Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2010, II-etapp, Triobet, 14.märts märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas osaleksid sarivõistlusel ka 450.- kroonise osalustasu korral kui formaati kuuluks ka lohutussõit?
Jah.
41%
 41%  [ 13 ]
Ei, praegune variant on parem.
58%
 58%  [ 18 ]
hääli kokku : 31

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2010 21:09:56 vasta tsitaadiga

B-finaal oli vägagi pingeline, kohad III-V vahetusid pidevalt kuni lõpuni - mulle meeldis, hoolimata selles heitluses allajäämisest, sai vähemalt 1 koha võrra stardipositsiooni parandatud icon_razz.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 14.03.2010 21:45:42 vasta tsitaadiga

Minu puhul sai jälle saatuslikuks trenni puudumine. Lõpetasin siis peale"riivo77"-t.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2010 21:45:51 vasta tsitaadiga

iguaan kirjutas:
uus raja plaan on ka väga viis tagurpidisõiduks thumbs_up.gif


arvan sama, tagurpidi tundus rada kuidagi sõidetavam thumbs_up.gif



zoomski kirjutas:
Ootame ka tagasisidet ja mõtteid eksponeeritud võistluskartide kohta. icon_idea.gif



kardid nägid head välja, ei jõua ära oodata millal neid proovida saab icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 14.03.2010 21:46:58 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler

Tuleb tunnistada, et üllatavalt hea kvaliteet sealse pimeduse ja vibra kohta! thumbs_up.gif
Järgmisel korral kinnitame kuhugi korralikult ära.

Hessu kirjutas:

zoomski kirjutas:
Ootame ka tagasisidet ja mõtteid eksponeeritud võistluskartide kohta. icon_idea.gif



kardid nägid head välja, ei jõua ära oodata millal neid proovida saab icon_wink.gif


Lumi peab ära sulama ja ilm soojaks pöörama.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!


viimati muutis Andre 14.03.2010 21:48:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2010 21:48:05 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2010 21:49:10 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
jkddp kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler

Tuleb tunnistada, et üllatavalt hea kvaliteet sealse pimeduse ja vibra kohta! thumbs_up.gif
Järgmisel korral kinnitame kuhugi korralikult ära.


Kasvõi näiteks teibiga ümber keha, kardi esiosa on liiga suure nurga all arvatavasti icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2010 21:49:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kardi esiosa on liiga suure nurga all arvatavast

ja tõenäoliselt vibratsioon on liiga suur

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 14.03.2010 21:55:32 vasta tsitaadiga

jah suur vibraon kehv
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 14.03.2010 22:15:51 vasta tsitaadiga

Üldine edetabel peale 2. etappi:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=txEI4meoWlvkSKTMMqOBlnw&output=html

Ja siin on 2. etapi tulemused:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=tCpU9qIZr0yi5kM89S6ZpXQ&single=true&gid=0&output=html


viimati muutis Riivo77 14.03.2010 22:50:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2010 22:28:37 vasta tsitaadiga

Riivo77, thumbs_up.gif

Tuletame veel kõigile meelde, et loositav eriauhind 2000 EEK väärtuses Arvutikeskuse kinkekaart loositakse välja kõigi võistlejate vahel, kes on saanud tulemuse vähemalt kolmel etapil.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 14.03.2010 23:34:22 vasta tsitaadiga

Kas kelleltki täna pilte tulemas on?
Kui ei, siis tõmban juhtme seinast ja kommentaarid homme. icon_smile.gif


Kokku nüüd pärast teist etappi on sel aastal sarjas käe valgeks saanud 27 AHV i.

Eelmisel hooajal oli osalejaid kokku 37, mis on samapalju kui kõige esimesel HV kardiüritusel 2007 aasta suvel.
Loodaks, et see rekord saab mõnel tulevasel etapil löödud! icon_idea.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2010 23:55:22 vasta tsitaadiga

Esimene video üleval, kvaliteet peaks varsti paranema.

