Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 886, 887, 888  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2005 15:12:51 vasta tsitaadiga

Endal oli nett vana Xrosstechi modemiga kehv käis maha pidevalt(mõtlesin et nii vist peabki olema icon_biggrin.gif ), nüüd Webstariga jookseb nagu kulda. Pildikvaliteet on ka aegajalt kõikunud aga siis on piisanud mõnest telefonikõnest teenindusse ja mingi aja pärast on korda nokitsetud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2005 19:13:51 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
ardo112 kirjutas:
Ma tuletaks teile meelde, et kui keegi veel mäletab siis oli Starman just see firma kes kunagi telekakaableid käis paneelmajades läbilõikamas. Ja see komme pole neil mitte kadunud, küll aga on nad hakanud eraldi korterite omi läbi lõikama. Nimelt kui kunagi sai Starmani kaabeltv paketist loobutud,siis tuldi ja lõigati nii minu kui ka naabri kaablid läbi.


Aitäh sulle Starman icon_evil.gif


nunuh icon_neutral.gif seda on küll esimest korda kuuldud.
vb sa ajasid midagi sassi, aga ALATI võetakse RF kaabli ots jaotuskapist lahti, mitte ei panda näpitsaid külge. NEVER ei lõigata. Kui pärast taas liitud (teine korteriomanik, või soovid uuest vms), siis ei ole just väga tore kaablit F-ema/ema/-F süsteemiga jätkata, võtab mõttetult 5 minti rohkem aega. Kapis lihtne, otsal number küljes, kruvid õigesse jagurisse ja rahu majas. neid maju, kus jaotuskapp on kuskil päraspõrgus, võib tegelt näppudel üle lugeda. Tavaliselt ikka korralikult trepikojas seinale kinnitatud, lihtsustab oluliselt tehnikute tööd.
nüüd sügisel oli meie võrgus miski 30-40 korda, kus lasnamäel kivila/linnamäe/läänemere osas olid pätid kaableid lõiganud (konkurent seda vaevalt tegi, sest kehvasti lõigati, keegi ""sitt-ping" pissed-off tatikatekamp" niikuinii). Sellist asja küll enda mehed ei tee.

on tõesti võimalik olukord, kui majas jooksis paralleelselt nii endise tele2 kui starmani võrk, siis võeti üks neist ära (tavaliselt eemaldati see, mis on vanem, halvemini hallatav või kui oli ilmne kliendiarvu ülekaal, siis võeti väiksem maha). siis võis tõesti läbilõikamist olla, aga siis pidi iga klient ikka endaoma tagasi saama.
mingi keiss oli, kus inimene sai eraldi tele2 KTV-d ja starmani netti (tuppa jooksis 2 eraldi kaablit) ja nüüd kui tele2 välja võeti, siis plaks, pilt puudu aga nett olemas, sellisel puhul pidi tehnik koju tulema ja jaguri netikaablile vahele panema ja TV-ga ära ühendama. Aga selliseid olukordi oli üksikuid. tehnikut ka tegelt süüdistada ei saa, sest tema vaatab jaotuskapist, õige numbriga kaabel ilusti krutitud ja ühendatud. korteri sisse ta ju ei näe, kaablid tihtipeale jooksevad seinte seest ja lagede alt.


Tuleta pisut meelde icon_wink.gif
Suurem lõikamine käis just siin Lasnamäe kandis, kus see linnaosa ära hakkab lõppema.
Kahjuks ei suutnud hetkel kah andmeid leida selle asja kohta.
Ja läbi lõigati see kaabel mis majja sisse tuleb. Kohati oli ka nii, et nemad lõikasid ja siis pakkusid ennast parandama (ega's siis kõik elanikud teadnud, kes neeb kaablid läbi lõikas).
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 01.02.2005 21:56:20 vasta tsitaadiga

ardo112, vaata, mina juhendan neid brigaade, kes kaableid taoliste avariide puhul parandamas käib. Konkreetselt sellised suuremad rikked meie kohustuseks. Teades oma töötajaid väga hästi, ütlen kohe, et nemad küll halturtsikud ei ole. Korralikud ja tehniliselt taiplikud eesti noormehed (8st inimesest 7 eestlast ja üks noor vene poiss), kusjuures spetsiaalselt välja valitud. Ja raha selle eest kelleltki ei võetud, sest see on nende avariitöö ja materjal firma taskust.
Ja lõigati enamasti öösiti või varahommikul. Ma tean seda keissi piisavalt hästi ja 100% et oma käpp selles ei olnud. Kui kaablikutt või asjatundja oleks kaablit lõiganud, oleks ta selle nii "ilusti" teinud, et pool päeva oleks ehitamist. seal aga nüsiti enamvähem kääridega, kohati ei suudetudki läbi lõigata või lõigati näiteks kogemata suvaline korterikaabel.

