Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Ostakohe ja muu ärieetika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.08.2014 20:14:16 vasta tsitaadiga

No ei näe seal mingeid piiranguid. HinnaVaatlust saab ju kasutada ja foorumit saab samuti kasutada.
Foorumi mõte ei ei peagi olema mingi salasõnumite kasutamise programm.

Tänasel päeval on portaalides ikka kasutusel uutele tulijatele mingid piirangud. Täidad tingimusi, sad suuremad õigused või hüved
Avalike foorumite teemades kasutamisel aga piiranguid üldjuhul ei seata.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 20:16:03 vasta tsitaadiga

Teine variant on konto ajutine sulgemine või mingi eriti karm AM.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 20:17:41 vasta tsitaadiga

No aga kui on vaja tarnetingimusi kokku leppida, täpsustavaid küsimusi esitada vms.
Paljudel on e-mail ka peidetud. Ei, see läheb ikka liiga piiravaks.

Esialgu piirdume AM karistusega, ühe teise karistusliigi lansseerimine on töös.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 20:21:06 vasta tsitaadiga

See PS ja id kaardi sidumine on idee küll. Ma ei näe ka piiramist. Registreerida saab niisama ka, aga kui tahad PS kasutada siis registreerid end id ära.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.08.2014 20:27:51 vasta tsitaadiga

Ega lihtsat lahendust pole.

Paljudel on profiilis Skype, e-mail. telefoninumber profiilis jne. Tarnetingimuste kokkuleppimiseks PS vahendusel peab olema atentinud ja sealt saab ka PS õiguse, et üleliigsete silmapaaride eest varjatult oma telefon või muu kontaktivõimalus edastada. Ehk siis, kel on vaja varjatult asju ajada, see peab täitma teatud tingimusi.

Vastasel juhul tuleb piirduda telefoninumbri profiili panemisega või siis ühekordselt äriteemas avaldamisega. Piiranguid ei oleks. On valikuvõimalused.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 25.08.2014 20:46:17 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis NightStriker 26.07.2023 20:27:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 25.08.2014 22:36:42 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
See PS ja id kaardi sidumine on idee küll. Ma ei näe ka piiramist. Registreerida saab niisama ka, aga kui tahad PS kasutada siis registreerid end id ära.


Tobe on see, et sertide aegumisega see ID kaart siin aegub, pangalingi oma aga mitte.
Olen seda ID regamist siin korra juba teinud ja rohkem esialgu küll ei kavatse. Mis siis, et saan ainult tasulisi müügiteemasid teha, siin müümine on niigi üks ... vähemalt minu jaoks, kel ei jagu pikka kannatust terasid sõkaldest eristada.

Kui aus olla, ei tea ma ühtegi teist ID kaardiga registreerimise kohta, kus sertide aegumisega isiku identiteet korraga kahtlane tundub.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 22:53:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Olen seda ID regamist siin korra juba teinud ja rohkem esialgu küll ei kavatse.

iga 3 või 5 aasta tagant, miks mitte, ei tohiks ju nii raske olla?
Nüüd on meil mitu aastat ka korralikud turvaserdid olemas, autentimine on paari klõpsu küsimus icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=265664

tsitaat:
1. Sisesta ID-kaart ID-kaardi lugejasse
2. Ava internetibrauseris leht https://web.hinnavaatlus.ee/
3. Vali oma digitaalne sertifikaat ja sisesta ID-kaardi PIN kood
4. Logi sisse HV foorumi kasutajana
5. Salvesta oma andmed
6. Sulge brauseri aken
7. Ava brauser ja logi HV foorumisse uuesti sisse

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 26.08.2014 01:39:51 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Olen seda ID regamist siin korra juba teinud ja rohkem esialgu küll ei kavatse.

