Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  win xp vs. 2000 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muzike
HV vaatleja


liitunud: 19.11.2002




sõnum 11.12.2002 20:16:33 win xp vs. 2000 vasta tsitaadiga

kas win 2000 on arvutisõbralikum ja vähem ressursse sööv kui xp...??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 11.12.2002 20:18:54 vasta tsitaadiga

Seleta lahti 'arvutisõbralikum'

Kui winXP-s igasugu theme-d jms iluvidinad maha kruttida ei tohiks eriti vahet olla.

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 11.12.2002 21:46:05 vasta tsitaadiga

Kõik sõltub kasutaja eelistustest.
Kuna tegu on suht sarnaste süsteemidega, siis ei saa üheselt öelda, et see on parem ja see halvem! XP on lihtsalt uuem ja natukene täiustatud tarkvaraga, kuid tehtud rohkem kodukasutajale. W2k sobib aga ilusti töömasinaks. (XP kõlbab muidugi ka)
XP on lihtsalt nii paljude iluvidinatega ja samuti on püütud teha asja võimalikult kasutajasõbralikuks, lähtudes keskmisest arvutikasutajast (st. selline, kes monitoril ja arvutil vahet ei tee icon_biggrin.gif )
W2k aga lihtne (isiklik arvamus muidugi) ja stabiilne töömasin. Kus mõne asja konffimine võtab ehk kauem aega ja võib paista keerulisem, kuid kui asjast juba midagi tead, siis on lihtsam süsteemist ülevaadet saada!

Ehk lõplikult öeldes: kumb süsteem on parem öelda ei saa, kasutajate eelarvamused, harjumused ja oskused on määrava tähtsusega OS-i eelistamisel!

Ise ma näiteks pole XP-st just kõige paremal arvamusel, kuid see selleks!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
starfild
HV vaatleja
starfild

liitunud: 04.09.2002




sõnum 11.12.2002 23:46:01 vasta tsitaadiga

Nõu küsimise mõttes, et kas Win 2000 võb olla probleeme mängudega? Või oli see ME. Nimelt oli mul üks neist peal ja mänge ei tahtnud kuidagi käivitada ja siis öeldi mulle, et ega ei töötagi selle OS'iga enamus mänge. KAs legend või mingi tõepõhi all?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 11.12.2002 23:58:50 vasta tsitaadiga

starfild kirjutas:
Nõu küsimise mõttes, et kas Win 2000 võb olla probleeme mängudega? Või oli see ME. Nimelt oli mul üks neist peal ja mänge ei tahtnud kuidagi käivitada ja siis öeldi mulle, et ega ei töötagi selle OS'iga enamus mänge. KAs legend või mingi tõepõhi all?

Vist pidid probleemid olema w2k-ga. Täpselt öelda ei oska, kuna ei mängi eriti arvutiga!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 12.12.2002 00:46:14 vasta tsitaadiga

XP - thumbs_up.gif
ME (million or more errors) - thumbs_down.gif
2K - minu kogemused küll ei näita, et ta XP -st stabiilsem oleks. Kui stabiilsetest op.süsteemidest rääkida, siis XP ja 98SE on mulle paremaid kogemusi jätnud. Ja kodu- või mängumasinasse ära seda küll pane.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 12.12.2002 11:04:44 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
XP - thumbs_up.gif
ME (million or more errors) - thumbs_down.gif
2K - minu kogemused küll ei näita, et ta XP -st stabiilsem oleks. Kui stabiilsetest op.süsteemidest rääkida, siis XP ja 98SE on mulle paremaid kogemusi jätnud. Ja kodu- või mängumasinasse ära seda küll pane.

