Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2020 14:57:07 vasta tsitaadiga

Remake ikkagi uus mäng. Soovitan võtta remake'i.
Kui nüüd võrrelda mõne muu uuema mänguga, siis ainukesena annab tunda see, et story pole nii polished kui näiteks Mafia 2 puhul (Mitte, et story pole hea, lihtsalt annab vanus tunda).

Tegin mängu 10h'ga läbi Classic raskusastmega. Väga fun ja paeluv oli. Vana versioon vaevalt, et seda enam on icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008




sõnum 08.10.2020 08:30:32 vasta tsitaadiga

Esimene update:

New Content

Custom HUD Options – Use these new options to customize the in-game HUD if, for example, you want to make your explorations of Lost Heaven feel less guided or take a particularly pleasing screenshot:
- Switch the in-world main objective marker on/off.
- Switch mini-map enemy markers on/off on all difficulty settings. (Previously enemy markers were always on outside of Classic Mode.)
- Switch navigation features like turn-by-turn instructions and the mini-map GPS on/off.
- Enable the new Minimal HUD mode to hide HUD elements including the mini-map, the speedometer, and objective text while playing.

Noir Mode – Enable Noir Mode to enjoy Mafia: Definitive Edition‘s gameplay and cinematics with a vintage black-and-white look. Noir Mode can be toggled on and off via the game options screen.

Free Ride Content – Now that you’re off to the races and enjoying Free Ride mode, depending on which vehicle you’re driving and where you’re driving it, you might find one of a couple new gameplay features that we’ve added to the mode. We’ll leave the specifics for you to discover and hope you fare well in Lost Heaven.

Bug Fixes

- Addressed a reported issue that sometimes prevented the correct vehicles from unlocking in the player garage upon completion of the optional Lucas Bertone missions. Players who have completed these missions should find the correct vehicles in their garage the next time they start the game.
- Addressed a reported concern that a special assassination animation sometimes wasn’t triggering correctly during the mission “The Saint and The Sinner.”
- Addressed a reported concern that certain cinematics would occasionally show a black screen.

_________________
Disain
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2020 11:09:34 vasta tsitaadiga

Submob kirjutas:
Esimene update:

New Content

Custom HUD Options – Use these new options to customize the in-game HUD if, for example, you want to make your explorations of Lost Heaven feel less guided or take a particularly pleasing screenshot:
- Switch the in-world main objective marker on/off.
- Switch mini-map enemy markers on/off on all difficulty settings. (Previously enemy markers were always on outside of Classic Mode.)
- Switch navigation features like turn-by-turn instructions and the mini-map GPS on/off.
- Enable the new Minimal HUD mode to hide HUD elements including the mini-map, the speedometer, and objective text while playing.

Noir Mode – Enable Noir Mode to enjoy Mafia: Definitive Edition‘s gameplay and cinematics with a vintage black-and-white look. Noir Mode can be toggled on and off via the game options screen.

Free Ride Content – Now that you’re off to the races and enjoying Free Ride mode, depending on which vehicle you’re driving and where you’re driving it, you might find one of a couple new gameplay features that we’ve added to the mode. We’ll leave the specifics for you to discover and hope you fare well in Lost Heaven.

Bug Fixes

- Addressed a reported issue that sometimes prevented the correct vehicles from unlocking in the player garage upon completion of the optional Lucas Bertone missions. Players who have completed these missions should find the correct vehicles in their garage the next time they start the game.
- Addressed a reported concern that a special assassination animation sometimes wasn’t triggering correctly during the mission “The Saint and The Sinner.”
- Addressed a reported concern that certain cinematics would occasionally show a black screen.


Tü** jumala saamatu on see kuradima 2K. Nad ei suuda esimese updatega parandada ära kõige olulisemat viga, mis mängus üldse on - menüüst on puudu "Restart chapter" funktsioon. Joptvõi... ma ei ole saanud kaks nädalat seda mängu mängida, sest Omerta missiooni alguses, pärast cut-scene, on mul mäng kinni kiilunud, maailm minu ümber liigub, aga karakter ei liigu ning on liikumatu ja midagi teha ei saa. Latest checkpoint ka ei toimi, sest ta laeb mind samasse kohta, kus ma olen juba kinni... Kuna ma ei saa end ka ära tappa, siis pole mul võimalik ka seda missiooni restartida, sest need plebid ei suuda sellist funktsiooni lisada. Loodetavasti on jaanipäevaks asi korras, siis proovin uuesti. Si**.

