Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Hinnavaatluse foorumis ID-kaardiga autentimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Craft
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2004 00:11:48 vasta tsitaadiga

Mul idkaart on, lugeja on ka, aga näe paranoia on suur.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 18.08.2004 00:31:13 vasta tsitaadiga

Soulscheme kirjutas:
486 kirjutas:
Soulscheme kirjutas:
486 kirjutas:
MUl tuleb ID kaardi lugeja osta thumbs_down.gif Mõttetus ühe väikse äri pärast endale selline id värgendus muretseda. Siia mani on mul kõik ärid ilusti läind. Ma ikka vaatan ka enne kellega ma äri teen.
Tulevikus ei hakka keegi minuga äri tegema kuna mul pole Id nr. thumbs_down.gif

Ons juba nii suured probleemid siin ärifoorumis, et selliseid meetmeid vaja kasutada. MA arvan et ei icon_exclaim.gif Täielikkult mõttetu idee thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif


sõnumpostitatud: 13.07.2004 16:25    postituse pealkiri: Kommenteerimine: 486     vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 486 ]: Negatiivne
polnud küll suur tehing, aeg ja koht olid juba kokkulepitud, hüppas parema pakkumise tekkimisel alt ära. ma pole küll pahane aga negatiivne kogemus siiski.

mis sa enda äri kohta ytlesid icon_lol.gif

muidu on see ID värk igati bro thumbs_up.gif


See oli mu esimene tehing ja tegelt täitsa pohh kuna summa oli naeruväärne. Selle negatiivse oleks võind ärajätta kuna midagi ei juhtund. Saaks aru millestki tähtsast oleks ilma jäänd või hoopis vale kauba saand. Aga mingist f****ing propellerist ilma jääda on ikka suht savi minuarust. Mõned kasutajad siin ikka erilised närvihaiged.

vb sul on tõesti pohh kui sa oled miski multimiljonär. Igal yhel ei ole nii pohh igast propellerist or smt ja muudest pisikestest asjadest. ja mis see esimene tehing siia puutub? vaata minu esimest tehingut

kui see summa oli naeruväärne, ja naeruväärne ka peale paremat pakkumist, siis mis faking mõte oli selle veelgi naeruväärsema summadevahe eest hakata kokkulepitud tehingut katkestama... ja asi pole rahas, asi on ajas ...ma olin selle kohtumisega ajaliselt arvestanud, ka teistega icon_confused.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
külaline







sõnum 18.08.2004 01:19:02 vasta tsitaadiga

see on teretulnud, et ID-kaardile leiutatakse uusi kasutusviise.
samas ma ikkagi ei viitsi endale sellepärast kaarti teha, järjekordne mõttetu plastjunn rahakoti vahel. juhilubadest peaks nagu piisama. ID kaart võiks siis juba juhilubadega sama pabeir peal olla vms.
tagasi üles
madmeix
HV kasutaja
madmeix

liitunud: 21.03.2004




sõnum 18.08.2004 01:21:11 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Idee on thumbs_up.gif
ma ei saa aru miks mõned vinguvad et pole ID-kaarti ja lugejat...ID-kaart on ju 15a kohustuslikuks saand ja ID-kaardi lugejat saab mujal netis ka kasutada kui ainult HV-s ja hind pole ka nii suur et osta ei jaksaks.


ei tea millal id-kaart kohustuslikuks läks!!!
minu meelest mõttetu raha raiskamine aga jah eks riik ilmselt tahab iga pätti järel luurata - aga kes kindlaks teeb, et just sina või mina just need puhtad poisid oleme, et igal pool aga id-kaart ja id-kaart - selle asjaga on üle pakutud, et siia foorumisse see id-kaart sisse seada on küll mõttetu - oli üks hea ja mõnus foorum, nüüd see koht kah rikutud - id-kaart - ei oma ja ei tahagi thumbs_up.gif

_________________
Suvi on...
Õues on sügav talv ju...
No sitt suvi on...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2004 01:21:20 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Aga kas on ka võimalus see ID kaardi autentimine kustutada või uuesti seadistada?
Nt kui ma olen olnud tükk aega HV korralik kasutaja ja ID kaardiga autentisin ennast ära,
samas nüüd tahaksin hakata teisi petma ja raha teenida icon_smile.gif kas ma saaksin id kaardi andmed HV kustutada?
MIngi selline võimalus on?