Meil on piisavalt ühtne töölispere ja "oma kodus ei situta".
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2005 22:08:41 vasta tsitaadiga

Jutt käis sellest ajast, mil Starman loodi ( 98;99? ).

EDIT: Kas siis sinu poole pöörduda murega, kui S*T*A*R*M*A*N lepingu lõpetamise peale tuli ja korterisse tuleva kaabli läbi tõmbas? Ja see oli kindlalt Starmani onu. Ja siis tuli STV onu ja pani 25.- eegu eest uue kaabli icon_wink.gif (Muidugi peale seda kui me murest neile rääkisime).
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 01.02.2005 22:39:48 vasta tsitaadiga

ma foorumisiseselt mingeid keisse ei lahenda. seda tehakse tööpostil ja töövahendeid ja kanaleid kasutades.
98/99 muidugi teine ooper olla, siis võisid tõesti lood teised olla.
starman loodi tegelt ~93, kuigi teise nime all (mustamäe kaabeltelevisioon oli vist siis). siis nimed muutusid veel kord paar, kuigi paljud tolle aja töötajad (eriti just tehnikaosakonnast) on siiamaani veel palgal.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clint
HV kasutaja


liitunud: 25.05.2002




sõnum 04.02.2005 10:07:03 vasta tsitaadiga

Realist kirjutas:
Endal oli nett vana Xrosstechi modemiga kehv käis maha pidevalt(mõtlesin et nii vist peabki olema icon_biggrin.gif ), nüüd Webstariga jookseb nagu kulda. Pildikvaliteet on ka aegajalt kõikunud aga siis on piisanud mõnest telefonikõnest teenindusse ja mingi aja pärast on korda nokitsetud.


ma paar nädalat olengi uue modemiga Internetti nautinud. Nüüd tulid telekapildile kerged sahinad peale. Ja Internet lännu. 1770 lubas alles 8 päeva
pärast saata tehniku uurima kaableid.

Mille pärast nii pikad järjekorrad on, pole ju praegu suurt turuhõivamise kampaaniat käimas.. ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 04.02.2005 10:09:01 vasta tsitaadiga

tvpildi tehnikute järjekord on oluliselt pikem, ma ei teagi miks, neist puudust vist.
sa pigem kaeba interneti peale (et puudu), sellega läheb päev-paar max aega.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004




sõnum 06.02.2005 12:56:07 vasta tsitaadiga

Mõned aastad Starmani klient olnud (TV & Internet) ja netiga probleeme tunduvalt vähem kui oli Elioni ADSL-ga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2005 22:07:15 vasta tsitaadiga

tra see starman käib juba vaikselt pinda. ei tea, kas see oli High-Q, kes kanni keerab, aga juba teist korda sel nädalal net ära läinud. kõige parem oli just, kui pühapäeva õhtul kell 2030 kaob nett ära.

minu poolt üks suur "pluss" neile.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 06.02.2005 22:28:49 vasta tsitaadiga

kotmarjak ega sa Jüris pole? Mul sama lugu, teist korda juba see nädal nett läinud ja telefuun ka ei funganud. Moblaga istusin 1770 30minti ja kuulasin musa, keegi ei suvatsenud vastata icon_sad.gif ei tea kas tibi oli si**le läinud või.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2005 22:37:24 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
kotmarjak ega sa Jüris pole? Mul sama lugu, teist korda juba see nädal nett läinud ja telefuun ka ei funganud. Moblaga istusin 1770 30minti ja kuulasin musa, keegi ei suvatsenud vastata icon_sad.gif ei tea kas tibi oli si**le läinud või.

mustamäel olen.
alatihti siin mingit paska juhtub.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shakedown
HV vaatleja
shakedown

liitunud: 26.01.2005




sõnum 07.02.2005 16:25:18 vasta tsitaadiga

Minu poolt suht positiivne kogemus.

Oli tarvis lepingut ümber vormistada eraisikult firmale. Alguses läksin Sõle 64 teenindusse, kuna see oli kõige lähemal. Sealt öeldi, et firmadega tegeleb ainult Akadeemia 28. (see oli miinus, sest kodulehel sellist infot ei olnud).

