Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kuidas kuulad mobiilselt muusikat? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas kuulad mobiilset muusikat?
Eraldi taskumeediapleierist
30%
 30%  [ 77 ]
Mobiiltelefonist
52%
 52%  [ 135 ]
Ma käies/joostes/sportides muusikat ei kuulagi
16%
 16%  [ 43 ]
hääli kokku : 255

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 13.01.2010 18:04:54 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

klapid on täiesti teisejärguline, kuna neid saab mõlemi puhul vahetada

viimasel ipood nanol vist ei saanud klappe vahetada icon_razz.gif

muidu jah, mind huvitaks ka see tehniline võrdlus. mu telefonil miski DNSe (Digital Natural Sound engine) värk, et kas see kannatab võrdlust eraldiseisvate seadmetega (review'des räägitakse, et igatahes parem kui Nokia N-seeria).

No täidab oma eesmärki ja levinud odavama poole tootjatel, kes bbe eest maksta ei raatsi. Viimane on siiski võimekam.
Kellel telekal BBE on, võib katsetada, kuidas ilma on.. üsna kohutav. Kõrvalmärkus lihtsalt.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDumbass
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2009




sõnum 13.01.2010 18:16:12 vasta tsitaadiga

olen alati kuuland eraldi meediapleierist sest need on tavaliselt odavamad ja kui katki lähevad (mida nad alati teevad) ei ole nii kahju kui mingist kallist asjast , neid on lihtsam modifitseerida ( tavaliselt kasutan mp3 mis on patarei toitel ja sellele ühendan külge kõige suurema duracel patarei mis peab vastu 24/7 kolm nädalat) ja kõik need on lihtsad mitte täis topitud igast jama
praegu on täpselt ipod suffle sarnane väike mp3 (2gib) aku on ainult lühike 4 tundi pean vahepeal pistiku juurde minema ja laadima sain selle kätte soomest 10 euriga ja helikvaliteet pole väga paha

_________________
shit happens
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2010 18:16:58 vasta tsitaadiga

vril kirjutas:
tundub, et sa pole hästi aru saanud, mida ma kirjutasin. või siis pole seda läbi lugenud mõttega. esiteks on minu prioriteedid paigas. teiseks pole ma kuskil oma jutus väitnud, et telefoniga muusikakuulaja kasutab mittekvaliteetseid klappe. ütlesin vaid, et pleieriga kuulaja klapid on reeglina kvaliteetsemad, kui nokia ja sonieeriksoniga kaasaskäivad klapid. kolmandaks olen ma kindel, et head klapid teevad telefoni taga "täitsa head heli" nagu ka burksiputkast võetud burks maitseb näljaga hea.
sa oled kindel... aga oled sa näiteks... reaalselt proovinud kuulata heade klappidega telefoni kaudu muusikat? icon_biggrin.gif ja kust sa selle niiöelda reegli võtad, et telefoniga muusikakuulaja kasutab mittekvaliteetseid klappe?

vril kirjutas:
olles teema üle veidi järele mõelnud, siis arvan ma, et tegelikult kuulatakse telefoniga muusikat, mille juures finessid ja nüansid erilist rolli ei mängigi - pops, tramm&buss jms (kusjuures palju inimesi kuulab sedasama muusikat kindlasti ka pleieriga). ja tore on, ega ma neid selle eest hukka ei mõista. igale kingsepale omad liistud. aga selles olen ma küll kindel, et inimene, kelle muusikaeelistuste hulka kuuluvad klassika, jazz jms, seda telefonist kuulama ei kipu. ja kui ta seda teeb, siis ilmselt häda sunnil.
ma arvan, et sa arvad liiga palju. igasuguse muusika juures on erinevad nüansid tähtsad, vahet pole kas selleks on jazz, dnb, house, pop, rokk või mis iganes muusika stiil. jah ma kuulan ka jazzi ja souli ja funki telefonist ja ei kurda.