PS! Kui kellelgi juhtub olema Save game, kus on Omerta missiooni algus, siis oleksin faili eest tänulik. Tundub olevat hetkel ainus fix sellele jamale.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2020 15:37:34 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:

Tü** jumala saamatu on see kuradima 2K. Nad ei suuda esimese updatega parandada ära kõige olulisemat viga, mis mängus üldse on - menüüst on puudu "Restart chapter" funktsioon. Joptvõi... ma ei ole saanud kaks nädalat seda mängu mängida, sest Omerta missiooni alguses, pärast cut-scene, on mul mäng kinni kiilunud, maailm minu ümber liigub, aga karakter ei liigu ning on liikumatu ja midagi teha ei saa. Latest checkpoint ka ei toimi, sest ta laeb mind samasse kohta, kus ma olen juba kinni... Kuna ma ei saa end ka ära tappa, siis pole mul võimalik ka seda missiooni restartida, sest need plebid ei suuda sellist funktsiooni lisada. Loodetavasti on jaanipäevaks asi korras, siis proovin uuesti. Si**.

PS! Kui kellelgi juhtub olema Save game, kus on Omerta missiooni algus, siis oleksin faili eest tänulik. Tundub olevat hetkel ainus fix sellele jamale.

Oled sa failide kontrollimise ära teinud steamis? Või sikuta mäng uuesti siis.

Endal oli küll 0 probleemi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2020 17:03:28 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
X-Tream99 kirjutas:

Tü** jumala saamatu on see kuradima 2K. Nad ei suuda esimese updatega parandada ära kõige olulisemat viga, mis mängus üldse on - menüüst on puudu "Restart chapter" funktsioon. Joptvõi... ma ei ole saanud kaks nädalat seda mängu mängida, sest Omerta missiooni alguses, pärast cut-scene, on mul mäng kinni kiilunud, maailm minu ümber liigub, aga karakter ei liigu ning on liikumatu ja midagi teha ei saa. Latest checkpoint ka ei toimi, sest ta laeb mind samasse kohta, kus ma olen juba kinni... Kuna ma ei saa end ka ära tappa, siis pole mul võimalik ka seda missiooni restartida, sest need plebid ei suuda sellist funktsiooni lisada. Loodetavasti on jaanipäevaks asi korras, siis proovin uuesti. Si**.

PS! Kui kellelgi juhtub olema Save game, kus on Omerta missiooni algus, siis oleksin faili eest tänulik. Tundub olevat hetkel ainus fix sellele jamale.

Oled sa failide kontrollimise ära teinud steamis? Või sikuta mäng uuesti siis.

Endal oli küll 0 probleemi. icon_rolleyes.gif

1. Ma olen cache ära puhastanud steamis.
2. Ma olen mängule reinstalli teinud.
3. Ma hakkasin kogu lugu otsast peale mängima, aga sinna samasse kohta jõudes jooksin vastu sama probleemi.

Seega ma olen teinud absoluutselt kõik, mis võimalik, aga see pa*k on ikka sama.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2020 18:55:39 vasta tsitaadiga

Ma olen hetkel, kaks korda selle läbi teinud, null probleemi... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.10.2020 19:07:20 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
X-Tream99 kirjutas:

Tü** jumala saamatu on see kuradima 2K. Nad ei suuda esimese updatega parandada ära kõige olulisemat viga, mis mängus üldse on - menüüst on puudu "Restart chapter" funktsioon. Joptvõi... ma ei ole saanud kaks nädalat seda mängu mängida, sest Omerta missiooni alguses, pärast cut-scene, on mul mäng kinni kiilunud, maailm minu ümber liigub, aga karakter ei liigu ning on liikumatu ja midagi teha ei saa. Latest checkpoint ka ei toimi, sest ta laeb mind samasse kohta, kus ma olen juba kinni... Kuna ma ei saa end ka ära tappa, siis pole mul võimalik ka seda missiooni restartida, sest need plebid ei suuda sellist funktsiooni lisada. Loodetavasti on jaanipäevaks asi korras, siis proovin uuesti. Si**.

PS! Kui kellelgi juhtub olema Save game, kus on Omerta missiooni algus, siis oleksin faili eest tänulik. Tundub olevat hetkel ainus fix sellele jamale.

Oled sa failide kontrollimise ära teinud steamis? Või sikuta mäng uuesti siis.

