Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W580i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 10.01.2009 17:14:21 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi peale minu ons ellel telefonil küljenupud(c,back) tulnud kinnitusest lahti?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 10.01.2009 20:11:41 vasta tsitaadiga

mul on back ja selecti nupp kuidagi imelik ja loksub, ära pole tulnud (veel) icon_confused.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007




sõnum 11.01.2009 01:59:23 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Kas kellelgi peale minu ons ellel telefonil küljenupud(c,back) tulnud kinnitusest lahti?
jah, siiamaani on saanud kenasti tagasi istutatud
_________________

http://isasoovitusel.blogspot.com/
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 11.01.2009 09:56:19 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, kuidas teil see telefon nii ära laguneb. kasutasin aasta valget. nupud terved, ekraan terve. mingit häda polnud. isegi oma blogi teemas alatasa küsitakse, et kukkus maha ja kohe katki.
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2009 00:09:24 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
ma ei saa aru, kuidas teil see telefon nii ära laguneb. kasutasin aasta valget. nupud terved, ekraan terve. mingit häda polnud. isegi oma blogi teemas alatasa küsitakse, et kukkus maha ja kohe katki.

tuttaval kukkus telefon maha nii et displey osa läks ühes suunas ja nupud teises. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 06.02.2009 12:17:56 vasta tsitaadiga

Mul selline jama sellega, et kui vastu võtan siis jookseb vahest kokku. Viimaselajal eriti tihti. Siis jookseb eriti kokku kui klapi lahti ei tee vaid valin vasta siis jälle telefoon jookseb kokku. Ja kui müra keskel räägin siis ei saa ikka teisest inimesest üldse aru.

Üldiselt lootsin paremat aga nagu alati läks ... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 18.02.2009 16:42:51 vasta tsitaadiga

Endal selline jama et mälukaart jookseb mõnikord lambist kinni. lihtsalt ei tunnista või nii. Ükskord läks keset laulu icon_biggrin.gif, aga aitab kui võtan välja ja puhun mälukaardi pesa puhtaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 18.02.2009 17:33:47 vasta tsitaadiga

Tundub, et ma sain softi korralikult jooksma. Tõmbasin kodulehelt kõige uuema softi ja installisin peale ja siiamaani pole veel kokku jooksnud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 26.02.2009 13:00:06 vasta tsitaadiga

Mul W580i juba üle aasta. Ise enesest hää telefon oma funktsioonidega. Media player, kaamera ja piltide vaatmise koha pealt viimase peal.
Samas 2 korda on telefoni kõlar hakanud ragisema. Mõlemal korral käis garantiis. Vist mingi tüüpviga.
Ja nüüd viimane üllatus on see, et viimase paari kuu jooksul on hakanud kõnede vastu võtmisel lollitama, nimelt kui sisse tuleva kõne vastu võtan, siis helin jääb vait, samas ekraanil ei muutu midagi -nagu telefon ikka veel kutsuks, samas see kes helistab kuuleb minu häält, mina aga ei kuule muhvigi. Ja seda juhtub viimasel ajal üha sagedamini. Vahet pole kas võtan vastu nupu vajutusega või telefoni avades. Kole tüütu ja kulukas(tihti pean ise tagasi helistama, eriti hull kui on töö kõned).
Ons' kellelgi olnud midagi sellist või oskab miskit soovitada?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 26.02.2009 13:55:17 vasta tsitaadiga

Sa pead ise softi ära vahetama või lasma teenusepakkujal seda vahetada. Aga ennem kui ise vahetama hakkad, siis tee oma numbritest copy.
Ise lähen üritan täna teenusepakkujaga ühele nõule saada et mobla ümber vahetada icon_razz.gif
Menüü ja kõik muu supper aga pärast softi vahetamist umbes 2 nädalat mobla töötab ideaalselt ja siis hakkab jälle jamama.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 26.02.2009 17:50:44 vasta tsitaadiga