ja burksiputkast rotiburkut ka tühja kõhu täitmiseks öösiti ei võta icon_eek.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2010 18:17:14 vasta tsitaadiga

Niisama olles telefonist.
Trenni tehes iPod Shuffle on piisavalt mugav.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 13.01.2010 18:18:11 vasta tsitaadiga

Pigem kiputakse telefoniga kasutama klappe, mis kaasa tulevad või kui sihitakse teadlikult kõrgema kvaltieediga klappe siis ei rahulda telefon enam kuularite endi võimekust.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 13.01.2010 18:41:53 vasta tsitaadiga

vril kirjutas:

kulla Marko, kas kalliks ei lähe? osta kiire auto ja maksta pidevalt kiiruse ületamise eest trahvi pole odav lõbu. palju soodsam on osta korralikud IEM-klapid, mis muuseas pea 100% lõikavad ära segava müra. lisaks on ilmselt paljudel isu kuulata muusikat ka mujal kui kui kodus diivanil/tugitoolis. nt ühiskondlikku transporti kasutades (ohh, meid luusereid küll) saab IEM-klappide abil ennast kenasti keskkonnast välja lülitada ning rahulikult omi mõtteid mõlgutada.


http://www.urbandictionary.com/define.php?term=YMMV
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 13.01.2010 18:50:35 vasta tsitaadiga

Ise kuulan mussi moblast. Aga uurin ja vaatan mõne mp3 mängija poole.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 13.01.2010 19:09:55 vasta tsitaadiga

Kuulan muusikat nii kodus (võimendi taha), külas, metsas (Sennheiseri kuulmekäiku minevad klapid) ainult iPod 160GB classicuga, peamiselt wav'e (CD ripid ja muu), mp3'si väldin niipalju kui võimalik. Tahaks tegelikult kuulata telefoniga, et poleks kahte seadet, kuid kahjuks ei toodeta veel telefone 160GB mäluga (ei mahu ära muidu) ning selle iPod'i "otsimiskettaga" on ka nii ära harjutud, et ei kujutaks enam ettegi mingit kiviaegset lugude otsimist mingi muu seadme või arvutiga.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006




sõnum 13.01.2010 19:22:23 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

klapid on täiesti teisejärguline, kuna neid saab mõlemi puhul vahetada

viimasel ipood nanol vist ei saanud klappe vahetada icon_razz.gif

Nanol saab kindlasti, Shuffle puhul on nii, et nupud on klappide juhtme peal, mitte pleieri enda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 13.01.2010 20:50:04 vasta tsitaadiga

Telefonid vs spetsiaalseadmed muusika kuulamiseks. Siin oli palju juttu sellest, kes milliseid klappe kasutab ja et kvaliteetklappidega võib ka multifunktsionaalsest seadmest head heli saada. Ma arvan, et veel olulisem on see, mis toimub enne klapiväljundit, seega siis DAC ja opvõimendid. Näiteks kiidetud Cowon D2 kapoti all on Telechips TCC7801 protsessor ja Wolfson WM8985 võimendi. Üldiselt (ma olen aru saanud) peetakse neid päris pädevateks kivideks. Seesama D2 suudab välja anda 2x35mW (kui mu mälu ei peta), seega toita ka nõudlikumaid klappe.
Kui üks asi on disainitud eeskätt helistamiseks, siis usun, et hinna pärast hoiavad konstruktorid kokku selle pealt, mida keskmine tarbija vahetult ei taju. ja muidugi, kvaliteetsemad komponendid on näljasemad, seega ei saa nad hästi mõjuda telefoni akuajale.
parandage mind, kui ma kuskil mööda lasin.
Aga ma usun, et siinkohal on kohane võrdlus foto- ja videokaameratega. paljudel telefonidel on ju ka kaamera küljes. ma isiklikult isegi kasutan seda, aga ma teen selliseid sita- ja sildipilte, vbolla isegi sihilikult lo-fi. mulle meeldib, et saan need kohe telefonist polgisse laadida ja siis unustada. Aga reisile minnes laenan sõbra käest päris kaamera, siis see telefonikvaliteet mind ei rahulda.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 14.01.2010 10:42:33 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
tsitaat:

klapid on täiesti teisejärguline, kuna neid saab mõlemi puhul vahetada

viimasel ipood nanol vist ei saanud klappe vahetada icon_razz.gif

Nanol saab kindlasti, Shuffle puhul on nii, et nupud on klappide juhtme peal, mitte pleieri enda.


