Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W880i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 22.04.2007 03:00:40 Ülevaade: Sony Ericsson W880i vasta tsitaadiga


Minu esimene ülevaade: Nii, alustagem välimusest. Selle aasta algusepoole, kui teaser-pilti sellest nägin, vaatasin, et midagi erilist küll pole, tundus täiesti maitselage asi. Märtsikuus Londonis seda käes hoides mu arvamus muutus.
Minu telefon on eest hõbedane, tagant must (teine värviskeem on must-oranž), kena metalli efektiga, tohutult õhuke (9.4 mm) ning veidi pikem kui mu W810i, kergem samuti - köögikaal näitas täpselt 72g.

Tagaosa on samuti huvitav - veidi kummise efektiga plastik. Eespool on kuular, VGA-kaamera, ekraan, nupud ja 2 Walkmani logo. Tagaküljel on kuularid, Walkman'i logo, SE logo ja 2.0 MP kaamera. Ühel küljel on Walkmani (mitte Pause/Play) nupp, ühenduspesa (jah, küljel - vasakukäelistele täiesti ebasobiv) ja MS M2 Micro mälukaardipesa (kaart on üliväike), milles kohe sees 1GB Sony kaart. Teisel küljel on liuglev suumi/volüüminupp ja pildistamise nupp. telefon ei nagise ega krõpsu absoluutselt, W810i veidi nagiseb väänates.



Karbis, millel 1:1 suuruses telefoni külgvaade ja mis on üldse kena ja hõbedane, on telefon ja siis katte all juhtmed - USB-kaabel DCU-65 (must ja kiirem kui DCU-60), kõrvaklapid HPM-75 (parema heliga ja W880i'le ülisobiv) ning laadija CST-75. Ühtki neist W810i'ga kaasas polnud. Kõlaritega ühendamiseks mingeid juhtmeid kahjuks polnud, kuid igal kaasas olnud juhtmel on taga veel üks ühenduspesa, et saad telefoni samal ajal laadida, sellest muusikat kuulata ja arvutiga ühendada. Siis on veel juhised muusika saamiseks telefoni Disc2Phone abil ja kasutusjuhendid Baltimaade keeltes.



Sisse-väljalülitamisnuppu pole, nüüd tuleb hoida all nuppu "c". Nupud tunduvad ääretult väikesed, kuid tegelikult käes on päris mugavad ja hästikasutatavad, kahju ainult, et Play/Pause nuppu pole. Ekraan on väike, kuid 240x320 resolutsioon teeb ekraani ikka väga teravaks (kuid mitte häirivaks) ja värvid on väga head, neid on 262,144. Sisselülitamisel käib ära Sony Ericssoni Walkman'i alguskuva, seejärel küsitakse, kas avada telefon tava- või lennurežiimis (kõik raadiolainete teenused on maha keeratud). Seejärel küsitakse pin-koodi ja telefon avaneb. Esimesel avamisel küsitakse ka kellaaegu, kuupäevi, antakse häälestusabi ja trikke ning küsitakse keelt.

Ekraan on, nagu juba mainisin, väga hea ja kellaaega saab panna suureks alla ekraaniossa väikese läbipaistvusega, nagu uuematel SE'del ikka. W810i'l seda veel pole. Menüüs on 12 ikooni, igale ikoonile vastab klahvistikus olev tema kohal olev nupp (1-#). Ikoonid on PlayNow, Internet, Meelelahutus, Kaamera, Sõnumid, Walkman, Failihaldur, Kontaktid, TrackID, Kõned, Abimees, Seaded. Kellaaeg on näha ka menüüdes, minu jaoks kasulik asi.

