Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Emad ja arvutid??? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 03.03.2003 00:51:52 Emad ja arvutid??? vasta tsitaadiga

Miks fucki pärast nad arvuteid nii hirmsasti vihkavad( või hoopis kardavad ?? icon_rolleyes.gif )!!!
Ma parajasti tahan uut osta ja ta on nii totaalselt vastu et nagu ma akkaks iraagilt tuumapommi ostma or smth,et alles 5.a tagasi sai ostetud arvuti) miks juba uut vaja? Aidake m6elda kuda talle selgeks teha et on uut vaja ja see 5.a tagasi ostetud asi juba ammu kasutu on.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2003 01:04:46 Re: Emad ja arvutid??? vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
Miks fucki pärast nad arvuteid nii hirmsasti vihkavad( või hoopis kardavad ?? icon_rolleyes.gif )!!!
Ma parajasti tahan uut osta ja ta on nii totaalselt vastu et nagu ma akkaks iraagilt tuumapommi ostma or smth,et alles 5.a tagasi sai ostetud arvuti) miks juba uut vaja? Aidake m6elda kuda talle selgeks teha et on uut vaja ja see 5.a tagasi ostetud asi juba ammu kasutu on.... icon_rolleyes.gif


seda et, kas sa ostad oma raha eest uue voi on ema rahakott mängus?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 03.03.2003 01:35:46 vasta tsitaadiga

Ilmselt ikka ema rahakott.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002




sõnum 03.03.2003 01:38:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aidake m6elda kuda talle selgeks teha et on uut vaja ja see 5.a tagasi ostetud asi juba ammu kasutu on....


milleks see siis kasutu on? mul oli siin paar aega tagasi migni x aega vana 200'ne MMX oma masinaks...kasu oli kohe suurtes kogustes icon_razz.gif icon_rolleyes.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 03.03.2003 02:18:12 vasta tsitaadiga

Rehmin sedagi teksti PII 266-ga icon_redface.gif , tundub ka kasulik.
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 03.03.2003 10:43:00 Re: Emad ja arvutid??? vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
Miks fucki pärast nad arvuteid nii hirmsasti vihkavad( või hoopis kardavad ?? icon_rolleyes.gif )!!!
Ma parajasti tahan uut osta ja ta on nii totaalselt vastu et nagu ma akkaks iraagilt tuumapommi ostma or smth,et alles 5.a tagasi sai ostetud arvuti) miks juba uut vaja? Aidake m6elda kuda talle selgeks teha et on uut vaja ja see 5.a tagasi ostetud asi juba ammu kasutu on.... icon_rolleyes.gif

Muud ei oska soovitada, kui mine ise tööle!
Saad vähemalt aru, et see raha, mis tuleb korraliku arvuti eest tasuda, pole teps mitte nii väike. Samuti on eesti keskmist palka arvestades see päris suur põnts pere eelarvele.
Sinul on muidugi lihtne, nõuad aina süüa, arvuteid, mänguasju, taskuraha jne. Proovi ise see raha ükskord teenida. Vaatad hoopis teise pilguga.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 03.03.2003 11:16:58 Re: Emad ja arvutid??? vasta tsitaadiga

Nimelt käin koolis ja tööl ka (täiskohaga) niiet tean et raha ei ole kerge tulema!
Asi ongi minu rahast ise selle teenind aga mul ema nii m6istmatu et ei saa aru miks arvutit vaja VOT!!!
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2003 11:20:39 Re: Emad ja arvutid??? vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
Nimelt käin koolis ja tööl ka (täiskohaga) niiet tean et raha ei ole kerge tulema!
Asi ongi minu rahast ise selle teenind aga mul ema nii m6istmatu et ei saa aru miks arvutit vaja VOT!!!

Siinkohal ei jää muud üle kui irvitada.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2003 11:33:07 Re: Emad ja arvutid??? vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
Nimelt käin koolis ja tööl ka (täiskohaga) niiet tean et raha ei ole kerge tulema!
Asi ongi minu rahast ise selle teenind aga mul ema nii m6istmatu et ei saa aru miks arvutit vaja VOT!!!