Või nt mu HV kasutaja parool kadus või ununes ära ja teen uue kasutaja- kas mitu kasutajat saab olla autenditud ühe ID kaardiga?

Või veel- kui ma nt vahetasin nime !ja tegin uue ID Kaardi- kas ma saaksin uuendada oma andmeid HVs jne jne...

Või kui olen eesti underground häkkerite seltsis ja saan teada,et kavatsetakse HV d rünnata ja kõik kasutajate ID andmed jne jne kavatsetakse edastada maailma SPAM organisatsioonile icon_wink.gif või
nad avaldavad kõik andmed raekoja platsil...

tahaks ka teada icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 18.08.2004 09:53:40 vasta tsitaadiga

mulle tundub selline lahendus poolik. Sest sisuliselt ainuke asi, mida see ID ikoon antud hetkel tõestab, on see, et selle ikooni lisamise hetkel oli arvutitaga just see, kelle konto on. Mitte aga sel hetkel, kui lisatakse mingi uus kuulutus või vastatakse mingile kuulutusele KOOS ID ikooniga kontolt.
See on ju teada, et suur osa kasutajaid paneb oma paroolideks mingeid koeranimesid ja miks mitte ka oma sünnikuupäevi jne... Ja kui oon teada see isik, siis isikukoodist (mis minu teada sertifitseerimiskeskuse LDAP serverist 100% piiranguteta saadaval, seal on KÕIGI id kaardi omanike isikukoodid nimede taga olemas...) pole seda ju raske tuletada.
Ehk, kui on kasutajanimi maiu83 ja parool on kah maiu83, siis see ID logo seal profiilis annab teile mida?

Kasutatud idee on täiesti abitu mingi väga lolli juhtumi korral: "kle ole sõber, mul on vaja kontot HV-s, aga näed, seal nõutakse ID kaarti 1 kord... aga mul pole ju veel... saad laenata?" "ikka saab"

Umbes nagu kunagi olid registreerimised, kus saadeti mobiilile ühekordne autoriseerimiskood... kes julgeb väita, et seal võõraid, käepärast asuvaid, telefoninumbreid ei kasutatud autentimiseks? Mina ei julge.


on totaalselt kasutu siduda ID kaarti selliste süsteemidega, mis kokkuvõttes hakkavad ID kaardi turvalisuse mainet alla tõmmama. Sest see pole just ID kaardi ideele kasulik, kui ebapädeva süsteemi kaudu toimub ikka pettus, aga rahvale jäetakse mulje: AGA OLI ju ID kaardiga !!!

Ja kui on ostetud ID kaardi lugeja, siis ma ei saa aru, kus on see tülikus seda audentimiseks kasutada: maksimaalne, mis te sisuliselt tegema olete sunnitud on, kaardi sisestamine, näiteks arvuti käivitamisel... siis 4-kohalise PIN koodis sisestamine popup ID login application aknas... ja kui eemaldute, kaart lugejast kaasa... seega isegi kasutajanime te sisuliselt ei vaja. Ei saa aru selle tüütusest, aga noh, ju ma siis lihtsalt pole nii taibukas icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.08.2004 10:00:56 vasta tsitaadiga

xxxxxxxxxxxx kirjutas:
vabse mõttetu asi .....
amal see ID kaarti jublakas olemas jne aga elus ees ei hakka infi siia netti andma , jumalast pohhui .... ja see ID ka mõttetu asi mitte kuskile sellega minna ei saa ikka küsitaxe passi !!!


ma käisin Soome-Norra-Teravmäed marsruudi niimoodi, et passi küsiti ühe korra, tagasilennul pagasit ära andes. Ülejäänud kordadel sobis ID kaart või üldse mitte midagi. Kahtlustaks, et kogu Euroopa võib niimoodi läbi käia. Paari aasta eest läbi Euroopa ratastel sõites küsiti passi vist ainult paaril korral - Tsehhi-Poola piiril ja lätukate juures kusagil ka. Ilmselt ajab nüüd ID kaart asjad ideaalselt ära, tol hetkel seda lihtsalt veel polnudki. Nii et jäta mõttetu hala.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 18.08.2004 10:34:45 vasta tsitaadiga

