Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech Harmony 525 Advanced Universal Remote märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2007 12:38:29 vasta tsitaadiga

... mingi võrdlus, kus see pult ka sisaldub:
http://www.gadgetcentre.com/news/article/mps/UAN/908/v/2/sp/
... välimus on efektne, kuid Logitechi võimalus arvutis pulti seadistada kaalub minu jaoks efektsuse üle ja ehk olen ma vanamoeline, kuid mulle meeldib nuppe tunde järgi vajutada, mitte iga korda visuaalselt õiget nuppu otsida, seega annaks ma hääle Logitechile ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 14.06.2007 19:38:44 vasta tsitaadiga

vb tahan esimesel päeval liiga palju(et asi toimiks õieti)aga
...tekkis paar küsimust puldi kohta...
ühe mure sain lahendatud juba aga selline asi... et kas saab muuta ka väljalülitus signaali pikkust?
St mul Kiss DP-600 ja see läheb puhkeasendisse kui korra väljalülitus nuppu vajutada...aga päris väljalülituseks oleks vaja kauem all hoida...
Sobiks ka see kui saaks selle väljalülituse panna ka mingi muu nupu alla...et jääks siis 2 väljalülitus nuppu...üks puhkeresiimi jaoks ja teine väljalülituseks...
seda väljalülitust on vaja kuna kui asi kokku jookseb...siis saab ainsana jälle tööle kui ta välja lülitada...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 14.06.2007 20:23:21 vasta tsitaadiga

device -> "Kiss" ja sealt saadki ju eraldi välja lülitada. Samas saad selle väljalülitamise nupu tekitada ka konkreetse "activity" alla
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 14.06.2007 21:20:57 vasta tsitaadiga

ja aga ta lülitab ta ikka puhkeresiimi...
vaja oleks ,et ta väljalülitus signaali kauem väljastaks...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2007 00:16:58 vasta tsitaadiga

saad talle seda õpetada
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 16.06.2007 11:26:15 vasta tsitaadiga

...ja ütleb keegi kuidas seda teha? proovisin ka sedasi ,et kui võtsin device -> "Kiss" ja sealt otsisin üles väljalülituse...ja hoidsin siis nuppu all...Kiss'i peal see tuluke vilkus küll samakaua kui nuppu all hoidsin..aga välja ikka ei lülitunud...st lülitus välja küll...aga puhkeresiimi...

...või annab õpetada ka sedasi ,et kui mina hoian nuppu näiteks 5sekundit all...siis pärast see harmony väljastab ka 5sekundilise signaali?


a ja üks asi veel...

2korda2 kirjutas:
Mis mõte sellel on, kui pärast kahetunnist mittenäppimist äkki hiilgama hakkab? Tuled koju ja esimese asjana ei pane mitte tuld põlema vaid hakkad pulti näppima? Või siis hiilgab pidevalt päev läbi, kui mul naine lapsega kodus on ja telekat üldse ei vaatagi?!
ähh... saadi jälle linnuke kirja lahtrisse "first....".


DigeBeni kirjutas:
2korda2, mis sa jahud ? Helendama hakkab ikka siis, kui liikumissensor mingi liikumise avastab ...


2korda2 kirjutas:
DigeBeni, sul ilmselt lapsi pole? Kujutad sa tõesti ette, et üks terve laps üle 5 minuti paigal püsiks? Ja kui päeval pulti ei näpita, siis ongi kogu päeva vältel pult pime ainult lapse lõunauinaku ajal (mis kestab ca 2 tundi ehk....) ja õhtul, kui ma reaalselt pulti näpin. Kaua sellisel juhul patareid kestavad?


...ma ei saanud nagu sellest nö sõnavahetusest vms eriti aru...

On ju öeldus ,et Pult peab olema Sleep Modes... sinna läheb ta alles 2 tunni pärast... ja kui sa siis 2 tunni pärast korra liigutad... ärkab pult üles...helendab mõned sekundid...ja siis ootab jälle 2 tundi...seega ta ju ei helenda terve päev
Ja sleep mode'se ta ei lähe minumeelest siis kui sul näiteks telekas juba töötab...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2007 19:20:28 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
...või annab õpetada ka sedasi ,et kui mina hoian nuppu näiteks 5sekundit all...siis pärast see harmony väljastab ka 5sekundilise signaali?

just... näitad originaalpuldil õigele nupule vajutades vajaliku aja Harmonyle tagumikku ja nii õpetadki talle selle selgeks... ehk RTFM

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 18.06.2007 19:10:23 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Tuhkur kirjutas:
...või annab õpetada ka sedasi ,et kui mina hoian nuppu näiteks 5sekundit all...siis pärast see harmony väljastab ka 5sekundilise signaali?

just... näitad originaalpuldil õigele nupule vajutades vajaliku aja Harmonyle tagumikku ja nii õpetadki talle selle selgeks... ehk RTFM


sellest RTFM pole nagu kasu...kui sealt vastust ikka ei leia...või kui ei valda keelt piisavalt hästi...miks ma muidu siit üldse küsiks? icon_confused.gif

ja proovisin...õpetada siis sedasi ,et hoian nuppu kauem all...
aga selle peale ,ütleb ta ,et kehv signaal ja proovi uuesti...ja ,et katsu hoida nuppu vähem aega all...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2007 09:28:47 vasta tsitaadiga

