Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Apple MacBook märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.08.2007 15:07:39 Apple MacBook vasta tsitaadiga


Pole olnud kunagi paremat aega hakata Macintoshi kasutama. MacBookil on nüüd Intel Core 2 Duo protsessor. Kui sulle mingil põhjusel OS X ei meeldi, siis võid kasutada peale Maci ka Windowsi. Osadel võib see olla aga tööks vajalik, ja nii on Mac lahe, sest ta ei seo sind enda tarkvaraga.

Tehnilised andmed on head, ning nõrgimaks lüliks jääb vaid videokaart, mis on vaid 64MB, kuid millest piisab samas nii Tiigri kui ka Leopardi jaoks. Intel GMA 950 jõudlus on kõigile teada. Protsessor on kiire, ning ei tundu minule kordagi lahjaks jäävat. 1GB mälu on piisav, ning ka Vista jookseb sellel ilusti. Tahaks mainida, et pisikese registrimuutmise järel, suurendades Vista scoori videokaardi kohta saab ka Aerot kasutada, mis pole paha. WiFi on kiire ning hea, ning on isegi Aceri SignalUp tehnoloogiast parem. Sain probleemideta kätte vastasmaja WiFi ühenduse (Vanalinnas, Telegraafi WiFi levis ilusti minule koju, mis asub mul üle tee, Acer aga nii ei arvanud). Klaviatuur on väga hea, just selline paras, mitte liiga pehme, ega kõva. Häält ta peaaegu ei teegi. Näpud tunnetavad ilusti milal on nupp allavajutatud ning touchpad on mugav ning tundlik. Hea on see et saab kahe näpuga kerida, ning paremklikki teha, sest touchpadil on ju vaid üks nupp.

Tarkvara, mis kaasa tuleb, on hea - kaasa saab ka tasuta iLife täisversiooni. Kaasas olev iChat töötab minul vahelduva eduga, ning ei oma erilist mõtet kui sõpradel ka iChati pole, mis aga tähendab, et konverentsvideokõnesid pidada ei saa. MSNi asendab kas Microsoft MSN for Mac või Adium. iTunes on tore, aga et cover arti alla laadida, on vaja kontot, kontot aga eestlased teha ei saa, seega ilus coverflow süsteem ei oma erilist mõtet. Eestit pole ka Time Zone tabelis, ning valitud saab Soome lähimaks maaks. Hiljem süsteemis surkides, saab asukohaks valitud Eesti, ning kalender, kellaajad ja muu saavad tagasi õige välimuse. Safari ei toeta tabe, ning Safari betat ma peale ei tahtnud panna, seega kasutan edasi Firefoxi. Firefox töötab probleemideta, ning kõik minu Add-onid Samuti. Skype on Macis väga hästi arenenud, ning Widgetid oluliselt mugavamad kui Gadgetid Vistas. Mac meenutab paljuski Vistat, kuid tähele panna tuleks seda, et sisuliselt ja kasutamismugavuselt on need hoopis erinevad.

Hind ja kvaliteet on Macil väga head. Enne ostu kahtlesin, kas soovin ikka Mac arvutit osta, sest selle raha eest saaks parema konfiguratsiooniga Windows arvuti. Tööl käis klient oma Ordi 12” läpakaga, ning peale sellega tegelemist oli selge, et Ordi ei kõlba kusagile. Nupude käik oli jama, tõmmates näpuga üle Ordi logo lõikas see logo mulle näppu, kuna logo lihtsalt tuli liimist lahti. Küsides kliendilt, et paju ta sellega ka paranduses on käinud vastas ta, et ta sai selle eile tagasi, et nüüd on 6 korda käinud juba. Läpakat ühet nurgast töstes kriuksus terve korpus, ning tekkis tunne, et teen läpaka kätte. Macil pole sellist tunnet. Põhja alla on aku indikaator, millega saab kontrollida aku taset ka siis kui läpakas on välja lülitatud. Kaane peal olev Õunalogo helendab kui arvutit kasutada. Kaalu pole isendil palju (2,31KG) ekraan pisike kuid terav 13” ning laadija magnetiline (komista laadija juhtme otsa, ning laadi tuleb küljest, mitte aga läpakas ei lenda põrandale), ning kaasas ei pea kandma kogu laadijat, kuna suure, raske pika juhtme saab koju jätta, ning kasutada pisikest adapterit. Kõlarid on AltecLansingu läpakakõlarite kvaliteediga.