Link

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2010 00:19:46 vasta tsitaadiga

Sorry, et video pilt tiba värisev oli icon_biggrin.gif Polnud kõige soojem kohake ja kerge väsimus oli ka peal icon_rolleyes.gif
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 15.03.2010 01:05:15 vasta tsitaadiga

Pildimaterjal jääb vist päevasele ajale?
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 15.03.2010 01:55:47 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:


[LISA] Sorri ka ühele kaas AHVile, kes S-i kurvis vea tegi ja ma teda müksasin, reaktsioonist jäi lihtsalt natukene puudu...


Pole vaja vabandada, seal polnud Sul midagi teha, zoomski pidurdus algas minu jaox üllatuslikult vara ja, et mitte Talle tagant sisse sõita, siis astusin järsult pidurile ning võttis külje ette!

Minu etapp läks siis qualyga aia taha, soojendussõidus juba 32.50 ning oma qualisse minnes tundus siis kättesaamatu ainult Tuutu aeg , teine koht oli vist 32.41 ja olin kindel, et soojendussõidust jäi mul veel hea ring sõitmata!
Sain kardi nr 6, mis siis oli väga harjumatu aparaat, aegu ka ei näidanud ja olin teadmatuses. Kui hakkasin kardiga harjuma, siis otsustas keegi härra minuga võidu sõitma hakata, lasin tal siis eest ära sõita kuid mõne ringi pärast olin tal jälle sabas, mistõttu siis mõni ring jälle aia taha, sai siis möödutud ning kohe sõitis keegi raja tükkideks , kollased tuled põlesid ja ning raja piirded olid teel, sinna läks taas 2 ringi. Lõpuks sain siis mõne enamvähem ringi tehtud ning vaatasin, et enne eelviimast ringi oli mul 32.87, mis oleks lausa B Finaali keskele vist jätnud mind, kuid 0.10 sekundine parandus eelmviimasel ringils tõstis mu väga paljude kohtade võrra kõrgemale ning lausa neljandaks, sama mis eelmine kord.

Kohe mitte ei meeldinud see , sest neljas alustas ka välimiselt rajaküljelt ja stardis olingi kohe viies ning olin aeglase nr 3 kardi jälitajate hulgas ning läks nagu eelmine kord, mina rünnakule ei saanud ja hoopis rünnati mind ja nii ma siis kukkusin aina.

Üldiselt jääb mul kõvasti agressiivsusest puudu, pole harjunud sellise "musta" sõitmisega, nagu kartides vaja läheb ja sedasi ei leia ma möödumisvõimalusi.
Vähemalt on välisradadel ruumi ja seal annab ka minul mööda sõita loodetavasti icon_smile.gif
Enne FK'd peaks ka mõned trennid ehk tegema, seni olen kuivalt rajale läinud!

v1king oli vist see, kes maxis selle sõidu eest, mis pärast ametlikke sõite tegime, seega PM oma pangakonto andmed!

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 15.03.2010 09:51:21 vasta tsitaadiga

