikult piisavalt kaugele rajapiirdest, et sai rahulikult sõitu jätkata, oma süüd tunnistades lasin ta jälle ette, et peagi jälle ringil samas kohas vedi puhtamalt mööda minna... puhata ei saanud ses sõidus küll hetkeksgi ning sõidu keskel hakkas väsimus ka kätes juba tunda andma - eriti tagasipööretel. Väga kift sõit oli seekord...

A-finaal oli vist meie üks vaatemängulisemaid senistest sõitudest üldse. Alderi eriline pann ja lõpuks 5ne rivi nende järel, kus mehed olid bumperid koos ja kohad vahetusid nagu sokid oli päris kift vaatepilt. Siinkohal tulen poiste üle veidi irvitada(mitte et ma ise ilmselt poleks samasse lõksu langenud), et Alder kottis teid lihtsalt ära tagakurviga. Alati kui mehed olid löögile saamas pidurdas Alder nii kinni hoo,et mehed jäid pmt kõrvuti teama taha isekesti jagelema ning jälle oli paariks ringiks rahu majas - ja seda 3-4 korda icon_smile.gif

Vinge värk igatahes...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2010 23:26:54 vasta tsitaadiga

See spinn on vist see?

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.02.2010 23:31:19 vasta tsitaadiga

Hea kaader thumbs_up.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 07.02.2010 23:31:45 vasta tsitaadiga

Oli jah. Aeron vähemalt lasi zoomski esimesena minema, mis oli väga fair play auhinda väärt! icon_wink.gif
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2010 23:35:55 vasta tsitaadiga

See oli jah thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2010 10:47:08 vasta tsitaadiga

Jah, just see olukord ongi pildil. Hea kaader tõesti ja väga õnnelik õnnetus , sest mõlemad saime koheselt jätkata ning samas ka tagant keegi selga ei tulnud.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 08.02.2010 11:28:14 vasta tsitaadiga

zoomski tundub pildil kuidagi mõttesse vajunud. icon_biggrin.gif
Kuldaväärt kaader kindlasti! thumbs_up.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2010, I-etapp, Triobet, 7.veebruar mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.