Endal küll 2k kodumasinas. Muidugi mängimisega eriti ei tegele aga XP-d (samuti arvutis veel olemas) ei kannata! Lihtsalt ei meeldi!
Stabiilsuse kohalt võiks aga öelda, et mõlemil juhul sõltub nagu rauast! Kui raud on sobiv ja ka kasutaja midagi untsu ei keera, siis on nad stabiilsuse poolelt enam vähem võrdsed!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.12.2002 11:09:30 vasta tsitaadiga

Mänguritele peaks wxp vast meelepärasem olema, kuna tolle tegemisel on veidi nende peale mõeldud. Töötegemiseks on mõlemad võrdväärsed, vaja vaid korralikult sisse elada.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2002 11:12:02 vasta tsitaadiga

Tavakasutaja oskab nii 2K kui ka XP väga edukalt peeti saata. Põhiline skeem on, et installitakse ja kustutatakse (justnimelt...ei uninstallita) lugematul hulgal nänni. Lisaks veel P2P proged (kaasa tulevad igasugu "abimehed"), kõikvõimalikud boosterid, otsinguaitajad, salasõna meelespidajad ja muidu Bonzie Buddie'd. Samas suures installituhinas ei tule kellelgi pähe, et võiks aegajalt Windows Update'ga suhelda. Kõvaketta kontroll ja defragmenteerimine - ennekuulmatud asjad enamuse arust. Viirusetõrje ja tulemüür puudu või uuendamata.
Etc. icon_neutral.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2002 11:33:48 vasta tsitaadiga

... Raiku oskab asja tuuma alati ikka kuramuse hästi sõnadesse
panna. Enamjaolt olen isegi täheldanud, et probleemid ei pesitse reeglina
üldse mitte windoozas vaid kõiges selles, mida Raiku nii ilmekalt
kirjeldas. 2K ja XP vahel valides ei tuleks mulle enam pähegi soovitada
2K-d, kuna see masin, mis on võimeline rahuldavalt 2K-d jooksutama,
teeb seda ka XP-ga ja minu kogemuste kohaselt paremini. Samas ei saa
ka aru, mis kamm on inimestel, kes kasutavad 2K'd ja väidavad, et neile
XP ei meeldi ?! Kui asi ainult välimuses, siis saab selle paari hiireklõpsuga
muuta 2K-ga identseks ja tehniliselt on seal ju ka kõik samane 2K-ga nii,
et meeldivuse taha ei tohiks asi kohe kindlasti jääda ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 12.12.2002 11:58:11 vasta tsitaadiga

Olen kandiline inimene ja ei meeldi ümarad nurgad icon_biggrin.gif
Loomulikult on XP all mul pandud Themeks 2k oma, kuid XP jääb XP-ks!
Minul võtaks XP-le üleminek liiga kaua aega (liiga palju vaja erinevaid programme üle tassida jne) 2k-d upgradeda XP-ks ma ka ei taha!
Enne loobun juba lõplikult Windowsist hja lähen Linuxite peale, kui põhiliseks OS-iks endal XP võtan icon_biggrin.gif
Sööge või tina aga seda XP-d ma ei salli!
Kuna ka Longhorn on selle jätk, siis vist jääb 2k viimaseks Windowsiks!
Selleks, et XP-st saada mingi korralik rahuldavalt töötav süsteem, mis mulle meeldiks, tuleb paar päeva näha vaeva erinevate tilu-lilude maha kruttimisega!
Kuigi pean tõdema, et keskmisele arvutikasutajale (lugege eelmist postitust) on XP tõesti käepärasem ja parem!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Insidefake
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2002 12:04:28 vasta tsitaadiga

mulle meeldib XP juures see, et scannereid, printereid ja igasugu camerasid pole vaja driveritega jamada vaid lihtsalt plug and play icon_smile.gif Teine asi on see et võrku on kergem installeerida ja võtab vähem aega thumbs_up.gif ..nuh need disaini asjad XP peal kah ilusad ju tegelikult aga mina kruttisin nad kõik maha ja mu XP on väliselt umbes nagu 2k
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2002 12:35:42 vasta tsitaadiga