Mac on teistsugune, see on operatsioonisüsteem kus ma sain asjadele koheselt pihta. Kohalik eMug ja HV foorumi kasutajad aitasid leida paar rakendust, ning oligi kõik korras. Kivi Microsofti kapsaaeda aga sellepärast, et ei ole too oma MSN messengerisse sisse ehitanud Webcami tuge, ning Safari uue betaga kokku ei sobi. Progede install on lihtne “drag en drop” ning läpaka ventilaator on eeskujulik. Seda kuuleb vaid mängides, ülejäänu aja on ventilaator vait, seega on see väga vaikne läpakas. Seda ei saa aga öelda mõnedele odavamatele läpatele, kus Ventilaator kogu aeg undab. Akut jagub 3H kui sirvida internetti, kuulata internetiraadiot, kirjutada teksti ja rääkida MSNis. Välja ventiaks aga ka 4H ilma muusika ning tumedama taustvalgustusega. Kaasa saab mõned mängud, mis on täiesti piisavad. Male on kahtlaselt sarnane aga Vista omaga. Spotlight on kiire otsimisvõimalus jne. Üldiselt on üleminek nii Macilt Vistale kui vastupidi kerge ning ei saa mina aru neist kes pidevalt üht või teist maha teevad. Mõlemad on head.

Rakendused mis panevad ahhetama on FrontRow millega saab arvuti muuta meediakeskuseks, ning kaasa tuleb ju ka pult selle jaoks. Pakendist rääkides, siis see on esmaklassiline, ning teenindus IM arvutites meeldiv. Kaasa saab ka 2 Õuna kleepekat, 2 DVD tarkvaraga, manuaali, garantii ja muu. Läpaka karp on väiksem kui nt. on seda on Aceri või HP oma, ning on mugav kohver, mida saab ilma kilekotita kanda.


Viriseda saab läpaka üle, on ju 16 600 krooni maksval läpakal vaid 80GB HDD ja Combo draiv. Eestimaal läpakat müües võiks olla ikka eestikeelne klaveripaigutus.MiniDVI asemel oleks võinud olla DVI liides, kuid rohkem pole aga kahjuks mille üle viriseda. Isegi Wolfestein ET jookseb Mac OSis. Üldiselt võiks öelda, et raske on midagi paremat tahta, kui et sama hinna eest need kolm viga ära parandada. Varsti saabuv Leopard teeb aga sellest Macist veel meeldivama kaaslase. Soovitan julgelt seda läpakat kõigile, kes on tüdinenud Windowsi pidevast putitamiseset, soovivad head läptoppi, või teha tutvust Maciga. Mac on tore, kuid seda ei saa kasutada ainsa OS kuna vaja on Windows Vistat et mängida DX10 mänge mis tulevad lähikuudel. Isegi kui panna peale Windows, jääb graafika ikkagi lahjaks et mängida mänge. Kokkuvõtteks võib öelda, et hea hinna ja kvaliteedisuhe, ning tugev ostusoovitus.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne


viimati muutis d3t 12.08.2007 15:37:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2007 15:14:20 vasta tsitaadiga

Kui nüüd kõik need kirjavead ära parandada, mis siin on, võiks isegi asja saada sest ülevaatest.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 12.08.2007 18:35:16 vasta tsitaadiga

Ülevaade hea, kuid kirjavigu tõesti natuke palju, aga idee loeb tekstist ilusti välja icon_smile.gif Hdd soovitaksin vahetada esimesel võimalusel kiirema vastu, annab märgatavalt kiirust juurde icon_smile.gif Aga minuteada toetas Safari eelmine versioon ka tabe, kuigi ei mäleta täpselt, tükk aega juba ise ka Safari beta ja firefoxi peal elanud. Ja Coverflowd saad ikkagi nautida, pead lihtsalt ise albumite kaanepildid netist otsima ja seejärel saad nad manuaalselt albumitega ühendada icon_smile.gif Natukene tüütu küll, kuid kui korrapäraseöt seda teha koos iga uue albumi lisamisega, siis võtab aega ainult mõne silmapilgu icon_smile.gif Edu sulle maciga, olen kindel, et ta võidab su südame, minu oma võitis ja miskit muud ma enam ei taha icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.08.2007 18:43:54 vasta tsitaadiga

Priido, aeglane?! Minu arust küll on väga kiire Mac. Oot, sa tahad öelda, et se Mac läheb veel kiiremaks kõvaketast vahetades?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 12.08.2007 18:51:11 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Priido, aeglane?! Minu arust küll on väga kiire Mac. Oot, sa tahad öelda, et se Mac läheb veel kiiremaks kõvaketast vahetades?


