Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 238, 239, 240  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.08.2009 16:50:23 vasta tsitaadiga

Ise õnneks võin kasvõi kilekotte kanda jalas ja ei ole mingit probleemi higiga icon_biggrin.gif
Kingi ise ei kanna kapis 4-5 paari tosse enamus Nike Mingid NB`d ka kunagisest ajast jäänud seisma..
Vähekenegi kingi meenutavad asjad on Columbia asjandused
Aastast ~5+ kuud kannan plätusi ja sandaale Timberland ja jällegi Nike icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 04.08.2009 16:50:29 vasta tsitaadiga

Tule eila millega, kes siis suvel kingadega käib? Endal Perry ketsidel küüs kulutas augu riidest läbi ja nüüd otsin uusi, kuid pole midagi head leidnud. Samuti suvel plätud ülihead. EI kujuta ettegi, kui peaksin kingadega käima suvel. Kõik oleneb ikkagi jalast, varem või hiljem hakkavad kõigil jalad higistama kinnistes varjudes.
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 04.08.2009 16:50:31 vasta tsitaadiga

taikonaut, ma pole selle aastanumbri sees jahutanud. nime pole, et seega virgin icon_biggrin.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2009 17:26:00 vasta tsitaadiga

Siis täna minek, eks icon_wink.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2009 21:44:13 vasta tsitaadiga

plätud on minu jaoks üldse ühed rõvedaimad jalavarjud. ei kanna üldse!
jalgade higistamisega probleeme pole.
suvel slip-onid ja ketsid, talvel asisem toss ja martinsid.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.08.2009 21:47:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

plätud on minu jaoks üldse ühed rõvedaimad jalavarjud. ei kanna üldse!


Kurb..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2009 21:50:31 vasta tsitaadiga

Vahest ise ikka kannan plätusid ka, kuid üldiselt harva. Põhiliselt randa minnes. Muidu ikka slip-on.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2009 21:52:45 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
tsitaat:

plätud on minu jaoks üldse ühed rõvedaimad jalavarjud. ei kanna üldse!


Kurb..


mul on ka kurb linna peal teie rõvedaid varbaid vaadates icon_razz.gif või siis sokk+plätu combo - best ever!
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.08.2009 21:54:20 vasta tsitaadiga

Slip-on? icon_rolleyes.gif Google andis mingid imelikud kollid vastseks,triibulised ja ruudulised ketsid ilma paelteta kus suvel varbad lumivalgeks jäävad sees icon_mad.gif
Sokk+plätu on jah eril pervo-combo icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2009 22:25:32 vasta tsitaadiga

sokk + platu/sandaal on vist küll kõige ropub kooslus üldse. Eriti kui sokk on mingi beež või must.

Ise pole mai lõpust alates midagi muud peale plätu jalga pannud. Plätu ftw beer_yum.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 04.08.2009 22:32:30 vasta tsitaadiga

Nii, esmalt siis jalgevahe kulumisest - mul seda probleemi ei esine, kuna minu pükste jalgevahe asub suht koht põlvedega samal joonel (ok mingi 10cm on ülalpool aga igatahes mitte seal kus tavalistel pükstel) Ning hea asi veel on see, et mul mahub samuti teksade taskusse 2-3 purki/pudelit õlut, ühte taskusse siis, või kui tarvis läheb ka 1.2L Rocki miin tasku. Ainus mis mul teksadel kulub on sääre otsad, aga mis parata.

Jalatsitest käin suurema osa ajast 310 Motoring tossudega (tuleb USAst hankida), talvel on Salomoni (matka)saapad, on mingi 5 aastat küll olnud aga ikka suurepärased. Matkadel käin nüüd Merrell'i Landpro kossidega, sai kaupsist hullult odavalt ja samas ülihead - kuivavad kiiresti, ei aja jalga higistama ja jalas ka mugavad ning isegi kui oleks läinud selle kevade/suve retsimistega katki poleks hinna tõttu ka kahju neist olnud, aga pidasid väga kenasti vastu. Suvel lisakas ka sandaalid, mida kannan sokkideta, et inimesed saaks mu varbaid imetleda. Aa muidugi vahepeal peab ülikonda ka kandma ja siis on Lloydi kingad ning sellise viisakama aga samas casual komplekti jaoks on Cameli kingad. Aga üldiselt olen ikka paadunud tossu mees icon_biggrin.gif

Muideks keegi sellist asja teab, et kas meil enam Nike ACG jalatseid müüakse ? Krt kunagi said ühed matkatossud selle omad ostetud ja need käivad ka veel siiani kuigi nüüd tuleb juba vesi veits kergemini sisse.