PlayNow on SE muusikatõmbamiseteenus, pole kasutanud kahjuks.
Internet on internetibrauser, 240x320 resolutsioon lubab pildile mahutada palju, kõik funktsioneerib korralikult, kuid telefoni saadetavate kilobaitide hulk on parajalt suur ning Opera Mini on kindlasti parem.
Meelelahutus sisaldab mänge (mis 240x320 ekraanil on ERITI ilusad, kaasas on vaid QuadraPop), Videomängija (Nüüd eraldi funktsioon, kõikide vajalike võimalustega, ka zoom ja screencap), VideoDJ (nagu ikka, mitte eriti kasulik programm), PhotoDJ (see on muutunud, paremuse poole - siin on nüüd brightness/contrast/levels sättimine, teksti lisamine, pildi pööramine ja punasilmade eemaldaja), MusicDJ (samad helid nagu W810i's), Kaugjuhtimine (Bluetooth'i kaudu - MediaPlayer, Desktop, Presenter), Salvesta heli... (nagu ikka) ning Esitlusvideo (telefoni teaser-video, millegipärast on videos telefoni ekraanil Walkman 1).
Kaamera on 2-megapiksline ja ilma autofookuseta ja ilma kaitseta. Ta on telefoniga küll ühes tasapinnas, kuid ülemises otsas taga asuvad nupukesed jätavad lauale pannes pisikese vahe sisse (mitte märgatava). Kõik on hea, on olemas panoraamfoto ja sarivõte, viitpäästik ja öörežiim, kuid autofookust pole. Minule tundub, et SE tahab oma Cyber-Shot telefone paremini näidata võrreldes W-seeriaga, et ei oleks "hea kaamera ja hea muusikahaldur". Imelik aga, et W610i tuleb autofookusega ja Walkman 2'ga. Peale pildi tegemist on aga võimalus kohe teda töödelda PhotoDJ'ga.
Sõnumites on SMS, MMS, E-post, RSS-lugeja, Minu Sõbrad (kunagi uurin, mis see on) ja Mallid. MMS'ile saab lisada emotikone, videosid, pilte ja heli.
Walkman on 2.0 ning ilusa kujundusega (saab valida musta, valge ja oranži vahel). Võrreldes Walkman 1'ga on edasiminek suur - võimaldab näidata CD-pilti, rohkem infot ekraanil, hea kiire kerimine, muusikat käima/kinni pannes läheb sujuvamalt käima/kinni ja üldse kergemini hallatav. Ekvalaiserist ei puudu ka Mega Bass, mis on W810i omast peajagu üle. Videot aga Walkman enam ei mängi, selleks on nüüd Meelelahutuse all Videomängija.
Failihaldurist saab tab'idest valida ainult mälukaardi, ainult telefoni ja mõlema failide kuvamise vahel. kaamera pildid on eraldi kaustas ja neid saab sorteerida Ajaskaala Kuvaga ehk päevade või kuude järgi, millal pilt on tehtud. Kontaktid on tavalise kuvamisviisi järgi, võimalus on panna inimesele helinaks video, kuid gruppidel otsest mõtet pole, ainult SMS'i saatmiseks on. Ühist helinat ega pilti neile määrata ei saa.
TrackID on muusikat tuvastav programm ja W880i lubab selle ka internetist osta, tuleb vaid vajutada start, muusikat 3-4 sekundit lasta ja ta proovib seda leida), kahjuks pole majanduslikel põhjustel proovinud seda (ei taha rahaga riskida, niigi vähe teist).
Kõned on jälle tab'ides - Kõik, Vastatud, Valitud ja vastamata. Lihtne ja arusaadav, kuupäevade ja kellaaegadega.
Abimees sisaldab äratusi (Neid on viis erinevat, igaühele saab panna oma nädalapäeva, pildi, helina ja teksti - väga hea!), Rakendused (sinna saab ka Failihaldurist), Videokõne (näed nii ennast kui vestluspartnerit, saad valida, kas näidatakse esi- või tagakaamera pilti, saad näidata ka kuskil kaustas olevat pilti), Kalender (Meeldetuletusi saab sinna panna, eriti põhjalikud - kokkusaamise puhul näiteks saad valida koha, kellaaja, millal märku antakse jne.), Märkmed (saad kuvada ooterežiimi aknal), Sünkroonimine (Arvutiga), Kalkulaator-taimer-Stopper (mitte midagi erilist, stopper lubab 8 vaheaega) ja Koodimälu (valid ühe pääsukoodi ja saad sinna salvestada oma koode koos nimedega, mis need tähendavad).
Seadetest saab määrata kõike, mis telefonis toimub. Uusi võimalusi peale kella suuruse muutmise ooterežiimis ja USB kaudu arvutiga internetti minemise ma ei leidnud.

Kõrvaklapid olid imehead, heli oli perfektne.
USB-ühendus oli kiirem kui W810i'l, kuid mul ei õnnestunudki SE File manager'ist failidele ligi saada Phone mode'is, File Transfer'i kaudu sai ligi ainult PHONE CARD'ile. Ei tea, kas peabki nii olema. MyPhoneExplorer'iga õnnestus lõpuks ära ühendada.

