Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Raamatud - Mis on kelle lemmik ja mida keegi kolmandale soovitab. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.07.2020 19:46:32 vasta tsitaadiga

Mina konverdin kõik ostetud raamatud epub formaati. Ei salli üldse neid DRM lahendusi.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 29.07.2020 20:00:21 vasta tsitaadiga

Mul on juba ostes epub vormingus.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.07.2020 22:09:50 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mul on juba ostes epub vormingus.
Amazon ja Kindle seda ei paku.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.07.2020 08:42:45 vasta tsitaadiga

Nojah, mina ostan vaid eestikeelseid raamatuid kas siis Rahva Raamatust või Apollost. Kindlet ei kasuta, loen Play raamat-u rakenduses, kuhu üles laen. Aa ja mõni tasuta eestikeelne raamat ka Play raamatust, needki epub.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 02.08.2020 22:32:45 vasta tsitaadiga

Kus üldse on head kohad eesti keeles raamatutest rääkida? Eriti just ulme/fantasy teemadel. Ei loe just mega palju, aga Goodreadsi järgi 25 raamatut eelmise aasta algusest on selline mõnus hobi olnud (võrreldes sellele eelneva ajaga kus raamatutest tuli pikem paus).

Goodreads on hea leht mida kasutan (arvustuste kirjutamiseks ja hea koht kus teiste omi lugeda ja ideid leida mida järgmiseks võtta), kuid see on ingliskeelne ja nagu igal asjal omad head ja vead. Paar postitust tagasi mainiti Facebook gruppi kuid pole Facebook kasutaja (kuigi ehk peaks). On ka Ulmekirjanduse Baas mida olen aastaid tagasi ka kasutanud kuid kuna loen põhiliselt viimase 5 aasta väljalaskeid siis on nende andmebaas väga puudulik (paar kuud tagasi proovisin seal ka teoseid lisada kuid see mingil põhjusel ei õnnestunud).

Ei mõtle ainult arvustuste kirjutamiseks, mõnikord lihtsalt tahtmine midagi kommenteerida (mingi huvitav tsitaat või arvamus) või lugeda mida teised siin Eestis arvavad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 03.08.2020 09:49:13 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Märt. kirjutas:
Mul on juba ostes epub vormingus.
Amazon ja Kindle seda ei paku.

Konverdi ise ümber. Calibre teeb ära.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 03.08.2020 09:57:57 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
LKits kirjutas:
Märt. kirjutas:
Mul on juba ostes epub vormingus.
Amazon ja Kindle seda ei paku.

Konverdi ise ümber. Calibre teeb ära.
Täpselt nii teengi.
Endal Kindle pole, elukaaslasel on ning ostan amazon kaudu raamatu, konverdin ümber ja laadin Google Books-i icon_biggrin.gif Veidi juramist, aga kuna raamat nagunii ühe õhtuga läbi ei saa, siis on seda väärt.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 03.08.2020 10:29:56 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
Kus üldse on head kohad eesti keeles raamatutest rääkida? Eriti just ulme/fantasy teemadel. Ei loe just mega palju, aga Goodreadsi järgi 25 raamatut eelmise aasta algusest on selline mõnus hobi olnud (võrreldes sellele eelneva ajaga kus raamatutest tuli pikem paus).

Goodreads on hea leht mida kasutan (arvustuste kirjutamiseks ja hea koht kus teiste omi lugeda ja ideid leida mida järgmiseks võtta), kuid see on ingliskeelne ja nagu igal asjal omad head ja vead. Paar postitust tagasi mainiti Facebook gruppi kuid pole Facebook kasutaja (kuigi ehk peaks). On ka Ulmekirjanduse Baas mida olen aastaid tagasi ka kasutanud kuid kuna loen põhiliselt viimase 5 aasta väljalaskeid siis on nende andmebaas väga puudulik (paar kuud tagasi proovisin seal ka teoseid lisada kuid see mingil põhjusel ei õnnestunud).

Ei mõtle ainult arvustuste kirjutamiseks, mõnikord lihtsalt tahtmine midagi kommenteerida (mingi huvitav tsitaat või arvamus) või lugeda mida teised siin Eestis arvavad.
FB's on jah paar ulme-teemalist gruppi (kus raamatutest räägitakse pigem uudiste võtmes aga muidugi võib ka detailsemalt millest iganes rääkida ulmeteemal). Raamatute teemal ise soovitaks küll "Lugemise väljakutse" gruppi, eks seal kirjutatakse-räägitakse kõigest aga ulmest on ka tihti juttu. Igaljuhul see on koht, kus elu käib.