Mul Finluxi teleka sulgemise signaali (originaalpuldil peab pisut kauem sõrme peal hoidma... lühikese vajutusega on "MUTE") õpetamine ei õnnestunud kah esimese korraga... puldi kaugus Harmonyst peab õige olema... liiga lähedal on halb ja liiga kaugel on halb... kas kindlasti on vaja lausa 5 sekundit?
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 19.06.2007 11:13:25 vasta tsitaadiga

kusagil puldi advanced seadetes sai käsitsi muuta nupuvajutuse signaali kestvuse pikkust .. see peaks aitama
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 19.06.2007 11:42:17 vasta tsitaadiga

http://www.logitech.com/index.cfm/remotes/universal_remotes/devices/376&cl=roeu,en
Esilehel oleval 555 pildil, on all reas 4 värvilist lisanuppu nagu amino digiboxi (ja enamiku telekate) puldil. Samas image gallery-t vaadates on seal hoopis midagi muud + taustvalgus on teine. Kumb variant on eestis müügil?

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2007 11:44:23 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
http://www.logitech.com/index.cfm/remotes/universal_remotes/devices/376&cl=roeu,en
Esilehel oleval 555 pildil, on all reas 4 värvilist lisanuppu nagu amino digiboxi (ja enamiku telekate) puldil. Samas image gallery-t vaadates on seal hoopis midagi muud + taustvalgus on teine. Kumb variant on eestis müügil?

Minu 525 on täpselt need samad 4 värvilist nuppu ja digiboxiga toimib kõik väga hästi
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 24.06.2007 15:21:48 vasta tsitaadiga

...proovisin ka kaugemalt..ja lähemalt.. proovisin rohkem kui 5 sekundit ja proovisin ka vähem kui 5...ikka ei midagi...
aeg ei peagi päris 5 sekundit olema...mingi 3 sekundit vast oleks ka hea... ja võib olla ka 30sekundit... sest välja lülitub ta alles siis kui nupu lahti lasen...seega täpset aega ei tea...

mulle endale tundub ,et pult väljastab ühte ja sama signaali... ainus vahe on ,et kui all hoida väljastab ta seda signaali mitu korda järjest...väikeste pausidega...
aga harmony väljastab suuremate pausidega...
st kui ma seda KISS'i ekraani vaatan siis seal on indikaator mis näitab millal mingi signaal tuleb...
proovisin ka neid aegu muuta...aga sellist varianti seal ikka polnud...mis oleks aidanud...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik
Kreisi kasutaja


liitunud: 08.03.2004




sõnum 21.08.2007 10:14:11 vasta tsitaadiga

Infoks et see pult toimib edukalt ka STV jagatavate digiboxidega,
Endal 525 töötab koos Globaliga väga hästi.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2007 12:33:39 vasta tsitaadiga

... Harmony -ga peaks saama tööle kõik standardsed IR seadmed ehk STV digibox pole siin mingi erand ja isegi, kui Logitechi enda andmebaasis pole koode olemas, saab kõik üsna kenasti manuaalselt selgeks õpetada ehk nagu ma siin ka varem öelnud olen, pole veel kohanud IR seadet, mis ei toimiks selle puldiga ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 21.08.2007 14:38:40 vasta tsitaadiga

Igati tore asjapulk oleks see harmony, kuid kahjuks pole siiani suutnud talle selgeks teha õige inputi valimist telekast. Osadel juhtudel suudab kenasti vahetada, siis jälle paneb suvalise peale. Ei toimi ka andmebaasis olevad koodid iga sisendi eraldi valimise kohta (FuSi Myrica VQ40-1). Vajab veidi põhjalikumat süvenemist vast..
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2007 15:46:46 vasta tsitaadiga

... see on see probleem, et puldil mingi sisendi leidmiseks, pead üht nuppu mitu korda vajutama ja see, kui palju nuppu vajutada tuleb, et õige sisendini jõuda, oleneb sellest, mis sisendi peal telekas eelnevalt oli ja seda kahjuks pult oma mõistusega välja mõelda ei oska. Mina lahendasin selle probleemi nii, et kuna telekas vahetab ise sisendit, kui mõni sisendseade signaali saatma hakkab, siis lasen käima kõigepealt teleka ja siis mingi viiteaja möödudes, alles sisendseadme, nii ei ole vaja sisendit üldse määrata ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.08.2007 13:52:38 vasta tsitaadiga

Aidake nüüd üht pessimisti ka?
Ma saan aru igasugustest õppimis ja progemis võimalustest aga seal pole ju nuppe peal?
Muusikakeskusel on 4 erinevat sisendi nuppu, 5 nuppu CD sahtlite valikuks + veel 12 erinevat funktsiooninuppu?
HDD-DVD-ga sama lugu, ka seal terve posu igasuguseid vilesid ja kellasid?
icon_rolleyes.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 22.08.2007 14:17:28 vasta tsitaadiga