No mul on numbrid SIM kaardil, pärast kahte garantiis käimist olen hakanud neid seal hoidma. Kuigi garantiis tehti vaid riistvaralisi parandusi, ehk siis kinnitati/vahetati kõlar, nulliti mõlemal korral ka telefoni mälu ära. Ei tea küll, miks see vajalik oli...
No eks ma vaatan... hoidsin telefoni akuta mõnda aega ja nüüd ple 2p juba probleeme olnud. Kohati meenutab see telefon windowsiga arvutit, mis tahab regulaarselt restarti saada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 26.02.2009 17:57:21 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
No mul on numbrid SIM kaardil, pärast kahte garantiis käimist olen hakanud neid seal hoidma. Kuigi garantiis tehti vaid riistvaralisi parandusi, ehk siis kinnitati/vahetati kõlar, nulliti mõlemal korral ka telefoni mälu ära. Ei tea küll, miks see vajalik oli...
No eks ma vaatan... hoidsin telefoni akuta mõnda aega ja nüüd ple 2p juba probleeme olnud. Kohati meenutab see telefon windowsiga arvutit, mis tahab regulaarselt restarti saada.


mul oli pea aasta w580i ja softi kalasid polnud. seega vb on vaja uut softi peale ja siis peaks ok olema.
OT: ka xp töötab edukalt nädalaid minul. isegi kuid, et ei ütleks, et win ka psk oleks icon_smile.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 26.02.2009 17:57:37 vasta tsitaadiga

Kaua sul mobla seal garantiis seisis ja mis mobla vastu said. Aga see on jah nagu win icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 26.02.2009 19:06:43 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
Kaua sul mobla seal garantiis seisis ja mis mobla vastu said. Aga see on jah nagu win icon_biggrin.gif

Mõlemad korrad ikka oma nädala oli ära.
Teisel korral kui tagasi tuli, selgus, et usinad remondimehed olid unustanud asja korralikultk kokku panna, nii et ühel küljel oli ekraani ja sõrmistiku vahel mingi 5mm vahe. Läksin tagasi poodi, siis müüja imestunult küsis: "kas see algul ei olnudki nii??" icon_lol.gif
Siis läks uuesti remonti ja oli 3p pärast tagasi. Üks detaile, mis minu puhul seda remondi aega pikendab on ehk see, et resideerun Saaremaal ja remondis käivad telefonid Tallinnas.
Aga vastu sain iga kord ikka oma vana ja hea mobla, pillasin ta nimelt päris kasutuse alguses maha ja sai nurga peale omale iseloomuliku kriimu, mille järgi teda ikka ära tunnen icon_wink.gif
PS või kui sa pead silmas, et mis mobla ajutiseks kasutuseks anti siis oli see üks vana ja päevi näinud Nokia, ei teagi mis ta täpsem nimi oli aga mitu korda lagunes käes ära...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 10.03.2009 23:09:18 vasta tsitaadiga

euforia,mis operaatori võrku kasutad ja kui tihti sul vastuvõtul katkemist juhtub?midagi olen analoogilist kuulnud...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.03.2009 12:16:49 vasta tsitaadiga

poles kirjutas:
euforia,mis operaatori võrku kasutad ja kui tihti sul vastuvõtul katkemist juhtub?midagi olen analoogilist kuulnud...

Kasutan EMT võrku. See jama algas eelmise aasta lõpu poole. Algul vähemal määral, aga hiljem juba pea kord päevas, häirima hakkas siis kui töökõned seeläbi piixu läksid. Kui tihedalt see täpselt juhtus, on raske öelda, pakuks et mingi viiest kõnest üks läks nihu.
Üleeile laadisin uue tarkvara telefonisse.
Seni on kõik ornungis olnud, eks aeg näitab kas see oli lahendus või mitte.
Ma eriti ei usu, et tegemist on operaatori poolse veaga, pigem on asi telefonis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 16.03.2009 21:53:45 vasta tsitaadiga

ikkagi asi operaatori uuendustes.asjaolude kokkusattudes võib juhtuda selline tõrge.pisut olen kuulnud asjast.aga jah kui harva juhtub,siis pole hullu.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 27.03.2009 16:25:36 vasta tsitaadiga

No siiamaani pole nüüd ühtki jama olnud peale tarkvara ülesalvestamist.
Kui see oligi lahendus siis on kõik hästi.
tsitaat:
aga jah kui harva juhtub,siis pole hullu.