daddo... keegi ei räägigi, et asi lollikindel on.. loe kõike algusest peale.. icon_smile.gif
kuid fakt on see, et ikkagi on julgem oma raha lehvitada kui on + märke, kui sellele vennale, kel pole ei komme ega ID'd.. lihtsalt soodne pakkumine, tundub kahtlane, miks ta odavamalt müüb.. kuid äkki on tal kiiresti asi vaja maha müüa, et raha saada.. ta ei pea pettur olema.. meie seda ei tea.. ja kui ta vähemalt suudab endast positiivse mulje jätta, saab ta asjast ka lahti. see on ju tegelt nagu turg.. kuidagi ei saa end kaitsta 100%.. ID on samm suurema % poole.. ma leian
loll saab kirikuski peksa.. öeldakse
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2004 10:46:59 vasta tsitaadiga

daddo, siin esitati ennem idee, et teatud summadest alates peaks kas kõik või ID-kaardiga sisseloginud kasutajad kasutama tehingu/pakkumise autoriseerimiseks ID-kaarti.
See oleks, ma usun, täiesti teostatav. Võimalus oleks panna ka tingimus, et kõik pakkumised peab kinnitama ID-kaardiga?
Teiseks, ka foorumi salasõna varastamise (kahtluse) puhul võetakse esimesel võimalusel administraatoriga, kes lukustab kasutajatunnuse, sarnaselt sellele, kui kaotad ID-kaardi ja helistad 1777.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
id-kaardist
külaline






sõnum 18.08.2004 10:50:59 vasta tsitaadiga

ID-kaart on kohustuslik vastavalt Isikut tõendavate dokumentide seadusele (https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=742623). Juhiloaga seda asendada ei saa täiesti elementaarsetel põhjustel - väljaandjad ja väljaandmise tingimused on totaalselt erinevad. Miks ma peaks kulutama pea 10keek ja tegema mingid autojuhi eksamid selleks, et osta HV foorumi vahendusel propellerit? Veelgi enam, äkki ma näiteks tervislikel põhjustel ei saagi kunagi omale juhiluba?

daddo point on väga õige, mingi ID-ikoon sellisel kujul, nagu ta siin foorumis on, ei maksa mitte midagi. ID-kaardiga autentimine on turvaline siis, kui ta on korrektselt teostatud - ksutajanime ja parooli asemel küsitakse sessiooni alustamiseks PIN-koodi. HV foorumi ründamine ID-kaardi andmete saamise eesmärgil on täiesti mõttetu üritus, kuna kõik need andmed on nagunii avalik informatsioon.

ID-kaardiga autentimist peljata ainult sellepärast, et äkki riik jälgib mind, pole mingit põhjust. Kes viitsib endale selgeks teha id-kaardi tööpõhimõtte saab sellest isegi aru. Riigil oleks tõsise jälgimishuvi korral oluliselt kasulikum sõlmida vastavad kokkulepped paari suurema panga ja mobiilioperaatoriga (moblat ja pangakaarti ju kasutavad nagunii kõik juba vabatahtlikult ja ei karda midagi, kuigi infot saaks sealtkaudu hoopis rohkem korraga kätte), kui hakata igast suvalisest veebifoorumist taga ajama, et kes siin käis ja mida tegi.
tagasi üles
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2004 10:56:52 vasta tsitaadiga

id-kaardist,
tsitaat:

ID-kaardiga autentimine on turvaline siis, kui ta on korrektselt teostatud - ksutajanime ja parooli asemel küsitakse sessiooni alustamiseks PIN-koodi

mida arvata aga variandist, et kõik või siis mingist summast alates pakkumised peab autoriseerima ID-kaardiga?

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2004 11:08:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
mida arvata aga variandist, et kõik või siis mingist summast alates pakkumised peab autoriseerima ID-kaardiga?

... ma arvan, et hetkel oleks tiba vara veel midagi kohustuslikuks muuta icon_rolleyes.gif las' rahavas harjub nimet' võimalusega enne !

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2004 11:11:47 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Tanel kirjutas:
mida arvata aga variandist, et kõik või siis mingist summast alates pakkumised peab autoriseerima ID-kaardiga?