Kokkuvõte: See telefon on suurepärane muusikatelefon, kuigi tulev W610i pole muusika poole pealt halvem. Telefoni hea resolutsioon ja väike füüsiline piksel võimaldavad väga hea pildikvaliteedi, käimas saab hoida mitu rakendust ja mängu (lubatakse 8, aga minul kiilus 2 3D 240x320) resolutsioonil jooksva mängu korraga jooksutamisel kinni. Telefon on õhuke, üliheast materjalist, kerge ja kena. Kena ka menüüdes, tekst on lihtne ja hea lugeda. Kaamera võiks olla parem ja SIM-kaart käib väga halvasti välja. Mõnus on akukate, mis ei tule kergesti maha, kuid tahtlikult võttes tuleb ilust ja M2 slot, kust saab mälukaarti eemaldada/vahetada ka telefoni seesoleku ajal.
Minu arust on see telefon inimesele, kes hindab stiili keskmisest kõrgemalt ja omadusi keskmiselt. Omadustelt ta ei sära, on nagu uued telefonid ikka tulevad, kuid aksessuaariks on ta küll - õhuke, minimalistlik telefon. Akukestvuse kohta mul veel infot pole, olnud on ta mul 3 päeva, parajalt on teda näpitud, samas on ta ka vahepeal arvuti küljes end laadinud (selle võimaluse saab sellel telefonil maha võtta - omadus, mis sellel on ja W810i'l pole). Mina ise sellist telefoni ei ostaks.

Plussid:

+ Stiilne ja kena
+ Hea muusikamängija ja kaasasolev varustus
+ Hea ekraan ning selge ja lihtne kasutajaliides
+ Mõnus materjal, on täiesti kindel ja ei nagise ega krõbise.

Miinused:

- SIM-kaart käib raskesti välja
- Ilma autofookuseta kaamera
- Ei töötanud minul SE File Manager (rõhk sõnal "minul", foorumites pole kellelgi teisel veel seda probleemi tekkinud)
- Kõrge hind (7000 ringis, TELE2 kampaaniakorras 5400)

Minu esimene ülevaade selleks korraks läbi, pildid on ise tehtud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 22.04.2007 09:53:25 vasta tsitaadiga

Päris hea ülevaade esimese korra kohta. thumbs_up.gif
Sa siis ostsid selle siit Eestist ikka? Palju see hind Londonis oli?
A ja võiksid üles visata ka mõned moblaga tehtud pildid.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 22.04.2007 19:17:53 vasta tsitaadiga

Ma tegelikult sain selle muul moel. Londonis oli hind kirves - 359 naela ehk 8800 krooni, soodusega 299 naela ehk umbes 7100 krooni ja siis oli veel palju "Free on contract" kampaaniaid ja seal on vist eriti populaarne telefonide rentimine kuude kaupa, üks pood oli ainult rentimisele orienteeritud, W880 oli 24.99 naela kuus..

Mingil põhjusel unustasin jah mobiiliga tehtud pildid lisada, editin umbes 3-4h pärast, kui koju saan, siinolevat postitust.
Miks ei saa ma enam oma esimest postitust muuta? Võiks ju, arvasin, et hiljem täiustan veelgi.

Edit:
Lisan näidispildid ja võrdlused W880i ja W810i. Karuga pildil on W810i'l makrorežiim (mida W880i'l pole) ja karuga pildil on mõlemal pildil pildistamise ajal Brightness +0.7. Pildid on maksimumresolutsiooni ehk 2 MP'ga ja "Kvaliteetpildi" režiimis.

W880i: ----------------|---------------- W810i




Võib näha, et W880i pilt on veidi kenam värvide poolest (esimesel pildil), kuid kvaliteet pole kohe üldse hea. Kaugvaates on veel enam-vähem, aga ei õnnestunud teha kaugvaates pilti. Teisel pildil on jälle W810i selgelt üle.
Vaatajaid juba üle 300, aga vastuseid ainult üks. Sooviksin rohkem kommentaare nii telefoni kui esimese ülevaate kohta.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
njahh
HV kasutaja


liitunud: 28.02.2007




sõnum 22.04.2007 21:04:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

- SIM-kaart käib raskesti välja


see vb alguse asi kaa icon_biggrin.gif

aga v2ga hia ylevaade on küll jah thumbs_up.gif

_________________
asd
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 22.04.2007 21:15:42 vasta tsitaadiga

Ilmselt küll, pole lihtsalt süsteemile pihta saanud veel. Mingit küüneallapanemiseava ma ei leidnud, sisse lükates samuti välja ei tule. Ainult mingi 3 mm on väljas sallest ja tuleb näpp sellele kuidagi takerduda ja siis loota, et libiseb välja. Ühel saidil aga kirjutas, et on parim SIM-ikaardikoha süsteem üldse. Eks õpin.