Belkin teeb mingit vahejublat, millega saab ka uuele Shuffle'ile norm klapid taha panna.

_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2010 12:40:21 vasta tsitaadiga

minisvami kirjutas:
Telefonid vs spetsiaalseadmed muusika kuulamiseks. Siin oli palju juttu sellest, kes milliseid klappe kasutab ja et kvaliteetklappidega võib ka multifunktsionaalsest seadmest head heli saada. Ma arvan, et veel olulisem on see, mis toimub enne klapiväljundit, seega siis DAC ja opvõimendid. Näiteks kiidetud Cowon D2 kapoti all on Telechips TCC7801 protsessor ja Wolfson WM8985 võimendi. Üldiselt (ma olen aru saanud) peetakse neid päris pädevateks kivideks. Seesama D2 suudab välja anda 2x35mW (kui mu mälu ei peta), seega toita ka nõudlikumaid klappe.
Kui üks asi on disainitud eeskätt helistamiseks, siis usun, et hinna pärast hoiavad konstruktorid kokku selle pealt, mida keskmine tarbija vahetult ei taju. ja muidugi, kvaliteetsemad komponendid on näljasemad, seega ei saa nad hästi mõjuda telefoni akuajale.
parandage mind, kui ma kuskil mööda lasin.
Aga ma usun, et siinkohal on kohane võrdlus foto- ja videokaameratega. paljudel telefonidel on ju ka kaamera küljes. ma isiklikult isegi kasutan seda, aga ma teen selliseid sita- ja sildipilte, vbolla isegi sihilikult lo-fi. mulle meeldib, et saan need kohe telefonist polgisse laadida ja siis unustada. Aga reisile minnes laenan sõbra käest päris kaamera, siis see telefonikvaliteet mind ei rahulda.

kas ka levinud iPodid, Creative jm mp3-mängijad kasutavad sama kvaliteetseid komponente heli edastamiseks?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 14.01.2010 13:46:15 vasta tsitaadiga

Ega nad väga hullemad pole. Cowon VS võrdlusi leiab palju.
Wolfson on iPode alates algusest helikiipidega varustanud.


viimati muutis Mario. 14.01.2010 13:56:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.01.2010 13:50:51 vasta tsitaadiga

Moblast kuulan, ehkki saan seda teha üsna harva kuna rattakiivri alla klappe eriti ei suru ning in-ear värgid ei meeldi mulle. Eraldi seadme ostus ei näe erilist mõtet kui mobla saab sellega vaat' et pareminigi hakkama icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2010 17:29:54 vasta tsitaadiga

nagu näha, siis osad telefonid on helikvaliteedilt vägagi pädevad võistlema mp3-mängijatega, mõni isegi parem kui uus iPod, mis pidi "kvaliteetkomponente" kasutama icon_razz1.gif
http://www.gsmarena.com/latest_features-review-171p2.php

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2010 17:56:10 vasta tsitaadiga

mulle meeldis lõpp icon_cool.gif
tsitaat:
If you pay closer attention, you might notice a suspicious resemblance between the results produced by the Samsung handsets and the iPod unit we were testing. We were caught off guard too and we even thought we had some kind of a problem with our test setup. But after we checked on the matter, it turned out that Samsung are in fact supplying Apple with audio processors.

in your face, ülehinnatud näritud õun icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2010 18:27:46 vasta tsitaadiga