Lõpetuseks veel siis, et ma käin ka vahel kaltsukates, enamasti just särke otsimas kuigi nüüd vist hakkan vaatama endale üht "korralikku" läbuülikonda icon_razz.gif

Edit: et kes siin sokkidest ennemini rääkisid, et minu arust on ka suur vahe sees, endale meeldivad kõige enam Suva Silver sokid, ühed Iguana mudelid pidasid ka väga kaua vastu, aga ei tea kas neid enam müüakse. Millalgi tahaks spets matkasokid ka osta, et kas on siis veelgi paremad.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005




sõnum 04.08.2009 23:41:50 vasta tsitaadiga

teksad: Reserved, Jack & Jones,
särgid: pole vahet, mis pood. Mida lahedam kiri,seda parem icon_smile.gif
Converse jalatseid kannan.
Ühed väga head Adidas plätud, mis mul olid juba 4ndat aastat, lasi mingi india koer rotti. Õigemini 1 läks, teise leidsin üles.
Hetkel otsingi uusi Converse jalatseid. Vanad suht kulunud.

Mõned aastat tagasi oli Nike "haigus" Kõik riided olid sellelt firmalt. Loll haigus.

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2009 23:46:52 vasta tsitaadiga

Imo firmariiete kandmine üldse on üks paras haigus. Nagnunii hiinast tulevad kõik samast vabrikust koos mitte firmariietega, kuid hinnavahe mitmekordne.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2009 23:50:23 vasta tsitaadiga

Mitte alati. Ma näiteks olen vahepeal ostnud peak performance asju. Väga kvaliteetsed ja korralikud asjad, ei veni ära, ei hakka lotendama ja muud pulli tegema. Silt sees ütleb muidugi designed in sweden, made in thailand, aga on vahe kas thailandis makstakse inimestele riide tegemise eest XX krooni või topelt rohkem. Vastavalt sellele tuleb ka kvaliteet. Sinu loogika järgi võiks visata ainult viimase kaltsu selga, sest kõik mis on made in china, on tegelilkult üks jura. Ei ole nii.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 05.08.2009 15:24:16 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
minu teksad on pärit Hinnapomm'st.maksavad 200-300.- eeku ja tavaliselt kestavad 2-3 aastat icon_cool.gif

Mu teksad on kah sealt, ei raatsi veel ära visata, vist juba 5-6 aastat käivad, maksid miski ~300 EEK vist. icon_razz1.gif
Naine vaatab küll juba nati kurja pilguga... icon_cool.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2009 19:44:30 vasta tsitaadiga

Qualityoutletis on keegi käinud? Kuidas seal valikuga ja hinnaga on?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2009 20:58:17 vasta tsitaadiga

Keegi polegi veel maininud sellist firmat nagu DC, sai paar aastat tagasi ostetud teksad Exit´st, olid midagi natuke üle 1400. Põhimõtteliselt nendega olengi ainult käinud, ma selline minimalistlik vend, ühed pikad püksid veel, mingi velvet, aastat 15 tagasi ostetud Soomest ja soome enda toode ning peaaegu nagu uued. Teksadest veel niipalju, et skate versioon, erilõikega, et paremini kummardada saaks ja seejuures jalgevahelt kiskuma ei hakkaks. Material 80% cotton ja 20% coolmax, seda siis selleks vist, et trikitades "kotid" hauduma ei läheks. Aga jah, jalgevahelt hakkavad siiski kuluma juba(ma ei skeidi!), kuigi muidu välimus nagu uued. Plätudest - kui päevas 5-10 kilti, teinekord rohkemgi maha käid, siis on plätud välistatud ja asemele tulevad Adidase tennised või Skechers`i jalatsid...

viimati muutis ewur 05.08.2009 21:16:30, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.08.2009 21:01:01 vasta tsitaadiga

Plätuga jah ei käi pikalt,kuid mõnusa ACG sandaaliga võid kasvõi 25km maha kõmpida kui viitsimist icon_rolleyes.gif Suvel ei kannata just pikalt käia kinnise jalatsiga thumbs_down.gif (king toss kets vms)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2009 21:11:50 vasta tsitaadiga

ewur, tuletasid täitsa meelde jah et siuke firma nagu DC olemas, mõned särgid olnud aga au pükse kanda pole olnud. KIndlasti korralik kraam
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 05.08.2009 21:18:00 vasta tsitaadiga