Ega ei pea FB'd kasutama nii nagu ta de facto mõeldud on - laigid, kassipildid, jutuvoo jälgimine jne. Võid teha kasutaja, ilma ühegi sõbrata ning liituda vaid mõne grupiga (viskan lingid allapoole), Ning vaid neid gruppe jälgida.

BAAS on tore koht aga sisuliselt surnud, mõned entusiastid veel hoiavad elus.

https://www.facebook.com/groups/2308305582828897/
https://www.facebook.com/groups/770177463102795/
https://www.facebook.com/groups/1534342870175582/
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 03.08.2020 21:22:57 vasta tsitaadiga

Tänud viidete eest. Arvan et heidan "Lugemise väljakutse" grupile pilgu peale, teised tunduvad jah sellised rohkem uudiste levitamise kohad. Kahju jah et BAAS on ära vaibunud, hoian sellel ikka vahetevahel silma peal, kuid eks tänapäeval Goodreads täidab selle koha ära (ja teeb paljusid asju palju paremini koos erinevate lisavõimalustega).

Siin paar posti tagasi räägiti digiraamatutest (ja nende formaatidest), ise ka nendele üle läinud ja väga rahul sellega. Üks peamisi põhjuseid et digiraamatud ei võta riiulil ruumi, ei taha niisama tolmu koguma jätta. Lugejaks kasutan Inkpad3 - rahul selle suurema ekraaniga (7'8 tolli peaks olema), käes mugav ja olen sellega päris harjunud. Ja raamatud ostan Google play poest, mõne raamatu puhul jäi silma et seal kõige parem hind ja olengi sealt ostma jäänud, suurema osa asju mingi 4-6 euroga kätte saanud. Minul käib see protsess nii - arvutis ostan raamatu ära, ja tõmban epub faili alla, selle avan Adobe Digital Editioniga ja sealt USB kaabli abil lugejasse - võimalik et saab ka otse lugejasse osta, aga niiviisi juba harjunud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006




sõnum 05.08.2020 09:23:24 vasta tsitaadiga

Väärt lugemine: Majandusmõrvari pihtimus, John Perkins
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 12.08.2020 19:25:51 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
Raamatute teemal ise soovitaks küll "Lugemise väljakutse" gruppi, eks seal kirjutatakse-räägitakse kõigest aga ulmest on ka tihti juttu.

Kui vaid sinna vastu võetakse. icon_smile.gif Seni pole veel grupi liitumise requestile reageeritud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2020 19:28:41 vasta tsitaadiga

Andsin adminile teada icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 12.08.2020 23:42:43 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Andsin adminile teada icon_smile.gif

Tänud. Näeks ära millega tegu.

Kui jutt raamatute peale tagasi viia, siis täna õhtul sain lõpule "Godsgrave". Tegemist teise raamatuga Nevernight triloogiast. Pole kättemaksulugude fänn olnud, aga Jay Kristoffi stiil sobib mulle väga hästi. Tõeliselt nautinud seda seeriat (oma tumedates toonides - vähemalt minu maitse jaoks tumedamate kui ma harjunud olen).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.10.2020 11:56:09 vasta tsitaadiga

Aastate jooksul on ikka läbi käinud, et olen kirjutanud siia ja sinna lühemaid ja pikemaid lugusid ning nüüd on neist esimene, tegelikult vanuse poolest ehk isegi kõige varasem, professionaalselt toimetatud ja kaante vahel ning valmis. Müügiks see ei lähe, seega kes tahab omale e-lugejasse koopiat, visake PS ning saate failile suunava lingi. Teemaks keskaegne fantaasia ning pikkust kusagile seitsmesaja lehe alla.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 20.10.2020 12:10:45 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Aastate jooksul on ikka läbi käinud, et olen kirjutanud siia ja sinna lühemaid ja pikemaid lugusid ning nüüd on neist esimene, tegelikult vanuse poolest ehk isegi kõige varasem, professionaalselt toimetatud ja kaante vahel ning valmis. Müügiks see ei lähe, seega kes tahab omale e-lugejasse koopiat, visake PS ning saate failile suunava lingi. Teemaks keskaegne fantaasia ning pikkust kusagile seitsmesaja lehe alla.


Kui see saladus ei ole, siis miks müügiks ei lähe? Kui nii palju tööd tehtud, võiks ju proovida. Ma saan aru, et tegemist on niikuinii hobilaadse tegevusega ehk isegi turunduse/reklaami puudumine ning võimalikud probleemid raamatupoes riiulipinna leidmisel ei tohiks nii määravad olla.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2020 12:18:20 vasta tsitaadiga

Aega on vähe ning raamatuid palju, väike kirjeldus ei teeks paha
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.10.2020 12:23:33 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Kui see saladus ei ole, siis miks müügiks ei lähe? Kui nii palju tööd tehtud, võiks ju proovida. Ma saan aru, et tegemist on niikuinii hobilaadse tegevusega ehk isegi turunduse/reklaami puudumine ning võimalikud probleemid raamatupoes riiulipinna leidmisel ei tohiks nii määravad olla.