Ise oleks nõus telefonist muusikat kuulama siis, kui korralikule pleierile a la cowon oleks telefon sisse ehitatud, mitte vastupidi. Kuigi ka cowonisse tuleb tänapäeval teatud skepsisega suhtuda, pärast seda kui nende s9 ilu nimel helikvaliteeti ohverdas. Nii et kui muusika kuulamine rohkem kotib siis peavad ikka korralikud tööriistad olema. Nagu me teame, on eesti mehel makrofleksi laskmiseks kõrs ja profil spetspüstol:)

Aga ma ei saa aru, miks siin burkse halvustatakse. Burks on kunst ja teadus, ning igaühel peaks peas olema oma kodulinna burksikaart, et vajadusel teaks, kust mida saab beer_yum.gif

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 14.01.2010 23:17:26 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Soh.Hetkel täitsa üllatus,et mobiiltelefon juhib.
Endal ustavalt pleier taskus ja ei ole ka järgmise pleiri või telefon ostuga plaanis neid kahte kokku sulatada. icon_rolleyes.gif
Miks? Sest telefon on töövahend ja pleier on meelelahutus. Rangelt öeldes.

X2

Telefon pärast tööpäeva lõppu hääletuks ja sahtlisse.
Mõni aasta tagasi arvasin, et pole mõttekas kaks eraldi seadet. Nüüd ei taha telefoni poole vaadatagi.
Muusika tuleb eelimise pälvkonna Nanost.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 15.01.2010 00:41:43 vasta tsitaadiga

Nonii, et süda oma lolluse pärast ei valutaks, lahendasin probleemi enda jaoks ära. Käisin kõrvaarsti juures, lasin vaigu välja loputada [OT: soovitan seda soojalt kõigil, kogete helilist uuestisündi. ja ärge tulge mulle rääkima, et teil kõrvades vaiku üldse pole]
katsevahendid: SE K810i telefon ja Samsung P3 pleier, klappideks Phonak Audéo PFE klapid Shure hallide silikoonmuhvidega. mõlema seadme settingud sirged, ilma equ ja muude efektideta. Mõlemas mängis üks lugu, 320 mp3 (sest telefon FLACi ei oska) Far Wells, Mill Valley (Charles Mingus, Mingus Dynasty). Referentsiks kuulasin seda enne AKG K501 klappidega.
Minu selja taga ühendati klappe ühe ja teise sedame taha, ma ei teadnud kumb on kumb. Vahe minu jaoks vägagi olemas, nii palju, et õigustab eraldi seadme kaasas tassimist. Võrreldes P3ga on telefon tuim, ahtakene ja moonutab, eriti kuulda kõrgetel sagedustel. telefonil polnud jõudu, et klapid korralikult ära toita, ehkki Phonak on suhteliselt leebed klapikesed. Ma tean, et see pole puhas pimetest, aga mulle sellest kinnituseks piisas.
Asi paranes natuke, kui hiljem NuForce Mobile Icon klapivõimu telefoni ja klappide vahele ühendasin.
Kui te nüüd ütlete, et ostku ma endale uuem ja parem telefon, sis milleks? Mu K810 teenib mind veel üksjagu ja helistada (ja sita- ja sildipilte klõpsida) saab sellega suurepäraselt.
Ei, ma olen hea meelega valmis mitut seadet kaasa lohistama endaga.
kaabakas, kas sinu jutust peab järeldama, et D2 on praeguse seisuga viimane kvaliteetheliga Cowon? ma pole s9 ise käppind.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 15.01.2010 02:48:52 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
Ise oleks nõus telefonist muusikat kuulama siis, kui korralikule pleierile a la cowon oleks telefon sisse ehitatud, mitte vastupidi. Kuigi ka cowonisse tuleb tänapäeval teatud skepsisega suhtuda, pärast seda kui nende s9 ilu nimel helikvaliteeti ohverdas. Nii et kui muusika kuulamine rohkem kotib siis peavad ikka korralikud tööriistad olema. Nagu me teame, on eesti mehel makrofleksi laskmiseks kõrs ja profil spetspüstol:)