Praegu panin tähele, et laadides on telefon tohutult kuum kogu aku ümbrusest (ka nuppude poolt, kuna telefon on NII õhuke). Ei tea, kas peabki nii olema või on mingi defekt (ma olen väga paranoiline). Pärast vaatan, äkki polnud üldse laadimises asi, aga varem pole täheldanud sellist viga - samas, varem pole laadinud ka.

ot:
Kuskil siin jutustati, et uuematel akudel pole need ööpäevased laadimised enam vajalikud ja et aku ei halvene sellest, et nt. jupikaupa aeg-ajalt laetakse. Loodan väga, et see on tõsi, sest praegu olen alates telefoni karbist väljavõtmisest teda ainult "tahtmatult" USB-pesas laadinud (seda saab ka välja lülitada) ja alles nüüd kasutan laadijat.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2007 21:32:53 vasta tsitaadiga

Väga hea ülevaade.

Selle telefoni disain jagab inimesed kahte lehte - ühed kes seda armastavad ja teised kes seda vihkavad. Külmaks jäävad vähesed.

Isiklikult mulle see väga meeldib, kuid kaamera autofookuse puudumisest ei saa ma kuidagi üle.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004




sõnum 22.04.2007 21:36:13 vasta tsitaadiga

Oleks tõesti AF peal, läheks kohe mu w810i müüki. Sellega aga ei anna vist nii peenikest telefoni teha jahm :/
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 22.04.2007 21:42:44 vasta tsitaadiga

Mainitud miinused on suht mõttetud icon_smile.gif
Tegemist on ikka väga trendika telefoniga icon_wink.gif
Mulle meeldib ja võin ennast peatselt selle uhkeks omanikuks pidada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 22.04.2007 21:44:47 vasta tsitaadiga

henry111 kirjutas:
Oleks tõesti AF peal, läheks kohe mu w810i müüki. Sellega aga ei anna vist nii peenikest telefoni teha jahm :/

Võiks olla sama peenike kui Ipod nano, siis läheks mu ipod kohe müüki.
Aga sellegi poolest läheb vist selle telefoni ostuks kui hind jõuab 4K ringi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 22.04.2007 21:46:32 vasta tsitaadiga

Autofookuse puudumine võib paljudele suureks miinuseks olla. Ununes ka miinuste alla panna FM raadio puudumine, ise nagunii ei kasuta.
Need, keda need kaks suuremat miinust häirivad, võivad vaadata W610i poole - raadio, autofookus on olemas, küll aga 5 mm paksem.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim Sipelgas
Kreisi kasutaja
Siim Sipelgas

liitunud: 08.03.2006




sõnum 22.04.2007 22:36:18 vasta tsitaadiga

mõnusalt põhjalik ülevaade thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 22.04.2007 23:45:39 vasta tsitaadiga

W610-l pole 3G-d, muidu ilus icon_wink.gif FM-raadio puudumine tundub nagu miinus olevat, samas praegu w810 puhul eriti seda enivei ei kasuta, saaks raadiot kuulata ilma klappideta, siis ütleks et see on SUUR miinus, paraku ei ole nii. Aga Soni-Eerik rokib täiega!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 22.04.2007 23:52:36 vasta tsitaadiga

W610i kasuks räägib minu jaoks autofookus ja parem aku, W880i'l aga kena disain ja väikesed mõõtmed (millest tulenevad ka halvem autofookus ja kehvem aku)
Välimuselt W610i pildilt vähemalt ei istu, endal samuti enne seda oli W810i ja W810i'd kannan kaasas, kui koolis nt. vaja A4'st pilte teha, W880i pildist ei jää lähedalt midagi näha. Turvalisem on ka 3000 taskus kui 6000 taskus icon_smile.gif 3G'd ma vist niikuinii ei kasuta.

Tänan heade kommentaaride eest!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 23.04.2007 08:18:55 vasta tsitaadiga

kurat, mulle see telefon esimestest netis liikuvatest piltides saati meeldinud, kuna autofookus puudub jääb ta ostmata :/
_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007




sõnum 23.04.2007 13:26:31 vasta tsitaadiga

kuna omad mõlemat telefoni (810i ja 880i) oskad kindlasti kommenteerida, kuidas on parandatud walkmani heli?
sahinat pole?
aga krõbinat?
ja kui palju see mega bass ikka parem on?

oma w810 välja vahetama ei rutta, aga huvitab ikkagi beer_yum.gif
p.s. ülevaade on thumbs_up.gif

_________________

http://isasoovitusel.blogspot.com/
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
njahh
HV kasutaja


liitunud: 28.02.2007




sõnum 23.04.2007 15:51:23 vasta tsitaadiga

mul omal on K510i ja sellel sama moodi sim algul k2is suht raskelt 2ra aga nüüd jagasin matsu v2lja ja saab suht kergelt k2tte
_________________
asd
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2007 16:02:57 vasta tsitaadiga