... ma arvan, et hetkel oleks tiba vara veel midagi kohustuslikuks muuta icon_rolleyes.gif las' rahavas harjub nimet' võimalusega enne !

pidasin silmas seda, et kasutajad, kes ärifoorumis tahavad ID-kaardi logo näidata, peaksid end autentima ID-kaardiga iga pakkumise juures.
Üks võimalus oleks iga postituse juures ära eraldi näidata ka, kas kasutaja on autoriseerinud selle konkreetse pakkumise.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2004 11:19:11 vasta tsitaadiga

... erm, ma nagu ei saa päris täpselt aru, mis mõte on topelt autoriseerimisel, kui kasutaja on nii kui nii ennast ID kaardiga autoriseerinud ?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 18.08.2004 12:07:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

... erm, ma nagu ei saa päris täpselt aru, mis mõte on topelt autoriseerimisel, kui kasutaja on nii kui nii ennast ID kaardiga autoriseerinud ?

sinu vastus on siin:
tsitaat:

...kas kasutaja on autoriseerinud selle konkreetse pakkumise.

kui praegu on üsteem selline, et piisab ainult kõige esimesest korrast, et autoriseerida end, siis kui iga müügikuulutuse panekul küsib PIN'i.. oleks täiesti ok ju icon_razz1.gif
turvalisus missugune
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 18.08.2004 12:10:11 vasta tsitaadiga

Ei saa kaardilugejat Firefoxi all tööle. Hansapanka minnes ei leita kaarti üles. icon_sad.gif
Kaardilugeja on Todose toode, Argos Mini II (ühendub USB porti). Op sys WinXP Pro SP1.
Tegin kõik www.id.ee saidi õpetuste järgi, aga tööle eip saa. Ka HinnaVaatlusesse ei saa sisse logida. icon_confused.gif

Edit: lisasin pildi

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.


viimati muutis HDvurle 18.08.2004 13:29:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2004 12:17:09 vasta tsitaadiga

... kas tasub selle turvalisusega niivõrd üle pingutada ? Pakkumisi tehakse päris palju ja iga pakkumist nüüd eraldi autoriseerima hakata, kas on ikka mõtet ? Samas, kui vaadata kõike läbi paranoiaprisma, siis ega see igal sammul PIN koodide kasutamine, kasutaja jaoks kah just väga turvaline lahendus pole ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 18.08.2004 12:17:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2004 12:17:20 vasta tsitaadiga

Linnavurle, aga IE 6 ?
Kas ID-kaardi utiliit töötab ilusti? Kas sertifikaadid on installitud?

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2004 12:17:59 vasta tsitaadiga

DigeBeni,
tsitaat:

siis ega see igal sammul PIN koodide kasutamine, kasutaja jaoks kah just väga turvaline lahendus pole ...

PIN kood krüpteeritud ju, kus ta siis turvaline pole? icon_eek.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004




sõnum 18.08.2004 12:20:43 vasta tsitaadiga

linnuvurle, kas muud asjad funkavad usb s? icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 18.08.2004 12:21:27 vasta tsitaadiga

to DigeBeni
kui raha pangaautomaadist välja võtad, toksid ka ju PIN'e sisse.. parem karta siis kõike ja kõiki.
kanda 1000 eeki teise arvele ja loota, et ta ei peta..
eks igaüks tea siis ise, mis teeb
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2004 12:22:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
DigeBeni,
tsitaat:

siis ega see igal sammul PIN koodide kasutamine, kasutaja jaoks kah just väga turvaline lahendus pole ...

PIN kood krüpteeritud ju, kus ta siis turvaline pole? icon_eek.gif

... ma ei pidanudki silmas süsteemi ennast, vaid kõike välist, millest kasutajal aimugi ei pruugi olla n. keylogger'ite joks pole krüpteeringust halligi kasu ja kui neid PIN'e piisavalt tihti kasutada, siis pole pikalt vaja oodata, kui terve koodikaart teada on ... kuid ehk on see vaid paranoia ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004




sõnum 18.08.2004 12:24:17 vasta tsitaadiga

ega kui keylogerid arvutis passivad siis on küll kehvasti... võiks olla seal ID kaardi autoriseerimise juures ilusti suurelt kirjas soovitus ja lingid millega tuleks arvuti ennem üle lasta (ala spysweeper and so on).
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.08.2004 12:40:27 vasta tsitaadiga

Peaasi et see id värk siin kohustuslikuks ei muutu
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 18.08.2004 12:41:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Linnavurle, aga IE 6 ?
Kas ID-kaardi utiliit töötab ilusti? Kas sertifikaadid on installitud?


Internet Exploreris asi toimib, aga seda SÕELa ma ei kasuta põhimõtteliselt.
Serdid on installitud.

tsitaat:

linnuvurle, kas muud asjad funkavad usb s? icon_smile.gif

Nimi on Linnavurle. Kuda ma siis printida saaksin või fotokast pilte tirida.
icon_lol.gif 8). Töötab, töötab.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Hinnavaatluse foorumis ID-kaardiga autentimine mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.