No parimatel aegadel juhtus seda ikka kaugelt liiga tihti...

icon_evil.gif Kurrradi raisa kurat!
Jälle sama kamm!
Mingi 2 nädalat töötas normaalselt, ei ühtki tõrget. Ja nüüd eile ja täna hommikul viskab villast jälle.
Aru ma ei saa, mis krdi ussi m**n see on?!
Kahju küll, ise enesest on ju hea telefon, aga kui ma sellele hädale lahendust ei leia, siis läheb välja vahetamisele.
Kõikse hullem on see, et kui see tõrge tekib, siis see kes helistab kuuleb mind suurepäraselt (mina aga ei kuule midagi ja telefoni ekraan näitab nagu telefon kutsuks alles) no ja võib arvata, et kui eile see sama tõrge taas tekkis siis sõimusõnad lausa ise tulid üle huulte. Jumal tänatud, et helistaja oli hea tuttav -ei sündinud suurt kurja sellest, et kõne vastu võtmisel "Halloo" asemel paar karvast lendas icon_confused.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 30.05.2009 12:03:56 vasta tsitaadiga

Teab keegi kohta Eestis, kust saaks W580i'le uut korpust?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 30.05.2009 12:46:55 vasta tsitaadiga

o-u-t-r-o kirjutas:
Teab keegi kohta Eestis, kust saaks W580i'le uut korpust?


nöup. ant ebayst tellinud.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 30.05.2009 20:47:31 vasta tsitaadiga

Kalliks koos transpordiga läks? Tasub sealt üldse tellida? icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 04.06.2009 22:53:15 vasta tsitaadiga

Mingi 15-20 taalaga tasub arvestada (koos transpordiga). Olen paar tükki sealt tellinud ning üldmulje on suhteliselt hea. Värv kulub muidugi kiiremini maha võrreldes originaaliga, aga hinnavahe on ka üsna tuntav. Kaitseks võid muretseda sealt mõne silikoonkesta vms, aga neid alumiiniumkesti ei soovita, sest lagunevad üsna ruttu ära.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007




sõnum 10.06.2009 22:37:23 vasta tsitaadiga

w580i ikaldus icon_neutral.gif
peale mahakukkumist sisselülitusnupp enam ei funktsioneeri
korpuse avamise järel avanes kole vaatepilt, mingi kiip on lahti põrunud (iseenestest telefon laadimise ajaks sisse lülitub, et kuvada "laeb"-teksti, aga peale lahtiühendamist toimub automaatne shut-down)
leidub foorumis mõni kuldsete kätega AHV, kes päästaks kontaktid ja vb oskaks ka parandusteenust osutada?

_________________

http://isasoovitusel.blogspot.com/
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 04.08.2009 21:54:40 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on mälukaart suht palju jamama hakanud. Hommikul vaatan ja töötab, lõunal on juba elu väljas. Mõned minutid jamamist ja saab korda, aga tüütu on koguaeg sellega mässata. Ükskord oli isegi selline jama, et kui mälukaart lakkas töötamast, olid sellele tekkinud imelikud kaustad nagu MUSAC etc. Nagu aru sain oli tekkinud pea iga kausta kohta nagu võõrakeelsete nimedega kaustad, tundus vähemalt nii. Nendes kasutades olid osad laulud ja pildid, mõned olid küll ära kadunud aga see selleks. Oskab keegi aidata, et milles mure? Uusim tarkvara peaks peal olema, garantiisse ei tahaks nagu minna, kes teab kauaks nad selle ära võtavad... Ja siis veel see, et kas kellelgi on üle korraliku välimusega kesta? Soovituslikult valge aga sobivad ka teised ma arvan. Ning teab keegi mingid lehte netis, kus õpetatakse/näidatakse kuidas kesta eemaldada? beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 04.08.2009 22:10:55 vasta tsitaadiga

Mul on endal ka see mälukaart päris mitmeid kordi jamanud. Aga viimesel ajal pole õnneks seda jama juhtunud. Ma lasin surveõhuga mälukaardi pesa puhtaks tolmus ja pärast seda töötab korralikult.

Korpuse poole pealt ei oska ma mittemidagi öelda.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W580i mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.