iga 3 või 5 aasta tagant, miks mitte, ei tohiks ju nii raske olla?
Nüüd on meil mitu aastat ka korralikud turvaserdid olemas, autentimine on paari klõpsu küsimus icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=265664

tsitaat:
1. Sisesta ID-kaart ID-kaardi lugejasse
2. Ava internetibrauseris leht https://web.hinnavaatlus.ee/
3. Vali oma digitaalne sertifikaat ja sisesta ID-kaardi PIN kood
4. Logi sisse HV foorumi kasutajana
5. Salvesta oma andmed
6. Sulge brauseri aken
7. Ava brauser ja logi HV foorumisse uuesti sisse


Ma pean selleks 2 eurot hansapankasele loovutama, et uued serdid minna ja osta, kuna vanad kehtivad ja on kadunud..
Asi ei ole küll 2 euros vaid viitsimises.
Kõik ülejäänud asjad saan ma tehtud PIN kalkulaatoriga . Viimastel valimistel käisin aga isiklikult jaoskonnas.

Ehk siis tegelikult jääb hoopis arusaamatuks, miks HV usaldab panga kaudu sertifitseerimist vähem, kui ID kaardi oma.

On ju ometigi ID kaardi uute sertide väljastamine pangakontoris ja kaardi trükkimine sama eestis asuva välisomanikele kuuluva panga keldris.

Või on asi progemiseks kuluva raha taga, et ei saa panga autoriseerimist teha võrdseks ID kaardi omaga? Kui regamisel antud nimi ja konto omaniku nimi klapivad, siis peaks ju kõik korras olema.

Ehk siis võrdluseks maksuametile piisab panga autoriseeringust, HV jaoks ei piisa.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2014 07:28:29 vasta tsitaadiga

Tupsu, panga kaudu autentimine on tasuline teenus, seda on juba ammu räägitud ja see peaks teada olema. Miks me peame peale maksma meie poolt juba tasuta teenusele?
Teiseks, Kodakondsus-ja Migratsiooniametist saab vajadusel uued PIN koodid koos sertifikaatidega tasuta, teeninduspunktid asuvad Tallinnas, Tartus, Jõhvis ja Pärnus ning aadressid leiab icon_arrow.gif https://www.politsei.ee/et/kontakt/teeninduspunktid/
Asi käib kohapeal, elava järjekorraga.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2014 10:48:08 vasta tsitaadiga

Ok, seoses nende priva kaudu sala äritsemistega, võiks sisse viia sellise muudatuse et osapooled on kohustatud kirjeldama tagasiside kommentaaris mida nad täpselt ostsid või müüsid. Kuni toote margini välja oleks sobilik. Sellisel juhul on ka oluliselt lihtsam leida ka nn ostja kaaperdajaid. Hetkel ma olen siin näinud korduvalt kuidas keegi teatab mingis müügi teemas et loobub ja siis ilmub tema profiili jupi aja pärast teatud suurärimeeste positiivne kommentaar. Ja samal ajal ostja ise pole muid pakkumisi kuhugi teinud ega pole ka tal endal ostuteemat olnud. Ostjat ei saa sundida ostma, küll aga saab sundida priva kaudu kaaperdajaid ärimehi tegema omaenda müügiteema. Ja vajadusel neid ka karistada.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 26.08.2014 12:42:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tupsu, panga kaudu autentimine on tasuline teenus, seda on juba ammu räägitud ja see peaks teada olema. Miks me peame peale maksma meie poolt juba tasuta teenusele?
Teiseks, Kodakondsus-ja Migratsiooniametist saab vajadusel uued PIN koodid koos sertifikaatidega tasuta, teeninduspunktid asuvad Tallinnas, Tartus, Jõhvis ja Pärnus ning aadressid leiab icon_arrow.gif https://www.politsei.ee/et/kontakt/teeninduspunktid/
Asi käib kohapeal, elava järjekorraga.