Trainspotting mul on tunne, et Sa pole kunagi XP-d korralikult
ette võtnudki, kuna ma ei pidanud välimuse muutmise all silmas uut
theme vaid üldse selle theme süsteemi ära keelamist ja usu mind, Sa
ei tee enam välimuse järgi vahet, kumma süsteemiga tegemist ja
selleks ei kulu päevi vaid kõigest paar hiire klõpsu.
Samas, mida Sa pidasid silmas programmide üle tassimise all ?
Põhimõtteliselt on XP all olemas isegi mingi wizard, mis Su failid ja sätted
vanast masinast üle toob. Kuna ise pole seda lähemalt uurinud, siis ei oska
soovitada, aga isegi halvemal juhul pole tegemist suurema vaevaga, kui
windooza puhas install.
Mulle tundub, et Sul mingi psüholoogiline kompleks selle XP suhtes kuna
nendest argumentidest, mida Sa mainisid, ma küll ühtegi objektiivset
põhjust ei leidnud, miks 2K-d XP-le eelistada. Sellisel juhul ma enam
edasi vaielda ei soovi, kuna sellised probleemi jäägu ikka psühholoogide
lahendada ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 12.12.2002 12:47:21 vasta tsitaadiga

Tegu on tõesti minu enda sisemise põlastusega XP vastu.
Kokku olen taga puutunud küll (muidugi mitte nii palju, kui 2k-ga) ja tavakasutajatele soovitan seda pidevalt ning vajadusel istun ka ise selle taha, et kedagi aidata. Üles ehitus on tõesti sarnane 2k-ga (ehk siis minu esimese postituse sisu), kuid ise ma teda ei salli! Ehk süüdi ka MS-i poliitika ja kohati ehk ligne kiitmine, mida mõnes kohas võib näha (pane XP peale ja su vigane HDD saab kohe terveks)
Vaidlus on tõesti mõttetu, mind ümber ei veena icon_biggrin.gif Paratamatult on mõningaid asju, mis mõnele ei meeldi! Miks ühele meeldib Opel aga teisele Madzda? Lihtsalt inimesed on erinevad icon_biggrin.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.12.2002 12:51:43 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Tegu on tõesti minu enda sisemise põlastusega XP vastu.
Kokku olen taga puutunud küll (muidugi mitte nii palju, kui 2k-ga) ja tavakasutajatele soovitan seda pidevalt ning vajadusel istun ka ise selle taha, et kedagi aidata. Üles ehitus on tõesti sarnane 2k-ga (ehk siis minu esimese postituse sisu), kuid ise ma teda ei salli! Ehk süüdi ka MS-i poliitika ja kohati ehk ligne kiitmine, mida mõnes kohas võib näha (pane XP peale ja su vigane HDD saab kohe terveks)
Vaidlus on tõesti mõttetu, mind ümber ei veena icon_biggrin.gif Paratamatult on mõningaid asju, mis mõnele ei meeldi! Miks ühele meeldib Opel aga teisele Madzda? Lihtsalt inimesed on erinevad icon_biggrin.gif
Kas tõesti on keegi hull wxp-le sellist reklaami teinud??? Kui see on internetis, siis võiks vastava viite pista naljafoorumisse. icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 12.12.2002 13:02:15 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Kas tõesti on keegi hull wxp-le sellist reklaami teinud??? Kui see on internetis, siis võiks vastava viite pista naljafoorumisse. icon_lol.gif

Tegu oli lihtsalt näitega!
HVs selliseid soovitusi naljalt ei kohta, kuid Toru lausa kubiseb sellest icon_biggrin.gif
Kirjalikult pole tõesti kusagil midagi sellist näinud, kuid siiski on rahva seas kumu, et XP on see kõige-kõige.
Enda käest on samuti mitmeid ja mitmeid kordi küsitud, et kas minu arvutile ei saaks XP-d peale panna, mul praegu 98 nii aeglane ja üldse kõik kalane. Mulle räägiti, et XP pidi arvuti tunduvalt kiiremaks tegema jne! Annab siis ikka seletada, et XP tema arvutile XP paigaldamine on sama, mis sapakale nelja tonnine koorem peale laduda! Ja ega sellega asjad veel ei lõppe: läheb aega natuke mööda ja jälle sama jutt, et jälle kuskilt kuulis, et XP lahendab tema kõik probleemid jne.
JA tegu pole mitte ühe inimesega icon_evil.gif Kust. krt. need jutud alguse saavad?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2002 13:48:56 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Vaidlus on tõesti mõttetu, mind ümber ei veena icon_biggrin.gif Paratamatult on mõningaid asju, mis mõnele ei meeldi! Miks ühele meeldib Opel aga teisele Madzda? Lihtsalt inimesed on erinevad icon_biggrin.gif