Aga kui jõudsin kohale siis teenindaja oli väga viisakas ja meeldiv. Sain sinna kuhugi taharuumi neil, kus neil mingi kontor jne... icon_biggrin.gif

_________________
Kuidas müüa 74GB WD Raptorit?

Mina ka ei tea.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005




sõnum 14.02.2005 13:20:52 vasta tsitaadiga

Kasutan Starmani TV-paketti ning ka internetti. Televisiooni poolt ei ole midagi kurta. Netiga on aegajalt ikkagi jamasid olnud ning miskipärast aegajalt on stabiilsusega väiksemaid jamasid olnud.
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
shakedown
HV vaatleja
shakedown

liitunud: 26.01.2005




sõnum 15.02.2005 23:11:02 vasta tsitaadiga

Ohhoi. Nüüd helisatasid ütlesid, et mul on mingi eriti vana modem, et ma tulgu ja toogu neile see ja annavad uue ja parema vastu. eks näis mil aega on. Aga vähemalt ausad, ei lase vana järelmaksuga osta.
_________________
Kuidas müüa 74GB WD Raptorit?

Mina ka ei tea.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003




sõnum 16.02.2005 16:17:30 vasta tsitaadiga

Olen starmani klient olnud juba comtrade aegadest saati. Algus aegadel see ühendus oli küll väga nigel, kuid nüüd probleeme ei ole tekkinud. Koduse väikeserveri uptime on üle 2 kuu ja samakaua ilma ühegi katkestuseta on starman ka üleval olnud. Teleka pilt kohati annab soovida aga telekat ma eniveis vaatan nädalas mõned korrad.

Mis väheke ei meeldi on see, et eraklient ei sa võtta odavama paketi juurde staatilist IP-d, vaid peab StarNetPro paketiga liituma selleks.
Elionile sõber saatis soovi ja elion tegi vastava pakkumise, eraldi tavapaketidest.

Olen rahul aga arenguruum on suur veel Starmanil:)

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 17.02.2005 00:57:04 vasta tsitaadiga

16.02.2005 15:17
------------------>
See on üks mis ka mind häirib pisut... (Teine on arvemajandus, kolm korda on tulnud arveid klaarida ebatäpsuse pärast)
Arvestades kodulahenduspaketi hinda (400Eek-i kanti) võiks see sisaldada ka Staatilist IP aadressi...

Mis mind kõige rohkem häirib Starman ettevõtte juures on vene meelsus (see kajastub esmajoones TV- kanalite valikus)...
Ühenduse suhtes pole ühtki etteheidet...

Oleks minu teha siis kindlasti vaataks asjad ringi mõtleks midagi välja, et Kodulahendus paketti tuua Staatiline IP aadress+ TV kanalite valiku muudaks kapitaalselt ümber, vastavalt tegelikkusele ning Eesti tegelikele huvidele

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003




sõnum 17.02.2005 18:22:31 vasta tsitaadiga

mtv23 kirjutas:
Mis mind kõige rohkem häirib Starman ettevõtte juures on vene meelsus (see kajastub esmajoones TV- kanalite valikus)...


Ei oska öelda.. vene kanalite kasutamine on neile ilmselt lihtsalt soodsam ja inimesed valivad üldiselt odavuse järgi. Samuti on suur osa klientidest ka venelased nii et neile on lihtsalt nii kasulikum. Ise kasutan ka starmani teenuseid - nii internet kui ka kaabeltelevisioon ja eriti peale tv kvaliteedi millegi üle kurta ei ole.

EDIT: ahjaa.. tv juures mulle isiklikult meeldiks kui iga kanal eraldi maksustada.. näiteks et üks kanal maksab 5 krooni kuus ja teine kanal 1 kroon. Sellisel juhul ei oleks üleliigseid kanaleid mida nagunii kunagi ei vaata.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 17.02.2005 22:05:32 vasta tsitaadiga

Kui nüüd tehniliseks minna, siis üksikute kanalite tellimine analoogi puhul on praktiliselt võimatu, aga küll tuleb digi-tv ja tuleb vod, siis tellid ja vahid mida tahad.

P.S Starman edastab neid "venekeelseid" kanaleid ka ingliskeelsetena, ainuke asi, et selleks peab olema stereotelekas. Miks monotelekas venekeelt räägib ? aga sellepärast, et ülla ülla, mitte ainult venelasi pole levipiirkonnas piisavalt, vaid ka suur osa eestlasi on tunnistanud, et saab paremini aru vene kui inglise keelest. Vene keelt ei oska meil valdavalt ainult nokad kes on peale 80'ndat välja lastud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shakedown
HV vaatleja
shakedown

liitunud: 26.01.2005




sõnum 18.02.2005 21:39:51 vasta tsitaadiga

Mina olen peale 80-ndat välja lastud. Ja ütlen ausalt, et nii palju, kui koolis sead vene keelt õpetati, läks mul ka kõrvust mööda. Vene keelt õppisin rääkima tööl. icon_biggrin.gif
_________________
Kuidas müüa 74GB WD Raptorit?