Aga ma ei saa aru, miks siin burkse halvustatakse. Burks on kunst ja teadus, ning igaühel peaks peas olema oma kodulinna burksikaart, et vajadusel teaks, kust mida saab beer_yum.gif


kes halvustas burkse? mina ütlesin, et näljaga ajavad nad asja ära ning on väga head. see ei ole halvustamine icon_razz.gif

_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003




sõnum 15.01.2010 09:59:42 vasta tsitaadiga

Meizu m6 koos hd202 klappidega kaasatassimiseks
k750i telefonina w800i softiga, junn on isegi olemas, et saaks klappe külge panna

Kuna pleieri aku on palju parem, siis laen seda mõned korrad kuus(vanasti kui 20+h kestis, siis korra kuus), telefoni aku kestab pleierina vähe, telefonina seisab päevi.
Talvel pleier jopetaskus, telefon püksitaskus, suvel mahuvad koos ka ära.
Suurused
Pleier on 79 x 48.2 x 10 mm, telefon 100 x 46 x 20.5 mm ehk siis tunduvalt suurem.
Nokia 5800 on näiteks 111 x 51.7 x 15.5 mm või Iphone 3G on 115.5 x 62.1 x 12.3 mm.

Pleieril on palju rohkem heliseadistusvõimalusi, palju rohkem võimsust, oskab mängida erinevaid formaate(ka flaci).

Luide stiilis teistele ülevalt alla vaadata ja naerda kahe seadme kaasastassimise pärast on mõttetu. Kui tahan muusikat kuulata väljas, siis on kõige suuremad siiski klapid, järgmiseks juhtmepundar ja lõpuks selle otsas rippumas pleier. Kuid samas ei välista olukorda, kui taskus on tulevikus palju raha korraliku all in one device´i ostmiseks, mis laseb ka heli seadistada, siis võin end leida kaasas tassimas kõigest ühte seadet.

Mind huvitaks, kas kodanik Luide on üldse kuulanud muusikat heade klappidega korraliku pleieri taga või on eluaeg iphone´i kuulanud ja siis oskab "tarka panna" mp3-telefon vs telefon ja mp3 eraldi teemal?
Mu peamiseks argumendis on siiski seadmete hinnad, st korralik pleier ja telefon(mitte multimeediaseade, vaid seade helistamiseks) on kokku odavamad kui multimeediaseade.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.01.2010 10:29:12 vasta tsitaadiga

madoc kirjutas:
Pleieril on palju rohkem heliseadistusvõimalusi, palju rohkem võimsust, oskab mängida erinevaid formaate(ka flaci).
N900'l on heli seadistamise võimalused praktiliselt samad, mis PC taga. Lihtsalt hetkel vist puudub asjalik GUI selle tegemiseks icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 15.01.2010 11:32:44 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
madoc kirjutas:
Pleieril on palju rohkem heliseadistusvõimalusi, palju rohkem võimsust, oskab mängida erinevaid formaate(ka flaci).
N900'l on heli seadistamise võimalused praktiliselt samad, mis PC taga. Lihtsalt hetkel vist puudub asjalik GUI selle tegemiseks icon_razz.gif
Selle tellise asemel võid 4 telefoni ja 6 pleierit kaasas kanda. Ja kõik need osta ka N900 hinna eest.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2010 11:47:55 vasta tsitaadiga

N900 on tõesti tellis icon_biggrin.gif õigemini Nokia ei kutsugi seda telefoniks vaid "mobile computer"
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2010 12:02:52 vasta tsitaadiga

vaatasin, et mul 8-realine ekvalaiser, 125Hz-12kHz, igas reas 10 astet. peaks nigu piisavalt seadistusvõimalusi olema (tehasest tuli vist 19 presetiga ja neid saab nii palju juurde luua kui süda lustib) icon_rolleyes.gif kindlasti on ka player'eid (programme pean silmas), mis lasevad veel rohkem nokkida...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kuidas kuulad mobiilselt muusikat? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.