Minul tegu mac miniga, oli kah algselt sees 5400 rpm ketas. Aga kui lisasin sinna 7200 ketta, oli ikka arusaadav vahe kiiruses. Miskipärast läks minu originaalketas ka suhteliselt kuumaks, 7200rpm töötas mul palju jahedamalt, kahju ainult et otsad andis. Nüüd jälle seesama 5400 pöördeline ketas sees tagasi icon_cry.gif Aga kiirusevahe oli märgatav jah, lidus nagu välk kui uue ketta sisse sai icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.08.2007 19:09:17 vasta tsitaadiga

Priido, mul lidub ka nagu valk, samamoodi nagu minu Vista PC, koheselt avab kõik asjad jne.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.08.2007 19:20:34 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Priido, mul lidub ka nagu valk, samamoodi nagu minu Vista PC, koheselt avab kõik asjad jne.
mis pööretega ketas siis sul sees on ?
5400rpm ja 7200rpm reageerimises on siiski suur vahe
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.08.2007 19:35:01 vasta tsitaadiga

HITACHI HTS541680J9SA00 80GB 2.5" HDD 5400RPM 8MB SATA 0A28842 Bulk
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 12.08.2007 19:39:16 Re: MacBook white 2.0GHz Intel Core 2 Duo/ 1GB/ 80GB/ Combo/ BT/ AE vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
...

Album Art-i leidmiseks on Album Art Widget, lihtne ja mugav, minu 20GB suurune plaadikogu on kenasti "pildistatud",
mõned vähemlevinud plaadid peab aga käsitsi otsima, enamasti on siis tegu Eesti albumitega.
Safari toetab tab´e aastast 2003, Preferences > Tabs icon_wink.gif
Igasuguse puginate ja lisade jaoks on Pimp My Safari.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.08.2007 19:47:07 vasta tsitaadiga

Järjekordsed tänud sulle fedja. By The Way, mäng Luxor 2 on väga hea, soovitan kõigile, Mac Exlusive.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 12.08.2007 21:31:48 vasta tsitaadiga

Väga huvitav widket, tirisin ja proovin ka ära nüüd icon_smile.gif Aga selle kiiruse koha pealt veel, minul oli ka alguses väga kiire ka 5400 pöördelise kettaga. Aga mida rohkem programme peale sai lastud ja mida rohkem kõvaketas täis sai, seda aeglasemaks asi läks
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.08.2007 21:38:50 vasta tsitaadiga

Priido, mul on ainult 20GB vaba ja ikka kiire, aga eks näe mis tulevik toob.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.08.2007 21:59:37 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Priido, mul on ainult 20GB vaba ja ikka kiire, aga eks näe mis tulevik toob.
enamus kasutatud ruumist ju ei ole aktiivses muutumises sul
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2007 22:15:26 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
By The Way, mäng Luxor 2 on väga hea, soovitan kõigile, Mac Exlusive.

misasja, mul on Luxor 2 täisversioon Xbox 360 peal icon_biggrin.gif Mac exclusive my ass icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.08.2007 22:39:08 vasta tsitaadiga

Skeptik, no PC maailmas. Xbox seebiks...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2007 06:54:25 Re: MacBook white 2.0GHz Intel Core 2 Duo/ 1GB/ 80GB/ Combo/ BT/ AE vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Soovitan julgelt seda läpakat kõigile, kes on tüdinenud Windowsi pidevast putitamiseset
kõik muu mulle ülevaate puhul meeldis, endal ka plaan mac osta siis kui uuendatud macbook pro-d tulevad, aga sellise jutu peale, et windowsit peab pidevalt putitama, pean ma sind pikalt p u t s i saatma icon_neutral.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 13.08.2007 08:02:50 vasta tsitaadiga

Kui sa oled ainukasutaja, siis palun, Windowsi ei pea putitama, aga nii kui arvutit kasutavad, sõbrad, tuttavad, lapsed, siis ei pea see aga paika. Kess yahoo toolbarri installib, kes SmileyCentraly, kes suudab tooja arvutisse saada, kes avab atachmente mis on viirused jne. Avaliku arvutit on windowsiga raske töökorras hoida. Ning mulle meeldib mõte, et ma ei pea eemaldama järjekordsed smylet centraly.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 13.08.2007 09:17:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tarkvara mis kaasa tuleb on hea, on siiski mõnus,

On hea on siiski mõnus?
tsitaat:

Pakendist rääkides, siis see on esmaklassiline, ning teenindus IM arvutites meeldiv. Kaasa saab ka 2 Õuna kleepekat, 2 DVD tarkvaraga, manuaali, garantii ja muu.