Vanasti sai haldusutiliidiga serte uuendatud, nüüd ei saa või?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2014 12:46:18 vasta tsitaadiga

Jah, IE-ga saab http://www.sk.ee/id-kontroll alates 100 päeva (vist?) enne sertifikaatide aegumist.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2014 17:04:29 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Ok, seoses nende priva kaudu sala äritsemistega, võiks sisse viia sellise muudatuse et osapooled on kohustatud kirjeldama tagasiside kommentaaris mida nad täpselt ostsid või müüsid. Kuni toote margini välja oleks sobilik. Sellisel juhul on ka oluliselt lihtsam leida ka nn ostja kaaperdajaid. Hetkel ma olen siin näinud korduvalt kuidas keegi teatab mingis müügi teemas et loobub ja siis ilmub tema profiili jupi aja pärast teatud suurärimeeste positiivne kommentaar. Ja samal ajal ostja ise pole muid pakkumisi kuhugi teinud ega pole ka tal endal ostuteemat olnud. Ostjat ei saa sundida ostma, küll aga saab sundida priva kaudu kaaperdajaid ärimehi tegema omaenda müügiteema. Ja vajadusel neid ka karistada.


Sa mingi uuestisünni läbi teinud? Kirjeldad täpselt iseenda tegevust ostja kaaperdamisel. Aga mu negatiivse pakkumine on endiselt jõus kui tahad karistatud saada icon_biggrin.gif

Aga see kohustus kirjeldada, kamoon, kui juba teadlikult reegleid rikutakse siis selle detailne kirjeldamine on viimane asi mis tehakse.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 27.08.2014 03:47:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tupsu, panga kaudu autentimine on tasuline teenus, seda on juba ammu räägitud ja see peaks teada olema. Miks me peame peale maksma meie poolt juba tasuta teenusele?
..........


Ma ei räägi ainult mingist panga poolt pakutavast teenusest. Aitab ka sellest samast rohelisest kastist, mis meil mõlemal profiilis ühist on- kasutab pangalingi teenuseid.

Tee sinna kast juurde, kasutab enda nimele registreeritud pangakontot ja lase kirjutada programmijupp, mis seda raha maksmisel kontrollib ja kasti täidab. See on ühekordne kulu.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2014 07:57:07 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:


Sa mingi uuestisünni läbi teinud? Kirjeldad täpselt iseenda tegevust ostja kaaperdamisel. Aga mu negatiivse pakkumine on endiselt jõus kui tahad karistatud saada icon_biggrin.gif

Aga see kohustus kirjeldada, kamoon, kui juba teadlikult reegleid rikutakse siis selle detailne kirjeldamine on viimane asi mis tehakse.


Sa kavatsed minu ühekordset eksimust ilkuda veel järgmised viis aastat? Ma kusjuures juba arvasin et sa siin varsti oled icon_lol.gif

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2014 08:02:37 vasta tsitaadiga

Tupsu, ei. Põhimõte on, et tasuta äriteemadele kvalifitseeruvad vaid ja ainult ID-kaardiga autentinud kasutajad, kes peavad kinni ärifoorumi reeglitest.
Võta seda kui minu personaalse kiiksuna, et inimestel oleks ID-kaardi majandus korras.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2014 08:07:42 vasta tsitaadiga

See ei ole personaalne kiiks, vaid täiesti efektiivne vahend hoidmaks siit eemale massiline kamp pettureid mis enne oli. Osades muudes foorumites ei pääsegi enam ärifoorumitele ligi kui puudub id kaart. Buduaar on vist selline juba.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2014 08:46:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tupsu, ei. Põhimõte on, et tasuta äriteemadele kvalifitseeruvad vaid ja ainult ID-kaardiga autentinud kasutajad, kes peavad kinni ärifoorumi reeglitest.
Võta seda kui minu personaalse kiiksuna, et inimestel oleks ID-kaardi majandus korras.

ID-kaart on isiklik ja identiteedivargus karistatav. Tõsiseltvõetavamat alternatiivi ID-kaardi süsteemile hetkel pole leiutatud.
Lisaks veel fakt, et siin oli äsja juhtum, kus ühel kasutajal oli 4 identiteeti kokku - üks ID-kaardi oma ja kolm pangalingi kaudu.
Pangalingi probleem ongi selles, et igaüks võib suvalise pangakonto kaudu krediiti osta (pole karistatav, kuid kahtlusi tekitav sellegipoolest) ja seda ei saa kahjuks võtta kui isikut tõendava funktsioonina mitte mingil viisil.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2014 08:52:55 vasta tsitaadiga

Betamax, thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2014 13:58:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ühel kasutajal oli 4 identiteeti kokku - üks ID-kaardi oma ja kolm pangalingi kaudu.