Kõik kellad-viled on võimalik softis ära kirjeldada. Ehk siis saad puldi peal panna numbriklahvid, värvid vms vastama muusikakeskuse spets nuppudele. Teine variant on LCD peal menüüs leida õiged käsud. Korraga mahub ekraanile 4tk (valitavad nuppudega ekraani kõrval) ja siis ekraani all olevate nooltega saab edasi-tagasi liikuda järgmise grupini. Järjestus jms on kõik arvutis eelnevalt seadistatav. Seega saad enamkasutatud ettepoole tõsta. Sisendinuppe nt. pole ju vaja kasutada, kui valides käivitamiseks activities ja sobiv tegevus. Siis lülitatakse automaatselt vastavad seadmed sisse ja õige sisendi peale (nagu eelnevalt lugeda võid, siis ühe nupuga inputi vahetamine on problemaatiline, aga kui kõik eraldi nuppude all, ei ole vast probleeme).

Kahjuks nii spetsiifilisi pulte on suhteliselt võimatu asendada ühe universaalsega, mida oleks iga seadme puhul sama lihtne ja kiire kasutada.

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.08.2007 15:04:18 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:


Kahjuks nii spetsiifilisi pulte on suhteliselt võimatu asendada ühe universaalsega, mida oleks iga seadme puhul sama lihtne ja kiire kasutada.


icon_cry.gif Vot seda ma mõtlengi, et mis kasu on mul universaal puldist kui kõik teised peavad käeulatuses olema, et kasutada spetsiifilisi funktsioone, või pean koostama endale kasutusjuhendi, et pidada nuppude funktsioone meeles. icon_cry.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 22.08.2007 15:56:42 vasta tsitaadiga

See kasu on, et näiteks mul on 5 erinevat seadet ning originaalpulte, peab vaid paar korda aastas sahtlist välja võtma.
Mitu korda keegi päevas, reaalselt oma seadmeid ümber häälestab?
Mu universaapuldil 42 nuppu, mida saab progeda 6 seadme jaoks... ehk siis piisavalt. Kuid jah, vähekasutavate erinuppude salvestamine "x" nuppude alla pole väga otstarbekas - ei pruugi tõesti meeles püsida.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 22.08.2007 18:38:48 vasta tsitaadiga

...selline asi minu samsungi telekaga...
,et leidsin ka lõpuks mingi koodi mis toimib...
ja puldi menüüd on ka olemas erinevad sisendid...
seega saan ka ühe nupuvajutusega sisendeid vahetada...
Aga originaal puldiga ei saa...kas vajutan ühte nuppu mitu korda või siis valin menüüst...
Ainus häiriv asi on see ,et kuna telekas lülitub sisse viitega...siis pult ootab seni kuni pilt ette tuleb ja siis paneb õige sisendi...ja alles siis lülutab audio ja digibox'i(kuigi digibox ei taha alati sisse lülituda...)

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2007 08:35:19 vasta tsitaadiga

... jah, oleneb telekast, eelmisel telekal olid samuti otsekoodid olemas olenemata, et teleka originaalpuldil otsenuppe polnud, praeguse teleka puhul, need aga ei toimi icon_rolleyes.gif Elioni digiboxiga on üldse mingi kummaline kamm, sisse lülitub, kuid esimese 30 sekundi jooksul, ei reageeri üldse Harmony peale, originaalpuldiga on sama kamm, kuid oluliselt väiksema viivitusega ...

edit: just proovisin, konfisin puldi uuesti ja nüüd toimivad ka teleka sisendite otsenupud olenemata, et neid originaalpuldil pole icon_biggrin.gif thumbs_up.gif krt-teab, miks nad varem ei toiminud icon_confused.gif

edit2: eile mässasin natuke Harmony -ga, et veel üks uus seade selgeks õpetada ja kõik laabus üsna kenasti, ühegi funktsiooni ega nupu selgeks tegemisega probleeme ei tekkinud. Samas, ei saa kohe mitte märkimata jätta progemissofti aeglust, see on suisa ärritavalt aeglane, iga klick võtab oma 3-5 sec. aega enne, kui reageerib icon_mad.gif ehk kui seda aeglust poleks, võiks nimetada Harmony progemisofti üheks ainukeseks tarkvarajupiks, mis Logitech'i seadmetel täitsa enam-vähem välja kukkunud, kuid see aeglus on nagu tilk tõrva meepütis thumbs_down.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.08.2007 17:17:47 vasta tsitaadiga

icon_confused.gif Sai siis ka muretsetud, aga tagurpidi saltosid veel ei viska, ehk on oskamatuses viga, aga ei saa raadiot kanaleid vahetama ja DVD kalab ka vähe. Muidu tundub aga asjalik olevat.
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2007 17:42:11 vasta tsitaadiga

... + Ch. - ei funka ? Kas raadioga koos juhid ka mõnda teist seadet ? Sellisel juhul tuleb määrata õige seade kanaleid vahetama või kui see kah ei funka, saad ka konkreetse Activiti jaoks puldile vastavad funktsiooninupud eraldi selgeks õpetada ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech Harmony 525 Advanced Universal Remote mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.