Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Prestiqio MultiPad tahvelarvutid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
voolukivi
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2010




sõnum 12.08.2012 16:03:04 Prestiqio MultiPad tahvelarvutid vasta tsitaadiga

Juhtus nii, et väiksed lapsed oskasid seda näppida nii, et parooli asemel küsib gmaili kontot ja salasõna. Mul poeg, kes seda kunagi seadistas ei mäleta milline oli konto ja salasõna. Mitte ühegi variandiga me sisse ei pääse. Mis teha või kuhu pöörduda? (Jutt õige ja tahvel pole varastatud ja ostu dokumendid on minu nimel olemas)
Tänan, kui keegi teab mida ette võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 15.08.2012 09:52:50 vasta tsitaadiga

Kui peal olulist infot ei ole siis peaks hard reset aitama.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2012 20:04:28 Prestigio Multipad PMP3370B - eestikeelseks? vasta tsitaadiga

Õde sai sellise vidina endale ja tahab et menüü oleks eestikeelne.On see võimalik üldse? Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2012 22:09:11 vasta tsitaadiga

kui seadete all eesti keelt ei paku siis google play poest otsi MoreLocale 2
äkki aitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2012 13:57:13 vasta tsitaadiga

Küsin samast teemast, kas sellega saab läbi huawei pulga netti või ainult wifi toimib?
_________________
{ Talu/suvila blogi }
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2012 14:34:32 vasta tsitaadiga

Vist saab eusa_think.gif
Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LM
HV vaatleja
LM

liitunud: 01.03.2002




sõnum 23.12.2012 11:56:29 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on PMP7074B3G seade. Tahaks lihtsalt teada kuidas selline asi teistel töötab. Minu isend igal juhul ei toim nii nagu vist peaks. Lühidalt : 3G lülitub välja ja tagasi ei tule,ainult restart aitab; GPS sensorit otsib ja navigeerimine on võimatu.
_________________
mmöhh icon_smile.gif Loll nagu laua jalg...
________________________
Obadus OÜ: Metallitööd meilt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009




sõnum 05.01.2013 17:48:36 vasta tsitaadiga

võibolla keegi teab , kas need ipadi magnet kaaned sobivad ka prestigio omale ? 10,1 tolli on ekraan. või need sobivad ainult ipadidele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LM
HV vaatleja
LM

liitunud: 01.03.2002




sõnum 05.01.2013 19:59:06 vasta tsitaadiga

LM kirjutas:
Kas kellelgi on PMP7074B3G seade. Tahaks lihtsalt teada kuidas selline asi teistel töötab. Minu isend igal juhul ei toim nii nagu vist peaks. Lühidalt : 3G lülitub välja ja tagasi ei tule,ainult restart aitab; GPS sensorit otsib ja navigeerimine on võimatu.

Noojah, asi sai loogilise lahenduse. Seade sai välja vahetatud tootja edasimüüja poolt. Mitte küll sama tüübi ja suurema vastu aga nüüdsel veel kõik toimib ilusti.
Igaljuhul sai veel kord Klick'i firma olemus kontrollitud. Nemad ei vastuta ühegi toote probleemi ees ja nendega toote vahetuse või raha tagasi saamise võimalikus on väga väike võimalus. Eriti siis kui toode ju töötab, mis siis, et poolikult aga ju töötab...

_________________
mmöhh icon_smile.gif Loll nagu laua jalg...
________________________
Obadus OÜ: Metallitööd meilt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriss00019
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2013




sõnum 02.02.2013 16:43:18 Prestigo tahvelarvuti vasta tsitaadiga

Selline mure on et ei saa kuidagi prestigo tahvelarvutil internetti kätte sim kaart on kll sees aga netti ei saa kuidagi kätte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 02.02.2013 17:03:16 vasta tsitaadiga

Äkki panid pinnu valesti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 04.02.2013 17:19:36 vasta tsitaadiga

apn on paigas ikka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKK2
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2013




sõnum 14.02.2013 12:14:30 MultiPad 10.1 ULTIMATE 3G vasta tsitaadiga

Tere,

Plaanis siis antud tahvel endale osta aga järsku keegi oskab öelda kuidas seda igapäevaselt kasutada on? Aku vastupidavus ning üldine kiirus?
Prestigio on vist sinna ka oma UI peale installinud. On sellest võimalik kuidagi lahti saada või disable'da, et kiiremaks muuta?

Tänan vastuste eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 14.02.2013 13:24:41 vasta tsitaadiga

Saan aru, et Google Maps on aga GPS-i ei ole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.02.2013 13:36:07 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir kirjutas:
Saan aru, et Google Maps on aga GPS-i ei ole?

Väline GPS-seade käib lisaks küljes. Aga see on üsna levinud nähtud odavate Tahvlite juures, kus väliseid seadmeid pead külge panema.

Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate 3G mit externem GPS
http://www.youtube.com/watch?v=Y3E-3zpqvlE
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKK2
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2013




sõnum 14.02.2013 16:13:11 vasta tsitaadiga

Aga omab keegi seda konkreetset tahvlit ja oskab vastata 1. postituses olevatele küsimustele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2013 22:48:33 vasta tsitaadiga

Mul on selline asi kodus. Valdavalt küll lastele mägimiseks.
Soetasin selle kuna tegemist oli oli odavaima 10 tollise 720 resoga tahvliga, millel 3G tugi. Samas puudub GPS, kuid seda ma ei tahvlilt ei vajanudki. Kuna ekraan on MVA, mitte TN, siis ka see ei ole kõige kehvem. Ise ma ei tunne, et kiirusest midagi vajaka jääks, samas pole ka kallimaid reaalses elus katsetanud.
Prestigio enda värkidest torkab silma e-luger'i rakendus, millega on võimalik leida isegi üsna palju tasuta raamatuid, kuid enamus on sealses raamatukogus (üle 500 000 raamatu) siiski tasulised. Kahjuks eestikeelsed raamatud puuduvad
Aku vastupidavust ei oska kommenteerida, kuna tegelikult puudub teiste sarnaste toodetega mul võrdlusmoment. Spetsifikatsioonide järgi on see väiksem kui kallimatel toodetel. Iga päev ma igatahes seda ei lae.

Soovitan mõnda Elioni poodi näppima minna, mina tegin nii. Kuna kiirus ja ekraan tundusid olema OK ning erinevus eriti odavate tahvlitega oli minu arvates piisav (käes tundub soliidne ja kvaliteetne, plastmassiraginat ei ole kui ühe käega servast tõsta), siis tellimus päkapikkudele ka läks.

_________________
Честных психов можно не лечить...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaaTa
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 09.08.2013 15:16:56 vasta tsitaadiga

Vajaks tarkade abi. Sai ostetud Prestigio Multipad 2 Ultra duo. Kuna tal sisemälu ainult 8GB, sai kohe ka ostetud sinna 32 GB kaart. Mõtlesin, et probleem lahendatud aga kus sa sellega. Kaart töötab, sinna saab filme panna ja sealt ka vaadata. Aga kõik mängud ja prgrammid installib ikka sisemällu(kuigi ütleb, et on SDkaardil). Ja seega paari suurema mänguga mälu täis. Kuidas ma saaksin kõike installida ka sd-kaardile. Äkki on viga minus icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 09.08.2013 18:00:06 vasta tsitaadiga

sdcard on ta sisemälu jah, välimine extsd vist? Settings-Apps-Mäng-Move to ... ei aita?
_________________
Kamehameha in your face!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaaTa
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 09.08.2013 18:26:36 vasta tsitaadiga

Suured tänud kiire reageerimise eest. Selgitan põhjalikumalt. Tahvlil sees on sisemälu(0,98GB) ja Internal flash(5,08GB) ning eraldi siis 32GB sd-mälukaart. Kui installin mängu, siis ta ei küsi kuhu lihtsalt installib. Pärast lähen rakendusse ja seal on nupp, kas teisaldan mängu sisemällu või siis kui on sisemälus, siis sd-kaardile. Aga reaalselt ta teisaldab kas sisemällu või Internal Flash-i aga ei mingit moodi sd-kaardile. Nüüd sai põhjalikumalt aga jälle vist liiga segaselt icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 09.08.2013 21:36:52 vasta tsitaadiga

Vaja vold.fstab natuke muuta, selleks vaja muidugi root õigusi. xda'st üks näide, kuidas see peaks umbes minema, device'i de nimed võivad teised olla, see igal masinal vist "omamoodi". Milline näeb sinu masina vold.fstab välja?

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaaTa
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 12.08.2013 11:56:34 vasta tsitaadiga

Kuidas ma seda vold.fstab enda masinal näha saan? On see üldse normaalne, et ei saa sd-kaardile installida, äkki on see garantii teema. Sest, et kui ma rootima hakkan, kaob ju garantii. Ja garantii kadumine võrdub sellel masinal enesetapuga. Ma kevadel ostsin, sellest pool aega on istunud isend garantiiremondis. Kas sellel isendil on hangumised tavalised nähud? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 12.08.2013 15:24:19 vasta tsitaadiga

Sarnane küsimus external kaardiga. 32gb ja lauaarvutist panin sinna filme ja raamatuid peale. Reisil ikkagi ja nati vaheldust vaja. Kui valida aga video ja external card, siis näitab, et seal ei ole midagi. Mälu on aga filmide ulatuses hõivatud. Sama ka siis, kui lihtsalt valida external card. icon_question.gif
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaaTa
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 12.08.2013 16:21:45 vasta tsitaadiga

Olverile. Mulle tundub, et kaart on vigane, proovi teise kaardiga või proovi format teha. Mul omal on selline kogemus olnud, et kasutatud mahtu nägid aga kaarti kasutada ei saanud. Panin teise kaardi ja kõik toimis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 12.08.2013 17:06:00 vasta tsitaadiga

JaaTa kirjutas:
Kuidas ma seda vold.fstab enda masinal näha saan? On see üldse normaalne, et ei saa sd-kaardile installida, äkki on see garantii teema. Sest, et kui ma rootima hakkan, kaob ju garantii. Ja garantii kadumine võrdub sellel masinal enesetapuga. Ma kevadel ostsin, sellest pool aega on istunud isend garantiiremondis. Kas sellel isendil on hangumised tavalised nähud? icon_smile.gif

Näiteks root explorer programmiga saad seda teha. See peabki nii vist olema, et väline SD on ainult träni jaoks sellel masinal. Mis masinaga täpselt tegu on üldse? PMP***?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Prestiqio MultiPad tahvelarvutid mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.