Jama muidugi et selline asi üldse võimalik on.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2014 14:36:20 vasta tsitaadiga

Ma pakun veelkord mõtet et pangalingi kaudu autentimine toimuks ainult siis kui selgitusse on käsitsi kirjutatud teenus HV-autentimine ja inimese nimi mis peab kokku langema konto omanikuga. Kui suvalise konto pealt tehakse sellise selgitusega ülekanne siis konto omanikul tekib kohe küsimus et oot oot, kuhu mind nüüd registreeritud on? Ja kui lihtsalt krediiti laetakse siis sellest rohelist märki ei tekiks, tulgu või kümne eri konto pealt.

Samas on päris hea mõte et privamooduli kasutamine nõuaks mingilgi kujul identiteeti, foorumi tavaosas pole selle kasutamine eriti vajalik ja kui ongi siis mingi sümboolne pangaülekanne ei võta vast tükki küljest ära. Ja HV-l endal ka kuivem ja muretum kui suvalised anonüümsed trollid või spämmarid ei saa privas läbustada.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2014 14:39:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Jah, IE-ga saab http://www.sk.ee/id-kontroll alates 100 päeva (vist?) enne sertifikaatide aegumist.

Sa veel 2 nädalat peale aegumist kh uuendatud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2014 15:16:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Võta seda kui minu personaalse kiiksuna, et inimestel oleks ID-kaardi majandus korras.

Minu arust ainult tervitatav, kui keskmisest suuremat kaalu omava keskkonna eest vastutaja asjale õla alla panna aitab. thumbs_up.gif Ja täpselt nii ongi: piisab, kui on isiklik kiiks ja seda ei peagi kellelegi selgitama ega põhjendama. Eriti kui see loob tavapärasest soodsama tingimuse (võimaldab tasuta kuulutada).

Aga tegelikult on selle ID-kaardi teemal jahumiseks mitu omaette pikka teemat, jätkem see siin palun pealkirjaga kirjeldatud juhtumite tarbeks. Liiga puder ja kapsad muidu.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2014 07:42:05 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=622639 (PDF backupiks)

Privas veel nii palju lisaks:

tommmmm kirjutas:
Kuna tegemist ei olnud oksjoniga vaid tavamüügiga siis ei ole ma ka lubanud seda ka viimasele (enne 17 pakkunule) müüa. Pärast kella 17 hakkasin vaatama üle pakutud summasid ning tegin oma valiku. Kohustus oleks mul olnud seda müüja Sulle kui oleksid pakkunud OK hinna(palun tutvu foorumi reeglitega). Seega see on täiesti minu vaba valik kellele müün. Käesoleval juhul siis müüsin isikule, kes pakkus kõrgema hinna. Ma ei ole mitte kuskil lubanud, et müün laptopi kindlasti Sinule.


1. Kuidas suhtuda parima hinna pakkunule sellisel moel mitte müümisse? Müüjaga mingit varasemat kokkupuudet olnud pole ja tarne- või makseküsimustes ilmselt ka mingeid eriarvamusi tekkinud poleks.

2. Kas sellise käitumise kajastamine müüja profiilis oleks õigustatud? Isiklikult tahaks küll müüja profiilist sellist tagasisidet lugeda, enne kui pakkumistega oma aega raiskama hakkan. Tema müüjana eeldab, et ta saab siin keskkonnas asja mugavalt ja turvaliselt müüdud. Mina ostjana eeldan, et kui ma olen toiminud igati müüja enda seatud reeglite päraselt, tekib mul võimalus kaup osta, mitte saada lambist kõrvale tõugatud. Asi, millel on kõik enampakkumise tunnused, on siiski enampakkumine.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Ostakohe ja muu ärieetika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.