RudiTurbo, selle "musta sõidu" üle vaidleks pisut vastu.
HV sari paistab, erinevalt muudest võistlustest kus olen osalenud, siiski silma selle poolest, et tahtlikke jamasid on null.
Kõik teevad kõik, et rajal kontakti vältida. Kui mingis olukorras oskustest puudu jääb, siis ikka juhtub. Eks läheme kõik tasapisi paremaks.
Eile ei saanud ka mina Mikust päris puhtalt mööda ja käisin hiljem vabandamas.
Triobeti rada on kitsas ja tuleb ette ikka. Kui eessõitja sõidujoon puute tulemusena totaalselt muutub, siis hoiame joont, et ei kasuta sama olukorda möödumiseks.
Ma siiski ei räägiks "mustast sõidust" ja HV sarjast samas kontekstis. Proovi suvel mõnda muud (hobi)kardi võistlust lisaks võrdluseks. icon_wink.gif
Eestis on olemas terve koolkond sõitjaid, kes üritavad aeg-ajalt kõva häälega tõestada, et rajal on lubatud kõik, mida kohtunik ei suuda fikseerida ja ei saa hiljem tõestada.
Ja see koolkond toodab sarnase mõtlemisega noori juurde väites, et teistmoodi ei ole võimalik maailmas läbi lüüa.eusa_wall.gif
EDIT: Lisaks juurde ka eespool kirjutanud iguaanile: Kui keegi tahtlikult taha nurka toksab, on selle vastu sõitjal endal raske midagi ära teha. Kui kohtunik ei näe, tuleks sellele hiljem tähelepanu juhtida. Muudes olukordades saab eessõitja ise endale rajal tugevamat positsiooni valida ja konkurendi elu raskemaks teha.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ren
HV kasutaja
Ren

liitunud: 27.03.2004




sõnum 15.03.2010 10:53:28 vasta tsitaadiga

Tervitust härrased!

Esimesed kaks etappi olen maha maganud, kuid nüüd vast liitun teie pundiga!

Eks alanud vormel 1 hooaja põnev võistlus ajab ka ennast võidusõidu rajale icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 15.03.2010 11:12:33 vasta tsitaadiga

Ren kirjutas:
Tervitust härrased!

Esimesed kaks etappi olen maha maganud, kuid nüüd vast liitun teie pundiga!

Eks alanud vormel 1 hooaja põnev võistlus ajab ka ennast võidusõidu rajale icon_razz.gif

Ren, thumbs_up.gif
Mahamagamine ei saa määravaks.
Hooaja lõpus läheb 9-st etapist arvesse 7 paremat; sisuliselt algabki järgmise etapiga kõik nullist.
Olemas kõik võimalused konkureerida väga kõrgetele kohtadele ja teha ajalugu.
Parima Uustulnuka arvestuses on hetkel liider Tuutu, kes saavutas oma esimesel sarjaetapil III koha.
Eile tegi ta sellele väärilise jätku oma esimese etapivõidu näol, mis ilmselt ei jää viimaseks.
See märgib sarivõistluse ajaloos ühe ajastu lõppu. icon_smile.gif
Järgmine võistlus on planeeritud tomuma 11.aprillil FK keskuse välirajal.
Juhul kui me ei oma selleks ajaks piisavalt ilmajaama aktsiaid, siis üritus kas lükkub edasi või tuleb mingi alternatiiv.
Pärast siinsete emotsioonide jahtumist saab avatud uue etapi teema ja seal anname aegsasti infot.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 15.03.2010 13:59:53 vasta tsitaadiga

Kui FK ei saa siis samamoodi laagris tagurpidi oli väga hea thumbs_up.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 15.03.2010 14:10:22 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Ren kirjutas:
Tervitust härrased!

Esimesed kaks etappi olen maha maganud, kuid nüüd vast liitun teie pundiga!

Eks alanud vormel 1 hooaja põnev võistlus ajab ka ennast võidusõidu rajale icon_razz.gif

Ren, thumbs_up.gif
Mahamagamine ei saa määravaks.
Hooaja lõpus läheb 9-st etapist arvesse 7 paremat; sisuliselt algabki järgmise etapiga kõik nullist.
Olemas kõik võimalused konkureerida väga kõrgetele kohtadele ja teha ajalugu.
Parima Uustulnuka arvestuses on hetkel liider Tuutu, kes saavutas oma esimesel sarjaetapil III koha.
Eile tegi ta sellele väärilise jätku oma esimese etapivõidu näol, mis ilmselt ei jää viimaseks.
See märgib sarivõistluse ajaloos ühe ajastu lõppu. icon_smile.gif
Järgmine võistlus on planeeritud tomuma 11.aprillil FK keskuse välirajal.
Juhul kui me ei oma selleks ajaks piisavalt ilmajaama aktsiaid, siis üritus kas lükkub edasi või tuleb mingi alternatiiv.
Pärast siinsete emotsioonide jahtumist saab avatud uue etapi teema ja seal anname aegsasti infot.