Esmaklassiline pakend? Uskumatu, et saad kaasa kaks kleepekat, manuaali ja isegi garantii..
Miks pead Maci ülevaates Ordi läpakat kiruma?

Muidu hind on sellel masinal isegi päris talutav.
Samas kaalub see masin 2,36kilo mis on 13,3"se kohta üpris palju IMO
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2007 09:33:07 vasta tsitaadiga

safaril igati tabid olemas.
endal sama masin kasutuses nii töiselt kui kodus.
ainuke miinus minu silmis on kaal icon_smile.gif
kuigi ise kärbeskaalane ei ole on siiski pikemalt masinat vedada raske icon_biggrin.gif
ps.osta arvutikeskusest 2x1gb rami+7200rpm hdd sisse thumbs_up.gif .adata memid peaks 1k kanti minema
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2007 11:13:10 vasta tsitaadiga

see kohvrilahendus pole kaugeltki uudne enam tänapäeval
üle aasta tagasi ostsin max123'st XPS seeria delli ning tollel oli samuti kohver juba, ehk on ka teistel tootjatel, aga pole kogemusi
ninnunännu ei mõjuta ju pakendamise kvaliteeti, suvalisi kleepse ma küll ei vaja
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 13.08.2007 11:14:53 vasta tsitaadiga

mBook on lahe aparaat. Kõik vajalik olemas ja kui Leopard valmis saab siis...
9a466 jookseb juba kiiremini kui Tiiger.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 13.08.2007 11:15:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Leopard valmis saab siis...


Mis siis saab?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 13.08.2007 11:16:37 vasta tsitaadiga

Läheb elu veel mugavamaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fbrz
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004




sõnum 13.08.2007 14:19:47 vasta tsitaadiga

kah paar kuud MB omanik olnud, mõned tähelepanekud:
* sisseehitatud veebikaamera (iSight) on mõnus lisavidin. hea on see, et asi on sujuvalt süsteemiga integreeritud nii et ma ei pea mõtlema, kas mingi programm x kaamera ära tunneb või et kas draiverid ikka töötavad
* kaane sulgemine ja lahti tegemine on märksa mõnusam kui mu eelmisel PC-laptopil. Nimelt käib asi magnetiga ja mingeid nuppe vajutama ei pea. Uuematel HP läpakatel oli vist sarnane süsteem?
* touchpad on selline, millega isegi kannatab asju teha. eriti mõnus on kahe sõrmega scroll ja right-click. samas on see veidi liiga suur - alguses jäi tihti üks ülearune sõrm ka touchpadile ja os x arvas, et tahan scrollida.
* see on veidi kehv, et üsna sageli on läpakas ikka päris kuum nii et paljaste jalgade peal ei kipu seda hoidma.

minu rõõmuhõisked lähevad samuti ülevaates juba ära toodud järgmistele omadustele:
* väga hea leviga wifi vastuvõtja
* magsafe vooluadapter, mis päästab arvuti kukkumisest kui juhtme taha koperdad
* suure mahutavusega aku
* pult + frontrow

operatsioonisüsteemi ja muud softi ei hakka kommenteerima kuna see on teine teema juba.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 13.08.2007 14:59:41 vasta tsitaadiga

Max Powers, kaalu just parajalt. Mule just istub sellise ekraani ja raskusega arvuti. Kuna arvutil kaalu on saab ka kaane lahti teha nii, et ei pea teist kätt kasutama, kergematel peab aga aluse maha suruma ja kaant tõstma...

fbrz, oled sa mingis MSNi taolises rakenduses selle tööle ka saanud? Ning ka mul läheb sossuks, aga mitte tuliseks, nii et jalgade peal kanatab ilusti hoida.

BTW: Miks peab kõik PC kasutajad Maci perse saatma, mitte ei kannata koos eksisteerimist.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Apple MacBook mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.