Saladus pole kindlasti. Ma kirjutasin antud raamatu esimese drafti kusagil 2006-07 (tublid 100 lehte!), millal mul polnud mingit aimu maailma töötamisest ega sellest, kuidas midagi päris enda oma luua, seega IP kui selline on copyrighti all aga lugu on enda oma. Peale seda jäi sahtlisse kuni 2020. Tänu koroonale leidsin sahtlipõhjast üles ja kirjutasin paari kuuga raamatuks valmis ning lasin siis toimetada ja kujundada ning printisin enda jaoks mõnikümmend koopiat ka välja, mida kinkida ja jagada + eraamat.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 14:38:28 vasta tsitaadiga

Tere!
siin mainisite audioraamatuid et mugav lugeda roolis nt jne. äkki kellelegi kasulik tekst raamatute helindamine EKI kõnesünteesi mootori abil.
https://heliraamat.eki.ee/
võite uurida. väike alternatiiv audioraamatutele, mida pole audios ja täitsa enam- vähem korralikult loeb eestikeeli.
eks oma eelmise aasta loetu oleks järgnev:
Simon Holt "Neelatud"
Simon Holt "Pööripäev"
Simon Holt "Hirmuilm"
Uido Truija "Kurzeme printsess"
Stephen King "Carrie"
Erich Maria Remarque "Läänerindel muutuseta"
Ave Ungro "Minu Kolumbia"
Astrid Lindgren "Röövlitütar Ronja"
Vahur Afanasjev "Minu Brüssel (läbikukkunud euroametniku pihtimus)"
Martin Allison Booth "Hunt metsas" väga hea .
Helene Moss "Cougar" I, II ja III
Paula Hawkins "Tüdruk rongis"
Kaur kender "Iseseisvuspäev"
Tuomas Kyrö "Kerjus ja jänes" see pea aegu sama hea nagu paasilinna natuke järgi tehtud ka just kui.
Katrin Reimus "haldjatants"
Doris Kristina Raave "Minu Mehhiko"
Sass Henno "Mina olin siin"
Mihkel Mutt "Pingviin ja raisakass"
Neil Gaiman "Ameerika jumalad"
Nikolai Trublaini "Kuunar Kolumbus"
Heinrich Weinberg- "Tõrkeotsing"ka huvitav kohalik ulme äkshen.
Charles Martin "Mägi meie vahel"- seda siin AHVID juba mainisid, nõustun et umme hea lugemine.
Eia Uus "Tüdrukune"
Arthur D. Howden Smith "Portobello kuld"
Robert Louis Stevenson "Aarete saar"
Howard Pyle "Kuulsa Robin Hoodi lustakad seiklused"
Lothar-Günther Buchheim "Das Boot"-ega sellel allvelaeva lool ka viga polnud.
Andrei Hvostov "Kirjad Maarale"
Henri Charriere "Papillon"- ka väga meeldis.
Henri Charriere- banco-vabank
Neil Gaiman "Coraline"
Stephen King "Instituut"
Charles Martin "Vesi minu südames
J. R. R. Tolkien "Sõrmuse vennaskond"
J. R. R. Tolkien "Kaks kantsi"
J. R. R. tolkien "Kuninga tagasitulek"
Helene Moss "cougar" IV- hea lihtne lugemine vahelduseks. ja seksi nii et kohe oli kas just eesti 50 halli varjundid aga mnjah.
Thor Heyerdahl "aadama jälgedes"
Indrek Hargla "Süvahavva III: viimane suvi"- lõpuks tuli kolmas, nüüd küsimus kas ootame neljandad.
Niit ja selline aasta oli 41 raamatuga, ja eks Minu sari on alati hea olnud klassikaline king ei saa ka halb olla. niit üritame jätkata uut aastat sama vaheldus rikkalt.
juba 9 loetud
Olga Dogarczuk "Aja oma atra läbi koolnute kontide"
Fredrik Backman "Britt-Marie oli siin"- no ega backmann saa halb olla huumorid ikka ja nagu alati.
Virginie Gravaldi "Küll sa suuremana aru saad".- no see prantsuse romaan täitsa kuidagi läks hinge. kuidgi ei ole enne suur selliste romaanide lugeja olnud.
-stina jackson-"künnu küla"- sai ka selle rootslannaga tutvutud ja käib kah krimka.
Andrus Kivirähk "Maailma otsas: pildikesi heade inimeste elust".- huvitav vaheldus rehepappile ja ussisõnadele. täitsa teistmoodi lugemine. aga see inimeste elu & olu tavalisus küitisgi.
Heikki Võsu "Minu Oslo. Mitte nii meeleheitel koduperemees"- jälle huvitavaid faktikesi ühest riigist.
Kati Lumiste "Minu Ibitsa" no iibitsa selle sõnaga on ju kõik ütteldud . ja tutvustus ütleb ka mis seal ees ootab kuidgi oletasin et tuleb rajum.
Manona paris-"Minu Moskva". - ei väga hea lugemine natuke avab seda vene elu olu ja hinge. nagu ka J. Piirsalu kirjad venemaal
Erik Tohvri.- "Elu põletajad"- no esimene tema raamatud ja tutvustuses küitis fraas,et proovin kas ma teile 86 vanuses midagi pakkuda suudan. No suutis küll peaks ütlema. natuke nagu A. Kivirähu pildikesi maailma otsast- aga NSV-s
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 19.03.2021 14:49:23 vasta tsitaadiga