Ma just mõtlesin, et nüüd hakkan W710i ostu kahetsema, aga peale suuruse ja välimuse polegi eriti midagi uuemat. Kaamera tundub kõvasti parem olevat. Aga raadio puudumine taoliselt Walkman-telefonilt on küll imelik icon_rolleyes.gif
Huvitaks, palju aku ühe täis-tühjaks laadimiskorraga kestab?
Üldiselt väldin seda data-kaabli kasutamist, kuna kuuldavasti ei laadivat see akut 100% täis.
Aku kuumenemine võib sul tulla kiirlaadimisest. Kui telefon on välja lülitatud, siis toimub tavareziimis laadimine. Sisselülitatud olekus laadides toimub kiirlaadimine. Oled telefoni akut väljalülitatud olekus laadinud?

5+ ülevaade. Paari nädala pärast võiksid lisada ka aku kestvuse.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 23.04.2007 17:44:48 vasta tsitaadiga

Välja lülitades laadides oli kuum. Laadides on c nupu ümbert kõik punane terve laadimise ajal, et näeks käima panna pimedas vist.
Ülivähe väikest sahinat on kuulad, võrreldes W810i'ga on seda ikka tohutult vähe. Mega bass on märgatavalt parem, mitte väga-väga palju, aga parem. Võib tuleneda ka kõrvaklappidest, mis näemad samasugused välja, aga heli on parem.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 23.04.2007 19:18:12 vasta tsitaadiga

Hmm ei tea kas tõesti on W880 Megabass nii hea, et peajagu üle W810'st vb lihtsalt on paremad klapid kaasas. Ise oman W810 ja sai veidi softi moditud parema heli ja uute menüüde pärast. Jah ka W810 on olemas walkman 2.0 tugi põhi menüüdes, mis on aga keelatud teadagi miks, et W880 ja uuemad paistaks silma uudsusega. Niisamuti nagu mainitud autofookuse puudumine. Aga heli sai palju parem peale mod draivereid (kadus ära w810 iseloomulik sahin lugude vahel jne). Millegipärast on w810i palju asju piiratud softiga tootja poolt ja kvaliteeti vähendatud, ju siis oli see vajalik uute seeriate tarvis.

Ülevaade ise oli hea ja sain vajaliku infot, et seda telefoni ei hangi. 8)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 24.04.2007 13:14:18 vasta tsitaadiga

Msimoodi see USB laadimine ära keelatakse? icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 24.04.2007 16:02:44 vasta tsitaadiga

ot: ega keegi ei tea millal K810i saadavale tuleb?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 24.04.2007 18:57:40 vasta tsitaadiga

DeCoder kirjutas:
Msimoodi see USB laadimine ära keelatakse? icon_wink.gif


Ooterežiimis >*<<*<*, siis Hooldusseaded, siis "Laadimine - ei"

Praegu tundub aku ikka väga halb - pühapäeva öösel laadisin, helistanud pole kordagi, enamasti on lihtsalt telefon sees olnud, mingi 20 min mängimist ja 5 minutit muusikat ja akut on ainult 40%. Lisaks märkasin veel, et kui kõrvaklapid sisestada ja mingi audioaplikatsioon (mõni mäng või Walkman) avada, siis tuleb sahin sisse kohe. Kõlarist samamoodi, sahin on päris hull : / Mega Bass on tõesti oluliselt parem, kontrollisin. Ja seda sahinat 3-4. audiotaseme (juures kõrvaklappidega enam pole kuulda.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 25.04.2007 10:49:25 vasta tsitaadiga

Nonii! Aparaat käes, siiani väga rahul ... ja see telefon on tõesti väga õhuke ja tundub kiirem olevat kui w810i! Esialgu ainult positiivsed emotsioonid.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2007 13:57:04 vasta tsitaadiga

oliv3r, LiPol-akudega läheb päris mitu laadimiskorda enne, kui need normaalselt vastu pidama hakkavad. Oota paar nädalat. Mu W710i oli samamoodi. Esimese laadimisega kestis alla ööpäeva. Lisaks kulutab akut keskmisest rohkem ka seadistamine - uut telefoni ikka alguses näpid-käpid menüüdest nii palju kui võimalik icon_wink.gif
Kuhu ja kuidas sa >*<<*<* sisestad?
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007




sõnum 25.04.2007 14:24:36 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Kuhu ja kuidas sa >*<<*<* sisestad?
ooterežiimis järjest sisse toksides, kus < ja > tähistavad vastavaid nooli ja * on ikka *
_________________

http://isasoovitusel.blogspot.com/
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W880i mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.