Mina ka ei tea.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003




sõnum 18.02.2005 21:48:53 vasta tsitaadiga

shakedown kirjutas:
...Vene keelt õppisin rääkima tööl. icon_biggrin.gif

loodan sama tulevikus...
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 19.02.2005 13:45:16 vasta tsitaadiga

17.02.2005 21:05
---------------->
Seesugune suhtumine võib minna kalliks maksma... (kunagi maksis see meie vabaduse)
Peamine mida äramärgiks,- antud mõttega on inimene oskab seda, mida talle kõige rohkem ette serveeritakse...
Juhul kui selleks on venekeel- siis pole siin kahtlust, et osatakse seda keelt ka rohkem ent etniliselt on see suhtumine me
rahvusele kahjulik icon_exclaim.gif
(Eriti solvaksav on juhul kui nt-ks Eestile truu kodanik kellel on Inglise keel on äraomandatud üpriski suures ulatuses, samuti Saksa keel, edastatakse tv-filmi kuhu loetakse venekeeles peale, hea kui sa saad lugeda emakeelseid subtiitreid)
Kuidas suhtud, minu jaoks on see süstemaatiline ärakasutamine, milleläbi kohalikud (venestatud kodanikud) ei kavatsegi eestlase moodi elama hakata...

Siin on näha mis juhtub... (See kõik loeb!!!) (TV, massimeedia see ongi peamine mis mõjutab olenemata sellest kas suudad end kontrollida või mitte,...)

Saa targaks icon_exclaim.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.02.2005 13:49:18 vasta tsitaadiga

mtv23, starman on eraettevõte, mitte riigikapitalil. eraettevõttele on tähtis raha ja kasumit saada, mitte aatelisi vaateid viljeleda.
ju siis vene kanalid müüvad hästi, siis mida siin enam küsida?
Kui sina oleksid ärimees, siis saaks mu mõttest väga hästi aru.

teine asi muidugi kanalite valik: heade kanalite kaabelvõrku edastamine maksab roppu raha, litsensid-lepingud-kaardid jne. erasatiga muidugi lihtne, ostad kompoti ja vaatajakaardi, käid nii max paar tuhhi aastas välja (kui on legaalne vaatajakaart) ja vaatad. kaabeloperaatoril nii lihtsalt värk ei käi, võrku edastamine kordi-ja-kordi kallim. siin on alati kompromiss, tuleb valida lisaks kallitele (näiteks eurosport) ka odavamaid ja lihtsamaid kanaleid, mille vaadatavus tõesti väiksem. Vene kanalid on aga sellised, mis väga kallid ei ole (võrreldes mtv-de ja eurosportidega), aga mille vaadatavus on päris korralik ja mida kliendid tahaksid vaadata: ehk siis äriliselt kasulikud (nõuavad mõõdukat investeeringut, aga toovad hästi raha tagasi).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 19.02.2005 13:56:47 vasta tsitaadiga

Loomulikult on see nii, selles ei ole siin mingit kahtlust icon_exclaim.gif
Eraettevõte teeb seda mis tal parem, seega kust rohkem raha saab...
Raha saab rohkem sealt kus on suurem vaatajaskond, meie maal on selleks näiteks TV3 praegult millel on vaatajaid küllaltki...
Vähemalt niipalju, et oma reklaami siia müüakse (ettevõtjad)

OK! Jääb üle vaid loota, et tulevikus hakkaks süsteem ka meie maa kasuks tööle thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 19.02.2005 21:49:05 vasta tsitaadiga

Wtf ? minumeelest on inglise keel ka samamoodi võõrkeel ja kaabeltv operaator ei ole koolitusettevõte.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 19.02.2005 22:34:09 vasta tsitaadiga

Wtf ? minumeelest on inglise keel ka samamoodi võõrkeel ja kaabeltv operaator ei ole koolitusettevõte.
-------------->
See on sinumeelest, minu meelest ei ole Inglisekeel eriti ohtlik (see on rahvusvaheline) võrreldes selle keelega mida tänaval pead taluma...
Tuleb mõned olulised värgid enesele selgeks teha !
Muidu jah kõik juba äraöeldud, niiet ülejäänud on vastavalt kuidas keegi on arvamust kujundanud hetkeseisust!

Niiet vahet pole, saan sust ka aru oled tõenäoliselt saanud teistsugust kasvatust thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 886, 887, 888  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.