loodan, et sula/märja/?kerge miinusega? ikka toimub icon_biggrin.gif
oleks põnev vähemalt... ise küll ootan põnevusega ebastandardseid ilmaolusi icon_biggrin.gif

sõidust niipalju, et oli kindlasti palju kontakte, aga rada on nii lootusetu puhta võidusõidu jaoks, et miskit pole parata....
eriti kui mõlemas finaalis on nii head sõitjad koos, et kui sirge pealt tullakse 2cm vahedega, siis peaks suhtkoht selgeltnägijad koos sõitma, et ära tajuda millal keegi pidurdab....
ise sain päris mitu korda kurvi sisse keerates küljepealt suure hoobi kirja, aga kedagi süüdistama küll ei hakka... pigem olin ise süüdi, et tahavaate peeglisse unustasin vaadata icon_razz.gif

-FoX- kirjutas:
Kui FK ei saa siis samamoodi laagris tagurpidi oli väga hea thumbs_up.gif

nii mõnegi arvates on tegemist igava rajaga, kuhu eriti ei mahu võidu sõitma icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 15.03.2010 14:15:36 vasta tsitaadiga

No FK ekstreemsetes oludes oleks muidugi kindlasti parem aga kui midagi muud üle just ei jää
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2010 14:22:57 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et lähme karjaga ja sulatame selle lume seal ära icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0475
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 15.03.2010 15:34:34 vasta tsitaadiga

Pilte ikka pole veel?
bounce.gif icon_biggrin.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2010 16:25:00 vasta tsitaadiga

Panen nad üles laadima, varsti peaksid nad jõudma

http://album.hv.ee/HV/kart2010MM/etappII_triobet
http://album.hv.ee/HV/kart2010MM/etappII_triobet/tonnponn

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 16.03.2010 10:35:07 vasta tsitaadiga