Aga milles siis asi on? Miks ei tohi sa endale uut masinat soetada? Tee nii, et tood lihtsalt ükspäev masina koju ja paned vana masina asemele. Kui ema sul ei jaga asjast midagi siis ei tohiks ta seda väikest lüket tähele panna. icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 03.03.2003 12:05:10 Re: Emad ja arvutid??? vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
Nimelt käin koolis ja tööl ka (täiskohaga) niiet tean et raha ei ole kerge tulema!
Asi ongi minu rahast ise selle teenind aga mul ema nii m6istmatu et ei saa aru miks arvutit vaja VOT!!!

Sry. esialgse postituse pärast, kui juhtumisi solvusid.
Kui aga tegu on sinu rahaga, siis mina ei näe probleemi. Mida on seal emal kaasa rääkida?
Vähemalt minu kodune kasvatus oli küll selline -- oma raha, ise tean mis teen.
Ei tea küll, mis tööd teed aga ütle, et sellepärast ongi uut arvutit vaja, võimsad programmid, mis vana arvutiga ei tööta.
Või et koolis vaja (soovituslik noh). Maini talle hulgaliselt keerulisi väljendeid ja tee selgeks, et muud moodi ei saa. Viimase trumbina teata, et rikka poisina kingid vana arvuti emale (või noh kellelegi teisele, kellest ema hoolib)

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 03.03.2003 12:08:19 vasta tsitaadiga

Vaheta sisu ära ja ema ei saa midagi aru.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 03.03.2003 12:10:31 vasta tsitaadiga

sun kirjutas:
Vaheta sisu ära ja ema ei saa midagi aru.

Kardan, et sellest pole kasu.
5a tagasi oli valdav AT standard, nüüd aga ATX.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2003 13:33:28 vasta tsitaadiga

osta uus arvuti emale kingituseks. see meeldib talle kindlasti (naistepäev tulekul!). ja pärast kasutad ise. sobib muidugi juhul, kui ema arvutist ei jaga ja seda ei kasuta. nagu Homer, kes oma naisele kingib alati midagi sellist, mida ise vajab (näiteks uue bowlingkuuli).
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ediss0n
HV kasutaja


liitunud: 09.12.2001




sõnum 04.03.2003 11:56:01 vasta tsitaadiga

Potsataja, 6peta emale msn ja netisurfamine selgeks, pane vana arvuti talle netiga teise tuppa 6lesse ja asi ants.
S6bra vanemad kasutavad aktiivselt - terve favorites on linke t2is topitud ja vingumist ei ole. Neil oma isiklik msn account kaa.
Loevad veebi, teevad pangaylekandeid ja yldse on p2devaks k2tte 2ra l2inud.

_________________
:wq
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.03.2003 15:36:14 vasta tsitaadiga

Osta läpakas ja kasuta toas teki all icon_smile.gif
Aga noh... küll sa selle emale ikka selgeks teed. Võibolla ta kardab, et siis sa hakkad veel rohkem arvuti taga istuma kui siiani. See variant on ka suhteliselt loogiline. Võta siis head müügimehe nipid kasutusele ja küll sa talle selle selgeks teed icon_wink.gif Kuid kahjuks kõigile müügimehe annet antud ei ole icon_smile.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002




sõnum 05.03.2003 00:06:55 vasta tsitaadiga

Minu emale ei meeldi Samuti kui ma mingit uut juppi jälle arvutisse hakkan ostma, aga arvuti taga istub ta meelsasti, käib www.perekool.ee`s ja mängib minesweeperit, nüüd sai ka vanaemadele kingitud sünnipäevadeks arvutid, loomulikult aeglased aga selleks et nad kaarte mängida saaksid 8)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 05.03.2003 00:45:20 vasta tsitaadiga

nja.
äkki ema tahab, et sa selle raha eest midagi kasuliku ostaks.kui sa emaga koos elad siis on tõenäoline ja loogilina ka, et sa üüri ja muu sellise stuffi jaoks raha ei viska.äkki ema tahaks, et sa hakkaksid arvestama sellega, et kogu palka ei saa niisama maha visata, et tuleb raha ka hoida ootamatuteks väljaminekuteks- pott kõrbeb põhja ja vaja uut.
kindlasti on oma roll ka sellel, et vanematel lääb enamus palka üüride toidu ja muu sellise peale ja neil valus vaadata, kui sa endale kalleid asju saad lubada.
vii naad sööma ja osta koju midagi, mis vajab ammu välja vahetamist. näiteks uued kardinad või komplekt voodipesu omale. siis nad näävad, et oskad ka muust mõelda ning arvuti koju toomine ei tohiks peale seda probleemiks tulla.
kui ikka ei mõju siis uue "korpuse" võid ju ikke oma arvutile ju osta.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002




sõnum 05.03.2003 00:46:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nüüd sai ka vanaemadele kingitud sünnipäevadeks arvutid, loomulikult aeglased aga selleks et nad kaarte mängida saaksid


dziisas....pärast hakkate yksteist sööma või midaiganes tegema kutsuma kah maili või msn'i teel icon_eek.gif thumbs_down.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2003 14:28:12 vasta tsitaadiga