Endal oli küll 0 probleemi. icon_rolleyes.gif

1. Ma olen cache ära puhastanud steamis.
2. Ma olen mängule reinstalli teinud.
3. Ma hakkasin kogu lugu otsast peale mängima, aga sinna samasse kohta jõudes jooksin vastu sama probleemi.

Seega ma olen teinud absoluutselt kõik, mis võimalik, aga see pa*k on ikka sama.
restart chapter sind ju ei aitaks sel juhul?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.10.2020 19:09:43 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ma olen hetkel, kaks korda selle läbi teinud, null probleemi... icon_rolleyes.gif

Ma mängisin orikat ja polnud ka ühtki probleemi, aga kuidas see kasutajat Xtreme aitab? monkey.gif
Isegi kui sama gpu ja draivud on, võib mõni muu kombo mängu lolliks ajada...

Siiski mõnikord aitab ram, gpu, prose stock sead3sse lükkamine...
Microsoft distributable c+++ reinstall ka harva...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 12.10.2020 18:10:10 vasta tsitaadiga

Natuke teemaväline, aga samas ka osaliselt mitte. Mis vahe on remake, remastered ja definite versioonidel?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008




sõnum 12.10.2020 18:36:59 vasta tsitaadiga

Remake - mäng on uuesti ülesse ehitatud nullist. Üldiselt kasutatud kaasaegset mootorit, graafikat, helisid jne
Remaster - mängu on natuke mukitud ilusamaks. Kõrgema kvaliteediga tekstuurid, parem reso tugi jne. Vahel uuendatakse ka 3d, 2d mudeleid.
Definitive Edition - põhimõtteliselt lihtsalt selline uhke termin. Selle all tavaliselt mõeldakse remastered või remake veriooni kus on ka mängu kõik lisapakid.

Mafia puhul siis jaguneks:

Kõik on nad nimetatud Definitive editioniks, sest need on uuendatud koos välja tulnud lisapakkide ja muu mudruga.

Mafia: Definitive Edition - remake. Täiesti nullist tehtud uus mäng. Kasutab ainult originaali sisu, karaktereid ja olustikku.
Mafia II: Definitive Edition - remaster. Üritatud natuke ilusamaks teha aga tulemus on kehva, näeb üsnagi jube välja ja jookseb kõvasti kehvemalt kui tavaline. Originaal tegelt näeb vägagi viisakas välja.
Mafia III: Definitive Edition - remaster. Põhimõtteliselt pole suuresti erinevusi näha. Lihtsalt kõik lisapakid on kaasas.

_________________
Disain
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.10.2020 09:33:52 vasta tsitaadiga

Remake - uue story, remaster - uued visuaalid.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2020 10:15:46 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Remake - uue story, remaster - uued visuaalid.
Remake seda küll ei tähenda mida sina pakud.
Remake on ikka suurem visuaalne, tehniline ümbertegemine aga story jääb ikka samaks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.10.2020 10:18:20 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
softis kirjutas:
Remake - uue story, remaster - uued visuaalid.
Remake seda küll ei tähenda mida sina pakud.
Remake on ikka suurem visuaalne, tehniline ümbertegemine aga story jääb ikka samaks.


Visuaalne ja tehniline uuendamine ongi remaster e üldise kvaliteedi parandamine.
Remake'i osas parandan ennast - algse stoori põhjal tehtud aga siiski paljuski erineva sisuga mäng. Modern Warfare on hea näide remakest.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2020 13:13:53 vasta tsitaadiga

Remaster- parendatud pilt/heli või muud detailid aga mäng(story) on sama.
Remake- nullist tehtud uus mäng sama looga, storys väiksemaid erinevusi võib kindlasti olla aga üldplaanis sama.
Reboot- sama/sarnase maailma ja/või tegelastega aga teise storyga.

Modern Warfare on reboot mitte remake.

Reaalselt pole need terminid kuskil 100% täpsusega määratud ja mäng võib olla segu mitmest vms.
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 13.10.2020 20:50:42 vasta tsitaadiga

Ega tegelt vahet ei ole ju kuidas ingliskeeles seda nimetada. Hea asi on igatahes, võtsin ligi. 18a tagused missioonid kaasaaegse graafikaga oma aja lemmik mängus tekitab paraja nostalgia tunde.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2020 22:55:14 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Remaster- parendatud pilt/heli või muud detailid aga mäng(story) on sama.
Remake- nullist tehtud uus mäng sama looga, storys väiksemaid erinevusi võib kindlasti olla aga üldplaanis sama.
Reboot- sama/sarnase maailma ja/või tegelastega aga teise storyga.