Täna läksin Motel Paradise'i ja pika otsimise ja proovimise peale sain jälle korralikud lühikesed teksad. Eelmiseid Dada lühikesi teksapükse kandsin 4 suve (minu kandmine sisaldab alati peale niisama kõndimise ka koduseid aia- ja remonditöid ning suvel matkasi jms) ja nüüdseks juba nii ära kantud, et kirjade koha pealt olen tagant riide läbi kulutanud ja veidi imelik oli tänaval käia icon_biggrin.gif. Uued sain minu jaoks üsna aktsepteeritavava hinnaga (499.-), sest ma alati võrdlen meie hindu USA omadega ja kui juba sealsega on hind võrdne, siis on kõik thumbs_up.gif Jällegi sellised mõnusad lohvad, aele mis asendis tahad, aga ikka on mugav ja kuskilt ei kisu ning taskusse mahub ka kenasti kogu kaasaskantav kraam ära.

Samas käisin ka jalatseid vaatamas, selliseid suvisemaid tosse tahaks aga igal pool on kas siis jooksutossud või sellised skaterite tossud ning need ükskid, mis on sellised "viisakamad" tossud on jälle rämedalt kitsa lõikega. Et jalatsite suhtes on ikka suht kesine valik ja igal pool samad firmad ja samad mudelid. Ainult kahed matkasaapad jäid silma ja olid hea hinnaga (1.2 ja 1.4k)

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2009 22:15:34 vasta tsitaadiga

Lootsin täna endal ühed Salomoni kotad välja vahetada, kuid ühes poes oli küll hea soodukas, kuid valed numbrid ning teises polnud vastuvõetav hind.
Jalanõudest kasutangi peamiselt Salomoni, sest need on ääretult mugavad ning ka vastupidavad. Erinevaid mudeleid igaks aastaajaks on kogunenud julgelt poole tosina jagu.
Aga jah, väljavahetust vajavad eksemplarid on juba pea 3 aastat järjest vatti saanud (aastaringselt tööjalanõu + kevadest sügiseni õues jalas). Kipuvad kergelt narmendama juba.
Soovitan siiski julgelt thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 09.08.2009 03:05:24 vasta tsitaadiga

kuna ma poes ei kannata šopata (ja ega siin Kuressaares polegi eriti valikut), siis mul enamus riideid pärineb Quelle'st icon_razz1.gif domineerivad margid on Y.O.U. ja Explorer.
jalavarjudeks on viiendat (või on see juba kuuendat) aastat ühed Nike'i mustad nahktossud. aastaringselt ainult nendega käinud ja õmblused kuskilt ei hargne, nahk ei pragune ega midagi thumbs_up.gif igaksjuhuks on ühed analoogsed tutikad ka paar aastat karbis seisnud icon_razz1.gif sel suvel paar korda ka Quelle'st tellitud Lico vabaajajalatsitega käinud, need ka nahast. ja järgmine nädal peaksid Quellest ära tulema Umbro vabaajapastlad, jällegi nahast icon_biggrin.gif (need sai puhtalt sellepärast tellitud, et krdi odavad olid. kui ei sobi, saab alati tagasi saata).
üldiselt riiete juures on mu jaoks oluline mugavus, taskukohane hind ja suht klassikaline välimus. ei ole mingi moeguru, et peaksin taga ajama mingit brändi või poppi ja noortepärast lõiget jne.
jalanõud peavad raudselt mingid kerged nahktossud olema (neid on lihtne puhastada, märja lapiga üle tõmmata ja korras, samas kannatavad ka loiku astuda). kingi, saapaid, sandaale jmt asju ei salli silmaotsaski. kingad ja saapad liiga ebamugavad, rasked ja tülikad jalga panna. sandaalide juures ei salli, et igast kivikesed ja muu jama jala alla satub, samuti on oluliselt valusam varvast ära lüüa, kui tossuga icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sheffnaste
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2005