... põhimõtteliselt ei pidanud silmas üldse mitte ümberveenmist vaid püüdsin
enda jaoks leida midagi konstruktiivset, mis seletaks ära kuidas saab nende
kahe süsteemi vahel maitse järgi valikut teha, kuid ei leidnud midagi objetiivset ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.12.2002 14:44:01 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
XYZ kirjutas:
Kas tõesti on keegi hull wxp-le sellist reklaami teinud??? Kui see on internetis, siis võiks vastava viite pista naljafoorumisse. icon_lol.gif

Tegu oli lihtsalt näitega!
HVs selliseid soovitusi naljalt ei kohta, kuid Toru lausa kubiseb sellest icon_biggrin.gif
Kirjalikult pole tõesti kusagil midagi sellist näinud, kuid siiski on rahva seas kumu, et XP on see kõige-kõige.
Enda käest on samuti mitmeid ja mitmeid kordi küsitud, et kas minu arvutile ei saaks XP-d peale panna, mul praegu 98 nii aeglane ja üldse kõik kalane. Mulle räägiti, et XP pidi arvuti tunduvalt kiiremaks tegema jne! Annab siis ikka seletada, et XP tema arvutile XP paigaldamine on sama, mis sapakale nelja tonnine koorem peale laduda! Ja ega sellega asjad veel ei lõppe: läheb aega natuke mööda ja jälle sama jutt, et jälle kuskilt kuulis, et XP lahendab tema kõik probleemid jne.
JA tegu pole mitte ühe inimesega icon_evil.gif Kust. krt. need jutud alguse saavad?
Eks ikka puhtast võhiklikkusest!
Kui väga pingutada, siis võiks mingi tõealgekese nendele juttudele isegi anda aga see jääb küll väga otsituks ja kaudseks:
wxp-l kaasas uuemad ja pisut-pisut paremad haldusvahendid ja nende oskuslikul kasutamisel võib tõesti üht-teist paremaks saada --- kuid asi eeldab, et tegemist oleks siiski korraliku arvutiga, mitte mõne vanaksjäänuga.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2002 15:10:42 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
wxp-l kaasas uuemad ja pisut-pisut paremad haldusvahendid ja nende oskuslikul kasutamisel võib tõesti üht-teist paremaks saada --- kuid asi eeldab, et tegemist oleks siiski korraliku arvutiga, mitte mõne vanaksjäänuga.

... hmm, siis olen ma vist mingi erandlik freak, kes suudab isegi
'vanaksjäänule' XP-ga läbisaamist õpetada. Seda tekstigi trükin läpparil,
mille jõuallikaks on PII 400MHz 128MB mälu, 8MB ATi Rage videokiip ja
XP Pro. Kasutan sellel masinal pea kõike, mida töös või meelelahutuses
vaja võib minna: AutoCAD 2000LT, M$Office2K, logistikaproge, vaatan
filme, kuulan muusikat, mängin mõne mängu ja nu löö või maha, aga XP
võimaldab kõike seda probleemivabalt ja piisavalt kiiresti, et võib täiesti
unustada, kui vana see läppar tegelikult on ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 12.12.2002 15:21:43 vasta tsitaadiga

iga enesest lugupidav inimene keerab muidugi kellad ja viled maha,
siis on XP jah normaalne relv.
See esialgne Elton John värvivalik sakib vilinal.
Paned optimize for best performance ja asi tahe

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.12.2002 15:35:59 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
XYZ kirjutas:
wxp-l kaasas uuemad ja pisut-pisut paremad haldusvahendid ja nende oskuslikul kasutamisel võib tõesti üht-teist paremaks saada --- kuid asi eeldab, et tegemist oleks siiski korraliku arvutiga, mitte mõne vanaksjäänuga.