ojee ma sain endale need:

https://www.finlandiakirja.fi/fi/veneilijan-tietokirja-1-2-veneilyoppi-merenkulkuoppi-206510.html

parimaid pole olemas.
tagasi üles
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2021 09:16:29 vasta tsitaadiga

märtsis loetu:
Kate- Quinn "Alice'i võrgustik"- no umme hää ikka äkšenid nii et on.

Mart Kadastik "Eluaegne"- esimene kokkupuude selle autoriga. käis kah ka rikkad nuttavad ütleks kokkuvõtteks, võiks ja peaks veel midagi temalt lugema.
Winston Groom "Forrest Gump"- no vot kuulus film ja värk pole näinud, enne ikka raamat. ja no kuna filmidest ma nii palju ei hooli ja raamat annab mulle rohkem kui pilt. ehk siis mul on vastupidi enne olgu 1000 sõna kui pilt. Siis ja. aga Väga hea raamat nalja ja pilkeid USA ühiskonna kohta ja väga hea lugemine ja vaheldus.
Ruiz Zafon, Carlos "Marina"- autoriga tutvumiseks käis kah. julgeb veel midagi temalt võtta.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 18.04.2023 18:29:55 vasta tsitaadiga

Olen nüüd m6nda aega proovinud Brunneri "Stand on Zanzibar" lugeda, kuid ei v6ta edu. Loen pool lehekülge ära, mitte midagi ei saa aru. Paar lehekülge edasi, sama kamm.
Kas kogu raamat on selline v6i saan ma milleski valesti aru.

Teine autor, kelle lugemine mulle raskusi valmistab on Kim Stanley Robinson. "Red Mars" lugesin pool raamatut ära, rohkem ei suutnud. Sama teema "New York 2140."
Samas "2312" oli loetav.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2023 18:21:24 vasta tsitaadiga

Kas keeleprobleem, äkki proovid mingis muus keeles lugeda? Aga üldiselt võib juhtuda teatud peakuju kokkusobimatuse probleemi autoriga, et tõesti kõik tundub nii sürr nagu halb hobuse unenägu.
Teinekord loed, sama. Ja siis tuled vbl 5 või 10 aastat hiljem ja oled nagu "damn kas see on ikka sama raamat või? miks ma seda nii veidrana mäletasin?"

Kahjuks konkreetse teosega ei saa aidata. See on mul viimased 20 aastat nimekirjas seisnud ja võid ette kujutada kui palju aja jooksul on sinna listi teoseid pealepoole juurde tulnud.
Aga kui sa viitsid mõnda näidet nendest poolest leheküljest millest mittemidagi aru ei saa, jagada, siis oleks huvitav, kuigi väljaspool konteksti on ilmselt veel raskem aru saada
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.04.2023 20:04:00 vasta tsitaadiga

Google Books laseb sul seda natuke lugeda:

Spoiler Spoiler Spoiler


Kindlasti v6ib see keelebarjääri taha jääda. Ka eesti keeles annab väga lihtsaid asju väga keeruliselt kirjutada. Eriti veel, kui autor hakkab keele ja tekstiga mängima vms.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2023 22:11:52 vasta tsitaadiga

See on reklaamiskript, ju. Tüütu nagu reklaam ikka. Mis siin aru saada on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.04.2023 22:43:36 vasta tsitaadiga

Mis iganes, proovin kunagi hiljem uuesti
_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Raamatud - Mis on kelle lemmik ja mida keegi kolmandale soovitab. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.