Modern Warfare on reboot mitte remake.

Reaalselt pole need terminid kuskil 100% täpsusega määratud ja mäng võib olla segu mitmest vms.

Remake ei tähenda nullist tehtud mängu. Lihtsalt vahetatakse tekstuurid paremate vastu ja parandatakse tehnilisi aspekte jms. Nullist ei saa midagi alustada kui see eksisteerib juba 100%-sel kujul. Kindlasti võetakse vanast mingi alus baas ette mille peal alustatakse remake tegemist.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2020 01:17:30 vasta tsitaadiga

Dj-E, sa kirjeldad pigem remasterit. Mafia 1 puhul ikka võib öelda, et praktiliselt nullist üles ehitatud asi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 14.10.2020 10:49:59 vasta tsitaadiga

Mafia 1 Definitive Editioni puhul võeti uuem mootor ja tehti mäng sinna peale nullist üles (pidades silma cutscenesid, missioone, vestlusi jms).

Dj-E, sa ei saaks elusees sellist tulemust kus tekstuuride vahetusega vana mootori peal saab sellise pela icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 16.10.2020 01:54:35 vasta tsitaadiga

jeerum mida nad selle mänguga teinud on... seda peab võtma kui eraldi seisvat mängu mitte kui 1 osa uuesti loomist beer_yum.gif
Kes kuramus Sam'i nina kinni hoiab kui ta rääkida üritab icon_lol.gif

vanaga võrreldes:

kütusepaak ei tundu enam lekkivat kui kuuli saab
rattaid ei saa alt lasta
inimesed ei pilguta silmi (istus autos ja jõllitas vaid tuima pilguga icon_biggrin.gif )
kui kõmmutamine hakkab ei kerita enam auto akend alla, et tulistada
kui motelli missioonis AI autol rehvid labi torgata sõidab ikka täie rauaga edasi (originaal mängus AI jäi katkise auto tõttu seisma)
politsei ei sõida reaalselt kohale kui pahandust teed + tunduks et kui politsei kõrvaldada siis ei ole enam trahv kehtetu tingimusel, et keegi ei näe (Mafia 1 sai sedasi kenasti toimetada)

graafiliselt arenenud mäng aga originaal loomingule ja detailsusele eriti järgi ei ole tahetud jõuda. thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2020 06:30:27 vasta tsitaadiga

angel, Proovisin samuti kütust otsa sõita, täitsa ära ei surnud, auto küll seiskus ja tegi koledaid hääli ja tõrkus.. aga lõputult.
_________________
Kogun arvuti protsessoreid, kui teil leidub kuskil mõni, siis hea meelega võtan vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 16.10.2020 20:20:25 vasta tsitaadiga

Mulle miskipärast meeldis see mäng.

Missioonid on kõik erinevad ning huvitavad - vähemalt selline tunne jääb. Pole nagu Gearsis, et käid lähed ühest kohast teise ja teed täpselt ühte samat mõtetut zombi killimist, seda muidugi seina tagant koguaeg.

Tulistamine on imelik alguses aga kuidagi reaalsem. Vastane sureb kiiresti ja ise kah kui vigu teha.

Üldine heli ja muusika meeldib. Graafikast savi.
Mängu pikkus minujaoks norm, selline paar päeva. AC-s teed mingi 50 tundi ühte ja sama asja, igav ju.

Üldiselt on tunda, et varem tehti paremaid mänge aga on ka muidugi teatud asjad mis olid veidi iganenud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 16.10.2020 20:51:49 vasta tsitaadiga

nagu Scorsese filmis oleks sees thumbs_up.gif tegi just ralli missiooni ära, et kuidas sellega probleeme saab olla, poole ringiga esimene icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2020 22:45:18 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
nagu Scorsese filmis oleks sees thumbs_up.gif tegi just ralli missiooni ära, et kuidas sellega probleeme saab olla, poole ringiga esimene icon_biggrin.gif

Kõik oleneb mis raskusastmega mängid. Mediumiga oli väga lihtne aga räägitakse, et Classicuga on raske.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 17.10.2020 13:58:05 vasta tsitaadiga

Ma andsin Classicuga alla peale viiendat katset icon_biggrin.gif , mediumiga sain poole ringiga esimeseks ja tuli võit ära. Mäng on väärt oma hinda.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2020 19:11:00 vasta tsitaadiga

Ma tegin võidusõidu ja üldse kogu mängu Classic raskusastmel. Suht sama case, et poole ringiga esimeseks ja siis pika puuga võit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.