Minu muljeid ka siis pisut.
Eelmisel õhtul sai käidud üle väga pika aja proovimas. Juhuslikult jäeti mulle siis vahelt vabaks kart nr 5.
Üllatuseks käis see edasi like hell. Iseärasusena oli sel selline viga, et kui rool lahti lasta, siis kart võttis suuna 45¤ vasakule.
Vaskule kurvid keeras kart iseenesest ära. Paremale kurvides tuli jõhkralt rooli väänata ja gaas täitsa maha lasta, et vältida hüppamist. Õigetpidi rajaga, kus on rohkem kurve paremale, oli see paras pain, kuid mootor vedas sedavõrd ägedalt, et peale sõitu aegu vaadates oli erinevus teistega, kes samas sõidus osalesid, märkimisväärne. Seega oli teada, et kes tagurpidi rajaga saab loosiga selle kardi, saab head võimalused.
Hommikusel tutvumissõidul istusin suvalisse karti, milleks osutus nr 6.
See oli hoopis uimasem, kuid keeras mõlemile poole võrdselt ja pidurdas ka.
Hakkasin rada õppima. Taga posti juures olev S sai kiiresti selgeks ja tavaliste tagasipööretega ei olnud erilist teemat. Üritasin läbi hammustada, kus vähem libe oleks ja ühes kurvis leidsin enda arvates ideaaltrajektoorist seespool pisut parema pidamise.
Kõige keerulisem tundus kurv putka juures, mis läks väljudes kitsaks ja seal ei leidnud kõige viimaste ringideni õiget joont.
Lõpuks sai enne kurvi väga vara korraks pidurdatud, siis väljast sisse agressiivselt rünnatud. Nii õnnestus sirgele välja tulles nagu kõige rohkem kiirust säilitada, kuid see sirgejupp oli väga lühike ja olulist tähtsust sel polnud.
Aega tutvumissõidus isegi ei jälginud, pigem proovisin erinevaid variante.
Hiljem aegu vaadates jõudis kohale, et A-finaali saamiseks tuleb kindlasti sõita alla 33s.
Kvalisse sain loosiga sama kardi nr 6. Kuna oli teada, et kart on uimane, siis suuri lootusi kvalile ei pannud, kuid kavatsesin kindlasti A-finaali saada. Avastasin roolilt töötava Alfano ja proovisin paar esimest ringi erinevaid asju.
Need viisid ajad kuhugi 33.1 kanti. Asi hakkas juba üsna lootusetu näima ja tegin kõike, mida oskasin.
Siis mingil hetkel nägin Alfanol numbreid 32.99. Pärast seda tuli 3 ringi üsna maksimaalselt välja, kuid Alfano otsustas ringe kokku liitma hakata ja näitas kangekaelselt numbreid 1.04. ja kopikaid. Arvutasin, et peab olema vähemalt 1 hea ring.
Ja siis tuli lipp. Paberilt nägin numbreid 32.80. Viimase kvali alguses paugutas -FoX- kohe mingi kõva aja ette. vik1ng sai kvalis räime. Arvasin, et ehk rohkem kedagi ei tule, aga viimase ringiga kukkusin stardirivis veel 2 kohta. Tsihh iga oli aeg sajandiku pealt sama ja asi tundus kriitiline. Aga siiski pääsesin sisse.
Sain loosiga kardi nr 1, millega just enne oli Riivo77 sõitnud ajaloolise kvali.
Pidin startima väljast. Sõitsin stardis diagonaalis sisekurvi, kuid pidin selleks rattad väga risti keerama ja head starti ei saanud. Kolmandas kurvis võtsin meelega imeliku sõidujoone, et kui eessõitja eksib või läheb möödumismanöövrile, siis saan vahele. Aga ta ei võtnud midagi ette, vaid pidurdas mu nina ees maha. Selle tulemusena sai Mikk oma teed minna.
Mikk sõitis talle omaselt õigesti ja hästi. Kaaluvahest tulenevalt on pidurdusmaad erinevad ja see andis mingeid võimalusi, kuid mul läks mingi 100 ringi, enne kui suutsin tekitada möödasõidu, mis kestis pool ringi ja on olemas ka Taneli videos.
( http://www.youtube.com/watch?v=zVYSDvJZlQQ RudiTurbo, miks Sa seal järgi annad? Sul on seal hoog üleval ja kõik eeldused, et samast august mulle järele Mikust mööda tulla icon_question.gif )
Suutsin ette jääda ja Mikk ja Rudi jäid omavahel taplema.
Selle aja peale olid liidrid kaugel (Tuutu lausa mingi pool ringi eest ära) ja liikusid palju kiiremini kui mina.
-FoX- i nägin ja tundus, et ta seal natuke väristas kätt vahepeal, aga ehk võttis üksi sõites lihtsalt lõdvalt.
Aga sõit sai otsa enne, kui vahe otsustavalt vähenema oleks hakanud.
Pean olema rahul sellega, et 5.koht on parem kui eelmise etapi 10.
Kokkuvõttes 6. koht pole selle hooaja taset arvestades halb ja siit on hea edasi minna.
Üritan kindlasti sel hooajal eesmärgid teoks teha ja parimatele vääriliselt vastu astuda! icon_wink.gif
EDIT: Avastasin just, et olen üldarvestuses HV sarjas samal kohal, nagu Michael Schumacher F1 sarjas, nii et võite teha pakkumisi, kas ma tulen sel aastal meistriks! icon_cool.gif icon_lol.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!


viimati muutis Andre 16.03.2010 11:25:57, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2010, II-etapp, Triobet, 14.märts mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.