sõnum 09.08.2009 04:50:17 vasta tsitaadiga

Riietei puhul jälgin eelkõige mugavust ning nende välimust ja materjali, seejärel tulevad sobivus teiste riideesemetega ja mõtekus. Enamasti eelistan firmariideid, sest mõnevõrd kallima raha eest saab siiski parema lõikega ning kindlasti paremast materjalist riideeseme ja asjadel on välimust ka rohkem. Muidugi on erandeid...nt Tsärkide näol, kus mõni kuulsama ja parema firma särk, millel on pmst sama materjal ja uhkem pilt, kus odavama firma särgi, aga maksab ikkagi 4-5 korda rohkem. Mulle meeldib kanda viigipükse ja polosärki või triiksärki. Viigipükste ja ülikonna puhul eelistan 100% rätsepa poolt õmmelduid asju poe omadele. Eestis on küllaga häid rärsepaid ja nende toodang on võrreldab väga kallite firmadega. Näiteks tavaliselt on kallimate firmade ülikonnad kuskil 15000-25000 krooni, aga rätsepatelt saab odavamast materjalist ülikonna umbes 8000 krooniga ning eksklusiivsemast ja paremast materjalist ülikonna kuskil 16000 tuhandega ja arvestada tuleb seda, et rätsepa toode istub ALATI paremini ning mugavamalt kui poe toode ning saab luua just sellise ülikonna nagu ise tahan. Saan valida tegumoe, pisidetaile ja kangast ning Eestis tegutseb paar firmat, mis pakuvad üllatavalt head valikut kangaste suhtes (Empresso nt). Jalanõudest eelistan kas pruuni/musta kinga või mingeid sneakereid või hi-top jalanõusid. Kui riiete osas võib leida veel odavamaid ja natuke apremaid vastandeid kallimatele riietele, siis kingade puhul on küll nii, et kallim kingi on üldjuhul parem. Odavamates firmadest teeb häid kingi nt Ecco, Lloyd ja mõned itaalia firmad, aga kallimatest on väga head kingad Hugo Bossilt ja Salvator Ferragamolt ning paljudelt itaalia meistritelt.Häid kingi teevad veel kenzo, prada, D&G, Louis Vuitton ja Baldessarini. Kui nende kingade eest hoolt kanda, siis nad istuvad jalas perfektselt, näevad alati uued, kenad ja maitsekad välja ning võivad püsida suisa aastakümneid. Ainuke, mida peab tegema, on iga mingi aja tagant väike hooldus, millega saab kodustes tingimustes hakkama. See võtab maksimum 5-10 minutit aega ja garanteerib, et king kestab veel aastaid. Jalanõudest ei talu ma eriti sandaale ja mingeid skate jalanõusid ning plätusi. Suht kohutavad asjad. Odavamatest kingadest veel niipalju, et üldjuhul on nad väga halva disainiga ning näevad ulmekoledadvälja ning nahk on halva kvaliteediga ja õmblused on kerged rebenema ja noo...kallima king on jalas ka mugavam, sest on paremini kokku õmmeldud ning peale paari kandmist venib just jala järgi paika.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.08.2009 12:28:54 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Lootsin täna endal ühed Salomoni kotad välja vahetada, kuid ühes poes oli küll hea soodukas, kuid valed numbrid ning teises polnud vastuvõetav hind.
Jalanõudest kasutangi peamiselt Salomoni, sest need on ääretult mugavad ning ka vastupidavad. Erinevaid mudeleid igaks aastaajaks on kogunenud julgelt poole tosina jagu.
Aga jah, väljavahetust vajavad eksemplarid on juba pea 3 aastat järjest vatti saanud (aastaringselt tööjalanõu + kevadest sügiseni õues jalas). Kipuvad kergelt narmendama juba.
Soovitan siiski julgelt thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Mul olid sellised, küll vähe teist tooni. Hea tallaga võrreldes Timberlandi toodanguga ja mugavad jalas, lisaks see kiirkinnitus paeltel on väga mugav - need tänapäevased mädanemiskindlad paelad on tihti varmad lahti tulema. Minul kestavad nad kõik ~ aasta kanti.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 09.08.2009 13:36:26 vasta tsitaadiga

Ma nagu loen seda teemat ja mõtlen, et päris paljud siin teemas kannavad aastaringi mingeid tosse või matkajalatseid. Et mis tööd te teete või olete õpilased alles?
Minu töö ei eelda ülikonna kandmist ja ma ei kanna ka, aga toss on minu jaoks ikkagi väga konkreetselt spordijalanõu. Vabal ajal pole vist aastaid tosse kandnud, ainult jooksmas käin Nike'i jooksukatega.
Täiskasvanud inimese puhul tuleb ikkagi arvestada, et tööaeg on keskmiselt 5 päeva nädalas ja 8h päevas, mistõttu see riietus millega tööl käid, domineerib tõenäoliselt ka riidekapis.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 238, 239, 240  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.