Poisi unistused on siin kirjas, tema koduleht muideks:
http://www.zone.ee/pots4t4j4/Harri%20arvuti.txt
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaan kaer
HV kasutaja
jaan kaer

liitunud: 21.12.2002




sõnum 06.03.2003 15:24:47 vasta tsitaadiga

aga tegelt ka, mida sa selle uue arvutiga siis teha tahaksid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stan88
HV vaatleja


liitunud: 09.03.2002




sõnum 08.03.2003 18:22:36 vasta tsitaadiga

hqs kirjutas:
tsitaat:

Aidake m6elda kuda talle selgeks teha et on uut vaja ja see 5.a tagasi ostetud asi juba ammu kasutu on....


milleks see siis kasutu on? mul oli siin paar aega tagasi migni x aega vana 200'ne MMX oma masinaks...kasu oli kohe suurtes kogustes icon_razz.gif icon_rolleyes.gif


Ära üllata, ma istun siin sellise taga!!!! icon_rolleyes.gif icon_redface.gif icon_sad.gif icon_mad.gif icon_evil.gif
Kolm aastat juba uut arvutid lubatud!!!! thumbs_up.gif icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002




sõnum 09.03.2003 02:49:04 vasta tsitaadiga

selle a-openil ja vanal at korpusel teeb ema vahet küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ldx
HV vaatleja
ldx

liitunud: 09.03.2003




sõnum 09.03.2003 18:43:52 vasta tsitaadiga

kõige lihtsam oleks kui arvuti väikese "õnnetuse" läbi elab ja enam töötada ei taha icon_cry.gif ..... siis on arvuti metsas ja midagi sellega teha ei saa ... tuleb uus osta ... tegelt sa võid teha väikese näitlemise et lased Windowsi maha ja hakkad ütlema järgmist: APPI... mis juhtus ... arvuti ei tööta enam ... AH tuleb uus osta ... ja parimal juhul ei pea sa üksinda arvutit kinni maksma icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotsepp
Kreisi kasutaja
hotsepp

liitunud: 22.10.2002




sõnum 09.03.2003 19:18:30 vasta tsitaadiga

Ja jah! sant lugu kui pead emaga maid jagama. teadagi kui vintsked nad on - igas m6ttes icon_smile.gif . Mis siin ikka pikalt jorutada, mine osta ära kui raha on ja too koju. Kui ema näeb siis ytle, et leidsid vanale arvutile ideaalse ostja kes on n6us lollipeaga suuremat summat väljakäima kui sina uue eest. Siis ta saab aru , et sina oled rahaliselt plussis - milles kyhvel. Teine aspekt selle juures on see, et nüüd sa pead 1) leidma lolli ostja kellest rääkisin ; 2) leidma normaalse ostja kes sult vana ära ostab , ise paned vaheraha juurde. Sellega oled ära teeninud ema heameele, endale paremad v6imalused arvuti kasutamiseks- fiiling icon_biggrin.gif ja kaotasid ainult vaheraha, kuid see on kindlasti väiksem kui ise tervenisti terve arvuti kinni plönnida. Lisaks ei pea sa ka emalt raha lunima. Nii et , kas käsi kullas v6i perse mullas!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 12.03.2003 10:14:29 vasta tsitaadiga

Nijaa lõpuks siis masin käes asi oli nii,et v6tsin jalad selga ostsin ära ja t6in koju!
Oi Oi kus oli vingumis hala ja häda "oh sa issand kas sa oled lolliks läinud???

Miks oli sul seda vaja no ma ei te mis sinuga teha pla pla pla.....
Aga jah enam ei vingu isegi vahel nokib ja vaaatab filmi or smth niiet tänks everyone thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Emad ja arvutid??? mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.