... hmm, siis olen ma vist mingi erandlik freak, kes suudab isegi
'vanaksjäänule' XP-ga läbisaamist õpetada. Seda tekstigi trükin läpparil,
mille jõuallikaks on PII 400MHz 128MB mälu, 8MB ATi Rage videokiip ja
XP Pro. Kasutan sellel masinal pea kõike, mida töös või meelelahutuses
vaja võib minna: AutoCAD 2000LT, M$Office2K, logistikaproge, vaatan
filme, kuulan muusikat, mängin mõne mängu ja nu löö või maha, aga XP
võimaldab kõike seda probleemivabalt ja piisavalt kiiresti, et võib täiesti
unustada, kui vana see läppar tegelikult on ...
Noh on ju kasutusel kehvemaid arvuteid, mille omanikud neist teab mis ilmaimet oskavad tahta/oodata...
Mis puutub kasvõi filmide vaatamisse, siis ma olen mitmed korrad maininud, et olen suutnud filme vaadata ka 90 MHz pentuga... aeg-ajalt veidi hakkis küll aga vaadata siiski lasi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 12.12.2002 16:07:11 vasta tsitaadiga

Minu ainuke tõrge XP Pro kasutusele võtmises seisnes kurikuulsas 60 Hz probleemis, mis mängude puhul oli väga häiriv. Niipea kui sellele lahendus leiti või õigemini ise kuulsin nn. third party utiliitidest, mis probleemi lahendavad, ei näinud küll enam ühtegi takistust, miks ei peaks XP-le üle minema. Tegu on konkurentsitult parima Windowsiga nii stabiilsuselt kui ka oma võimalustelt ning kasutajasõbralikkuselt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2002 19:37:00 vasta tsitaadiga

ma mingine kuu aega alles xp kasutaja, kuid tundup nagu olekski koguaeg kasutand seda, restart nupu olen unustanud igastahes, alul muidugi oli probleem xp installimisel kuna mul oli isa w6rgukas ja printer mida xp ei tahtnud tunnistada, printeri sain korda ja w6rguka ostsin pci ja nüüd nagu rahul olen, mingit muud os systeemi ma enda masinas küll enam ette ei kujuta thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 861 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 667
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.12.2002 17:45:28 vasta tsitaadiga

Jagan Trainspotting-uga arvamust, ehk siis tavakasutajale on XP ilus tore ja hea... kui aga on vaja mida tõsist korda saata siis "abistavad" wizardid sind ysna palju!
Isiklikult pean win2k paremaks töökeskonnaks kui XP, lihtsalt saad rohkem asju määrata, XP need võimalused suht kesiseks jäätud, ikka ja jälle need sõbrad wizardid.
MS on isegi tunnistanud win2k kõige turvalisemaks ja XP koos SP1 ymber käisid jutud et ei sobi mingi protsendi masinatega kokku... kui ei eksi siis seda väitis isegi MS ise... selleks see LongHorn ka vist. Tuleb midagi analoogset ette kui Win98 tuli ja siis natuke Win98SE peale.
Win98 ja XP stabiilsemad kui XP, XP vist nyydseks ysna stabiilne, kui win98 ja stabiilsus ei ole just kõige parem kooslus. win98 on väga hea mängida, kõik vanad mängud käivad... aga kui karmimaks töö tegemiseks läheb siis võib Blue Screen syndrome tekkida! icon_biggrin.gif

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 266
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsake
HV vaatleja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 14.12.2002 17:53:08 vasta tsitaadiga

W2k on stabiilsem ja paremini kokkusobivam nii driveritega kui riistwaraga vorreldes XP'ga, uskuge mind, ma tean paljugi. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  win xp vs. 2000 mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.